Jump to content
queichheimer1

Prosba o modlitwe i uzdrowienie mojej corki

Recommended Posts

queichheimer1

Moja corka byla chora na Schizofrenie. Wyszla z tego i ma fajna prace na etacie 6/10. Teraz jej szefowa zaproponowala jej pelny etet. Jednak corka bierze lekarstwa i jest ciagle senna i boi sie ze nie podola. Dlatego prosze o wsparcie i modlitwe.

existence

Zobacz mój temat niżej, pod Twoim. ;) I napisz na PW, lub w temacie. :) Jeśli oczywiście chcesz.

existence

Jejku... Zobacz mój temat 'Uzdrowienie drzewa genealogicznego' w tym dziale, jest zaraz pod/nad Twoim. Jeśli chcesz skorzystać w związku z córką, to pisz na PW, lub w temacie. :)

Auegamma

Witam,

Offtop.

queichheimer1, zamiast zakładać nowy temat z prośbą o uzdrowienie możesz napisać post w już istniejącym temacie próśb o uzdrowienie czy modlitwę, w ten sposób można uniknąć lawiny tematów z prośbami różnej kategorii i maści.

existence, pozycja wiadomości na forum się zmienia, łatwiej było by wstawić link, http://www.ezoforum.pl/prosby-o-uzdrowienie-i-modlitwe/71985-uzdrowie-drzewo-genealogiczne.html, bo Twój cytat nazwy tematu zawiera błędy.

Co więcej, jeżeli już napisałeś w tym temacie możesz zaoferować pomoc bezpośrednio, sugerowanie żeby queichheimer1 zgłosiła się do Ciebie bezpośrednio sugeruje że lubisz mieć władzę / kontrolę nad innymi ludźmi, dłuższa analiza jest zbyteczna w tym temacie.

Pozdrawiam i powodzenia :D

queichheimer1

existence podałem dane córki na Twój PW.

queichheimer1

Bardzo proszę o wsparcie i modlitwę.