Jump to content

kociara1star
 Share

Recommended Posts

Otóż ostatnio mam często powracający sen.

Zaczyna się na tym, że jestem w jakimś parku, w którym stoi dość wysoka wieża (raczej punkt obserwacyjny albo coś w tym stylu). Całe zajście, które zaraz opiszę obserwuję z boku. Widzę siebie uciekającą przed kimś i wiem, że jestem przerażona. Wbiegam do wieży i po chwili jestem już na górze, zaraz po mnie wbiega goniąca mnie osoba. Jest to osobnik w kapturze, raczej chłopak, ale nie widzę jego twarzy. Próbuje zepchnąć mnie z owej "wieży", ale ja walczę i krzyczę. Na dole (tam skąd obserwuję) jest wielu przechodni, ale nikt nie zwraca uwagi na moje krzyki i na szarpaninę. Nie udaje mi się zbyt długo odpierać ataków i w końcu napastnik wygrywa i mnie zrzuca. Spadam na chodnik i (z tego co widzę) nie żyję. Dopiero wtedy ludzie się zatrzymali i przerażeniem patrzą na moje ciało.

Sen się urywa, a ja nie mam pojęcia co on oznacza. Mógłby mi go ktoś zinterpretować?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Guest truskawka
      By Guest truskawka
      Znaczenie karty Wieża:

Symbolika karty:
      Nagłe, niespodziewane zmiany, rozpad, dotkliwa strata, która po pewnym czasie może okazać się błogosławieństwem, wyzwolenie, ogromna zmiana w światopoglądzie, postrzeganiu kogoś lub czegoś, utrata życiowej stabilizacji, ważnego stanowiska, plany, które nie powiodą się, trudne do rozwiązania problemy, ruina finansowa, nagły cios z zewnątrz, destrukcja, przykre wydarzenia, zwątpienie w sens życia, wstrząs psychiczny.

Karta w negacji:

Bardzo drastyczne zmiany, utrata wolności, więzienie, tragedia, rozpad związku, rozwód, wielka przegrana, bankructwo, długotrwałe dochodzenie do siebie, po dramatycznych przeżyciach, bezsilność, sięgnięcie dna.

Źródło: strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Wielkie

Archetyp - katastrofa żywiołowa
      Znaczenie ogólne - przełom, konflikt, przełamanie starych, skostniałych sposobów zachowań, dramatyczne wyzwolenie, rozsadzenie ciasnych granic, wstrząs, zniszczenia
      Praca - zwolnienie, niezrealizowane projekty, gwałtowne dyskusje, skandal, nagłe zmiany
      Relacje/uczucia - kłótnie, nagły wstrząs, nieprzyjemna sytuacja, pęknięcie fałszywych wyobrażeń, nieoczekiwane zerwanie
      Świadomość - krach głównej idei, nagłe olśnienia
      Sfera ducha - rozpad skamieniałej struktury
      Cel - wyzwolenie, wolność
      Cień - żądza zniszczenia, okrucieństwo
      Odwrócona - rozpad intelektu

Źródło - H. Banzhaf: "Klucze do Tarota"

Despotyzm. Niebezpieczeństwo destrukcji. Projekt fałszywy w założeniu. Nagły zwrot wypadków. Niespodziewana zmiana. Wypadek. Wyzwolenie. Zmiana opinii. Ruina. Utrata stabilizacji życiowej. Strata pieniędzy, domu, rodziny, bezpieczeństwa. Strata miłości. Ryzyko poważnej choroby. Frustracja. Paniczny lęk. Wstrząs psychiczny. Rozpacz spowodowana katastrofą życiowa.

Odwrócona: Ustawiczne kłopoty. Monotonne życie. Niemożność dokonania zmiany. Trwanie. Stagnacja. Całkowita przegrana. Wstyd. Klęska. Przyłapanie na gorącym uczynku.

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

Drzwi otworzyły się na oścież przez podmuch wiatru destrukcji, który wywiał stare pomysły i ludzi, którzy nie mogli się dostosować. Bez strachu krocz przez karb chwilowej porażki, jeśli przyniesie ci ona odrodzenie.

Źródło - Znaczenia Wielkich Arkanów w Tarocie 78 Drzwi
    • eithne123
      By eithne123
      Takie oto wyciągnęłam karty w odpowiedzi na pytanie co się wydarzy między mną a Panem Z w tym tygodniu:

4 Buław: nowe doznania, radość, sukces, coś przyjemnego, coś fajnego. Sformalizowanie?

Wieża: narzucona, gwałtowna zmiana. Ta radość i sukces się skończą i zostanę poobijana, ale stojąca na nogach

Giermek buław: ktoś lub coś nowego - wniesie nowe do mojego życia, powiew świeżości. Dziecko?

3 Pucharów: I ponownie radość. Ciąża?

Wygląda mi na to, że będzie radosna próba sformalizowania naszej relacji jednakże nie dojdzie ona do skutku, z jakiegoś powodu wszystko się posypie. Pojawi się coś lub ktoś nowy i znowu będzie radośnie i dobrze.

Czy też to jest zapowiedź ciąży w tej relacji? Będzie miło i przyjemnie , spadnie na nas wiadomość, która zmieni całe nasze życie, pojawi się dziecko i będziemy we trójkę?

I to wszystko w ciągu tygodnia?
    • september1974
      By september1974
      Witajcie. pomozcie zinterpretowac ten rozklad. przyblize sytuacje: moj przyjaciel od wielu lat jest w skomplikowanym i toksycznym zwiazku, niedawno kogos poznal ale demony przeszlosci nie pozwalaja isc naprzod. taki rozklad wyszedl na pytanie w jakim miejscu sie teraz znajduje. pozdrawiam
    • julie1011
      By julie1011
      Hej, jest to mój pierwszy post, a zarazem pierwsza prośba o zinterpretowanie snu. Byłabym wdzięczna za pomoc.

Opiszę go.

Nagle znalazłam się na hali gimnastycznej wraz z całym moim rocznikiem. Wszyscy mieli coś w podobie do gorsetu na sobie, nawet ja. Była rozstawiona siatka do piłki siatkowej. Nauczycielem był jakiś bardzo stary facet, gruby,potężny ale nie od razu jakiś przerośnięty, zwykły człowiek. Nigdy nie miałam takiego nauczyciela. Stałam wraz z grupką chłopaków i słuchałam nauczyciela. Nagle pewien kolega ( nazwę go M ) zaczął mnie podnosić. M ręce miał na mojej talii i po prostu podnosił mnie i chwilę później stawiał na ziemi, i tak cały czas. ( W realnym świecie jesteśmy zwykłymi znajomymi i praktycznie nie rozmawiamy, a jeśli już to w jakiejś większej grupce. ) Dowiedziałam się że chciał sprawdzić czy jestem ciężka, nadal mnie podnosił i stawiał na ziemi. Przede mną stał inny kolega ( nazwę go P, mamy o wiele lepszy kontakt niż ja i M, często razem rozmawiamy, możemy przeglądać nawzajem swoje telefony, ale nie dzielimy się sekretami, zwykłe koleżeństwo ), więc złapałam się P który stał przede mną bo nie chciałam żeby M mnie podnosił. W końcu wygrałam i tak się jakoś złożyło że nauczycielka ( w realnym świecie nie może na mnie patrzeć, a nawet odwraca głowę oraz krzywi się gdy ze mną rozmawia ) rozdawała kromki białego chleba. Musiałam skoczyć żeby wygrać tę kromkę. Biegłam i nie mogłam się zdecydować gdzie skoczyć ( trochę jak slalom to wyglądało ) i gdy już skoczyłam to skoczyłam ponad siatkę, i miałam ją przeskoczyć jednak w ostatniej chwili upadłam po tej samej stronie z której wystartowałam. Wygrałam kromkę białego chleba. Gdy go jadłam bardzo bardzo kruszyłam.

I to tyle.

Z góry wam dziękuję. :*
    • choco28
      By choco28
      tej nocy śniło mi się coś dziwnego, sen, po którym czuję się dziwnie.
      śniła mi się babcia, która żyje nadal. byłyśmy razem w jakimś pokoju, nagle ona upadła, a ja starałam się ją ratować i łapać, jednak na nic... później leżała w trumnie, miałam świadomość, że umarła. płakałam i mówiłam do niej, nagle się obudziła. zapytałam czy do mnie przyjdzie, odpowiedziała, że tak i zasnęła. wtedy się obudziłam. co może oznaczać taki sen? boję się o babcię. dodam, że mój dziadek, a mąż babci, zmarł 3 tygodnie temu.
  • Create New...