Skocz do zawartości

Różne skrypty runiczne


Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Szukam skryptu na poprawę relacji w związku z moim partnerem. Chciałabym żeby ta relacja dawała tyle szczęścia, radości co kilka miesięcy temu. Żeby był erotymz, fascynacja i zaufanie wzajemnie oraz wierność.

 

Mam trzy skrypty, czy któryś myślicie że będzie dobry?

Dwa pierwsze gotowe z internetu trzeci pierwszy raz próbowałam sama stworzyć.

 

Ehwaz - Algiz - Ehwaz

 

Hagal - Gebo - Ehwaz - Odala

 

 

Gebo - Uruz - Ehwaz - Teiwaz

 

I pytanie jeszcze jedno, skrypt wykonać tylko dla siebie czy dla partnera też i dać mu np do portfela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zosiu, co uważasz na temat skryptu Raidho Tiwaz Gebo Fehu jako pomoc w założeniu własnej firmy prosperującej z sukcesem?

 

Jeszcze jedno pytanie ogólne do skryptów runicznych - czy skrypty należy ukrywać przed wzrokiem obcych oraz przed własnymi domownikami czy raczej wręcz przeciwnie, skrypt należy eksponować? Ja swoje skrypty ukrywam.

Edytowane przez Makryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm Zosiu to może coś bardziej w kierunku uspokojenia swojej duszy, żeby nie być zazdrosną osobą, ufać i byś szczęśliwą?

Gdy sama w sobie się uspokoję myślę, że wtedy dam radę naprawić relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kochane, bardzo proszę o pomoc (być może jest tu gdzieś już taki skrypt na forum, ale znaleźć nie mogę). W niedzielę uciekł mi kot, jest niewychodzący, więc nie zna okolicy i pewnie jest przerażony. Powinien wciąż być w okolicy tego bloku (niestety to był dzień wyprowadzki, więc nie mieszkam tam już i szukam go kiedy mogę, również w nocy, ale nie mogę być tam 24 godziny na dobę), dostałam wczoraj parę telefonów, że ktoś widział w pobliżu bardzo podobnego kota, więc to może być on, ale pomimo moich nocnych eskapad, kiedy jest cisza i kot powinien wyjść z ukrycia, nie mogę się go dowołać. Która runa lub skrypt mogłyby mi najlepiej pomóc w odnalezieniu i złapaniu kota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam serdecznie ,

Mam goraca prośbę o dwa skrypty.

Pierwszy na zdanie egzaminu a konkretnie egzaminu z chemii . Przeczesałam forum i znalazłam dwa Kenaz+ Ansus+ Berkano i Raido+Ansus+Wunjo, który będzie lepszy?

Drugi na poprawe sytuaci finansowej , tez znalazłam dwa różne Kenaz+Fehu+Algiz+Wunjo i Dagaz+Fehu+Sowilo i tez chciałabym wiedzieć który byłby najodpowiedniejszy ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...