Jump to content
Nisiolina

ważne szkolenie, gryzące psy, robaki, pomocy..

Recommended Posts

Nisiolina

Tak w skrócie ; mam swoją firmę, jednak mam nad sobą kierownictwo, odkąd ja zostałam kierowniczką, wszyscy robią mi pod górkę, i samo tak jakoś się dzieje... Śniło mi się, że byłam na szkoleniu na wyższy stopień ajencji (nie ma czegoś takiego , przynajmniej u Nas w firmie). W każdym razie szef i kierownik, którzy normalnie mówią po polsku, w śnie mówili tylko po angielsku, i byłam wściekła na drugą kierowniczkę (byłą szefową), że mnie wplątała w to szkolenie, ponieważ w tym śnie nie potrafiłam mówić po angielsku, zadzwoniła Pani, która ogarniała polski i powiedziała, że mam już przyjść na to szkolenie, wybiegłam ze sklepu, sprawdzając na szybko słowa po angielsku, i pod klatką schodową mojej pracownicy zaczęły mnie gryźć do krwi dwa duże psy, i się obudziłam.. Dziś znowu śniło mi się, że byłam w warsztacie samochodowym i leżałam na ziemi, chodziły mi po włosach robaki.. /

 

 

Ponadto w ciągu tego tygodnia dwa razy śniło mi się, że mój narzeczony zostawia mnie samą, raz gdzieś na wieży, wiedząc, że boję się wysokości i skasował mi wszystkie dane w telefonie do siebie, a drugi raz dla młodszej (choć mam dopiero 20lat), i strasznie cierpiałam w tych snach, nie potrafiłam się pozbierać.

 

Tak składając to w całość, co to może oznaczać? słyszałam o psach i robakach, że ktoś "gryzie", że ma się wrogów..

wszystko ostatnio idzie mi "pod górkę" , kierownikiem jestem od dwóch tygodni i strasznie zależy mi na pracy, a wciąż jest niepewna.

czy te sny związane są z pracą? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo wariuję już od tych snów..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slawomir

A w co cię gryzły te psy? I koniecznie napisz czy w lewą czy prawą część ciała bo to całkowicie dwie różne sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisiolina

szczerze nie pamiętam, mało pamiętam szczegółów ze snów.

Wiem, że bardzo się tam spieszyłam, i zaczęły mnie gryźć te psy i się obudziłam..

 

- proszę o pomoc, bo wariuję..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slawomir

Szkolenie symbolizuje - twój awans na stanowisko kierwnicze, to że szkolenie było w języku angielskim symbolizuje naowe obowiązki, zadania które jeszcze dla cibie nie są tak do końca zrozumiałe albo bardziej cię absorbują niż poprzednie obowiązki ( doczytujesz słówka w "biegu"). To że wychodzisz na zewnątrz to powtórzenie symbolu awansu - poszerzasz horyzonty - otwierasz się zaś psy które cię gryzą pod klatką twojej pracownicy to symbol zazdrości ze strony innych pracowników. Dwa psy - dwie osoby.

 

Co do snów o narzeczonym to sprawa prosta jak zasada działania młotka - mniej czasu dla niego - obawy że cię zostawi a patrząc od strony symboli to wyglada to tak:

Wieża to symbol i awansu ( wysoka budowla wynosząca nas do chmur) ale również symbol osamotnienia ( stąd we wszystkich bajakch jak zamykają królewnę to właśnie w wieży mimo że loch też byłby niezłym mijescem odosobnienia). Ten brak kontaktu - wykasowane numery to symbol tego że nawet nie zawsze masz czas porozmawiać z nim przez telefon w natłoku nowych obowiązków.

A skoro ty nie poświęcasz mu odpowiednio wiele cczasu to podświadomie dopuszczasz do sibie myśli że może jest taka co mu ten czas zapełni i stąd te obawy przed młodszą. To że ona w śnie jest młodsza nie należy wiązać z wiekim osoby bo jest to symbol nowej - świeżej znajomości i równie dobrze może być to znajowmość z kobietą np; w moim wieku.

pozdrawiam:

Sławomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...