Jump to content
Nisiolina

ważne szkolenie, gryzące psy, robaki, pomocy..

Recommended Posts

Nisiolina

Tak w skrócie ; mam swoją firmę, jednak mam nad sobą kierownictwo, odkąd ja zostałam kierowniczką, wszyscy robią mi pod górkę, i samo tak jakoś się dzieje... Śniło mi się, że byłam na szkoleniu na wyższy stopień ajencji (nie ma czegoś takiego , przynajmniej u Nas w firmie). W każdym razie szef i kierownik, którzy normalnie mówią po polsku, w śnie mówili tylko po angielsku, i byłam wściekła na drugą kierowniczkę (byłą szefową), że mnie wplątała w to szkolenie, ponieważ w tym śnie nie potrafiłam mówić po angielsku, zadzwoniła Pani, która ogarniała polski i powiedziała, że mam już przyjść na to szkolenie, wybiegłam ze sklepu, sprawdzając na szybko słowa po angielsku, i pod klatką schodową mojej pracownicy zaczęły mnie gryźć do krwi dwa duże psy, i się obudziłam.. Dziś znowu śniło mi się, że byłam w warsztacie samochodowym i leżałam na ziemi, chodziły mi po włosach robaki.. /

Ponadto w ciągu tego tygodnia dwa razy śniło mi się, że mój narzeczony zostawia mnie samą, raz gdzieś na wieży, wiedząc, że boję się wysokości i skasował mi wszystkie dane w telefonie do siebie, a drugi raz dla młodszej (choć mam dopiero 20lat), i strasznie cierpiałam w tych snach, nie potrafiłam się pozbierać.

Tak składając to w całość, co to może oznaczać? słyszałam o psach i robakach, że ktoś "gryzie", że ma się wrogów..

wszystko ostatnio idzie mi "pod górkę" , kierownikiem jestem od dwóch tygodni i strasznie zależy mi na pracy, a wciąż jest niepewna.

czy te sny związane są z pracą? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo wariuję już od tych snów..

Slawomir

A w co cię gryzły te psy? I koniecznie napisz czy w lewą czy prawą część ciała bo to całkowicie dwie różne sprawy.

Nisiolina

szczerze nie pamiętam, mało pamiętam szczegółów ze snów.

Wiem, że bardzo się tam spieszyłam, i zaczęły mnie gryźć te psy i się obudziłam..

- proszę o pomoc, bo wariuję..

Slawomir

Szkolenie symbolizuje - twój awans na stanowisko kierwnicze, to że szkolenie było w języku angielskim symbolizuje naowe obowiązki, zadania które jeszcze dla cibie nie są tak do końca zrozumiałe albo bardziej cię absorbują niż poprzednie obowiązki ( doczytujesz słówka w "biegu"). To że wychodzisz na zewnątrz to powtórzenie symbolu awansu - poszerzasz horyzonty - otwierasz się zaś psy które cię gryzą pod klatką twojej pracownicy to symbol zazdrości ze strony innych pracowników. Dwa psy - dwie osoby.

Co do snów o narzeczonym to sprawa prosta jak zasada działania młotka - mniej czasu dla niego - obawy że cię zostawi a patrząc od strony symboli to wyglada to tak:

Wieża to symbol i awansu ( wysoka budowla wynosząca nas do chmur) ale również symbol osamotnienia ( stąd we wszystkich bajakch jak zamykają królewnę to właśnie w wieży mimo że loch też byłby niezłym mijescem odosobnienia). Ten brak kontaktu - wykasowane numery to symbol tego że nawet nie zawsze masz czas porozmawiać z nim przez telefon w natłoku nowych obowiązków.

A skoro ty nie poświęcasz mu odpowiednio wiele cczasu to podświadomie dopuszczasz do sibie myśli że może jest taka co mu ten czas zapełni i stąd te obawy przed młodszą. To że ona w śnie jest młodsza nie należy wiązać z wiekim osoby bo jest to symbol nowej - świeżej znajomości i równie dobrze może być to znajowmość z kobietą np; w moim wieku.

pozdrawiam:

Sławomir