Jump to content
pani_zima

proszę o interpretację (11/2)

Recommended Posts

pani_zima

byłabym wdzięczna za interpretację.nie jesteśmy absolutnie parą, a kolegami po fachu i współpraca nie zapowiada się ciekawie.

jestem ciekawa co to za związek karmiczny...o ile można się dowiedzieć.

ja 02.01.1977

on 28.06.1984

pani_zima

Witam. Ponownie proszę o jakąś wskazówkę. Czuję, że ta osoba jest mi bardzo bliska, choć jak na razie nie umiemy się porozumieć. Mój dzień urodzenia pokrywa się z jego drogą życia, a suma naszych dróg życia to 2. Mamy też taką samą liczbę duszy - 6/15. Wiem, że czas zweryfikuje wszelkie tezy, ale jednak chciałabym wiedzieć, czy to osoba dzięki której mam dostać jakąś lekcję, czy tez może odwrotnie.Nie daje mi to spokoju i byłabym wdzięczna za podpowiedź. :)

fiore86

Zwiazek karmiczny o wibracji 11 ewidentnie macie relacje karmicza, niezakonczone sprawy z poprzedniego wcielenia. Twoj cykl produktywny = jego droga zycia. Moze byc wzajemne uzaleznienie... chec wspolnego obcowania. Mozecie nadawac na tych samych falach...

nowa_anna

macie karme do odpracowania,on to trudny przypadek 11tka,jest ci pisane sie zakochac bez wzajemnosci,ale ty sama decydujesz co z tym zrobisz..zycze powodzenia

pani_zima

Dziękuję za odpowiedź. Nie ukrywam, że nie najlepszą dla mnie.

Czyli jest mi przeznaczone zakochiwać się w kimś kto mi się nawet nie podoba i nawet mimo, iż mam męża? Frustrujące to. I teraz ciekawe, czy jeśli postanowię, że się nie zakocham, to tak się stanie i czy nawet wtedy odpracujemy z tym osobnikiem ową karmę...

Nie chcę znać szczegółów co do mojej przyszłości i wolałabym jednak mieć przekonanie, że los w moich rękach, choć widzę, że wiele w moim życiu dzieje się bez mojej wewnętrznej zgody i nie idzie po mojej myśli. Na dodatek...jestem pogodzona z tym, że czeka mnie jeszcze wiele niemiłych niespodzianek.Chyba zacznę się buntować... :)

pozdrawiam

nowa_anna

dokaldnie tak ma byc przepowiesci sobie a nasze zycie w naszej dyspozycji:-))