Jump to content
koteczek29aw

temperatura uczuc:P

Recommended Posts

koteczek29aw

No to powtarzam rozklad na temperature uczuc:P ciekawe to nawet ;)

1.Siła uczuć między partnerami.

krol kier-ze co??? jest tak pieknie i cudownie i ja o tym nie wiem? :P dziwna tu ta karta wyszla

2,3 Co ich połączyło.

10 pik,10 karo---jakas tesknota yyy

4,5 Jak rozwinęły się i kwitną ich uczucia.

9trefl,dama trefl----potrzebuja uczucia, jakiegos porywu serca

6,7 Czego im brakuje.

walet kier, 9 karo----dojrzalosci, cierpliwosci,

8. Wspólne szanse.

9 pik---nie bardzo wiem co tu wstawic ??

9. Zagrożenie związku .

walet pik-niedojrzalosc i nieumiejetnosc rozwiazywania problemow

10,11,12 Jak rozwinie się ich miłość.

as kier,as pik,as trefl---czyzby tu miala byc ciaza, ale ten as trefl cos mi tu przeszkadza

przelozone-krol pik,as karo,9 kier---problemy w porozumiewaniu sie?? ale tez potrzeba milosci?, ewentualnie jakies milosne wyznanie?

Edited by koteczek29aw

Guest paulinqa123

obiecuje że zerkne jutro jak tylko odpale kompa :)) teraz nie mam przy sobie notatek i ide za chwilke spać, pozdrawiam

natienka

Fajny ten rozkład:) też zrobiłam:), ale niektóre karty dziwne

1 Siła uczuć między partnerami.

9 trefl (O) – no i tu bym powiedziała, że są jakieś lęki, negatywne myśli przed byciem razem. Ale, że karta odwrócona, to one odchodzą.

2,3 Co ich połączyło.

8 trefl, 8 karo – tu w ogóle nie wiem jak to zinterpretować

4,5 Jak rozwinęły się i kwitną ich uczucia?

no i tutaj też dziwne karty 7 pik, król trefl – uczucia rozwijają się powoli czy też nie miały szansy się rozwinąć ze względu na pracę (tu by się zgadzało, bo on pracował dość daleko, więc kontakty nasze były utrudnione)

6,7 Czego im brakuje?

walet pik, walet kier – wspólnych spotkań, wspólnego spędzania czasu,

8. Wspólne szanse.

Król kier – chyba duże;) i pomyślne

9. Zagrożenie związku

As karo – tu bym powiedziała, że zagrożeniem mogą być nasze rozmowy, smsy, maile, które ze sobą piszemy, jeśli poprzestaniemy wyłącznie na tym

10,11,12 Jak rozwinie się ich miłość?

no i tu karty ładne;) 7 kier, 8 kier, 10 kier, - miłość, radość, powodzenie, zgoda między nami, szczęśliwie spędzone chwile,

Guest paulinqa123

1.Siła uczuć między partnerami.

krol kier- siła jest bardzo duża, jest wierność, życzliwość, wzajemne zrozumienie, czułość, stałość w uczuciach, bardzo trwały i solidny związek

2,3 Co ich połączyło.

10 pik,10 karo- jakby poznali się podczas jakiegoś spotkania lub wyjazdu, być może sprawy biznesowe

4,5 Jak rozwinęły się i kwitną ich uczucia.

9trefl,dama trefl- ich związek jest towarzyski, lubią wychodzić, spotykać siez innymi wpsólnie na zabawach, są też zazdrośni i jak to w związkach bywa zaczeli sie ostatnimi czasy bardziej kłócić i sprzeczać, lubią spędzac czas na wspolnych rozmowach i to ich rozwija

6,7 Czego im brakuje.

walet kier, 9 karo- brakuje im faktycznie dojrzałości, takiego rozsądnych,dojrzałych poważnych relacji, i precyzyjnego określenia planów na przyszłość

8. Wspólne szanse.

9 pik- to chyba to że często spotykają się na jakichś zorgaizowanych spotkaniach i nawet jeśli się pokłócą to razem muszą sie spotykać w okreslonym miejscu

9. Zagrożenie związku .

walet pik- takie olewające podejscie do sprawy, to że nie mają dużego doświadczenia w związkach, że bywają lekkomyślni i troche przekraczają granice

10,11,12 Jak rozwinie się ich miłość.

as kier,as pik,as trefl- faktycznie też dostrzegam ciąże, ale moim zdaniem nie dojdzie do urodzenia dziecka :/ wygląda to na poronienie na moje oko...