Jump to content

prosze o interpetacje, sen o mysliwych


nickittta

Recommended Posts

Witam, zwykle nie przywiązuję dużej wagi do snów, lecz dzisiejszy nie daje mi spokoju.

Dlatego postanowiłam zagościć na ezoforum i poprosić was o interpretacje.

 

Śniło mi się, że szłam z moim czarnym labradorem na spacer, było to osiedle na którym mieszka mój chłopak ( domy jednorodzinne) .

Gdy wyszłam na główną ulice - po drugiej stronie znajdował się las - usłyszałam agresywne szczekanie psów myśliwskich i myśliwych.

Pomyślałam, że pójdę jednak do domu, bo mój pies źle reaguje na inne. Szłam więc znów na osiedle ale glosy psów były coraz bliżej , zaczęłam biec .Nagle nowa wyłożona kamieniem brukowym droga zmieniła się w zwykłą polną! Nie wiedziałam gdzie jestem, chciałam wrócić ale widziałam ze myśliwi z psami idą też w tym kierunku. Weszłam więc do starszego domu, w środku był z drewna, mieszkało tam starsze małżeństwo. Po chwili myśliwi też tam weszli. Mój pies, bał się okropnie, inne psy - duże,małe, każdej rasy, było ich mnóstwo!- zaczęły go atakować, on nie odreagowywał, uciekłam więc z tam tond. Byłam na podwórzu, za mną wyszedł młody mężczyzna, ze swoim psem, chciał mi pomóc ale po chwili zniknął mi z oczu, pojawił się nowy z krwią na spodniach i dłoniach, mówił, że mój pies pogryzł mojego, zdążyłam tylko powiedzieć,że mój się boi i nikogo nie ugryzł, okrwawiony mężczyzna wszedł znów do domu. Chciałam uciekać lecz pojawiły się inne psy które chciały pogryźć mojego labradora, ja odpychałam je i skuliłam się nad moim psem chcąc go chronić...

 

Starałam się opisać tak szczegółowo jak tylko pamiętam, nie mam pojęcia jak interpretuje się sny, więc nie wiem na co zwracać szczególną uwagę.

dziękuję za odpowiedzi!

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...