Jump to content
oganik

Prosba o uzdrawianie i modlitwe dla mojego partnera

Recommended Posts

oganik

Prosze Was z prosba dla mojego partnera od lat ma problemy nic mu nie wychodzi zawsze jest zgorzknialy i smutny ,pomalu zlosliwy mysle ze ktos mu cos zrobil mentalnie prosze pomodlcie sie razem zemnia ja prosze juz 8 lat o uzdrowienie go nawet zrobilismy sesje z Panen Sosnowiczaninem ale nadal nie jest lepiej .Prosze Was z calego serca o modlitwe i uzdrowienie.Dziekuje

Guest Botis

By zmienić siebie, trzeba chcieć i nad tym pracować, jeśli Twój partner tego nie chce to żadna pomoc może nie być skuteczna, choć może by bodźcem by zacząć pracować nad sobą.

By zmienić schemat myślowy potrzeba ok 35 dni pracy nad sobą. Zrozumienie problemu, znalezienia przyczyny i pracy nad nim. Jest to wykonalne ale potrzebna tutaj mobilizacja. Wszelkie doładowania energetyczne np czakr itp mogą pomóc ale po jakimś czasie stan wraca do poprzedniego gdy nie idzie to w parze ze zmianą siebie.

Sam ostatnio zmieniałem swoją postawę i jeden z schematów i trwało to właśnie około miesiąca...

Pozdrawiam

oganik

witajcie to napewno nie jest praca nad soba on jest dobra osoba pracuje nonstop ale wydaie mi sie ze to jest jakas klatwa albo cos w tym stylu nic mu nie wychodzi tak jak by sobie zyczyl ma pecha przez to staie sie zgryzliwy czakry oczyszczal Pan Sosnowicz pomoglo troche lecz nadal jest ten pech dlatego prosilam Was o modlitwe zeby to odeszlo zeby w koncu mogl tez sie usmichnac i lepiej mu szlo w zyciu

Botis dziekuje za odpowiedz on nad soba pracuje tak jest dobrym czlowiekiem ale Pech go przesladuje non stop a moze to klatwa czego by nie chcial zrobic ciagle cos sie wydarza i nie wychodz mu przez to staje sie zgryzliwy czakry moze i w tym przyczyna lezy ale sosnowiczanin pomagal mu 3 sesje i poprawa jest marna moze ktos mu zle zlowieszczy dlatego jestem tu z prosba moge podac jego date urodzenia 28.10.1974 dzis ma urodziny ale pracuje .Prosze pomozcie bo zal mi i serce mi sie kraje jak patrze jak sie meczy.Pozdrawiam

Czesc Zosiu dziekuje Ci bardzo podam date moze ona doczegos sie przyda 28.10.1974 dzis ma urodziny:)Mysle ze Ktos mu zle zyczy ma ogromnego Pecha i nie wiem jak by sie nie staral nic mu nie idzie ma problemy ze zdrowiem szczegolnie z kregoslupem charuje jak wsciekly i ciagle jak specjalnie przychodzi cos do zaplacenia lub auto sie psuje i znowu nie ma pieniedzy i zawsze cos sie wydarza .Mysle ze moze to jakas klatwa albo cos w tym stylu .

Edited by Auegamma
Łączenie postów

kelly1980

Czy mógłbyś Botis trochę rozszerzyć temat o zmianie schematów myślowych? Jak nad tym pracowałeś? W jaki sposób to przebiega? Zainteresował mnie temat...

Guest Gość

Ja mogę zerobić w Jego intencji praktyke buddyjską.W celu oczyszczenia itd.Bo ReiKi bez zgody nie poślę....

Dobrze gdybym miała chociaż imię.To podaj na priv.

oganik

bardzo Ci dziekuje za pomoc

Łączenie postów: Zosiu bardzo Ci dziekuje

Jestem bardzo szczesliwa i przejeta bo nie spodziewalam sie ze tyle tu wspanialych ludzi jest MoNia dziekuje

Edited by Auegamma
Łączenie postów

oganik
Ja mogę zerobić w Jego intencji praktyke buddyjską.W celu oczyszczenia itd.Bo ReiKi bez zgody nie poślę....

Dobrze gdybym miała chociaż imię.To podaj na priv.

Witaj tu podaje mojego Partnera imie Gelmut d.Pozdrawiam Elzbieta

Edited by oganik

Guest Gość

Jestem przeziębiona.Ale jak wyzdrowieje to sprawdzę w czym rzecz i coś postaram się zaradzic.Pozdrowienia.

iridos

nie wiem czy tak puszczając prośbę w eter z imieniem data ur nie zrobisz krzywdy facetowi

nie każdy z deklarujących pomoc potrafi pomóc czasem sie komuś tylko tak wydaje

i dla zainteresowanego jak rozumiem poza jego plecami prosisz można więcej szkody niz pożytku mu przysporzyć

to tak ku przestrodze

on w swojej piramidce numerologicznej obciążony jest karma pracy wiec niełatwo o stabilizacje dużo wysiłku musi wkładać żeby sukces odnieść

oganik

karma to moze przez to ma takie problemy?

Edited by oganik
Łączenie postów

Guest Gość

Może danych publicznie nie powinno sie podawać.Ale o modlitwe czy praktyke zawsze można dla kogoś poprosić.

iridos

dla siebie tak dla innych niekoniecznie

odpisałam ci na wiad

ale sadzać po tym co napisałaś to ja nie wiem jak ty ten kurs reiki skończyłaś...

pamiętaj o jednym żeby komuś pomoc to ten ktoś musi wyrazić chęć przyjęcia pomocy albo o nią wyraźnie poprosić

na siłe nikogo nie zbawisz....

każdy podażą własna droga i uczy sie na własnych błędach

oganik

przeciesz gdybym nie miala zgody to bym nie prosila o modlitwe

uKordus

Witaj,

Widze ze bardzo kochasz swego partnera, jestes z nim w trudnych chwilach.

Moze cos o mnie: Studiuje Biblie a ona mowi ze Jezu I apostolowie mieli mozliwosc uzdrawiania, Wiem ze dzis ich niema, ale to nie ich obecnosc byla uzdrawiajaca tylko WIARA,

w Jezusa. Dzis wielu mowi ze wierza I go prosza, ale jak prosic kogos kogo sie niezna. Jezus byl idea Krolestwa na ktore Zydzi czekali przez wieki, jednak ich upadek, stal sie blogoslawienstwem nas pogan, Poczytaj o Jezusie jego zalozeniach i tym co my ludzie bedziemy z tego miec, A kiedy go poznasz zwroc sie do niego z prosba jego milosierdzie jest niezmierzone.

Guest Kerazan
Czy mógłbyś Botis trochę rozszerzyć temat o zmianie schematów myślowych? Jak nad tym pracowałeś? W jaki sposób to przebiega? Zainteresował mnie temat...

Kelly, nad zmianą schematów myślowych można pracować całkiem skutecznie metodą ThetaHealing.

przeciesz gdybym nie miala zgody to bym nie prosila o modlitwe

Jeśli chodzi o Twojego partnera, przyczyna trudnych losów życiowych może mieć swoje podłoże w wielu czynnikach i można nazywać to klątwą, ale częściej problem jest bardziej złożony i wymaga pracy ze zmianą poglądów. Często nawet jeśli nastąpiła zmiana poglądów i nie widać zmian na zewnątrz, każdy ma jakieś lekcje i na siłę niczego się nie da zrobić, dlatego cierpliwość i akceptacja wszystkiego co jest ma takie ogromne znaczenie w samym rozwoju i w życiu. Jeśli chcesz to wykonam dla Twojego partnera kilka sesji uzdrawiania, ale dobrze żebym miał Jego zgodę :) odpisz na priv. Pozdrawiam.

Edited by Auegamma
Łączenie postów

oganik

Zosiu masz racje .jestem milo zaskoczona ale wiem ze z wengierski kociolek jak to okreslilas) napewno nie bedzie dobrym rozwiazaniem .