Skocz do zawartości

Były chłopak, twarz, złość


bu

Rekomendowane odpowiedzi

Ze snu pamiętam tylko, że śnił mi się były chłopak, z którym rozstałam się 4 miesiące temu, a od grudnia prawie nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Byliśmy gdzieś na dworze, ogólnie było ładnie. Wyglądał inaczej niż wtedy, gdy go ostatnio widziałam. Największą uwagę przykuwała jego mocno opalona twarz. Chyba próbowaliśmy ze sobą porozmawiać, ale nagle bardzo się rozzłościłam i zaczęłam go szarpać za włosy, potem spoliczkowałam z całej siły prawą ręką.

Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze snu pamiętam tylko, że śnił mi się były chłopak, z którym rozstałam się 4 miesiące temu, a od grudnia prawie nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Byliśmy gdzieś na dworze, ogólnie było ładnie. Wyglądał inaczej niż wtedy, gdy go ostatnio widziałam. Największą uwagę przykuwała jego mocno opalona twarz.

Chyba próbowaliśmy ze sobą porozmawiać, ale nagle bardzo się rozzłościłam i zaczęłam go szarpać za włosy, potem spoliczkowałam z całej siły prawą ręką.

Co to znaczy?

 

Czy aby Twój były chłopak nie zranił Cie i to było powodem waszego rozstania?

Jeśli Tobie podobają się chłopcy opaleni to :jego opalona twarz może wskazywać na powodzenie jakie ma u innych dziewczyn lub Ty to w ten sposób odbierasz .Chcesz go w pewien sposób ukarać za jego atrakcyjność i za jaką s przykrość która Ci wyrządził.

Sen może oznaczać iż masz chęć wyładować swoje emocje ale w życiu codziennym nie masz na tyle odwagi. Emocje nie muszą do końca ,być powiązane z tym chłopakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:(widziałam swojego byłego chłopaka we śnie.On mówił na mnie coś złego a ja płakałam tyle pamiętam z mojego snu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...