Skocz do zawartości

Powróżę


michcio4b

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem Michał i oferuję się tutaj jako wróż. Z chęcią odpowiem na wasze pytania. Do moich ezoterycznych narzędzi należą: Karty klasyczne, Mistyczny Kipper, Karty Kamieni Szlachetnych, Karty cygańskie, Karty Lenormand i Karty cygańskie.

 

Uwaga!!

 

1.Pamiętajcie, że daty urodzenia swoje bądź osoby, o którą pytacie wysyłacie na pw.

2.Nie zadajecie pytań na pw, odpowiadam tylko na pytania zawarte w poście.

3.Wróżę tylko osobom pełnoletnim

4. Nie odpowiadam na pytania typu ,,Co mnie czeka tak ogólnie", nie odpowiadam na pytania o śmierć

 

Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że zajmujesz się kartami klasycznymi i że nie odpowiadasz na pytania ,,ogólne,, Czy robisz rozkład na przeszłość teraźniejszość i przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj:)

serdecznie proszę o wróżbę na uczucia na najbliższe 3 miesiące, jeśli można to poproszę o wróżbę z innych kart niż klasyczne:)

dane wyślę na prw

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

To ja poproszę może kartami klasycznymi, bo z nich mi nikt nie wróży.

Jak będzie wyglądała moja relacja z Piotrem do pół roku czasu. Widzę, że jeszcze nie działa możliwość wysyłania pw, więc pozwolę sobie podać dane tutaj:

Izabela 6.04.1992

Piotr 15.12.1984

kolegujemy sie. Szczególnie zależy mi na tym, czy się spotkamy - nie widzielismy sie juz bardzo długo.

Z góry bardzo dziękuję ;)

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

To ja także poproszę. Chciałam zapytać o relacje z pewną osobą. Czy odnowi się i czy spotkamy się jeszcze?

Edytowane przez arat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr jest dość cichą istotą jeśli można to tak określić, on coś do ciebie czuje tylko za bardzo nie wie jak to ci powiedzieć. Spotkanie Linkinia może przedłużyć się w czasie. On musi pozałatwiać jakieś swoje sprawy, ale spotkanie widzę do 4 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry związek migotko ;) Widzę takie obopólne zaufanie i to, ze lubicie zaskakiwać siebie nawzajem ;) Czy on jest ciemnym blondynem?

 

 

Tak :) ciemny blondyn z niego i faktycznie lubimy się zaskakiwać :) robić sobie niespodzianki :) a coś więcej widać w kartach? Może coś na przyszłość? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migotko: długotrwały bedzie to zwiazek, nawet moze byc przypieczetowany slubem. W najblizszym czasie uważajcie bo pojawia sie energia dziecka, no chyba ze chcecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajak, hmm on już ma inne źródło westchnień aktualnie, choć fizycznie nie widzę kompletnego odcięcia się od relacji z nim. Do końca roku nic nowego nie widzę, chociaż niespodzianką może być to, że pogłębisz relacje z blondynem, którego już znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natienko widzę zawarcie nowej relacji na jakims wyjeździe, która niejeden raz przyprawi cię o rumieńce. W ogóle widzę dwóch mężczyzn koło ciebie, którzy kręcą się na zmiane, czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natienko widzę zawarcie nowej relacji na jakims wyjeździe, która niejeden raz przyprawi cię o rumieńce. W ogóle widzę dwóch mężczyzn koło ciebie, którzy kręcą się na zmiane, czy to prawda??

 

na dzień dzisiejszy tylko jest jeden mężczyzna, który się koło mnie kręci, ale on chyba sam za bardzo nie wie czego chce i trochę się jakby mną bawił, no i tak wychodzi, że ciągle jestem sama

dziękuję za poświęcony czas:)

Edytowane przez natienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę na uczucia, a raczej na konkretną relację. Czy nasze relacje się polepszą? Czy będzie z tego prawdziwy związek oparty na uczuciu? Dodam, że mój "Romeo" zapewnia o swoich uczuciach, a pózniej znika. Po jakimś czasie się odzywa, przeprasza i tłumaczy się nawałem zajęć zawodowych i znowu zapewnia o swoich uczuciach... i tak wkoło :( Jak jest przy mnie, wierzę w to co mówi...gdy znika, mam kompletny mętlik w głowie i nie wiem co myśleć...:( Bardzo mi na nim zależy...:( Dane wysyłam na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiu80 Powiem tak: coś się tli, tylko to uczucie nie idzie w parze z zaufaniem, i z tego tytułu nie widzę tego związku, bardzo mi przykro.Faktycznie to jest dziwny mężczyzna i dziwny związek. Karty podpowiadają też, że mówienie prawdy nigdy nie było jego mocną stroną, co spowodowało, że pewną relacje już kiedyś zepsuł. Miłość pisana ci jest za 2 lata dopiero. Życzę szczęścia, jeśli masz inny problem - pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

chciałam zapytać jakie uczucia pan ma do mnie i czy będzie dążył do odnowienia znajomości (dane na priv).

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc michcio...

 

mam do Cciebie pytanie odnosnie kuzyna Makra A. Chdzi o to,ze do konca grudnia byla umowa,ze zostaje "u nich"w domu no i teraz pytanie. Bo on to ustalal głownie... jak zareaguje jak mu powiem, ze wyjezdzam do Swiat i od nowego roku nie warracam juz do Poznania, ucieszy sie,ze jest po jego mysli, czy stanie sie cos co sprawi,ze jednak nadal bede w tym miescie jak woce z rodzinnego ? kasia 03.03.1987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajak, hmm on już ma inne źródło westchnień aktualnie, choć fizycznie nie widzę kompletnego odcięcia się od relacji z nim. Do końca roku nic nowego nie widzę, chociaż niespodzianką może być to, że pogłębisz relacje z blondynem, którego już znasz

"inne źródło westchnień"?-chodzi o mlodsza ode mnie o ponad 3 lata szatynke czy starsza ode mnie o rok?

"poglebisz relacje z blondynem, ktorego juz znasz"-moglabym sie dowiedziec o nim czegos wiecej, bo nie wiem o ktorego chodzi:)

Pozdrawiam,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale, ponawiam moje pytanie bo chyba mnie przeoczyłeś.

 

To ja także poproszę. Chciałam zapytać o relacje z pewną osobą. Czy odnowi się i czy spotkamy się jeszcze?

 

dane wysłałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werono, tak odnowi tą znajomość, ale dopiero po załatwieniu ważnych dla niego spraw urzędowych. Przede wszystkim bardzo cię lubi i widać, że niejednokrotnie to podkreśla i nie kłamie. Związek macie pisany za 6 miesięcy od dnia dzisiejszego. Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnnicku w kartach widać, że tak na dobrą sprawę nie powinieneś narzekać. Widzę nie najgorsze zarobki, ponadto chodzi ci po głowie kupno nowego samochodu, to prawda? Samochód widzę dopiero na wiosnę. Finansami się nie martw, nic się nie zmieni a widzę nawet napływ gotówki z jakiegoś większego zlecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy tylko jest jeden mężczyzna, który się koło mnie kręci, ale on chyba sam za bardzo nie wie czego chce i trochę się jakby mną bawił, no i tak wychodzi, że ciągle jestem sama

dziękuję za poświęcony czas:)

 

czy mogłabym jeszcze poprosić wróżbę o uczucia właśnie jednego Pana do mnie, dane jego prześlę

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Powiem tak: z tym Panem widzę tylko relacje seksualne, które będą bardzo satysfakcjonujące. Związek z nim to jeden wielki znak zapytania, ale nie mówię nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Powiem tak: z tym Panem widzę tylko relacje seksualne, które będą bardzo satysfakcjonujące. Związek z nim to jeden wielki znak zapytania, ale nie mówię nie...

 

tak właśnie przypuszczałam, można powiedzieć, że bardzo trafna wróżba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michcio...a czy moją cioci do soboty najbliższej wypuszcza ze szpitala?idzi ejutro,al nie wie keidy ma zabeg. Ciocia Wiesława. i Czy wszystko pojdzie okej w szpitalu?

 

 

iiiiii jaki ma stosunek do mnei Justyna A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajak : tą młodszą

 

To jest mężczyzna starszy od ciebie o koło 2-3 lata, wysoki, niebieskooki. Miałaś z nim kontakt już...

Michcio, bardzo dziekuje :) widze ze mona intuicja nie zawodzi jesli chodzi o to pierwsze.co do drugiego,to pewnie jest to ktos z kim mialam sporadyczny kontakt a teraz go nie ma? ;)

Edytowane przez bajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1

Witaj Michcio4b,

 

Polozyles mi ostatnio karty cyganskie na dzien i sie sprawdzilo :) Dziekuje :)

 

Prosze o wrozbe z kart cyganskich na uczucia oraz zycie zawodowe do konca kwietnia 2014

Dane przesylam na PW

 

Pozdrawiam,

alleta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnnicku w kartach widać, że tak na dobrą sprawę nie powinieneś narzekać. Widzę nie najgorsze zarobki, ponadto chodzi ci po głowie kupno nowego samochodu, to prawda? Samochód widzę dopiero na wiosnę. Finansami się nie martw, nic się nie zmieni a widzę nawet napływ gotówki z jakiegoś większego zlecenia

 

Mam nadzieję własnie na przypływ z większego źródła. Automobil z kolei wydaje mi się być logiczną konsekwencją moich obecnych działań, choć go nie planuje. Jeśli się trafi to napiszę markę ;) Ave!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja chciałam zapytać,czy pan będzie dązył do odnowy relacji ze mną? Jakub 17.01.1975 r., Agnieszka 20.01.1975 r. i jeszcze czy coś pozytywnego wydarzy się w moim zyciu uczuciowym do 3 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prosze ,ale nie dla mnie . Jest to moj dobry znajomy .To on pyta ,oczywiscie jest jego zgoda abym na forum poprosila o wrozbe dla niego .

Wczesniej ja kladlam mu karty sprawdzalo sie wiele . Do konca roku robie pauze w wrozeniem ,karty i ja musimy odpoczac .

______________

Moj znajomy wyjechal znowu do pracy .On jest typem fatalisty ,to juz 5 podejscie w tym roku i za kazdym razem klapa.Wracal szybciej niz pojechal .

Dopowiem ,ze praca jest za granica i to wszystko takie patykiem na wodzie pisane .Wiele obietnic a potem nic ,albo oszukaja albo on sie sam zwija i rezygnuje . Wszystko widzi na czarno ,ta obecna prace tez .

Pytanie :

Jak mu sie ulozy w nowej pracy,czy pozwola mu miec ze soba jego ukochanego psa ?

 

Dane wysle na PW .

Dziekuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,ale nie rozumiem jaki popełniłam błąd naruszajac regulamin/ forum czy wrózbity michcio4b ?

W moim poscie mysle wyrazilam sie jasno .

 

 

Proszę o wyjaśnienie .

Edytowane przez Gość3
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie dotyczy jednego przyjaciela. Znamy się od kilku lat ale jedynie na stopie wirtualnej. Nasza znajomość jest i była czysto przyjacielska ale ostatnio trochę się zbliżyliśmy do siebie poprzez częstszy kontakt. On zawsze był tajemniczy i niechętnie o sobie mówił. Ostatnio jednak powiedział, że nie może mi wszystkiego powiedzieć, ma jakaś tajemnicę, która wg niego zniszczyłaby naszą przyjażń...spekulacje spekulacjami ale chciałabym wiedzieć jakiej sfery życiowej dotyczy ta sprawa, czy zawodowej, czy prawnej czy zdrowotnej lub może damsko-męskiej. Nie chodzi mi o szczegóły ale o nakreślenie sytuacji.No i może czy kiedyś na tyle mi zaufa, że poznam tę prawdę od niego? Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiaangel, tak ale tu raczej sie nie sprawdzi to bo potrzebowal bym pisac na pw a to zabronione a wszystkiego w poscie nie da sie przekazac :)

 

Dlaczego na pw. Dla mnie może być na forum. A jeśli jednak wolisz na pw to kieruję prośbę do Administratorów. Czy michcio4b może wysłać mi takową wróżbę na pw? :poklon: Bardzo mi zależy na tym

 

A dlaczego w pośxcie nie sprawdzi sie duzy rozkład michcio? W poście musisz napisać tyle samo ile na pw. Ta sama ilość liter :P

Uzytkowniczka wyraża zgodę na post więc ja nie widze problemu w regulaminowym umieszczeniu wrózby.

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alleta kręci się koło ciebie brunet, którego znasz już jakiś czas, poznałaś go na jakiejś uroczystości i choć na razie nie widzę związku, będziesz się z nim spotykała. W zawodzie bez szału widzę trwałą, stałą pracę, możesz spodziewać się kryzysu ale będzie to związane z porą roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez2503 ;) To będzie zabawa w kotka i myszkę, raz będzie się zbliżał raz oddalał, ale on przy tobie w kartach jest i będzie. Powiem ci tak: że coś się wydarzy w miłości, ale będzie się wiązało to z trudnym wyborem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Michcio :)

Proszę o wróżbę na relacje w pracy :) a dokładnie czy ludzie tam pracujący mi sprzyjają czy być może na kogoś mam uważać? :) najbardziej interesują mnie stosunki z koleżankami z pokoju bo czasem ciężko mi rozgryźć ich stosunek wobec mojej osoby :)

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez migotka20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Inez2503 ;) To będzie zabawa w kotka i myszkę, raz będzie się zbliżał raz oddalał, ale on przy tobie w kartach jest i będzie. Powiem ci tak: że coś się wydarzy w miłości, ale będzie się wiązało to z trudnym wyborem ;)

 

Ja z nim kontakt zerwałam, ale z tego co piszesz wynika, ze jednak się odnowi. Dopytam jeszcze : czego ten wybór będzie dotyczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

chciałam zapytać o finanse - czy w grudniu pojawi się jakaś dodatkowa kasa (jakaś premia, bony, itd.)?

 

Pozdrawiam,

Beata, 11.06.1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, chciałabym zapytać, czy uda mi się

pozostać na stałe za granicą , zamieszkać .

Na razie przebywam czasowo.

Jak to się potoczy dla mnie?

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarah mam dobre wieści: powrotu nie widzę do Polski, ty nawet nie chcesz wracać, to wiąże się nie tylko z pracą ale z życiem uczuciowym ;) Zostaniesz tam gdzie jesteś ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od jakiegoś czasu planuję wymianę samochodu, lecz ciągle pojawiają się nie przewidziane wydatki które krzyżują moje plany. Proszę o spojrzenie kiedy uda mi się wreszcie uzbierać odpowiednia kwotę i wymienić samochód?

 

Pozdrawiam

Karolina 831116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1
alleta kręci się koło ciebie brunet, którego znasz już jakiś czas, poznałaś go na jakiejś uroczystości i choć na razie nie widzę związku, będziesz się z nim spotykała. W zawodzie bez szału widzę trwałą, stałą pracę, możesz spodziewać się kryzysu ale będzie to związane z porą roku ;)

 

Michcio4b bardzo dziekuje, czy mozesz napisac cos wiecej o tym brunecie np. czym sie zajmuje? Starszy, mlodszy?

Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migotko : nie masz tam wrogów, powiem tylko tyle, że te koleżanki zazdroszczą ci wszystkiego ;)

 

Michcio właśnie o tę zazdrosć chodzi, takie mam właśnie wrażenie ale czy jest na to jakiś sposób? Czego zazdroszczą najbardziej? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michcio:)chciałabym zapytać kiedy dojdzie do zwolnienia kierownika w naszej firmie? Zadałam to pytanie 3 m-ce temu innej osobie wróżącej na forum, ale wróżba nie spełniła się więc zadaję ponownie to pytanie. Mój kierownik stosuje mobbing w firmie i obcowanie z nim w jednym środowisku to istny koszmar...Dziękuję i pozdrawiam. Dane kierownika mogę przesłać na pw. Dorota 13.05.1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1
alleta na pewno młodszy, w jakis papierach, biuro

 

Dziekuje, niestety chyba nie znam mlodszego bruneta, ktory pracuje w papierach czy w biurze i poznalam go na jakiejs uroczystosci hmmm Moze go dopiero poznam...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

jeśli znajdziesz trochę czasu to chciałam się spytać kiedy spotkam się z pewnym facetem (tym o którego ostatnio pytałam), bo mieliśmy się spotkać, ale ostatnio coś się ze mną nie kontaktuje.

pozdrawiam :) dane wyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

constantinella ten pan jest brunetem? Hmm on jest zamknięty w sobie oraz dość niezdecydowany, lubi cię to na pewno, ale związku nie widzę

 

tak, jest brunetem. nie wydaje się być zamknięty raczej wesoły i towarzyski. związku nie ma bo my prawie się nie znamy, al. jest fajna chemia stąd moje pytanie czy będzie więcej , mamy spotkać się w przyszłym tygodniu, mogę prosić o sprawdzenie czy to spotkanie przyniesie coś fajnego? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź, co mnie czeka w uczuciach w 2014 roku? Mam chłopaka i chcemy zaręczyć się. Anna ur. 15.04.1987 r., chłopak Marcin ur. 22.09.1991 r.

Edytowane przez 34laptop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Mam jeszcze pytanie...W jakim kierunku potoczy się znajomosc z Mariuszem 05.11.1974 r.? Czy mogę mu zaufać? Agnieszka 20.01.1975 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
bajak, hmm on już ma inne źródło westchnień aktualnie, choć fizycznie nie widzę kompletnego odcięcia się od relacji z nim. Do końca roku nic nowego nie widzę, chociaż niespodzianką może być to, że pogłębisz relacje z blondynem, którego już znasz

Michcio, weryfikuję:faktycznie inne źródło westchnien juz ma i tak jak pozniej napisales chodzi o te mlodsza szatynke. fizyczne odcięcie nastapilo:)

chyba jednak takiej sytuacji z blondynem nie bylo.

Pozdrawiam, Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer odblokował i zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...