Jump to content
Bernadette

Pilna prośba o analizę związku

Recommended Posts

Bernadette

edycja edycja

Edited by Bernadette
wazny

Auegamma

Witam,

padłem...

"Osoba druga

Data urodzenia: 09-05-2010"

No wiesz... z małolatami to chyba nielegalne... prokuratura się chyba do Ciebie odezwie...

Jeżeli faktycznie jest tutaj jakiś związek karmiczny to idź po rozum do głowy i zadaj sobie pytanie, czy przeznaczenie jest wyryte w kamieniu? Czy istnieje coś takiego jak wolna wola? Czy istnieje całe spektrum związków karmicznych? Czy decyzja co do zawarcia związku zależy od jednej czy od dwóch osób? Czy taka różnica wieku nie sugeruje czegoś? Czy ta sytuacja jest tak bardzo zamieszana czy jedynie desperacko chcesz uwierzyć w sens istnienia i jakiś "wielki plan" według którego to co się dzieje ma mieć miejsce?

Pozdrawiam i powodzenia :D

Bernadette

Chyba nie tak mnie zrozumiales.. Chodzi mi o relację, a nie związek! Dziękuję.

Auegamma

Witam,

Bernadette, a jak brzmi temat tego wątku?

Erza

hej :) ale chyba źle zrozumieliście, przecież np. matka z dzieckiem może być w związku karmicznym, więc co w tym dziwnego; związek karmiczny jest pojęciem szerokim, dotyczyć może dwóch ludzi, niekoniecznie w relacji miłosnej; natomiast miłość karmiczna - to tu już chodzi tylko o sprawy love :)

Auegamma

Witam,

Erza, kalkulatory karmiczne pomija jedną bardzo istotną kwestię, te relacje występują według czynów z przeszłości a nie funkcji matematycznej, nawet nie chodzi o to że ta relacja karmiczna występuje czy też nie, ale o to że pytanie o jej istnienie świadczy o abstrakcyjnym podejściu do tego zagadnienia.

Bernadette

Mi w zadnym wypadku nie chodziło o relację miłosną! Masakra, żeście sobie wymyslili!