Skocz do zawartości

Andrzejki pod Nocną Gałązką - 29.11


existence

Rekomendowane odpowiedzi

KOCHANI!

 

Zapraszam wszystkich na: WRÓŻBĘ Z PŁOMIENIA ŚWIECY i PRZESŁANIA ANIELSKIE w andrzejkową noc - 29 listopada od 19 do 24/1!

Na wróżbę z płomienia świecy zapisy trwają od TERAZ, ale także tego wieczora - polega ona na tym, iż na podstawie płomienia świecy wywnioskuję, jaki będzie dla Ciebie rok 2014 - potrzebne mi tylko imię

Na przesłania anielskie zapisy trwają od TERAZ, ale także tego wieczora - podajesz mi swoje imię oraz na co mam powróżyć: na rok 2014 - ogólnie/na jakąś sytuację/strefę; na grudzień; na jakąś sytuację oraz talię kart - Karty Archanielskie Virtue bądź Klucze Anielskie Silke Bader

 

Proszę o wyrozumiałość, bowiem będę głównie na dwóch forach. Należy traktować to z dystansem!

 

Pozdrawiam, existence, Nocna Gałązka :)

svtf.jpg

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, Anna(11.05.1975)jestem, chetnie sie dowiem co mnie czeka w 2014 roku:-) a nawet co mnie czeka w sylwestra:-)czy na planowane balety sie wybiore:-)) POZDRAWIAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dopisuje się do kolejki, co mnie czeka w nowym roku 2014,w życiu zawodowym i w uczuciach. Beata 12.02.1971 Karty Archanielskie Virtue

Edytowane przez atka5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ja również poproszę wróżbę z płomienia świecy i przesłanie anielskie na 2014 r.

Klucze Anielskie Silke Bader ;)

Pozdrawiam

Justyna

Edytowane przez migotka20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓŻBA Z PŁOMIENIA ŚWIECY

 

1. ANEZ - Halina

2. magda26 - Magdalena

3. migotka20 - Justyna

4. Nayala - Kasia

5. Meelinda - Iwona

6. jolancia - Jolanta

7. Linkinia - Izabela

 

 

PRZESŁANIA ANIELSKIE

 

1. nowa_anna - Anna - rok 2014 + grudzień (szczególnie Sylwester, zabawa) - ANIU, PROSZĘ O WYBRANIE TALII! + Kochana, zabawę sylwestrową 'wyogólnimy' do grudnia, acz wrócimy na nią szczególną zabawę, ok?

2. atka5 - Beata - rok 2014 - praca + uczucia - chodzi Ci o przesłanie anielskie, no nie? Jeśli tak, to PROSZĘ O WYBRANIE TALII!

3. Strawberry92 - Natalia - rok 2014 - Klucze Anielskie

4. migotka20 - Justyna - rok 2014 - PROSZĘ O WYBRANIE TALII!

5. Meelinda - Iwona - PROSZĘ O WYBRANIE TALII! Oraz OKRES/INTENCJĘ, KTÓRY JEST DO WYBRANIA W PIERWSZYM POŚCIE: na 2014 rok - ogólnie lub na jakąś sferę/sytuację; na grudzień; na jakąś sytuację

 

Generalnie to baaaardzo rzadko przewiduję przyszłość, uważam, że to powinno być Boską tajemnicą, po prostu przekazuje anielskie przesłania. Ale Andrzejki są tak wyjątkowym czasem, że po prostu trzeba wróżyć na pole przyszłości!

 

Pozdrawiam i dziękuję za tak wielkie zainteresowanie, zapraszam kolejnych i proszę o wyrozumiałość w dniu wróżenia, ponieważ będę także na 2 innych forach... Może dorzucę jeszcze jakąś niespodziankę. ;) I nie podawajcie mi dat urodzenia...

 

:*

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓŻBA Z PŁOMIENIA ŚWIECY

 

1. ANEZ - Halina

2. magda26 - Magdalena

3. migotka20 - Justyna

4. Nayala - Kasia

5. Meelinda - Iwona

6. jolancia - Jolanta

7. Linkinia - Izabela

8. Invis - Ewa

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1

I ja Aneta z plomienia swiecy (ogolna wrozbe na rok 2014) i Klucze Anielskie na uczucia/ nowe znajomosci i zycie zawodowe (prowadzę wlasna firme z przyjaciolka, ale powoli trace nadzieje) w roku 2014

Edytowane przez alles-in1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poproszę jeśli mozna na wróżbę z płomienia świecy - Honorata oraz jeśli to możliwe na przesłanie anielskie (Klucze Anielskie Silke Bader) - tutaj typowo pod uczucia w roku 2014 (jaki mężczyzna/mężczyni staną na mojej drodze, z kim stworze dobrą relację, na co uważać, kogo się trzymać ;)) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja również poproszę o wróżbę z płomienia świecy i na przesłania anielskie na rok 2014 - na uczucia i pracę, a karty jak możesz wybierz sam:-) Aneta.

Pozdrawiam

Edytowane przez aneta31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓŻBA Z PŁOMIENIA ŚWIECY

 

1. ANEZ - Halina

2. magda26 - Magdalena

3. migotka20 - Justyna

4. Nayala - Kasia

5. Meelinda - Iwona

6. jolancia - Jolanta

7. Linkinia - Izabela

8. Invis - Ewa

9. fufek - Dariusz

10. constantinella - Magdalena

11. Anita0508 - Anita

12. Zapytajka - Honorota

13. xxtalaxx - Natalia

14. aneta31 - Aneta

 

10 - constantinella - Kochana, wróżba z płomienia jest ogólna. :)

bajak, ale z czego? Płomień czy karty? Czy to i to?

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nowa_anna - Anna - rok 2014 + grudzień (szczególnie Sylwester, zabawa) - ANIU, PROSZĘ O WYBRANIE TALII! + Kochana, zabawę sylwestrową 'wyogólnimy' do grudnia, acz wrócimy na nią szczególną zabawę, ok?

2. atka5 - Beata - rok 2014 - praca + uczucia - chodzi Ci o przesłanie anielskie, no nie? Jeśli tak, to PROSZĘ O WYBRANIE TALII!

3. Strawberry92 - Natalia - rok 2014 - Klucze Anielskie

4. migotka20 - Justyna - rok 2014 - PROSZĘ O WYBRANIE TALII!

5. Meelinda - Iwona - PROSZĘ O WYBRANIE TALII! Oraz OKRES/INTENCJĘ, KTÓRY JEST DO WYBRANIA W PIERWSZYM POŚCIE: na 2014 rok - ogólnie lub na jakąś sferę/sytuację; na grudzień; na jakąś sytuację

6. Alleta - Aneta - WYBIERZ OKRES/NA CO! MASZ WYŻEJ! - Klucze Anielskie

7. motylek777 - Kasia - na rok 2014 - miłość - Karty Archanielskie

8. Anita0508 - Anita - WYBIERZ OKRES/NA CO! - Karty Archanielskie

9. Zapytajka - Honorata - na rok 2014 - miłość - Klucze Anielskie

 

PRZESŁANI ANIELSKIE

 

JEŻELI NIE DOSTANĘ WSZYSTKICH DANYCH - NIE WYCIĄGNĘ PRZESŁANIA.

 

Pozdrawiam! :) :) :)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓŻBA Z PŁOMIENIA ŚWIECY

 

1. ANEZ - Halina

2. magda26 - Magdalena

3. migotka20 - Justyna

4. Nayala - Kasia

5. Meelinda - Iwona

6. jolancia - Jolanta

7. Linkinia - Izabela

8. Invis - Ewa

9. fufek - Dariusz

10. constantinella - Magdalena

11. Anita0508 - Anita

12. Zapytajka - Honorota

13. xxtalaxx - Natalia

14. aneta31 - Aneta

 

10 - constantinella - Kochana, wróżba z płomienia jest ogólna. :)

bajak, ale z czego? Płomień czy karty? Czy to i to?

 

15. bajak - Beata i to i to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poop2055

Witam:)Też się zapisuję na Wróżbę z płomienia Świecy i na Przesłanie Anielskie na 2014 rok na moją relację partnerską,na strefę uczuć,no i co mnie czeka w grudniu w miłości i w pracy?Violetta 19.07.1962r. i Karty Anielskie Virtue.Bardzo proszę i dziękuję...Pozdrawiam:)

Edytowane przez poop2055
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓŻBA Z PŁOMIENIA ŚWIECY

 

1. ANEZ - Halina

2. magda26 - Magdalena

3. migotka20 - Justyna

4. Nayala - Kasia

5. Meelinda - Iwona

6. jolancia - Jolanta

7. Linkinia - Izabela

8. Invis - Ewa

9. fufek - Dariusz

10. constantinella - Magdalena

11. Anita0508 - Anita

12. Zapytajka - Honorota

13. xxtalaxx - Natalia

14. aneta31 - Aneta

15. bajak - Beata

16. aewek - Ewa

17. babelek - Monika

18. poop2055 - Violetta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nowa_anna - Anna - rok 2014 + grudzień (szczególnie Sylwester, zabawa) - ANIU, PROSZĘ O WYBRANIE TALII! + Kochana, zabawę sylwestrową 'wyogólnimy' do grudnia, acz wrócimy na nią szczególną zabawę, ok?

2. atka5 - Beata - rok 2014 - praca + uczucia - chodzi Ci o przesłanie anielskie, no nie? Jeśli tak, to PROSZĘ O WYBRANIE TALII!

3. Strawberry92 - Natalia - rok 2014 - Klucze Anielskie

4. migotka20 - Justyna - rok 2014 - Klucze Anielskie

5. Meelinda - Iwona - PROSZĘ O WYBRANIE TALII! Oraz OKRES/INTENCJĘ, KTÓRY JEST DO WYBRANIA W PIERWSZYM POŚCIE: na 2014 rok - ogólnie lub na jakąś sferę/sytuację; na grudzień; na jakąś sytuację

6. Alleta - rok 2014 + praca/nowe znajomości/uczucia - Klucze Anielskie

7. motylek777 - Kasia - na rok 2014 - miłość - Karty Archanielskie

8. Anita0508 - Anita - WYBIERZ OKRES/NA CO! - Karty Archanielskie

9. Zapytajka - Honorata - na rok 2014 - miłość - Klucze Anielskie

10. babelek - Monika - 2014 rok - miłość - Karty Archanielskie

11. poop2055 - Violetta - rok 2014 - uczucia + grudzień - Karty Archanielskie

 

PRZESŁANIA ANIELSKIE

 

BAJAK, proszę o wybranie talii i na co ma być (do wybrania w pierwszym poście)!

Martorella, o jaką wróżbę Ci chodzi?

 

 

Kochani... Ja się dwoję i troję, aby wszystko było zgrane, prawidłowe. Mam tylu ludzi... A Wy nawet nie przeczytacie co należy podać. Czekam na uzupełnienia, macie wyżej kto i jak. Od tego momentu jeśli ktoś nie poda mi kompletnej prośby, to prośba zostanie anulowana. Pozdrawiam. :)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam prosbe moglabsy bardzoe zobrazowac jak taa wroba z plomienia wyglada,w sensie to co w niej widzisz jest na te chwile? dorzycilambym jeszcze wozbe ogolna na uczucia ;-) i finanse.....jednak ;d - Karty Archanielskie Virtue

Edytowane przez Nayala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wróżbę z płomienia świecy na 2014 r. oraz jeśli można przesłanie Anielskie na 2014 r. praca i uczucia/miłość - Karty Archanielskie Virtue

Anna.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez AA66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nowa_anna - Anna - rok 2014 + grudzień (szczególnie Sylwester, zabawa) - ANIU, PROSZĘ O WYBRANIE TALII! + Kochana, zabawę sylwestrową 'wyogólnimy' do grudnia, acz wrócimy na nią szczególną zabawę, ok?

2. atka5 - Beata - rok 2014 - praca + uczucia - chodzi Ci o przesłanie anielskie, no nie? Jeśli tak, to PROSZĘ O WYBRANIE TALII!

3. Strawberry92 - Natalia - rok 2014 - Klucze Anielskie

4. migotka20 - Justyna - rok 2014 - Klucze Anielskie

5. Meelinda - Iwona - PROSZĘ O WYBRANIE TALII! Oraz OKRES/INTENCJĘ, KTÓRY JEST DO WYBRANIA W PIERWSZYM POŚCIE: na 2014 rok - ogólnie lub na jakąś sferę/sytuację; na grudzień; na jakąś sytuację

6. Alleta - rok 2014 + praca/nowe znajomości/uczucia - Klucze Anielskie

7. motylek777 - Kasia - na rok 2014 - miłość - Karty Archanielskie

8. Anita0508 - Anita - WYBIERZ OKRES/NA CO! - Karty Archanielskie

9. Zapytajka - Honorata - na rok 2014 - miłość - Klucze Anielskie

10. babelek - Monika - 2014 rok - miłość - Karty Archanielskie

11. poop2055 - Violetta - rok 2014 - uczucia + grudzień - Karty Archanielskie

 

PRZESŁANIA ANIELSKIE

 

BAJAK, proszę o wybranie talii i na co ma być (do wybrania w pierwszym poście)!

Martorella, o jaką wróżbę Ci chodzi?

 

 

Kochani... Ja się dwoję i troję, aby wszystko było zgrane, prawidłowe. Mam tylu ludzi... A Wy nawet nie przeczytacie co należy podać. Czekam na uzupełnienia, macie wyżej kto i jak. Od tego momentu jeśli ktoś nie poda mi kompletnej prośby, to prośba zostanie anulowana. Pozdrawiam. :)

 

12. bajak - Beata - rok 2014 ogólnie + grudzień; Karty Archanielskie Virtue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poproszę o wróżbę z płomienia świecy na 2014 rok oraz przesłanie anielskie na rok 2014 na sytuację finansową oraz sferę rodzinną - Karty Archanielskie Virtue.

Barbara(5.8.90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, strasznie uciążliwa jest dla mnie ta lista, będziemy lecieć po kolei po prostu. Na spontana. Zaczynamy już jutro o 19, zapraszam w dalszym ciągu do zapisów! I zapraszam, aby być jutro na forum podczas całego wieczoru, zawsze może mi się coś zapomnieć czy coś, a wróżę TYLKO jutro w tych godzinach. Jeżeli nie dostanę wszystkich danych - nie będzie odpowiedzi, chyba, że mi dopowiecie, a czas jest do jutra do końca wieczoru, ale tak, abym zdążył.

 

Pozdrawiam. :*

 

A: ktoś się mnie pytał, jak będzie wyglądała wróżba z płomienia świecy, bodajże jakaś kobietka na N! :D (nie, nie jestem kobietą, źle napisałaś... :P): pozwolę sobie nie uchylać przysłowiowego rąbka tajemnicy. :)

 

JEŻELI ZAUWAŻYLIŚCIE JAKIEŚ BŁĘDY, ŻE NIE ODPOWIEDZIAŁEM NA JAKIŚ PYTANIE, MOŻE MACIE JAKIEŚ PYTANIE - piszcie śmiało!

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

to ja wróżbę na rok 2014 ...szczególnie sprawy zawodowe ... do kwietnia mam umowę i czeka mnie szukanie pracy....

Patrycja 11. 12. 1978

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANEZ:

 

Rok generalnie będzie stabilny, szczególnie jeśli chodzi o finanse i bezpieczeństwo. Pojawią się jakieś niezbyt duże dziury i niedopatrzenia w aspekcie finansów, aczkolwiek łatwo je pokonasz. W pewnym momencie roku mogą być problemy miłosne - tylko przez moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda26:

 

Rok bardzo niestabilny pod względem miłosnym - chaotyczny, do tego problemy z małżonkiem/partenrem! Finanse także nie będą bardzo stabilne, aczkolwiek i nie tragiczne. Lecz będziesz się trzymała - będziesz silna, będą momenty załamania, ale Ty dasz radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nayala:

 

Rok stabilny pod względem pracy i finansów, sukcesy zawodowe! Miłosna harmonia. Mogą być jakieś spore wahania emocjonalne, problemy kobiece, psychologiczne. Bezpieczeństwo mężczyzny. :)

 

A tak w ogóle: mam cudowną, białą, z brokatem - świeczkę! W szklanym pojemniczku, szkatułce. Wnioskuję na podstawie płomienia oraz tego, że po prostu czuję, hmmm, coś jakby jasnowidzenie, jasnoodczuwanie, jasnosłyszenie itd, tid... :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o wróżbę z płomienia świecy i o Przesłanie Anielskie z kart Archanielskich ogólnie i na uczucia na przyszły rok - Hanna

Edytowane przez koralik14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa_anna, W DALSZYM CIĄGU PROSZĘ O TALIĘ!

 

atka5:

 

PRACA (2014): 'Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Zmotywuję Cię i pomogę Ci w zorganizowaniu się'; 'Twój cel życiowy wyzwala błogosławioną zmianę zawodową'; 'Twoje potrzeby materialne są zaspokajane, gdy podążasz za głosem intuicji i manifestujesz marzenia' - rok pozytywny, bardzoo pod względem pracy. Czeka Cię rychła zmiana pracy, na bardzooo korzystną! będziesz musiała się tylko spiąć i zmotywować. :)

 

MIŁOŚĆ (2014): 'Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu'; 'Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz' - generalnie może być źle, ale to Ty musisz być odważna! Ty pierwsza zagadaj, bo inaczej nici z Twojego 'celu'!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopisuję się do kolejki. Co mnie czeka w 2014 roku(Klucze Anielskie Silke Bader )- Natalia.

 

'Znajdź swoją wewnętrzną równowagę'; 'Jesteś chroniony'; 'Ciesz się chwilą'; 'Słuchaj innych'; 'Uporządkuj swoje myśli i uczucia' - rok będzie dla Ciebie stabilny, trochę neutralny, przyzwoity. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nayala:

 

Rok stabilny pod względem pracy i finansów, sukcesy zawodowe! Miłosna harmonia. Mogą być jakieś spore wahania emocjonalne, problemy kobiece, psychologiczne. Bezpieczeństwo mężczyzny. :)

 

A tak w ogóle: mam cudowną, białą, z brokatem - świeczkę! W szklanym pojemniczku, szkatułce. Wnioskuję na podstawie płomienia oraz tego, że po prostu czuję, hmmm, coś jakby jasnowidzenie, jasnoodczuwanie, jasnosłyszenie itd, tid... :):D

 

 

Wiesz,ze jestes boski? Dlatego, ze napisales to samo co moja osobisa tarocistka, z niesamowita sprawdzalnoscia! dzieki! Duzo dobrego ;-) kolejna perelka na forum <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meelinda:

 

Bardzo chwiejny rok, szczególnie pod względem uczuć: przyjaźni i miłości, finansów. Mogą być długi nawet... Ale dasz radę, chociaż niektóry momenty, okresy będą jakby nie do przeżycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolancia:

 

Początek roku pod względem miłości: tragedia. Do końca chwiejnie, aczkolwiek nie tak strasznie jak na początku... Jakaś sprawa finansowa/zawodowa ujdzie Ci płazem. Kłamstwo czasem pomaga, w Twoim przypadku pomoże. Generalnie: bardzo małooo stabilności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkinia:

 

Pod względem pracy - będzie ciężko, ale dostaniesz ją, może nie wymarzoną, ale będzie! Osiągniesz życiowe, bardzo, cele i największe marzenia, na pewno zdarzy się coś bardzo pozytywnego z lotnictwem! Miłość - okej, ale nie najlepiej. Generalnie stabilnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Invis:

 

Raz stabilnie, raz tragicznie... Różnie z emocjami i nerwami. Finanse nikłe, słabe, momentalnie monstrualnie. Ale spełnisz swój jeden, bardzo ważny cel i otrzymasz Odgórne błogosławieństwo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fufek:

 

Mały człowiek, a niesamowite osiągnięcia, szczególnie zawodowe i z pasjami związane! Znajdziesz drugą połówkę, aczkolwiek nie na całe życie - moc złudzenia. Finanse bardzo stabilne, ale pod koniec roku nagle, diametralnie spadną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

constantinella:

 

Dużooo problemów zdrowotnych, pod koniec roku, na Święta się ustabilizuje... Finanse stabilnie, lecz małe. Miłość róóóżnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fufek:

 

Mały człowiek, a niesamowite osiągnięcia, szczególnie zawodowe i z pasjami związane! Znajdziesz drugą połówkę, aczkolwiek nie na całe życie - moc złudzenia. Finanse bardzo stabilne, ale pod koniec roku nagle, diametralnie spadną...

 

Pożyjom, uwidim. Dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia
Linkinia:

 

Pod względem pracy - będzie ciężko, ale dostaniesz ją, może nie wymarzoną, ale będzie! Osiągniesz życiowe, bardzo, cele i największe marzenia, na pewno zdarzy się coś bardzo pozytywnego z lotnictwem! Miłość - okej, ale nie najlepiej. Generalnie stabilnie. :)

 

Ooo no to bardzo jestem ciekawa ;))

Z miłością może się sprawdzić, bo karty średnie mam ;)

Dzięki! Zweryfikuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita0508:

 

Stabilnie, drobne uszczelki i problemiki finansowe. Miłość pod patronatem Aniołów - bardzo udana, choć wystąpią wybuchowe nastroje. Z finansami reasumując średnio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxtalaxx:

 

Pod względem miłości - początek roku dosyć wybuchowy, włącznie z początkiem wiosny - marzec, a potem to już spokojnie. ;) Dużo zabaw etc. Z finansami raczej słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta31:

 

Finanse - bardzo chwiejnie, różnie, ale od końca/połowy wiosny się uspokoi. Miłość także spokojnie, bez żadnych większych ekscesów. Drobniutkie mogą być. ;) Rok bezpieczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajak:

 

Finanse bardzo chwiejne przez cały rok! Raz super - raz słabiutko - raz dziwnie nawet. Miłość wiosną (i możliwe jesienią) będzie przybijająca, ale jednocześnie udana. Cały rok generalnie średnio stabilny, na koniec to będzie szał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajka:

 

Dużo forsy! :P A tak to spokojnie, bardzo, we wszystkich sferach, mogą być jakieś drobniusieńkie problemy, odchyłki.

 

Aż mi się gorąco zrobiło :D:P

Dzięki za pomyślna wróżbę w sferze finansowej:) Czekam jeszcze na Przesłanie Anielskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANEZ:

 

Rok generalnie będzie stabilny, szczególnie jeśli chodzi o finanse i bezpieczeństwo. Pojawią się jakieś niezbyt duże dziury i niedopatrzenia w aspekcie finansów, aczkolwiek łatwo je pokonasz. W pewnym momencie roku mogą być problemy miłosne - tylko przez moment.

 

Dziękuję, na pewno na koniec 2014r zweryfikuję.:samba:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta31:

 

Finanse - bardzo chwiejnie, różnie, ale od końca/połowy wiosny się uspokoi. Miłość także spokojnie, bez żadnych większych ekscesów. Drobniutkie mogą być. ;) Rok bezpieczny. :)

Jeszcze czekam na przesłanie anielskie na rok 2014 - na uczucia i pracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babelek:

 

Zdrowie świetne, odporna na wszystko, ale nagle na coś się rozchorujesz! Bardziej 2 połowa roku. Finanse różnie, od najlepszej sytuacji do słabej. Miłość - romanse, gorąco, niczym 'Moda na sukces'! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poop2055:

 

Miłość spokojna, z wzniesieniami w miesiącach letnich (czerwiec najbardziej) i jesiennych to już w ogóle! Generalnie rok dynamiczny - w pozytywnym sensie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natienka:

 

Finanse słabe, chwiejne, różne wzrosty i upadki. Zrealizujesz się w tym roku w wielu aspektach, acz nie we wszystkich. :) Miłość pod znakiem zapytania - jakiś romans na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA66:

 

Miłość dosyć spokojna, aczkolwiek będzie jakiś miesiąc, w którym wzrośnie tętno. :D Kontakty seksualne... :) Zdrowie różnie, generalnie dobrze. Będzie ciężko dojść do celów, ale uda się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...