Skocz do zawartości

Chętnym wyciągnę przesłanie anielskie


existence

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnę przesłanie anielskie. :)

Nie potrzebne mi żadne dane; jedynie na co/na kiedy ma być przesłanie

(przesłania nie są przepowiedniami!)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;RUPjCDEX-8s]

 

Witam mikołajkowym klimatem! :)

 

 

Frambuesa_ - uczucia do końca roku

WRAŻLIWOŚĆ

Jesteś teraz szczególnie uwrażliwiony na emocje i energie. Szanuj siebie i swoje odczucia

Wrażliwość jest pięknym i potężnym talentem i nie istnieje takie pojęcie, jak bycie 'zbyt wrażliwym'. To ona pomaga Ci dowiedzieć się prawdy na temat sytuacji oraz ludzi i ważne jest, byś ufał i podążał za swoimi impulsami, intuicją i wrażeniami. By zwiększyć swoją wrażliwość, spędź trochę czasu samotnie wśród natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nayala - relacje z Monsurem

PRZEGLĄD ŻYCIA

Zrób remanent w swoim życiu i zmień albo ulecz wszystko, co nie pozostaje w równowadze

Trzeba odwagi, by spojrzeć na swoje życie. Jednak jeśli zrobisz to ze współczuciem i poczuciem humoru, wzbogaci Cię to i wiele nauczy. Pomogę Ci zrobić podsumowanie tego, co przeżyłeś. Popatrzymy na to, czego się nauczyłeś i zastanowimy się, czy lekcje te okażą się przydatne teraz i w przyszłości. Rozpoznamy także wzorce życiowe, które nie służą Twojemu najwyższemu dobru i podejmiemy kroki, by się od nich uwolnić.

 

Udanych, cudownych, świątecznych, weesołych Mikołajek Kochani! :* :* ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja podobnie :) poproszę o uczucia na grudzień :)

 

Pech w miłości: zakochać się nieszczęśliwe we własnej żonie - Gabriel Laub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dla niektórych może to być niezbyt jasne. Otóż: czasem będę wyciągał przesłania anielskie, czasem życiowe cytaty z książki - cel jest jeden. I to właśnie o niego tu chodzi, chodzi o przesłanie, a nie źródło...

Jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem - niech poprosi Boga, Chrystusa czy Anioły o zrozumienie. Wyciszenie czy prośba na pewno pomogą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, lecz nie zajrzę, szukaj u kogoś innego, wyraźnie napisałem na początku, że nie odpowiadam na pytania dotyczące przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze serce gorące niż pieniążków tysiące - przysłowie

 

hmmm ;) jestem ciekawa jak się to odniesie do grudnia ;) szczerze mówiąc bardzo podoba mi się to przysłowie! Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ;) jestem ciekawa jak się to odniesie do grudnia ;) szczerze mówiąc bardzo podoba mi się to przysłowie! Dziękuję

 

Cieszę się. :) Ott, taki pomysł na urozmaicenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosze o przeslanie na uczucia jesli mozna,pozdrawiam.

 

Aby we wszystkich okolicznościach życia być szczęśliwym, należy ciągle wspominać swoje najciemniejsze dni ~Arthur Schopenhauer

Trudno miłość zataić - przysłowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arat, niebawem wyciągnę Ci przesłanie.

 

Jednak przemyślałem - będę wyciągał tylko przesłania anielskie z talii Kart Archanielskich (Virtue) oraz Anielskich Kluczy (Bader) - tak będzie lepiej. A więc zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja także poproszę na uczucia w grudniu.

 

Piotrek

 

KRYSZTAŁOWO-CZYSTE INTENCJE

Bądź pewien, czego pragniesz i skup się na tym z niezachwianą wiarą

Jeśli pomodlisz się o przewodnictwo, bądź wystarczająco śmiały, by wyznać, czego pragniesz. Wiedz, że Ty, na równi z każdym człowiekiem, w każdej dziedzinie zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Pomyślność i obfitość są życzeniami Boga dla każdego. Stawiasz swoje żądanie jako wkład w dziedzictwo poprzez uformowanie mentalnego obrazu Twoich pragnień. Wyobraź sobie, że to marzenie już się ziściło i doświadcz emocjonalnych i fizycznych odczuć z tym związanych. Nie martw się w jaki sposób pragnienie się zamanifestuje - nieskończona kreatywność Stwórcy zrobi to bardzo mądrze. Po prostu podążaj za wewnętrznym przewodnictwem, by uczynić kroki w kierunku współtworzenia tego Boskiego pragnienia i pozwól sobie otrzymywać dobro, gdy spotkasz je na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poproszę na uczucia w grudniu i styczniu :)

Dziękuję!

 

KRYSZTAŁOWO-CZYSTE INTENCJE

Bądź pewien, czego pragniesz i skup się na tym z niezachwianą wiarą

Jeśli pomodlisz się o przewodnictwo, bądź wystarczająco śmiały, by wyznać, czego pragniesz. Wiedz, że Ty, na równi z każdym człowiekiem, w każdej dziedzinie zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Pomyślność i obfitość są życzeniami Boga dla każdego. Stawiasz swoje żądanie jako wkład w dziedzictwo poprzez uformowanie mentalnego obrazu Twoich pragnień. Wyobraź sobie, że to marzenie już się ziściło i doświadcz emocjonalnych i fizycznych odczuć z tym związanych. Nie martw się w jaki sposób pragnienie się zamanifestuje - nieskończona kreatywność Stwórcy zrobi to bardzo mądrze. Po prostu podążaj za wewnętrznym przewodnictwem, by uczynić kroki w kierunku współtworzenia tego Boskiego pragnienia i pozwól sobie otrzymywać dobro, gdy spotkasz je na swojej drodze.

 

Identyczna odpowiedź. Ale dostaniesz jeszcze dopełnienie w formie krótkiego przesłania: Współczuj innym

:*

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) Ja także poproszę o przesłanie na moje życie uczuciowe w grudniu. Dziękuję :-)

 

Pozdrawiam,

Magda

Ojej, ile tych uczuć! :D

 

DARY OD BOGA

My, anioły, przynosimy Ci dary od Twojego Stwórcy. Otwórz ramiona, by je otrzymać

Niebiosa stale się rozwijają i rosną. Jednym ze sposobów, w który to czynią, to ciągłe dawanie i wysyłanie miłości. Ta miłość dociera do Ciebie w różnych formach, a Twoim jedynym zadaniem jest chcieć ją chłonąć. Właśnie teraz odpowiedź na Twoje modlitwy czeka na Twoją chęć otrzymywania. Otwórz swe ramiona na te dary! Twój Stwórca chce, byś był szczęśliwy, zdrowy, bezpieczny i by Twoje potrzeby były zaspokojone. Oddaj mi wszystkie swoje lęki związane z przyjmowaniem.

 

:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poproszę o przesłanie na finanse w przyszłym roku.Agnieszka 08-10-1982

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu

Jesteś znakomitością: mędrcem, wiedzącym, wysokiej rangi kapłanem, czarodziejem i doskonałym manifestatorem. Teraz jest czas na wezwanie Twojej duchowej siły oraz mocy i przejście do czynów. Pełen miłości stanowczo przekształć swoje zamiary w rzeczywistość. Pomódl się w ich intencji i poproś o przewodnictwo oraz znaki, które pomogą Ci nadać manifestacjom najlepszy z możliwych kształt.

 

Pozdrawiam i zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj existance!

Jeśli możesz, to poprosze przesłanie, na uczucia oraz sytuację mieszkaniową i rodzinną, szukam mieszkania i jest bardzoooooo cięzko.

Pozdrawiam!

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to poproszę o przesłanie do końca maja 2014

 

DORADCA

Jesteś naturalnym doradcą, a Twoje przewodnictwo i wsparcie przynosi korzyści wielu ludziom

 

(wyskoczyła!) DARY OD BOGA

My, anioły, przynosimy Ci dary od Twojego Stwórcy. Otwórz ramiona, by je otrzymać

 

I 'anielski klucz'. :)

Poznaj samego siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj existance!

Jeśli możesz, to poprosze przesłanie, na uczucia oraz sytuację mieszkaniową i rodzinną, szukam mieszkania i jest bardzoooooo cięzko.

Pozdrawiam!

Marta

 

Uczucia:

Wzbogacasz życie swoją osobą

 

Sytuacja 'mieszkaniowa':

UKOCHANA OSOBA

Pomagam Ci w związku z twoją duchową bratnią duszą

 

Sytuacja rodzinna:

Ukaż swoje wewnętrzne światło

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym poprosić o przesłanie na uczucia, finanse, sprawy z pracą (ciężko mi znaleźć na stałe) oraz z muzyką (wiążę z tym przyszłość) do końca 2014 roku. Z góry dziękuję ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze trzy aspekty - uczucia, finanse i pracę weźmiemy razem, w jednym.

 

PRZYWÓDZTWO

Nadszedł czas, byś przyjął swoją pozycję oraz moc przywódcy i z miłością poprowadził innych

 

JASNOSŁYSZENIE

Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo rozbrzmiewające w Twoim umyśle lub pochodzące od innych ludzi

 

 

I muzyka!

WIESZ, CO ZROBIĆ

Zaufaj swojej wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez zbędnej zwłoki

 

Trzymam kciuki za muzykę, wszystkiego dobrego! :)

 

 

PROSZĘ O TYMCZASOWE NIEZGŁASZANIE SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIŁOŚĆ - 2014:

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu

 

Jesteś znakomitością: mędrcem, wiedzącym, wysokiej rangi kapłanem, czarodziejem i doskonałym manifestatorem. Teraz jest czas na wezwanie Twojej duchowej siły oraz mocy i przejście do czynów. Pełen miłości stanowczo przekształć swoje zamiary w rzeczywistość. Pomódl się w ich intencji i poproś o przewodnictwo oraz znaki, które pomogą Ci nadać manifestacjom najlepszy z możliwych kształt.

 

 

PRACA - 2013:

 

TROSZCZ SIĘ

Gdy troszczysz się o dzieci, w istocie troszczysz się także o dziecko w Tobie. Obydwie aktywności są teraz dla Ciebie ważne

 

Jednym z powodów, dla których ważne jest, byś pomagał dzieciom, jest to, że w ten sposób pomagasz także dziecku, które jest w Tobie. Uczysz tego, czego sam potrzebujesz się nauczyć. Zwróć więc szczególną uwagę na wiadomości, które przekazujesz dzieciom i ich rodzicom. Wiedz, że są one także skierowane do Ciebie. Znajdź czas na zabawę, śmiech, bycie nierozsądnym i beztroskim. Troszcz się o swoje wewnętrzne dziecko z taką ilością miłości i uwagi, jak to tylko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność zaprosić wszystkich na kolejny wieczór tematyczny. Tym razem poczujemy atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Zaczynamy już o godzinie 18:45, a kończymy o 21 w dniu 20 grudnia (piątek). Tym razem zasady będą podobne: należy zgłaszać się w tym temacie do czwartku 19 grudnia (20) pisząc swoje imię. Liczba osób wynosi 20.

 

Każda osoba, która się zgłosi, otrzyma:

*szczegółowe przesłanie anielskie na czas Świąt Bożego Narodzenia z moją krótką interpretacją (Karty Archanielskie autorstwa Doreen Virtue)

*trzy krótkie przesłania anielskie na czas Świąt Bożego Narodzenia (Anielskie Klucze autorstwa Silke Bader)

*1 'los' do konkursu, w którym zostanie wylosowana 1 osoba biorąca udział w akcji: wygra modlitwę bożonarodzeniową mojego autorstwa

 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20 grudnia po godzinie 21.

 

Zapraszam serdecznie wszystkich, startujemy! :)

 

d57defbd95a5ab89med.jpg

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... Ludzie... Błagam! PRZESŁANIA TO NIE PRZEPOWIEDNIA PRZYSZŁOŚCI - jest wyraźnie napisane w pierwszym poście.

 

Na razie nie przyjmuję zgłoszeń w tym temacie - proszę o NIEZGŁASZANIE SIĘ

Na razie jestem w temacie bożonarodzeniowym... Pisałem już... Aczkolwiek już tam nie można się zgłaszać - liczba miejsc ograniczonych zajęta.

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...