Jump to content

Interpretacja (As kier odwrócony) Proszę o Pomoc.

Recommended Posts

Witam, bardzo proszę o pomoc w interpretacji jednej z kart która się ukazała w rozkłądzie:

1...2...3..........4...5...6.........7..........8. ..9...10

1 , 2 , 3 - Ty i Twoje uczucia

4 , 5 , 6 - Uczucia partnera

7 - Karta wspólna, to co nas łączy lub dzieli

8 , 9 , 10 - Przyszłość

Źródło: Rozkład Partnerski

Otóź co mi wyszło, a chodzi mi o jedną wspólną kartę nr7.(to co nas łączy co nas dzieli) pokazał się AS KIER (ODWRÓCONY) POZOSTAŁE KARTY BYŁAM MNIEJ WIĘCEJ W STANIE ZINTERPRETOWAĆ, ALE TA KARTA JAKOŚ NIE DAJE MI SPOKOJU, SYTUACJA WYGLĄDA TAK ŻE OBYDWOJE (JA I PAN X) JESTEŚMY W DŁUGOTRWAŁYCH ZWIĄZACH, KTÓRE NIESTETY SIĘ POWOLI WYPALAJĄ...:( Sama nie wiem co o tym sądzić,

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Guest paulinqa123

as kier o. ewidentnie wskazuje na to że łączą Was wspólne problemy w Waszych rodzinach, że obydwoje macie zaburzone poczucie stabilizacji i harmonii, obydwoje macie związane z tym nieporozumienia, i obydwoje zawiedliście się na swoich bliskich

Dziękuje bardzo za taką szybką odpowiedz, sama się spodziewałam że może to oznaczać, myślałam też że bardziej może to znaczyć zawiedzenie na osobach z którymi jesteśmy , lub zawiedzenie na miłosci, dobrze usłyszeć zdanie fachowca :) ponieważ ja dopiero zaczynam moją przygodę z kartami:)

Dziękuje jeszcze raz i idę dalej poznawać karty!:)

Po krotce ,może to oznaczać również wszystko co w domu negatywne . moze oznaczać również- obcy dom ,zmiane domu lub to ze nie mieszkacie ze soba lub nie jesteście szczęśliwi w " domu/ach "