Jump to content
elle8

Proszę proszę proszę o pomoc przekazem Reiki

Recommended Posts

elle8

Witam proszę w intencji o poprawę zdrowia dla jadzi 22,05,1948,ma wiele chorób serce krążenie cukrzyca problem z chodzeniem brak sił ,leży w szpitalu ma niską hemoglabinę krwawienia z odbytu może z hemoroid,stan jej jest niedobry ,ale może Reiki by pomogło i by się polepszyło ,bardzo was proszę o przekazy ,serdecznie dziękuję,

druga osoba beata 6,09,1968,tu prośba o wzmocnienie o siły by dała radę pracować o siły fizyczne poprawę zdrowia i dobre relacje z dziećmi by dzieci pomagały wspierały udzielały się więcęj życzliwości harmonijnie,

dla mariusza 6,03,1987 prosba by udało mu się podpisać kontrakt długoletni na pracę to chociaż sytuacja finansowa by się poprawiła by godnie żył,jest inwalidą od urodzenia. osoby chcą reiki proszę o przekaz reiki w tych sprawach ,dla dobra wszystkich dziękuję

z góry serdecznie dzękuję

Edited by elle8

Guest Gość

Te osoby muszą wyrazić zgodę na przekaz ReiKi i najlepiej gdyby oto same poprosiły...Jest temat "Energia ReiKi dla każdego" i w każda niedziele sa przekazy.Do tego są tez potrzebne dodatkowe informacje.Czy mają ciała obce w ciele(zastawki, rozrusznik, płytki, kamienie) , czy maja nadcisnienie, wysoki cukier itd.)Oczywiście mozna zrobić modlitwe czy praktykę dla tych osób bez zgody.

Jesli ktos jest powaznie chory to ja robiąc ReiKi prosze o codziennym info o stanie.Przynajmniej ja tak pracuję :)

Edited by Gość

elle8
Te osoby muszą wyrazić zgodę na przekaz ReiKi i najlepiej gdyby oto same poprosiły...Jest temat "Energia ReiKi dla każdego" i w każda niedziele sa przekazy.Do tego są tez potrzebne dodatkowe informacje.Czy mają ciała obce w ciele(zastawki, rozrusznik, płytki, kamienie) , czy maja nadcisnienie, wysoki cukier itd.)Oczywiście mozna zrobić modlitwe czy praktykę dla tych osób bez zgody.

Jesli ktos jest powaznie chory to ja robiąc ReiKi prosze o codziennym info o stanie.Przynajmniej ja tak pracuję :)

Witam niestety dla Jadzi już za póżno zmarła,jedynie aby jej dzieciom jakoś lżej było przez to przejść.

a dla Mariusza prosba by kontrakt udało mu się podpisać,Mariusz jest inwalidą od dziecka ma jakiś metal w biodrze śrubkę,niedowidzi,innych obcych ciał niema .pozatym zgoda była na przekaz Reiki.pozostało mi podziękować ,Mariusz też dziękuje chciałby rzeby się udało.dziękuję

Guest Gość

Bardzo mi przykro z powodu Jadzi.:(W takim razie dla Marusza poślę Reiki.Daj znać potem jak się sprawy mają.A ta trzecia osoba?Może do mnie na maila napisać.

Guest Gość

Wczoraj zrobiłam przekaz dla Beaty.Dzisiaj zrobię dla Mariusza.Beacie zmarła mama - Jadwiga i jesli ktos może to proszę również o wsparcie energetyczne.

Dla Mariusza zrobie przekaz dzisiaj.

Edited by Gość

elle8

Witam.z okazji że mam dostep do internetu.składam serdeczne podziekowania Moni39 za pomoc .dziękuję żaluje że wczesniej nie szukałam innej pomocy może by mamie pomogło gdyby wczesniej miała reiki,tego niewiem a może tak musiało być mimo że to smutne.dzięki wszystkim