Skocz do zawartości

świadome śnienie? paraliż? lewitowanie? duszenie.. ratunku! :(


niewiem90

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :(

często (prawie codziennie) doświadczam dziwnego uczucia we śnie. otóż odnoszę wrażenie jakby moja dusza odchodziła od ciała.. dodam jeszcze, że w tych snach pojawia się ciągle liczba osiem.

zazwyczaj jest to jakiś zwykly sen, np. jestem sobie w pracy (pracuję w sklepie) i mówię do klienta "OSIEM groszy" albo ktoś pyta mnie która godzina, a ja odpowiadam "ÓSMA" i w tym momencie czuje jakby sie wszystko ode mnie oddalało i już wiem, że to sen.. zaczynam się unosić... i tak sobie wiszę pod sufitem i patrzę jak śpię. wiem, że to sen i próbuję się obudzić, próbuję "wrócić" do ciała, ale jakaś ogromna siła mnie odpycha. coś mnie dusi. coś mną rzuca od jednego końca sufitu do drugiego. nie bronię się, bo nie mam siły, zresztą nie widzę tego czegoś... proszę tylko ciągle "przestań, to tylko sen, to nieprawda, chcę się obudzić!".. kiedy w końcu wracam do ciała i myślę, że już się obudziłam - nie mogę się poruszyć. mięśnie mam tak bardzo napięte, nie jestem w stanie powiedzieć słowa. pojawiają się dziwne dźwięki, piski. i dziwne twarze. nierealne. przerażające. budzę się przerażona, obolała, cała zlana potem, mięśnie mam tak napięte, mam taką suchość w gardle, że nie mogę nic powiedzieć. wszystko mnie boli.

 

czasami zdarza się jednak, że "nic mną nie rzuca", tylko wiszę sobie pod tym sufitem bezwładnie. i to też jest takie męczące, bo budzę się wtedy może nie tyle obolała, co okropnie zmęczona.

 

bardzo proszę o pomoc :( skąd się biorą takie sny!? co oznaczają?! co zrobić, żeby się nie pojawiały więcej!? Pomóżcie :(

jestem taka zmęczona, niewyspana i obolała, nie wiem co robić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Egipcie używano pewnych podkładek pod szyję aby dusza nazywana "Ba" nie odlatywała i podróżowała po Duat (egipska nazwa zaświatów).

 

A pomoc... radzę zmienić poduszkę i prosić jakiegoś anioła o czuwanie nad Tobą. Na pewno pomogą, taki ich charakter ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawy przypadek, zaprogramowalas sobie do głowy że jak przyśni Ci sie 8 to automatycznie odzyskujesz świadomośc we snie, jeżeli jest to rzecz niepoządana to warto popracować aby pozbyć się tego w autohipnozie. A to że rzuca w pomieszczeniu to są dwie opcje: albo twoj strach tworzy rzeczywistosc astralną i "sama rzucasz się sobą". Albo w gre wchodzą byty astralne. Proponuję ujażmić nerwy, uspokoic się i zobaczyc co wtedy sie wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...