Jump to content
koteczek29aw

pytanie o status zwiazku :D

Recommended Posts

koteczek29aw

Czesc wszystkim w nowym roku.

Zrobilam rozklad na pytanie o mojego znajomego jak wyglada jego sytuacja uczuciowa teraz:::

dama trefl, krol pik, walet trefl ,walet pik, dama kier=jak dla mnie to byl on w relacji, ale sie skonczylo (walet trefl walet pik) byc moze przez jakas inna kobiete/???

Co wy na to??:poklon:

karolka365

Tak, był w związku, dość długim, jednak doszło do zerwania. Teraz w jego życiu jest inna kobieta ;)

Guest paulinqa123

był był... tamten związek silnie go wykończył, kobieta nim szurała i pomiatała, twierdziła że ma większe "jaja" niż on, to ona nosiła spodnie w tym związku i się na nim wyżywała, on też chyba nie był święty do końca. Tutaj nie powiedziałabym że ma kogoś innego na oku. Moim zdaniem dama kier to ta była lub ewentualnie Ty ,pojawiłaś się na jego drodze ;) Zadaj osobne pytanie

koteczek29aw

Ale jakie pytanie moge tu zadac ? :-)

koteczek29aw

No to zapytalam sie kart co to za jedna:P

As karo dama karo 9 karo-hm, nie mam pojecia :(

koteczek29aw

To znaczy ze jeszcze rozpamietuje swoją była? Czy z nią jest ?, czy do niej wrócił??

nalka47
To znaczy ze jeszcze rozpamietuje swoją była? Czy z nią jest ?, czy do niej wrócił??

Witam ,a może to przyjaciółka?tak zwyczajnie ... takie układy zdarzają się .Ona go wspiera i pomaga zrozumieć : pleć piękna : ?

W poprzednim rozkładzie ja bym to czytała jako bardzo płytki układ taki dla wygody bez uczucia .

Jak dla mnie to ten koleś nie jest z nikim obecnie związany .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...