Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

KIN 194 - Biały Krystaliczny Mag 01.02.2010

 

Dziś patrzę na świat inaczej i wiem, co chcę w życiu osiągnąć.

Moje zwątpienie, nieufność, brak nadziei wciąż zatruwały mi radość, a ja obwiniałem za to innych.

Życie daje mi zawsze to, czego pragnę, ale najsilniej przyciągam do siebie to, czego najbardziej się boję. Strach jest główną przeszkodą na drodze do sukcesów życiowych.

Dziś spróbuję ustrzec innych przed podobnymi błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... Domi...Arbi… i wszyscy Ci którzy „przegrywają”…

 

- toczymy ja Wszyscy… tylko jedni mniej, drudzy bardziej świadomie…

- ale… musimy pamiętać, ze jedna potyczka to nie przegrana… to postęp w rozpoznaniu wroga… !!!

- bo w każdym negatywie… jest pozytyw, czyli jest nauka która Nas wzmocni jeśli tylko ja rozpoznamy… !!! :))

 

Dzięki Inferno,

- dzisiaj nie będę pisał o teraźniejszości - bo jeszcze za wcześnie, nie o bliskiej przeszłości, ponieważ ...też jeszcze nie czas... ale w nawiązaniu do bitew z własnym EGO...tak dzisiaj o tym właśnie!!!

...hmmm będąc młodym człowiekiem...takim młodym buńczucznie nastawionym do Świata i Ludzi...przyszło stoczyć mi taką walkę, a właściwie wewnętrzną wojnę ...podjazdową z różnego rodzaju sztuczkami,oraz wszelakim orężem jakim zdążyłem nauczyć się władać, w pełnym rynsztunku ruszyłem na wojnę domową....

a było to tak;

W pierwszych zapędach szkoliłem armię ZŁA( figura na macho) - kobiety( dziewczyny) - miałem za NIC - (właściwie ciało, płytkie uczucia - tylko bez głębi i żadnego sensu, cały arsenał zagrywek - twardziela, podrywacza ect...,styl życia "rolling stone" bez przyszłości bez głębi spojrzenia na sens istnienia, niechęć do tzw. "wczuwania się " aż do braku uczuć, mocno utwierdzany znieczulicą społeczną, która w tym czasie królowała, w wielkim mieście w którym żyłem, podszepty szatana - odsunięcie się od rodziny, jako dalszy upadek, niszczenie innych związków...

W oddziaływaniu na innych; prowokowanie trudnych sytuacji, wywieranie presji, skomplikowane spojrzenie - z dużą dawką niechęci, stalowy korpus ( ze skłonnością do zamykania się w nim), nasiąknięty aktorskimi sztuczkami, przenosiłem je prosto z filmu w szare smutne życie robotników i robotnic, którzy to z klapkami na oczach idą pod młot codzienności na pewną śmierć!!! Oczywiście w sukursie wszystkie używki ( bez narko) ( tak w skrócie, ponieważ o wielu pomniejszych aspektach ZŁEJ ARMII nie będę już pisał... )

po drugiej stronie;

Armia DOBRA, w skromności, bez uraz do nikogo, chęć czynienia dobra, dawania a nie brania, poświęcania się, pokonywania trudności, poszukiwania ciężkich wyzwań i walki z nimi, poszukiwanie tej jedynej Najważniejszej Miłości - prawdziwego uczucia, bycie posłusznym - słowom Boga ( płynących przez tchnienia Ducha Świętego ), poszukiwanie celu życia i stworzenie własnej Rodziny, nieprzeciwstawianie się sile dobra która tkwi w każdym z nas..., przełamanie się w wierze i miłości na Ludzi i Świat

W oddziaływaniu na innych; łagodne i głębokie spojrzenie, serdeczności i bezkompromisowość, duża dawka radości i ciepła, otwarte serce ale rozsądnie( tak aby, ktoś inny mnie nie zranił), nie grać lecz być sobą . dawać dobre przykłady - w bezpośrednim oddziaływaniu ( tzn. skutecznych reakcji, umiejętność kreowania dobra, szczególnie w najbliższym otoczeniu), brak używek szczególnie alkoholu i papierosów, umiejętność dzielenia się pięknem i dobrem, również doświadczeniem - nie wstydzić się wcześniejszych błędów.

Nie poruszyłem tu kwestii wykorzystania wielu innych bardzo skutecznych arsenałów, które były wykorzystywane po obu stronach np. intuicja, wrażliwość, psychologia itp...

...no cóż.... wojna trwała kilka lat...i jak zapewne domyślacie się raz „złEGO” raz „dobrEGO” - wygrywało, a jeszcze innym razem ( prawie wariactwo) powstawała trzecia siła „EGOhybryda”, która coraz częściej wygrywała, tworząc przepaść i nie zrozumienie wielu spraw w trybie natychmiastowym...potrzeba było czasu...jak mówią stare polskie czy chińskie przysłowia...czas leczy rany...ale również ...czas pomaga zapomnieć...potrzeba czasu, aby przywyknąć... tak jak we wszystkim, również i tutaj musimy być czujni i nie zapominać co złEGO już zrobiło nam to EGO...a szczególnie, pamiętać ile dzięki temu mamy Dobra samego...

 

...ułożyłem wersów kilka jak owca może pokonać wilka...

W owcy i w wilku EGO zawitało,

z owcy EGO bardzo szybko zwiało,

choć nikt o tym nie śni ani nie bredzi,

bo owieczka na KIN-ie po nocach wciąż siedzi...

 

Wilk zły był bardzo, gdy usłyszał te wieści,

EGO jego tak wielkie, że się w nim nie mieści,

by pozbyć się tEGO, zawitał na Kin-ie,

głodny pożerał posty, myślał.. że tak minie...

 

Morał - banalny i całkiem jest prosty,

zżeraj swe EGO a nie czyjeś posty...

 

Dedykuję wszystkim walczącym...i tym, którzy będą walczyć... : )

Fala Oczyszczenia i Spokoju wewnętrznego...

od

dc13fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dc13fala Dziękuje za podzielenie się kawałkiem swojego świata :usmiech:

 

Dziś patrzę na świat inaczej i wiem, co chcę w życiu osiągnąć.

Moje zwątpienie, nieufność, brak nadziei wciąż zatruwały mi radość, a ja obwiniałem za to innych.

Życie daje mi zawsze to, czego pragnę, ale najsilniej przyciągam do siebie to, czego najbardziej się boję. Strach jest główną przeszkodą na drodze do sukcesów życiowych.

Dziś spróbuję ustrzec innych przed podobnymi błędami.

 

Właśnie , dziś kolejne wydarzenie które nie wiem czy nazwać porażką czy sukcesem .

W chwilo obecnej odczuwam to jako porażkę ,ale dziś jestem na tyle silna i twierdze że wszystko co się dzieje w naszym życiu ma określone zadanie.

Nawet jak coś jest dla nas niewygodne i widzimy to jak zakałę zła i pasmem nieszczęść , jako rzucanie kłodami pod nogi to ma to jednak swój cel i jest naszą tarczą i drogą ku lepszemu , kolejną mijająca przeszkodą albo jeszcze lepiej ostrzeżeniem. Jest ochroną, bo gdyby iść dalej na siłę tą drogą, to okazała by się ta droga ślepą uliczką i póki jest czas dostajemy baty by nas zrzucić z fałszywej drogi i robimy wtedy 2 kroki w tył i szukamy innej drogi w której pokładamy nadzieje .

Ilekroć skręcimy w złą stronę to jest to coś co nas ostrzega i czasem sofa - i jeśli umiemy to odczytać to czeka nas sukces ,bo droga nasza to ta w której nie mamy wątpliwości i ta w której czujemy się bezpieczni.

 

Raz zignorowałam ostrzeżenia i szłam po "trupach" ku temu co sobie zaplanowałam i nie były mi straszne porażki bo wszystko ignorowałam i zabijałam w sobie - zapłaciłam za to słono.Choć i tak nie wiem co by było gdyby.

 

Uczmy się rozpoznawać ostrzeżenia i słuchajmy siebie ..... czego życzę wam i samej sobie .....

 

P.S. Gdy zaczęłam pisać ten post , to miałam inne odczucia niż gdy go kończyłam ,więc - sami jesteśmy lekiem na całe zło :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć skręcimy w złą stronę to jest to coś co nas ostrzega i czasem sofa - i jeśli umiemy to odczytać to czeka nas sukces ,bo droga nasza to ta w której nie mamy wątpliwości i ta w której czujemy się bezpieczni.

 

Moją głupotą szczelnie wytapetowane wszystkie moje skręty,marsz naiwnego samobójcy,a nie chwała bohaterom. Dobrze jest posłuchac,jeśli się słyszy.Ja nikogo nie słuchałam,choc słyszałam. Głowa do góry Domi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

KIN 195 - Niebieski Kosmiczny Orzeł - 02.01.2010

 

Dziś dostrzegam, co zagradza mi drogę do spełnienia marzeń.

Dziś uwalniam się od kompleksów, obaw, zewnętrznych zależności, przymusów, nakazów i zakazów.

Kierując się sercem, staję się anteną sięgającą do wyższych wymiarów.

Dziś nikomu niczego nie zazdroszczę.

Materia nie ma już nade mną władzy.

Niezależność jest kluczem do bogactwa.

 

 

 

Czego nam wszystkim życzę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TON TRZYNASTY Siła Uniwersalnego Ruchu – sfera duchowa

KOSMICZNY TON PRZEKSZTAŁCEŃ TRZYNASTKA dotyka cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian.

Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli.

Trzynascie może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia.

Trzynascie woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego “JA" oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

Trzynastka ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

 

Mądrość Światła:

Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa

 

Mądrość cienia:

Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna gotowość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie

 

Transformacja cienia:

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami. Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Zastanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie trzynastym tętnią Energie, których istotą jest SIŁA TRANSFORMACJI, czyli SIŁA PRZEOBRAŻEŃ i PRZEMIAN. Bez nich nic NOWEGO nie mogłoby powstać.

Liczba “13" bardzo często nazywana jest BOSKIM FAKTOREM. Inne szkoły mówią z kolei o 13 jako o LICZBIE PRZEZNACZENIA.

Dni z tonem trzynastym są na tyle przeładowane treścią, że Energie umożliwiające przekształcenia mogą okazać się dla człowieka przytłaczające. Może więc pojawić się uczucie rozleniwienia lub rozkojarzenia albo też przeczucie czegoś NOWEGO, co wisi dopiero w powietrzu. Pamiętajmy, że w tonie trzynastym zbudowane zostaje połączenie z tonem pierwszym, które zawsze zwiastuje nadejście czegoś nowego.

Ton trzynasty wiąże się z fazą przejściową – z opuszczeniem starego i wstępowaniem w NOWE, czyli z SIŁĄ TRANSFORMACJI.

 

 

P.S. A propos mądrości światła -Dziś nad ranem miała sen który urzeczywistnił najpierw moje marzenia a potem obawy i strach . Innymi słowami spełniły się moje marzenia ,a na koniec to straciłam i została pustka w sercu i niepewność i to wołania z głębi serca "dlaczego?" .Nie były to marzenia materialne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infedro coraz bardziej mnie zaciekawiasz,... :_kwiatek:

 

- dziękuje... i nie ukrywam ze Ty mnie również... :>

- a szczególnie Twój avatar ! ...

- jest coraz bardziej zaciekawiający... ??? :mysli:

 

--- miłego dnia --- infedro...

 

Ps.

- ...żarty oczywiście... :haha:

- by rozluźnić trochę temat...he, he...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , dziś kolejne wydarzenie które nie wiem czy nazwać porażką czy sukcesem ...

W chwilo obecnej odczuwam to jako porażkę ,ale dziś jestem na tyle silna i twierdze że wszystko co się dzieje w naszym życiu ma określone zadanie...

Nawet jak coś jest dla nas niewygodne i widzimy to jak zakałę zła i pasmem nieszczęść , jako rzucanie kłodami pod nogi to ma to jednak swój cel i jest naszą tarczą i drogą ku lepszemu , kolejną mijająca przeszkodą albo jeszcze lepiej ostrzeżeniem. Jest ochroną, bo gdyby iść dalej na siłę tą drogą, to okazała by się ta droga ślepą uliczką i póki jest czas dostajemy baty by nas zrzucić z fałszywej drogi i robimy wtedy 2 kroki w tył i szukamy innej drogi w której pokładamy nadzieje .

 

Uczmy się rozpoznawać ostrzeżenia i słuchajmy siebie ..... czego życzę wam i samej sobie ..... :usmiech:

 

No właśnie Domi… można to nawet podciągnąć do niby przypadków… które każdy z pewnością napotyka na swej drodze…

- tyle że nie przywiązuje do nich zbytniej uwagi… a które dopiero po czasie rozpoznaje jako drogowskaz…

- …. Pisałem o tym już w moim temacie … **** http://www.ezoforum.pl/rozwoj-duchowy/17346-moje-niby-przypadki-cos-na-luzie.html … oto cytat ;

Owszem, nasz wybór ma tu kluczowe znaczenie, gdyż każdy program jest wielowariantowy czyli spolaryzowany… biegun światła i biegun cienia to tylko jego skrajności… mogą się one nawzajem przenikać czyli ulegać korektom … i te korekty odnajdujemy później jako przypadki… a zależne są one tylko od nas samych… czyli od naszego postępowania…a wiec, są to właśnie korekty programu pieczęci…. wynikające z naszych wyborów …(+,-). Z tym, że trzeba pamiętać … iż program pieczęci jest dla naszej Duszy… wiec, nie wszystko co wydaje się Nam dla nas dobre, wcale nie musi być dobre dla NIEJ (np. ślepota materializmu)… i na odwrót, to co jest dobre dla duszy (dla jej rozwoju) dla nas może wydawać się udręką…!!!

 

A to cytat z tematu... **** http://www.ezoforum.pl/psychologia/17768-lunatyczki-2.html#post179144... o którym chyba zapomniałaś…?

- bo właśnie dlatego nasze życie polega na doświadczaniu...

- problem w tym że ciągle upieramy się... aby doświadczać nie to co potrzeba...

- dzięki czemu... mamy tak jak mamy…

 

A to Twoje własne słowa z tematu…****http://www.ezoforum.pl/rozwoj-duchowy/13939-slowa-rania-3.html#post152877 …. Cytat ;

Dlaczego ludzie często nie widzą jak bardzo ranią ?

Pokazują etykietę swojej osobowości w pięknych doskonałych barwach , -dlaczego i jakim prawem maja się za najmądrzejszych ?.. wszystko wiedzących,.... a gdy chcesz im pokazać że i oni mogą się mylić, to uciekają pod kolejna etykietą z nazwą "nie dotykaj ".

Nic nie pokaże człowieka lepiej jak samo życie … Nie słowa , nie ciało a życie i obcowanie…

 

A to z naszego tematu, pamiętacie ?…. post 197/20

A Ty ?... jak mocno trzymasz się swej liny ?

…. ODCIĄŁ BYŚ JĄ… ???

- Nigdy nie trać wiary w moc Boga…

- Nie mów że zapomniał o Tobie, albo ze Cie opuścił…

- Nawet jeśli nie rozumiesz sensu wielu spraw… !!!

 

I to jest właśnie… TO ...!!! :_usmiech:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 196 - Żółty Magnetyczny Wojownik - 03.02.2010

 

Siła inteligencji pomaga mi zdemaskować światy iluzji, zaprzeczeń i mrzonek.

Dziś odkryję, dlaczego zamiast normalnie żyć, wciąż walczę o przeżycie.

Dziś połączę intuicję z rozumem i znajdę dostęp do obiektywnej mądrości.

Dziś wyrażam się bez skrępowania i nie narzucam swojego zdania innym.

Koniec z autorytetami w życiu!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają mi się bardzo trudne dni w pracy... bardzo proszę Was o wsparcie energetyczne, duchowe i jakie bądź....

Muszę od dziś połączyć intuicję z rozumem i znaleźć dostęp do obiektywnej mądrości.

Muszę dać radę, chociaż wiem, że być może kij zostanie włożony w mrowisko, a ja wychodzę na arenę z lwami... Rządnymi igrzysk i krwi.

 

 

przepraszam za off-top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiczko to unieś się nad tym wszystkim ,odbieraj energie z góry -od Boga , zablokój przyziemne EGO. Zaufaj tym co maja jasne światło na twarzach.

Jestem z Tobą ,a ilekroć poczujesz ciężar to wezwij mnie myślami , a będę z podwojoną siłą -wiesz o co chodzi ;)))

:usmiech:

Edytowane przez _Domi_
Zmiana mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają mi się bardzo trudne dni w pracy... bardzo proszę Was o wsparcie energetyczne, duchowe i jakie bądź....

Muszę od dziś połączyć intuicję z rozumem i znaleźć dostęp do obiektywnej mądrości.

Muszę dać radę, chociaż wiem, że być może kij zostanie włożony w mrowisko, a ja wychodzę na arenę z lwami... Rządnymi igrzysk i krwi.

 

Nie jesteś sama :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko jestesmy z Tobą :przytul:

 

Dzisiejszy Kin dnia bardzo mi odpowiada, zobaczę w jakich wydarzeniach będzie się przejawiał...

 

Infedro twój awatar tez mnie zaciekawia :_kwadr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Muszę od dziś połączyć intuicję z rozumem i znaleźć dostęp do obiektywnej mądrości.

Muszę dać radę, chociaż wiem, że być może kij zostanie włożony w mrowisko, a ja wychodzę na arenę z lwami... Rządnymi igrzysk i krwi.

 

no,no.....arabiko, trudne wyzwanie...łączę się z Tobą w tych ciężkich chwilach i daję z siebie duuuuużą dawkę pozytywnej energiii...oby była pomocna...a tak z innej beczki...może by tak wziąć ten kij z mrowiska i po czarować tym niegrzecznym koteckom przed nosem, to sobie pójdą ..obgryzać kostecki, już bez Igrzysk i krwi....bo tu wieje grozą.....

 

Pozdrawiam

dc13fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

awatar

 

...proszę to odebrać w formie żartu, ale wiesz co Animko???, gdyby tak nasze awatary zbliżyć obok siebie ...hmmm...cóż to by wyszło???...ktoś powiedziałby seksista.... : P ... tylko bez żadnych pod tekstów...a swoją drogą fajne kokardki...

Pozdrawiam

dc13 fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam :) Jeszcze będę potrzebowała Waszego ciepełka... :)

 

Wiem,wiem i dlatego zostawiam Ci tu gorącego,pełnego pozytywnej energii posta,łyknij go sobie rano w pracy oczętami i niech moc będzie z Tobą :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 197 - Czerwona Biegunowa Ziemia

 

Dziś zwracam uwagę na społeczne i na stosunki towarzyskie.

Dziś skoryguję to, co utrudnia mi zgodne współżycie z ludźmi.

Dziś nie będę nikomu fałszywie sprzyjać ani też wywierać presji na innych.

Dziś spróbuję zrobić coś dla mojego środowiska i z respektem będę się odnosić do wszystkich.

 

Pozwolę się wcisnąć do grona, bo chyba "najtrafniejszy KIN DNIA zważywszy, że ledwo po północy a ja siedzę nad czymś i moje myśli w związku z tym nie kierowały się ku zgodzie z innymi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... Nami...

 

- tym bardziej ze KIN DNIA czyli Szkoła Życia... jest w zasadzie dla Wszystkich, tak jak każda szkoła...

- choć zdadzą ja tylko Ci... którzy będą chcieli zdać, gdyż zobaczą w tym swój cel... :)

- i tak jak w każdej szkole... jedni się przyłożą z postanowieniem zdania... inni tylko przetrwania... :(

- a przecież przetrwanie nie jest nauka... to tylko zmuszanie się do nauki... choć na początku lepsze to niż nic... :)!

- dlatego musimy pamiętać, że prawdziwa nauka polega na systematycznym wdrażaniu każdej z poznanych kolejnych lekcji...

- gdyż tylko wtedy... będzie mogła Tą nauką być... bo tylko wtedy stanie się "całością" a nie tylko zlepkiem fragmentów...

- bo za zlepek fragmentów... nikt nam promocji nie da, nawet w zwykłej szkole... wiec tym bardziej i w Szkole Życia...

- choć nawet i za te zlepki... będziemy nagradzani i dostawać promocyjne oceny... na (+) ...

- ale zawsze pozostanie druga strona medalu... ile pozostało na (-)... ???

- życzmy sobie Wszystkim... i walczmy o to, aby tych minusów było jak najmniej... :):tak::_kwiatek:

 

--- pozdrawiam... infedro... :usmiech:

 

- i pamiętajmy... że po nocy, zawsze nastaje dzień... abyśmy mogli znowu budować bogatsi o nowe doświadczenia i nowa naukę... :)))

- abyśmy mogli... dotrzeć do celu... i wykorzystać dawaną Nam szansę... każdego DNIA...

 

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro Dobra robota:_okok:

 

- dzięki Domi za uznanie i punkciki... :bukiet:

- --- infedro...:zmeczony::usmiech:

 

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 198 - Białe Elektryczne Zwierciadło - 05.02.2010

 

Najbliższe otoczenie odzwierciedla mi moje własne błędy rozumowania.

Dziś staję oko w oko z tym, co sam nabroiłem.

Dzisiejsze reakcje na ludzi pokażą mi, co powinienem zmienić w zachowaniu i kiedy tracę panowanie nad swoimi nerwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 198 - Białe Elektryczne Zwierciadło - 05.02.2010 - fala wojownika

 

Najbliższe otoczenie odzwierciedla mi moje własne błędy rozumowania.

Dziś staję oko w oko z tym, co sam nabroiłem...

Dzisiejsze reakcje na ludzi pokażą mi, co powinienem zmienić w zachowaniu i kiedy tracę panowanie nad swoimi nerwami...

 

- to się będzie działo...! i to jeszcze fala wojownika...!!! :diconthudki1:

- no, ciężko będzie...

- najlepiej chyba schować się pod pierzynę i stamtąd nie wychodzić... :mysli:

- no chyba ze są tacy co nie maja nic do ukrycia... :P

- potrzeba nam będzie dużo wyrozumiałości dla INNYCH i Samego Siebie... :):buziak:

 

--- pozdrawiam... :usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro z ta wiedzą już ,ja myślę że nie będzie tak źle:oczko2:

 

- Domi... ratuj i podaj coś więcej...!!! :_usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Domi... ratuj i podaj coś więcej...!!!

 

 

Pieczęć: Białe ZWIERCIADŁO

Symbol: Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny NEPTUN (energia zewnętrzna) Siła Rozpoznania – Siła Odbić – Siła Prawdy

 

TON TRZECI Siła Impulsów - sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia.

Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU.

Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku.

Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze.

Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie.

Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

 

Rezonans z kalendarzem

Impuls Źródła, trafiając na Ziemię uruchamia perpetuum mobile Bytu.

W TROJCE rodzi się siła stwórczego ducha.

W Tonie Elektrycznym tkwi bodziec wyjściowy ewolucji oraz siła warunkująca rozwój.

W połączeniu z pieczęcią dnia staje się on wysokojakościową siłą napędową każdej fali.

Ton trzeci dokonuje niezbędnych poprawek i regulacji programów przeznaczenia.

W nawiązaniu do kalendarza ton wskazuje na bardzo wysoką dynamikę działań. Oddziaływuje bezpośrednio na system nerwowy, wywołując u osób wrażliwych nadpobudliwość, nerwobóle lub podobne symptomy. Z drugiej zaś strony, działając na nerwy motoryczne, może wyzwolić wielki zapał do działania i w ten sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

 

:usmiech:

Edytowane przez _Domi_
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

KIN DNIA 6.02.2010

 

Niebieski Samoistny Wicher

 

Planeta - PLUTON Siła Odnowy

Fala - Żółtego Wojownika Siła Inteligencji

 

Wrodzona inteligencja pokaże mi dziś wszystkie moje cienie, do ktorych wcześniej nie chciałem się przyznać

Dziś odkryję, gdzie tkwią słabe punkty i co przede wszystkim powinienem wzmocnić

Dziś spojrzę na Świat inaczej i spróbuje uporządkować pole myśli

Dziś odnawiam się w swoim wnętrzu...

 

POWODZENIA KOCHANI!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że ten wątek żyje... bo zakładając go myślałam, że nikt się nie włączy.

Nie podejmie tego tematu, nie włączy się, nie dopisze swoich odczuć KINowych.

Że wątek będzie "półżywy"

 

I jak dobrze wiemy tutaj nie chodzi o burzliwe dyskusje, wzajemne wyjaśnianie sobie racji, udowadnianie ważności, jakieś przepychanki, niesnaski... Cieszę się, że tego tutaj nie ma.

 

Bardzo, ale bardzo się cieszę, że nie tylko ja z fascynacji do tej niesamowitej spuścizny, kultury i zagadek, jakie to zostawili po sobie Majowie, zainteresowali się tym co Oni mieli do powiedzenia, co symbolizowała ich kultura, "magiczność".

Kultura, która w oczach "światłych europejczyków" uchodziła za barbarzyńską, niegodną i którą tak owocnie owi "światli zniszczyli", na szczęście nie doszczętnie...

 

Bardzo się cieszę, że każdego dnia zaglądacie tutaj...

 

Dziękuję Wam, za to że JESTEŚCIE!

 

Dziękuję.

 

Dopisek:

Ostatnimi dniami, byłam wręcz przerażona czytając wieczorem KIN danego dnia i jego adekwatność do tego co w ciągu tego dnia się działo. Nie zawsze stosowałam się do tego, chociaż z rana osobiście wklejałam go... Nie potrzebuję udowodnienia pewnych spraw, wyższość Czegoś nade mną, jednak sama na własnej skórze musiałam się przekonać, że to Coś jest potężniejsze niż nam czasami się zdaje.

Kolejny raz musiałam się przekonać, że jesteśmy maleńkim ziarnkiem piasku na tej wielkiej pustyni.

Więc pochylam głowę...

Edytowane przez arabika
dopisałam
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko Ty jesteś "matką" tematu wiec Tobie dziękujemy :usmiech:

 

- tak ARBI... Tobie dziękujemy z całego serca... :roza_na:

- bez CIEBIE... po prostu by Nas tu nie było... :_smutny:

- bo nie mielibyśmy się gdzie podziać... :(

- bo taka jest prawda...

- DZIĘKUJEMY TOBIE bardzo zaTwe czułe serduszko... :serducho:

- SERCE... którego wrażliwość dało wzniosły początek i tak piękne efekty...

- Ono dało Nam chęć do życia... którą można porównać tylko ze szczęściem...

- bo nie ma nic piękniejszego i wartościowszego... jak wiara i Miłość w drugiego człowieka... drugą istotę...

- gdyż... miłując innych... Sami stajemy się Miłością... stajemy się pięknem... którym żyli i Majowie...

- stajemy się pięknem dla innych... ale w ostateczności i dla samych Siebie... dla całej Ludzkości...

 

--- miła Arbi... Jesteś Wielka... jak wielka jest Twoja bezinteresowna Miłość... :_kwiatek:

--- dziękujemy że Jesteś... :bukiet:

 

Ps.

- zaprosiłaś Nas do tańca... jak na tym teledysku... i bardzo dziękujemy że się odważyłaś... :pocieszacz:

- bo tylko dzięki Tobie ten taniec jest TWÓJ...

- jak również dzięki Tobie mógł być i Nasz moja miła...

- i tak będę tańczył z Tobą do samego końca... choćby to miała być i nieskończoność... infedro...

 

****

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko Ty jesteś "matką" tematu wiec Tobie dziękujemy :usmiech:

 

Dla Arabiki...

 

Tak Tak, matko tematu...

trzymasz tu bractwo z Majowego Światu,

codziennie; pogłaszcze,przytuli...

...przypomni, ostrzeże...jak u matuli

W duchowości własnej, rozkminiasz Kin-y,

aby uśmiechnięte zawsze myły nasze miny : )

dziękujemy Ci za to, że schronienie mamy,

pod "mamusi spódnicą " ciągle się chowamy ; ) ...

 

...mam prośbę... napisz jak rozpędziłaś te czarne chmury - te lwy i igrzyska...

 

Pozdrawiam

dc13fala - z lekką nutką melancholiiiiiiiiii:_tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko dziękuję :usmiech: Cieszę sie z tego tematu, z atmosfery jaka tu panuje, z tego ze jest tu tak fajnie. Tak mnie tu coś ciągnęło i zajrzałam :lol: i mam nadzieję już zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co... lecimy dalej? ;)

 

KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce - 07.02.2010

 

Dziś oświeca mnie Świadomość Chrystusowa, bez lęku patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję.

Intuicja pokieruje mnie dzisiaj tam, gdzie powinienem się znaleźć.

Dziś wychodzę z zakłamania, uczę się przebaczać i przestaję fałszywie sprzyjać ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Dziś był najpiękniejszy poranek! Leżąc jeszcze w łóżeczku wróciłam mentalnie do swojego dzieciństwa przeszłam jeszcze raz największe wydarzenia az do chwili obecnej i stwierdziłam że nie potrzebnie tkwię w przeszłości (wiele rzeczy sobie przypomniałam) niepotrzebnie nosze pewne złe zdarzenia w sercu, które maja wpływ na chwilę Teraz. Wiele spraw się wyjaśniło. Poza tym przypomniały mi się także te cudowne chwile.. Powróciła mi wiara w siebie :D To akurat dziś przezywam najbardziej wyzwalającą podróż mentalną :D czuję jakby kamień spadł mi z serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo, kochani moiiiiiii,

 

dzisiaj to ja jestem kin-ooooooooooooo-man

Arabiko...nic dodać nic ująć

tak zacząłem ten piękny dzień:

KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce - 07.02.2010

 

"Dziś oświeca mnie Świadomość Chrystusowa, bez lęku patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję.

Intuicja pokieruje mnie dzisiaj tam, gdzie powinienem się znaleźć. "

 

...dzięki za uświadomienie mi dlaczego tak wspaniale się czuję chcę pofrunąć w obłoki - mam totalną wenę twórczą rymy spływają na mnie tysiącami... : ),

jestem naładowany 1000% energią, chcę dawać dawać...więc bierzcie !!!!!!!!!!!!!!!!

Piszcie jak jesteście zdołowani...smutni...to...pocieszę.....dam wiarę...i energię...

Kocham Świat i Ludzi!!!!!!!!!!!!!!1

dla Was...

...dzisiaj lekko wstałem...

chociaż mało spałem...

dzień radośnie powitałem : )

Sercem Duchem i Ciałem....

 

cieszcie się chwilą to takie piękne, być szczęśliwym i móc dawać...

...niech moc będzie z wami...; )

 

pozdrawiam

dc13fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również:

W nocy mało spałam

Z radością dzień przywitałam ( podobnie jak dc13fala)

Wspomnieniami poranek owiałam (podobnie jak Dharma)

Potem uśmiech dziecka ujrzałam

W słońca promienie twarz skierowałam

I odpowiedz otrzymałam.................i zrozumiałam.

 

Dziękuję wam :)) i pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? A ja minionej nocy we śnie dostałam skrzydła....byłam najprawdziwszym Aniołem :) I mam nadzieję,że będę :) Pozdrawiam gorąco!

 

Aniele nasz...

...nie zapomnij o nas.. grzesznikach...chroń nas przed złym Ego, i ogrzej w promieniach słońca;

a gdy zwątpienie i cień w naszych sercach zawiśnie, przegoń je daleko,i w delikatności Twych skrzydeł....

szelest jedwabiu i podmuch ciepła Twego dobra niech zostaną z nami ...w zawieszeniu...w innym wymiarze...w raju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? A ja minionej nocy we śnie dostałam skrzydła....byłam najprawdziwszym Aniołem :) I mam nadzieję,że będę :) Pozdrawiam gorąco!

 

No jesteś Aniołkim, Aniołku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Was,bez takich jak Wy nikim nie jestem....

 

„Każdy z nas jest aniołem, który ma tylko jedno skrzydło.

Jeżeli chcemy wzbić się ponad ziemię musimy się wziąć w objęcia.

(Luciano de Crescenzo)

 

Tulimy,tulimy? Grzejemy,grzejmy? Lecimy,lecimy? Tylko razem damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 201- Czerwony Rytmiczny Smok -08.02.2010

 

Dziś dopuszczam nowe możliwości aby zrównoważyć problemy życiowe.

Dziś nie będę się wstydzić swojej wrażliwości - obojętnie czy jestem kobietą czy mężczyzną.

Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do płci przeciwnej.

Dziś omówię z partnerem, domownikami, kolegami z pracy nurtujące nas sprawy i nie pozwolę mojemu Ego wyprowadzić się z równowagi.

 

 

cieszę się że i ja mogłam się troszkę udzielić w tym temacie

szukajcie nowych możliwości.... otwierajcie się na to co nowe, warto :usmiech:

pozdrawiam i daję dużo ciepełka na ten dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :usmiech:

Nie będę się jej wstydzić. Dzięki niej mogę malować obrazy, pisać opowiadania, płakać na filmie i Kochać. To Kochać jest najważniejsze, choć to kochanie czasem jest takie trudne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny...Animka i Szizi...

...wrażliwość...to podstawa....ja chociaż jestem na 100% mężczyzną...płaczę na filmach...potrafię szczerze kochać...być otwartym na krzywdę ludzką...uważam , że to normalne...jeśli nie będziemy wrażliwi...to tracimy taaaak wiele...min.otwartość na drugiego człowieka i w ogóle szansę na miłość...

 

Wiele dobrych odczuć ... i wrażliwych reakcji na otoczenie życzę wszystkim.......

 

Zawsze serdeczny..

dc13fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 202 - Biały Rezonansowy Wiatr - 09.02.2010

 

Dziś umacniam siłę ducha i nie boję się zreformować swoich przekonań.

Dziś zaufam wyższemu prowadzeniu i uwolnię się od poczucia wyobcowania, rozłąki, osamotnienia.

Dziś podejmuję dialog z moim Ego - przestaję patrzeć pod nogi, a zaczynam patrzeć przed siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 202 - Biały Rezonansowy Wiatr - 09.02.2010

 

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

 

Pieczęć: BIAŁY WIATR

Symbol: Powietrze, wiatr, powiew, oddech, trąba powietrzna

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny URAN (energia wewnętrzna) Siła Ducha – Siła Inspiracji – Siła Komunikacji

 

TON siódmy Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna REZONANSOWY ton powiązań

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem.

Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła.

Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość SIÓDEMKI teoria sprawdza się w praktyce.

TY integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym NOWYM świecie.

Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość.

Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji.

Otwórz się na spływające dary.

Akceptuj się bezwarunkowo.

Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

Stań się jednością mistyczną siódemką:Z siedmioma czakrami ciała i siedmioma poziomami piramidy,które jednoczą siedem świadomości

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton siódmy stwarza duchowe połączenie z najwyższymi Energiami Źródła, nazywanymi też siódmym wymiarem.

Dni kalendarza z tonem siódmym zalewane są potokiem Najczystszej Energii, która przenika także naszą cielesność.

Siódmy dzień fali jest dniem “tankowania paliwa”. Nie dochodzi tu do żadnych czynnych działań ani szczególnych wydarzeń.

W Energii SIÓDEMKI stymulowany jest szczególnie SZÓSTY ZMYSŁ, czyli postrzeganie ponadzmysłowe. Zaleca się wypośrodkowanie, aby nie popaść w skrajności lub przesadę.

 

 

Kochani nic dodać, nic ująć- idziemy do przodu :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 203 - Niebieska Galaktyczna Noc - Fala Wojownika - 10.02.2010

 

Dziś zalewa mnie fala pomysłów wzbogacających moją inteligencję.

Ze świata snów przychodzą wzorce nowych rzeczywistości, natomiast ze świata myśli wyłaniają się wzorce iluzji.

Dziś odsuwam rozum na drugi plan, by świat iluzji nie nadwerężał mojej siły.

Dziś akceptuję drogę przekształceń i pozwalam inspirować się intuicji.

 

Intuicjo prowadź!!!

 

Miłego Dnia moi Mili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaczęła sie dziś droga przekształceń.

Zawsze ufałam mojej intuicji i ciesze się z tego.

 

Ale ja wychodzę ze świata iluzji w realne życie. Poszukiwania na drodze rozwoju duchowego uświadomiły mi że najcenniejsze jest zwykłe życie, nasz dzień codzienny, cieszenie się tym.

Wyruszam w drogę dnia codziennego, obserwowania drzew, cieszenia się zapachem kwiatów, kontaktem z bliskimi i uśmiechem innych ludzi.

Skarbem jest spotkać dobrego człowieka i zaufać mu. Cenne jest tak się po prostu przytulić. To jest dla mnie duchowość, to sama radość cieszyć się życiem.

 

Dziękuje Wam Kin-owa rodzinko za ten temat, za wasze ciepło. Dzięki Wam czułam się tu przez ostatni czas bezpiecznie i dobrze.

To jedyny temat na forum w którym nikt nikomu nic nie udowadniał na siłe, gdzie była dyskusja i czuło się ze człowiek dostawał tu Wasze wsparcie :slonko:

Dziekuję :przytul:

 

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki :usmiech:

Trzymajcie się Kin-owcy :usmiech: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ..tak...czuję to dwojako...

albo Animka dojrzała jak tu pisze...jak dojrzałe jabłko z jabłoni spadło....albo jeszcze zielone...spadło i poturlało sie gdzieś???????

...jest jeszcze jedna możliwość...ktoś je zerwał ?????? hmmmmm

 

przyczajony smok........hehehehe

jakoś tak mi się napisało...

 

Pozdrawiam

dc13fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animko, odeszłaś - tutaj i Twoje miejsce było... ale to Twoja droga, życzę Ci żeby była tylko prosta a i pamiętaj, że z zakrętów wychodzi się też na prostą, a po burzy wychodzi słońce! Niechaj Cię ono grzeje!

 

życzę Ci powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- bardzo mi przykro Animko... że tak się stało... ;(

- pewnie będzie Nam Ciebie brakowało... ;(

- ale nie zapominaj o Twoim "PIECU".. .i dokładaj aż do skutku... :))

- wiesz gdzie szukać "drew" i pilnuj by Ci ich nie zabrakło... :)

- tak by mogły stać się drogowskazem Twej dalszej drogi...

- dokładaj bez ustanku...aż poczujesz "błogie ciepło", zamiast smutku...

- ...które stanie się Twym spełnieniem w Twym Serduszku:)) :serducho:

- powodzenia...:roza_na:

 

Animce... Infedro... ;((

 

Ps.

- mam nadzieję ze będziesz z nami... choćby jako gość... :)))

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 204 - Żółte Solarne Ziarno - 11.02.2010

 

Dziś wdrażam nowe pomysły do życia i dokonuję wielu poprawek w swoich planach.

Siła ducha pomoże mi wytrwać do końca i nie pozwoli wycofać się tuż przed metą.

Dziś zakończę polemiki duchowe, śmiało wyznaczę sobie cel i wiem, że odniosę sukces.

 

 

 

Tak siła ducha nie pozwoli mi stchórzyć!

Czego i Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 205 - Czerwony Planetarny Wąż 12.02.2010

Moja dojrzałość życiowa odzwierciedla się w tym, jak żyję.

Moja strona racjonalna oferuje mi wiedzę teoretyczną, natomiast intuicja daje mi praktyczne wskazówki poprzez zmysły i ciało.

To, co jest niezbędne do zachowania umiaru, podsuwają mi moje przeczucia.

Równowagę osiągnę tylko wtedy, kiedy pokocham swoje ciało, dom, pracę, ludzi, środowisko.

 

 

 

Kochajmy moi Mili! Kochajmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Arabiko ,zacytuję słowa pięknej piosenki Piotra Szczepanika :

"Kochać jak to łatwo powiedzieć ,Kochać to nie pytać o nic -Bo Miłość jest niepokojem ,nie zna dnia ,który da się powtórzyć ...nagle świat się mieści w twoich oczach ,już nie wiem czy ciebie znam ,chwile kolorowe przeżrocza -jedno szybko zmienia się czas ...Kochać jak to łatwo powiedzieć ,tylko to więcej nic ,w tym słowie jest kolor nieba ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Animko, odeszłaś - tutaj i Twoje miejsce było... ale to Twoja droga, życzę Ci żeby była tylko prosta a i pamiętaj, że z zakrętów wychodzi się też na prostą, a po burzy wychodzi słońce! Niechaj Cię ono grzeje!

 

życzę Ci powodzenia! :-)

 

Animko, pomimo wszystkich przykrości, ja także Ci tego życzę. Jak również spokoju w sercu, godnego kroczenia przez życie i znalezienia swojego miejsca w zyciu.

 

 

KIN 205 - Czerwony Planetarny Wąż 12.02.2010

Moja dojrzałość życiowa odzwierciedla się w tym, jak żyję.

Moja strona racjonalna oferuje mi wiedzę teoretyczną, natomiast intuicja daje mi praktyczne wskazówki poprzez zmysły i ciało.

To, co jest niezbędne do zachowania umiaru, podsuwają mi moje przeczucia.

Równowagę osiągnę tylko wtedy, kiedy pokocham swoje ciało, dom, pracę, ludzi, środowisko.

 

 

 

Kochajmy moi Mili! Kochajmy!

 

Słuchajcie, a co to jest tak właściwie ten KIN Dnia? Bo czytam te Kin-y i bardzo mi sie podobają. Czy to jest rodzaj afirmacji> Czy co? Byłabym wdzięczna za przybliżenie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animko, pomimo wszystkich przykrości, ja także Ci tego życzę. Jak również spokoju w sercu, godnego kroczenia przez życie i znalezienia swojego miejsca w życiu.

 

- Viv... tu wykazałaś klasę w która nie wątpiłem...

- dlatego pozwolę sobie podziękować Ci w imieniu Animki i swoim... i DZIĘKUJĘ....

 

- Słuchajcie, a co to jest tak właściwie ten KIN Dnia?

- Bo czytam te Kin-y i bardzo mi się podobają.

- Czy to jest rodzaj afirmacji> Czy co?

- Byłabym wdzięczna za przybliżenie tego.

 

- a to heca...??? :)

- to na sabatach czarownic tego nie wykładają... ??? :))^

- wiesz... to nie jest taka prosta sprawa...

- my już wałkujemy ja prawie rok...!!!

- tylko uważaj bo Kalendarz Majów Tzolkin jest Świętym Kalendarzem... więc nie wiem jak na CIEBIE podziała...???

- a działa... wierz mi, już nie jeden/a się o tym przekonał/a... wystarczy poczytać ten temat od początku...

- najlepiej zwróć się do Domi... to ona wyłoży Ci co trzeba...

- sam też Ci coś znajdę... ale później, bo teraz pisze coś dla Animki...

- u nas... jak widzisz "żałoba"... po Animce i jej oświadczeniu...

- wczoraj nawet NIKT nie miał ochoty NIC pisać...

- tak już jest... jak ktoś odchodzi... :(

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
- Viv... tu wykazałaś klasę (w która nie wątpiłem)... dlatego pozwolę sobie podziękować Ci w imieniu Animki i swoim... i DZIĘKUJĘ....

 

 

 

- a to heca...??? :)

- to na sabatach czarownic tego nie wykładają... ??? :))^

- wiesz... to nie jest taka prosta sprawa...

- my już wałkujemy ja prawie rok...!!!

- tylko uważaj bo Kalendarz Majów Tzolkin jest Świętym Kalendarzem... więc nie wiem jak na CIEBIE podziała...???

- a działa... wierz mi, już nie jeden/a się o tym przekonał/a... wystarczy poczytać ten temat od początku...

- najlepiej zwróć się do Domi... to ona wyłoży Ci co trzeba...

- sam też Ci coś znajdę... ale później, bo teraz pisze coś dla Animki...

- u nas... jak widzisz "żałoba"... po Animce...

- wczoraj nawet NIKT nie miał ochoty NIC pisać...

- tak już jest... jak ktoś odchodzi... :(

 

Bardzo dziękuję. Ja czarownicą nie jestem więc na wykłądy czarownic nie chodziłam:)

Chciałam wiedzieć co to ten KIN Dnia.

Do Domi napisze napewno

Czy Majowie zadziałają? Zobaczymy, może tak moze nie :)

Na temat Animki nie będę pisała.

Edytowane przez Jaga_Wiedzma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czarownicą nie jestem więc na wykłądy czarownic nie chodziłam:)

 

- oj... żartowałem tylko... :)))

- myślałem że czarownica i wiedźma to to samo... ;))

- a to jednak nie...?

- bo ja wiesz, nie obracam się w tamtych klimatach... ;)))*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, tyle, ze wiedxma to ta co wie, a czarownica od czarów. Ja bardziej szmanka ostatnio :D

 

- a to sorrki... kochana... :)

- bo ja to nic z tego nie rozróżniam...

- dla mnie wszystko to to jedno i to samo... :)

- przynajmniej, tak mi się wydawało do tej pory... :(

 

Ps.

 

- to zaraz... czyli tak ;

- wiedźma... to ta co wie...

- czarownica... to od czarów...

- szamanka... to wychodzi Viv ze Ty to od szamania... :)))^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Hej, jak czujecie dziesiejszy dzień..

Muszę się przyznać Wam drodzy Kinowicze, że dzisiejszy dzień rozkwitł w moim sercu

obdarowując wielkim spokojem.. Jak pięknie jest życ doświadczać i rozwijać się na Ziemi

z bolesnego upadku powstać i iść dalej. Warto żyć nawet dla tych krótkich chwil które dają radość

 

 

pozdrawiam słonecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

...

 

- te... 13 fala... Ty niedługo to będziesz do nas pisał chyba alfabetem Morse'a...

- tylko kto tam Ciebie zrozumie...

- a wiesz, że w Tzolkin'ie tez jest 13 (Tonów)... i Fale (20)... no i ma się rozumieć 13 fala także ???

- i co Ty na to...? chyba telepatia...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Słuchajcie, a co to jest tak właściwie ten KIN Dnia?

- Bo czytam te Kin-y i bardzo mi sie podobają.

- Czy to jest rodzaj afirmacji> Czy co?

- Byłabym wdzięczna za przybliżenie tego.

 

Wiesz Viv... Animnka też wcześniej zadała to pytanie... oto co Jej odpowiedziałem ;

 

dzisiejszy Kin dnia przejawiał się ... na naszym sb:) aż mnie to zaskoczyło...

Mam pytanie o co w tym chodzi, z tym Kinem, o przepływ energii, o wpływ planet na nas?

Czyżbyśmy faktycznie byli tak kruchymi ze nas to naciska i zaczynamy działać wbrew sobie.

 

- o to chodzi Animko, że większość z Nas żyje jak w lunatycznym śnie... naszego EGO...

- polecam ten link...**** http://www.ezoforum.pl/psychologia/17768-lunatyczki.html ... tam jest coś więcej na ten temat...

 

- i nie działamy wbrew Sobie... tylko wbrew naszemu Ego...(myślimy że Sobie... bo się z Ego identyfikujemy)

- do tego działania zmusza Nas Boskie Prawo, czyli życzenia naszej Duszy... byśmy w końcu przestali służyć temu Avatarovi, który zadomowił się w naszej świadomości...

- bo zdominował Nas tylko po to... byśmy nie mogli odnaleźć naszego lepszego JA... którym tak naprawdę jesteśmy...

- i mieliśmy być Nim od zawsze...!!!

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Czyli generalnie chodiz o to, że Kin to takie afirmacje na dzień dobry, które wykopia nasze ego, wyciszą i uspokoją nas. Doprowadzą, ze będziemy ponad dobro i zło, fajnie. Podoba mi się. Będę tu zagladała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN dnia to energetyka, przesłanie konkretnego dnia pokazująca nam, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, mówi jakie tematy w danym czasie powinny być poruszane czy uzdrawiane...

[/url]

 

"Tzolkin to właśnie taki fortepian. Ma 20 strun, a z każdej struny możesz usłyszeć 13 dźwięków.

W sumie daje to 260 różnych wibracji. Gdzie jest kamerton? Kamerton to TY! Jakość jest zapisana w Tobie.

Zawsze reagujesz na jakość czasu. Tzolkin określa wibrację – ludzie na nią reagują.

W ciągu dnia mogą ci się przydarzać różne zdarzenia, różne uczucia, różne myśli, które określisz gdzieś między dobre/złe.

Ich zadaniem jest pomóc Ci w realizacji „programu” Twojego Życia. Jeśli idziesz we właściwym kierunku, w Twoim życiu panuje harmonia.

Jeśli zbaczasz – pojawia się dysonans. To są tylko komunikaty, informacje zwrotne – Ty masz wiedzieć czego dotyczą…

i skorygować swoją życiową ścieżkę, albo wejść w nią mocniej. "

źródło: Tzolkin - Kalendarz Majów - Jako?? czasu

 

 

 

 

I... "trzeba żyć zgodnie z kalendarzem Majów a nie pracować z nim..."

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

...

 

:) Ciekawe co poeta miał na myśli....Hmmm....Tajemniczy don Pedro z tej naszej Fali. Wygląda mi to na fale,ale mnie się wszystko kojarzy z morzem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj zagladam od dlugiego czasu... czy raczej zakradam sie cichaczem :)

Tak wiec, pokazuje sie tylko na chwilke... :)

 

Oko Wielkiej Siostry Agor-ii spogląda na nas z awatara :) Witaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 206 - Biały Spektralny Łącznik - 13.02.2010

 

Dziś wyrzucam z pola uczuć to, co je najbardziej zaśmieca.

Ciekawość i chęć wypróbowania różnorodnych pomysłów naprodukowały wiele odpadów także w sferze moich myśli.

Dziś uwalniam się od poczucia winy i innych ciężarów duchowych.

Moje Ego musi dziś odstąpić od nierealnych pomysłów.

Dziś przeciwstawiam się swojemu zakłamaniu i uwalniam ciało emocjonalne spod okupacji Ego.

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj to mój 1000 post z tego chyba większość jest w tym wątku i tych na astrologii, astrologii, którą pokochałam lat temu 3, a która dopiero od pewnego czasu, powoli odwzajemnia moją miłość.

Pokochałam też te codzienne KINy, i każdy poranek od pewnego czasu zaczynam KINowaniem.

I dobrze mi z tym... :)

Miłego dnia Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to mój 1000 post z tego chyba większość jest w tym wątku i tych na astrologii, astrologii, którą pokochałam lat temu 3, a która dopiero od pewnego czasu, powoli odwzajemnia moją miłość.

Pokochałam też te codzienne KINy, i każdy poranek od pewnego czasu zaczynam KINowaniem...

I dobrze mi z tym... :)

Miłego dnia Wam życzę!

 

- Arbi... myślę ze nie tylko Ty zaczynasz dzień od KINa...

- pomału wchodzi Nam to już w krew...

- ja także... codziennie muszę wiedzieć co życie będzie ode mnie wymagać...

- ... aby być Jego świadomym graczem...

- a nie tylko stać przy ścianie... i prosić Boga o zlitowanie...

- tak jak bywało kiedyś... co na szczęście jest już tylko zacierającym się wspomnieniem...

- dziękuje Arbi że jesteś... bo bez Ciebie nie mielibyśmy gdzie "chodzić"...

- bo nie mielibyśmy Naszego... KINa .

 

--- pozdrawiam z miłością... (tą całkowicie bezinteresowna)... infedro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha.. Rzucę okiem na ta stronę. Dzięki.

 

- och Viv nie rzucaj, bo jak je potem znajdziesz...??? ;)))

- i będziesz już skazana na Nas do końca życia... :))

- wiec się zastanów... czy Ci sie to opłaci...?

 

- aha... jeszcze jedno...

- bardzo się cieszę że będziesz z Nami... Viv

- zawsze to przyda się dobra szamanka... by odpędzić złe moce...

- no chyba że sama nas z'szamasz... :)))

 

Ps.

- o jej... zupełnie zapomniałem że Viv zalicza teraz pręgierz na rynku we Wrocku...

- trzymaj się pejcza kochana... to nic nie poczujesz...

- moc jest z Tobą... !!! , i my również...

- przyjdź potem do Nas podleczyć obolałe miejsca Naszą Miłością (zupełnie bezinteresowną... oczywiście.:))

 

--- pozdroo...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Juz jestem tutaj, ale chyba faktycznie będę tu zaglądać częściej. I jako szamanka nie wszamię nikogo :lol: ale jak coś złe to postaram się pogonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 207 - Niebieska Krystaliczna Ręka - Fala Wojownika - 14.02.2010

 

Dziś sam jestem swoim lekarzem.

Dziś przypatrzę się moim przekonaniom i usunę ze świadomości to, co skostniałe.

Wiedza i doświadczenie połączone z intuicją stanowią o poziomie inteligencji.

Dziś nie będę przeceniać rozumu, lekceważyć doświadczeń życiowych, zagłuszać podszeptów intuicji.

Dziś rozpoznam, gdzie zrodziły się największe dysproporcje.

Dziś uwalniam się od wewnętrznych oporów.

 

 

I Walę Tynki ;)

słodkich Walentynek Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Dzięki Arabiko, swietna afirmacja. Zapisze ja sobie. i wiem już, ze bedę tu zaglądała.

 

A pwoiedzcie mi skad macie te KIN-y na każdy dzień? To sie gdzieś sprawdza czy dostaje jakiś przekaz czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arabiko, swietna afirmacja. Zapisze ja sobie. i wiem już, ze bedę tu zaglądała.

 

A pwoiedzcie mi skad macie te KIN-y na każdy dzień? To sie gdzieś sprawdza czy dostaje jakiś przekaz czy jak?

 

Wejdź Viv na stronkę pulsara i z boczku po prawicy masz odnośnik do Kin-u dnia,albo kliknij na zakładkę metryka http://www.maya.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

To może ja dziś spróbuję, mam nadzieje, ze mi wybaczycie i jak coś sprostujecie.

 

 

Dziś pojąłem, że każda inteligentna istota odnosi się z szacunkiem do ludzi. Dziś nie ma w moim życiu miejsca na PANÓW i NIEWOLNIKÓW. Wszyscy jesteśmy sobie równi. Dziś nikogo nie poniżę. Dziś zadbam o piękno i harmonię w życiu oraz wprowadzę do mojego domu nowego ducha. Dziś będę przykładem dla bliskich. Moje opanowanie, samodyscyplina i czystość zamiarów udzielą się innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

Moje opanowanie, samodyscyplina i czystość zamiarów udzielą się innym.

 

 

Oj to dzisiaj trafione w dziesiątkę... Będę panować nad sobą... pomimo wszystko! Czego i Wam życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co TY! Absolutnie nie! :)

W ogóle bardzo się cieszę, że temat ma coraz większą grupę zainteresowanych :)

Fajnie zacząć dzień od KINa... równie fajnie przeczytać to wieczorem i... często tak jak już tutaj kilka osób stwierdziło, "coś w tym jest".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja dziś spróbuję, mam nadzieje, ze mi wybaczycie i jak coś sprostujecie.

 

KIN 189 - Żółta Kosmiczna Gwiazda - 15.02.2010 – fala wojownika…

 

- Dziś pojąłem, że każda inteligentna istota odnosi się z szacunkiem do ludzi.

- Dziś nie ma w moim życiu miejsca na PANÓW i NIEWOLNIKÓW.

- Wszyscy jesteśmy sobie równi.

- Dziś nikogo nie poniżę.

- Dziś zadbam o piękno i harmonię w życiu oraz wprowadzę do mojego domu nowego ducha.

- Dziś będę przykładem dla bliskich.

- Moje opanowanie, samodyscyplina i czystość zamiarów udzielą się innym.

 

- no gratuluje Viv... widzę że zaczynasz czuć bluesa... :)

- co możesz być pewna cieszy Nas wszystkich... :)

- i nie ma w Nas zazdrości o wklejanie... gdyż jest to symptom EGO...

- a My jak już wiesz z Ego walczymy... po to by odnaleźć swoje lepsze JA...

- po to by nasze życie nie było życiem EGO... lecz życiem Naszym w pełnym słowa tego znaczeniu...

- życiem naszej Istoty którą jesteśmy... i żyjemy właśnie po to, byśmy mogli sobie to w końcu uświadomić...

- Witaj... w rodzinie bezegowców... :)

 

Ps.

- proszę tylko, abyś każdą intencje... rozpoczynała od nowego zdania, wtedy jest to bardziej czytelne i układa się niejako w punkty do zrealizowania... można też wytłuścić te które są jakby ważniejsze... choć nie ma takiej potrzeby, gdyż wszystkie są jednakowo ważne... :))

- oczywiście wklejaj dalej te przekazy... jeśli sprawia Ci to radość... :)

- gdyż radość lub smutek to "owoce" naszych działań... !!! :)

- a powiedziane było "poznacie je po owocach"...

- a owocem... w tym przypadku jest radość Twej Duszy... radość z obranej drogi...

- radość Twej prawdziwej Istoty... Twej cząstki Boga...

- którą w Sobie odnajdujesz... po to by się NIĄ stać...

- Witaj... w rodzince bezegowców... :)

 

 

--- infedro...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Ja ze swoim ego walcze juz od dawna. Reiki i medytacje oraz droga wiary bardzo pomagają, choć czasem... Czasem ego sie ujawnia. Dzieki i pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim ego walcze juz od dawna. Reiki i medytacje oraz droga wiary bardzo pomagają, choć czasem... Czasem ego sie ujawnia. Dzieki i pzodrawiam

 

- och... ujawnia się nie tylko u Ciebie, bo u każdego...

- rzecz w tym aby rozpoznać wroga...!!! :)

- czyli być jEGO świadomym i podjąć walkę... dla naszego dobra...

- pisałem o tym w poście 299/30 (nr/str)... choć w tym temacie jest dużo więcej postów które są warte uwagi i dają do myślenia...

- wystarczy się tylko tym zainteresować... :)))

- potwierdzam że REiKI bardzo pomaga i umacnia w Nas wiarę... lecz przeważnie jedna droga nie wystarczy aby przejrzeć na oczy i dopaść wroga...

- potrzebnych jest kilka dróg... kilku "oczu" dzięki którym będziemy mogli uchwycić perspektywę... i znaleźć inny punkt widzenia...

- a po co jest nam potrzebny drugi inny punkt widzenia...?

- potrzebny jest po to by móc zobaczyć to co nie widoczne dla jednego "oka"... czyli tą "głębię"...

- głębię, która ukazuje się nam niczym wszech istniejąca prawda... która powstaje jak FENIKS z popiołów...

- bo jak FENIKS z popiołów... powstaje by się odrodzić od Nowa...

- by od nowa zacząć nową epokę... Epokę Ducha... i zapewne To będą świętować Majowie w 2012 roku...

- kiedy to wszystkie cykle ich kalendarzy, po megacyklu 5200 lat powrócą do punktu wyjścia... powrócą by zacząć od Nowa...

- od nowa... bo w innej Nowej Świadomości...

 

pozdrawiam --- infedro...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Moja krew symbolizuje PRAWDĘ, czyli PAMIĘĆ RAJU. Dziś uporządkuję chaos w sprawach bieżących, a potem przejdę do spraw dawnych. To, co rozproszone, poukładam razem, by poznać stan obecny. Wiem, że czeka mnie mozolna praca. Czyszcząc osady, mogę poruszyć stare blizny, jednak bez względu na konsekwencje chcę poznać prawdę. Dziś odstąpię od złorzeczenia i negatywnych afirmacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
- och... ujawnia się nie tylko u Ciebie, bo u każdego...

- rzecz w tym aby rozpoznać wroga...!!! :)

- czyli być jEGO świadomym i podjąć walkę... dla naszego dobra...

- pisałem o tym w poście 299/30 (nr/str)... choć w tym temacie jest dużo więcej postów które są warte uwagi i dają do myślenia...

- wystarczy się tylko tym zainteresować... :)))

- potwierdzam że REiKI bardzo pomaga i umacnia w Nas wiarę... lecz przeważnie jedna droga nie wystarczy aby przejrzeć na oczy i dopaść wroga...

- potrzebnych jest kilka dróg... kilku "oczu" dzięki którym będziemy mogli uchwycić perspektywę... i znaleźć inny punkt widzenia...

- a po co jest nam potrzebny drugi inny punkt widzenia...?

- potrzebny jest po to by móc zobaczyć to co nie widoczne dla jednego "oka"... czyli tą "głębię"...

- głębię, która ukazuje się nam niczym wszech istniejąca prawda... która powstaje jak FENIKS z popiołów...

- bo jak FENIKS z popiołów... powstaje by się odrodzić od Nowa...

- by od nowa zacząć nową epokę... Epokę Ducha... i zapewne To będą świętować Majowie w 2012 roku...

- kiedy to wszystkie cykle ich kalendarzy, po megacyklu 5200 lat powrócą do punktu wyjścia... powrócą by zacząć od Nowa...

- od nowa... bo w innej Nowej Świadomości...

 

pozdrawiam --- infedro...

 

Zgadzam sie z tym co napisałeś. Wiele jest dróg, które prowadzą do oświecenie. A oświecenie to nic innego jak pełna samoświadomość pozbawiona ego. Wspaniałe wyniki mają w tym np mnisi buddyjscy.

Czy po 2012 nastąpi epoka ducha? Mam nadzieję, ze tak i to koło kalendarzowe nie zatoczy się tak, że świat zostanie zlany krwią jak schody świątyni Majów. A, że zmiany sie zaczęły to się da wyczuć.

Z tego co wiem 2012 ma być niejako środkiem ale w sumie całość tych zmian miała dotyczyć okresu 1-2 lata przed i 1-2 lata po 2012.

Dla mnie reiki to po prostu dodatkowe narzędzie w rękach, które moze wspomóc mnie w leczeniu siebie i innych oraz w zabezpieczeniu przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Uczy też pokory i wyzbywania sie ego, bo w reiki nie ja jestem ważna ale energia, którą tylko przekazuję,

Polecę Wam też pewną książkę, choc przypuszczam, ze ją znacie. To "Rozmowy z Bogiem" Walscha. Książka, która wiele zmienia w życiu, która otwiera oczy i pomaga walczyć z ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie chcę spisać te KINy jako świetne afirmacje, i też wiem, ze coś w tym jest...

 

- no to trochę Ci to zajmie czasu... :)

- bo w kalendarzu TZOLKIN jest tyle tych 'afirmacji' ile Dni (Kinów)... dni tyle ile 'programów' czyli iloczyn Pieczęci i Tonów (20x13=260) a całość tworzy tzw. Kalendarz Księżycowy, który dla każdego rozpoczyna się od jego narodzin...

- też wiemy ze coś wtym jest... i o tym coś, postaram się niedługo coś napisać... :)

 

--- pozdroo... infedro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...