Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

KIN 201 - Czerwony Rytmiczny Smok... 15.12.2012.

 

- Dziś dopuszczam nowe możliwości, aby zrównoważyć problemy życiowe.

- Dziś nie będę się wstydzić swojej wrażliwości - obojętnie czy jestem kobietą, czy mężczyzną.

- Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do płci przeciwnej.

- Dzisiaj omówię z partnerem, domownikami, kolegami w pracy nurtujące nas sprawy i nie pozwolę mojemu Ego wyprowadzić się z równowagi.

 

 

 

Pieczęć... 01 IMIX / Czerwony SMOK

 

Mądrość Światła - owoce :

- Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to... co potrzebujesz.

- Otwórz się na przyjmowanie...

- Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 202 - Biały Rezonansowy Wiatr - 16.12.2012.

 

- Dziś umacniam siłę ducha i nie boję się zreformować swoich przekonań.

- Dziś zaufam wyższemu prowadzeniu i uwolnię się od poczucia wyobcowania, rozłąki, osamotnienia.

- Dziś podejmuje dialog z moim EGO – przestaję patrzeć pod nogi, a zaczynam patrzeć przed siebie.

 

 

 

Pieczęć... 02 IK / BiałY WIATR --> gratki dla Ambi :)

 

Mądrość Światła - owoce :

- Siła ducha; Inspiracja; Teraźniejszość; Prawda; Prostota; Praojciec; Wsparcie; Natchnienie; Integracja biegunów; System oddechowy; Witalność; Komunikatywność; Trzeźwe spojrzenie; Równowaga wewnętrzna; Dyplomacja; Zdyscyplinowanie; Towarzyskość; Silna baza wyjściowa; Samodyscyplina...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zwątpienie; Brak poczucia więzi z Bogiem; Kwestia rozłąki; Samotność; Brak poczucia więzi z ludźmi; Kompleksy; Niskowartościowanie siebie; Narzucanie swoich racji; Straty...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie... podążając za swoją intuicją... !

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha... !

 

 

[video=youtube;9EUQ_qOPIps]http://www.youtube.com/watch?v=9EUQ_qOPIps

 

... dogonić Wiatr... :)

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 203 - Niebieska Galaktyczna Noc... 17.12.2012.

 

- Dziś zalewa mnie fala pomysłów wzbogacających moją inteligencję.

- Ze świata snów przychodzą wzorce nowych rzeczywistości, natomiast ze świata myśli wyłaniają się wzorce iluzji.

- Dziś odsuwam rozum na drugi plan, by świat iluzji nie nadwerężał mojej siły.

- Dziś akceptuję drogę przekształceń i pozwalam inspirować się intuicji.

 

 

Pieczęć... 03 AKBAL / Niebieska NOC

 

Mądrość Światła - owoce :

- Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Bądź gotów poddać się sprawdzianowi...

- Jak oceniasz siebie samego?

- Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą...

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

[video=youtube;pBG4RsGtguM]

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 204 - Żółte Solarne Ziarno... 18.12.2012.

 

- Dziś wdrażam nowe pomysły do życia i dokonuję wielu poprawek w swoich planach.

- Siła ducha pomoże mi wytrwać do końca inie pozwoli wycofać się tuż przed metą.

- Dziś zakończę polemiki duchowe, śmiało wyznaczę sobie cel i wiem, że odniosę sukces.

 

 

- Pieczęć... 04 KAN / Żółte ZIARNO

 

Mądrość Światła - owoce :

- Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

 

 

 

Transformacja Cienia

- Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa...

- Odważ się skorzystać z nowych możliwości...

- Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją...

- Rozbudź w sobie pole snów i marzeń...

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

[video=youtube;5eFdt6Y_34E]http://www.youtube.com/watch?v=5eFdt6Y_34E&feature=fvwrel

 

... Powodzenia :)

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 205 - Czerwony Planetarny Wąż... 19.12.2012.

 

- Moja dojrzałość życiowa odzwierciedla się w tym, jak żyję.

- Moja strona racjonalna oferuje mi wiedzę teoretyczną, natomiast intuicja daje mi praktyczne wskazówki poprzez zmysły i ciało

- To, co jest niezbędne do zachowania umiaru, podsuwają mi moje przeczucia.

- Równowagę osiągnę tylko wtedy, kiedy pokocham swoje ciało, dom, pracę, ludzi, środowisko

 

 

 

Pieczęć... 05 CHICCHAN / Czerwony WĄŻ

 

Mądrość Światła - owoce :

- Witalność; Namiętność; Wyczucie; Mądrość ciała; Odczucia cielesne; Motywacja; Kreatywność; Instynkt; Zwinność; Kundalini; Integracja; Oczyszczanie; Intymność; Seksualność; Udoskonalanie; Samodzielność; Mocne nerwy; Opanowanie; Zmiana trybu życia; Dobre samopoczucie; Tempo życia; Szybkie reagowanie; Nieoczekiwana pomoc; Radość życia; System nerwowy...

 

Mądrość Cienia - owoce :

-Z góry przesądzone rozstrzygnięcia, bazujące bardziej na tradycjach rodzinnych i zapewnieniu sobie bezpieczeństwa niż na mądrości podszeptu intuicji; Zagłuszanie bodźców cielesnych i odczuć zmysłowych; Tłumienie uczuć; Wygórowane życzenia; Przesadne zachcianki; Zaślepienie; Emocje; Choroby; Pokusy; Brak higieny; Niskie morale...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Wykorzystaj swoje ciało jako klucz do przekształceń wewnętrznych.

- Spójrz na nie jak na drogowskaz, kierujący cię ku Wyższej Świadomości.

- Kieruj się instynktem... podążaj za podszeptem wewnętrznym.

- Uwierz we wrodzoną zdolność rozstrzygania w okamgnieniu.

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

[video=youtube;7g8uHOh0v0E]

 

... Tyle chciałem/am... a na ile pozwoliłem/pozwoliłam... ???

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 206 - Biały Spektralny Łącznik... 20.12.2012.

 

- Dziś wyrzucam z pola uczuć to, co je najbardziej zaśmieca. Ciekawość i chęć wypróbowania różnorodnych pomysłów naprodukowały wiele odpadów także w sferze moich myśli.

- Dziś uwalniam się od poczucia winy i innych ciężarów duchowych. Moje Ego musi dziś odstąpić od nierealnych pomysłów.

- Dziś przeciwstawiam się swojemu zakłamaniu i uwalniam ciało emocjonalne spod okupacji Ego.

 

 

Pieczęć... 06 CIMI / Biały ŁĄCZNIK

 

Mądrość Światła - owoce :

- Ofiara; Rezygnacja; Śmierć; Przebaczenie; Pokora; Zapał; Wola walki; Przemiana; Transmutacja; Uwolnienie się od starych nawyków; Puszczenie przeszłości; Wytrwałość; Sukcesy życiowe; Postępy; Zakończenie polemiki duchowej; Nowe morale...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Przymusy wewnętrzne; Chęć zachowania kontroli; Śmiertelny strach; Przygnębienie; Walka i opór; Obawy; Rozkojarzenie; Nieprzystępność; Negacja; Przekupstwo; Urazy, Pamiętliwość; Oszukiwanie siebie...

 

 

Transformacja Cienia

- Poddaj się siłom doskonałości...

- Posłuchaj tej części w tobie, która woła o "śmierć" i transformację... (także śmierć błędnych przekonań i poglądów...)

- Bądź przystępny dla ich mądrości...

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

 

 

- Dziś wyrzucam z pola uczuć to, co je najbardziej zaśmieca i uwalniam ciało emocjonalne spod okupacji Ego.

 

[video=youtube;TwwDVSpEpCU]http://www.youtube.com/watch?v=TwwDVSpEpCU&NR=1

 

Jak mogłem/mogłam Tak... ???

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze gleboko ze dane mi bedzie poczuc w sobie to co podpowiadal Kin dnia ..... ze w kazdym dniu bede wiedziec nad czym jeszcze popracowac ..... Ufam ze Kalendarz to byl dla mnie poczatek cudownej drogi ....ktora moge isc w dalszym ciagu tylko wsparcie sie zmieni ...... zamiast slow bede miec Niebiosa :-)

czego i wam wszystkim zycze :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 207 - Niebieska Krystaliczna Ręka... 21.12.2012.

 

- Dziś sam jestem swoim lekarzem.

- Dziś przypatrzę się moim przekonaniom i usunę ze świadomości to, co skostniałe... Wiedza i doświadczenie połączone z intuicją stanowią o poziomie inteligencji.

- Dziś nie będę przeceniać rozumu, lekceważyć doświadczeń życiowych, zagłuszać podszeptów intuicji.

- Dziś rozpoznam, gdzie zrodziły się największe dysproporcje.

- Dziś uwalniam się od wewnętrznych oporów.

 

 

- Pieczęć... 07 MANIK / Niebieska RĘKA

 

Mądrość Światła - owoce :

- Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutność...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie..

 

 

 

Transformacja Cienia

- Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia.

- Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze.

- Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą.

- Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

Dziś sam jestem swoim lekarzem.

[video=youtube;jkJIDGnUUZ0]

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro mam takie pytanko do Ciebie ..... tak sobie siedze i rozmyslam .... poszukuje odp na trojwymiarowosc kalendarza , dla kazdego chyba bedzie inna .... dwa wiem jakie sa ale zastanawiam sie nad trzecim ..... co to oznacza dla Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro mam takie pytanko do Ciebie ..... tak sobie siedze i rozmyslam .... poszukuje odp na trojwymiarowosc kalendarza , dla kazdego chyba bedzie inna .... dwa wiem jakie sa ale zastanawiam sie nad trzecim ..... co to oznacza dla Ciebie ?

 

Heyka Befi... :)

 

- sprecyzuj dokładniej o co pytasz?... bo słowo "trójwymiarowość" można zrozumieć też różnorodnie... :)

- albo opisz jak rozumiesz dwuWymiarowość... , albo podaj tekst gdzie się z tym spotkałaś, to się jemu bliżej przyjże :)^

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 208 - Żółta Kosmiczna Gwiazda... 22.12.2012.

 

- Dziś pojąłem, że każda inteligentna istota odnosi się z szacunkiem do ludzi.

- Dziś nie ma w moim życiu miejsca na PANÓW i NIEWOLNIKÓW.

- Wszyscy jesteśmy sobie równi. Dziś nikogo nie poniżę...

- Dziś zadbam o piękno i harmonię w życiu oraz wprowadzę do mojego domu nowego ducha.

- Dziś będę przykładem dla bliskich. Moje opanowanie, samodyscyplina i czystość zamiarów udzielą się innym.

 

 

- Pieczęć... 08 / LAMAT Żółta GWIAZDA

 

Mądrość Światła - owoce :

- Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Otwórz się na miłość... :)

- Pielęgnuj harmonię... :)

- Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna... :)

- Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST! :)

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

[video=youtube;y_OAP8cFMK8]

 

... nie zgub Swego Dnia... :)

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 209 - Czerwony Magnetyczny Księżyc... 23.12.2012.

 

- Moja krew symbolizuje PRAWDĘ, czyli PAMIĘĆ RAJU.

- Dziś uporządkuję chaos w sprawach bieżących, a potem przejdę do spraw dawnych. To, co rozproszone, poukładam razem, by poznać stan obecny.

- Wiem, że czeka mnie mozolna praca. Czyszcząc osady, mogę poruszyć stare blizny, jednak bez względu na konsekwencje chcę poznać prawdę.

- Dziś odstąpię od złorzeczenia i negatywnych afirmacji.

 

 

- Pieczęć... 09 / MULUC... Czerwony KSIĘŻYC

 

Mądrość Światła - owoce :

- Podświadomość; Przebudzenie; Pamięć; Wiedza mistyczna; Prawdziwa tożsamość; Dojrzałość życiowa; Ulga; Zapał; Mądrość; Doświadczenie; Znaki; Spostrzegawczość; Pryncypium komunikacji z wyższymi wzorcami duchowymi; Oświecenie duchowe; Siła oczyszczania; Postępowość; Zmiana poglądów; Regulacja procesów życiowych; Przystosowanie się do życia...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak sensu; Przygaszenie; Zagubienie; Negatywne afirmacje; Pozorny spokój; Napięcie nerwowe; Blokady; Powściągliwość; Upór; Duma; Niechęć do życia; Lekceważenie znaków ostrzegawczych dawanych przez życie; Tłumienie boskiego Światła; Stagnacja; Ból i cierpienie; Wypłukiwanie starych osadów; Zakłamanie; Obłuda; Zaślepienie...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Zrzuć woal zapomnienia.

- Obudź się... Przejrzyj na oczy.

- Skoncentruj się na swoim wnętrzu... Spójrz na nowe trendy...

- Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, dostąpisz zaszczytu boskiego prowadzenia.

- Stań się świecącą latarnią...

- Szukaj potrzebujących, którzy w pełni zaakceptują twój sposób wyrażania.

- Przestań walczyć...Zaufaj naturalnym procesom...

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

[video=youtube;pBG4RsGtguM]

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 210 - Biały Biegunowy Pies - 24.12.2012.

 

- Dziś przyjrzę się swoim wrogom.

- Siła dzisiejszego dnia przemawia nie tylko do mojego rozsądku, ale i przede wszystkim do serca.

- Dziś odkryję zalety wrogów i osób pozornie mi nieżyczliwych.

- Dziś zostanie mi pokazane, gdzie zachwiała się moja wiara i miłość do Boga.

 

 

 

- Pieczęć... 10 / OC... Biały PIES

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia.

- Przestań rozczulać się nad sobą... Nie szukaj winnych na zewnątrz...

- Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru.

 

 

- Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę.

- Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu... Przyjmij jego pomoc.

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

 

 

[video=youtube;j81r2rIP-Mc]http://www.youtube.com/watch?v=j81r2rIP-Mc&feature=player_embedded

 

- i przepiękny utwór... płynący prosto z głębi Serca... "Wait for me" Czekaj na mnie... :>^

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 211 - Niebieska Elektryczna Małpa... 25.12.2012.

 

- Dziś uwalniam się od pozy i ze swobodą pokazuję, co czuję. Tłumienie uczuć i skrytość są przyczyną nieporozumieńi rozterek duchowych.

- Dziś nakazuję mózgowi, aby pracował dla mnie, a nie dla mojego niższego Ego. Tu tkwi przyczyna, która komplikuje mi życie i przynosi tak wiele cierpienia.

- Dziś budzę się z duchowego letargu i od rana do wieczora sam kształtuję swoje życie.

 

 

 

Pieczęć... 11 CHU'EN / Niebieska MAŁPA

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy.

- Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia.

- Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia....

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

 

[video=youtube;-oRE0RU_uaI]

 

- z życzeniami pogodnych, zdrowych i Wesołych Świat... :)

 

 

 

- pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 212 - Żółty Samoistny Człowiek... 26.12.2012.

 

- Wyzwania życiowe zmuszają mnie do reakcji. Dzięki nim mogę wyrazić własną wolę. Moje Ego ma tutaj największe pole do popisu.

- Dziś ujawni się to, co zagubiło się na biegunie sprzeczności. Świat jest karmicznym boiskiem, ale z boku zawsze biegnie neutralna ścieżka.

- Jeśli chcę coś ulepszyć, muszę poznać najpierw słabe miejsca. Mądrość życiową zdobywam drogą doświadczeń w świecie pozornych braków.

 

 

 

- Pieczęć... 12 EB / Żółty CZŁOWIEK ... gratki dla Befi :)*

 

Mądrość Światła - owoce :

- Mądrość życiowa; Subtelność wyrazu; Niezależność; Poskromienie Ego; Wolna wola; Własne zdanie; Wro¬dzona inteligencja; Praca zespołowa; Dostatek; Żniwo; Tempo życia; Wyższy Duch; Siła współtworzenia; Wyrażanie woli Źródła; Ciało przyczynowe; Tematyka ducha; Rezonans…

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Niedosyt; Przecenianie rozumu; Pustka wewnętrzna; Wyrokowanie; Porażki; Wyroki losu; Bezwzględność; Okrucieństwo; Piekło życiowe; Dramaty; Sprzeczno¬ści; Kwestie spełnienia, nadmiaru i nieprzystępności…

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Pozbieraj się i odbuduj...

- Możesz odnaleźć swoje miejsce w świecie, jeżeli odkryjesz, co sprawia ci radość, a co daje poczucie spełnienia...

- Bądź gotów stać się PUSTYM...

- Wiedz, że stan pustki to miejsce przygotowywane na zstąpienie nowej świadomości...

- Zadbaj o swoje ciało… Zmień styl życia… Zwolnij tempo...

- Zacznij harmonizować bieg wydarzeń…

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

[video=youtube;QNJL6nfu__Q]

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 213 - Czerwony Wiodący Wędrowiec... 27.12.2012.

 

- Karmiczna amnezja uniemożliwia mi odkrycie nowych, neutralnych przestrzeni.

- Dziś budzę dawną pamięć, otwieram szeroko oczy i dostrzegam inną perspektywę życia niż ustawiczna walka o przetrwanie. Nie chcę, aby całe moje życie było monotonne.

- Dziś zdobywam się na odwagę i wychodzę naprzeciw nowym możliwościom... Kierując się ufnością w boskie prowadzenie, zbadam, co umożliwi mi postęp.

 

 

 

- Pieczęć...13 BEN / Czerwony WĘDROWIEC

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec;Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady...

 

 

Transformacja Cienia

 

- Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując nowe wyzwania.

- Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych.

- Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję.

- Poznaj swoją moc... Uwierz w siebie.

- Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

[video=youtube;OXXZ3_lKrA4]

- Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

 

 

 

...Powodzenia :)

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 214 - Biały Rytmiczny Mag... 28.12.2012.

 

- Dziś robię skok kwantowy w świadomości i zostawiam za sobą przeszłość.

- Choć Miłość wygląda dość irracjonalnie, stanowi jednak najsilniejszy aspekt w moim życiu.

- Mój rozum staje się dziś sługą serca, a ja staję się Białym Magiem.

- Nie będę czekać na cud, lecz każę mu się wydarzyć.

 

 

 

Pieczęć... 14 IX / Biały MAG

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje; Zachłanność...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską.

- Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE,

...zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać...

- Otwórz się na nowe możliwości... jesteś wolny... Twoja moc nie zna granic...

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha... !

 

 

[video=youtube;w2XL2rz04pU]

 

... Życie Choć Piękne... tak kruche jest... ;<3

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mój rozum staje się dziś sługą serca, a ja staję się Białym Magiem.

- Nie będę czekać na cud, lecz każę mu się wydarzyć.

 

wczoraj rozkminialam na co ja czekam ?? doszlam do wniosku ze na cud hahaha wiec spisalam sobie swoje potrzeby i pomyslalam ze czas zaczac dzialac bo bez tego ni chu chu ...... a tu dis taki cudowny tekst ... normalnie przepisalam sobie go na lustro .....

 

czas ..... no wlanie czym on jest ? czy miniuta jest minuta ? raz odczowam ja szybko innym razem minuta trwa wiecznosc ... wiec jak pojac czas ? kolejne Ego zadanuie niby ulatwienie ludziom zycia a tak naprwde to zlodziej czasu ...... im wiecej sie w niego wpatruje tym mniej go mialam .... olac czas i daty .... tak jak podswiadomosc zyje tu i teraz wiec i u niej jej brak .....

 

zycie .... moze byc nieswiadome i tez sie zyje ....drugie to swiadome wtedy jakosc zycia wzrasta .... jest tez nieswiadome ... czyli mowa ciala gesty i mimika twarzy i inne ....to pierona tez zycie ...... wiec juz mam kilka niby rozbieznosci a w sumie one daja calosc ....

 

duchowosc .... ortodoksi to tez wiara , rozne religie i takie tam tez sa wlaczone w duchowosc ...... medytacje i inne tez mozna do tego grona zaliczyc ..... zycie duchowe jednym slowem ...

 

a wiec zastanawiajac sie nad tym wszystkim olsnilo mnie ze patrzenie na kaledarz Majow wczesniej wiem dlaczego byla to ciemna magia dla mnie .....

 

trzy kola to nieskonczonosc .... moga sie krecic i krecic zachadzac na siebie i tworzac calosc ..... niby proste i malo skomplikowane trzy kola zazebiajace sie a jednak .... kazde z nich z osobna niesie ze soba cos co zlaczone daje cos trwalego i niesamocie nieskonczonego i Boskiego .......

 

moj mozg na coraz wiecej mi pozwala czyli otwieram sie na cos nierealnego a w grucie rzeczy bardzo realnego na cos co jest..... hymmm no wlasnie... nie umiem tego opisac ........

 

Bajka dla was :)

 

Po piaszczystej drodze wędrowała niziutka staruszka. Chociaż była już bardzo stara, to jednak szła tanecznym krokiem, a uśmiech na jej twarzy był tak promienny, jak uśmiech młodej, szczęśliwej dziewczyny.

Nagle dostrzegła przed sobą jakąś postać. Na drodze ktoś siedział, ale był tak skulony, że prawie zlewał się z piaskiem. Staruszka zatrzymała się, nachyliła nad niemal bezcielesną istotą i zapytała: Kim jesteś?

Ciężkie powieki z trudem odsłoniły zmęczone oczy, a blade wargi wyszeptały: - Ja? … Nazywają mnie smutkiem.

- Ach! Smutek! - zawołała staruszka z taką radością, jakby spotkała dobrego znajomego.

- Znasz mnie? - zapytał smutek niedowierzająco.

- Oczywiście, przecież nie jeden raz towarzyszyłeś mi w mojej wędrówce.

- Tak sądzisz… - zdziwił się smutek - to dlaczego nie uciekasz przede mną. Nie boisz się?

- A dlaczego miałabym przed Tobą uciekać, mój miły? Przecież dobrze wiesz, że potrafisz dogonić każdego, kto przed Tobą ucieka. Ale powiedz mi, proszę, dlaczego jesteś taki markotny?

- Ja… jestem smutny - odpowiedział smutek łamiącym się głosem.

Staruszka usiadła obok niego - smutny jesteś… - powiedziała i ze zrozumieniem pokiwała głową - a co Cię tak bardzo zasmuciło?

Smutek westchnął głęboko. Czy rzeczywiście spotkał kogoś, kto będzie chciał go wysłuchać? Ileż razy już o tym marzył.

- Ach… wiesz… - zaczął powoli i z namysłem - najgorsze jest to, że nikt mnie nie lubi. Jestem stworzony po to, by spotykać się z ludźmi i towarzyszyć im przez pewien czas. Ale gdy tylko do nich przyjdę, oni wzdrygają się z obrzydzeniem. Boją się mnie jak morowej zarazy - i znowu westchnął.

- Wiesz… ludzie wynaleźli tyle sposobów, żeby mnie odpędzić. Mówią: tralalala, życie jest wesołe, trzeba się śmiać. A ich fałszywy śmiech jest przyczyną wrzodów żołądka i duszności. Mówią: co nie zabije, to wzmocni. I dostają zawału. Mówią: trzeba tylko umieć się rozerwać. I rozrywają to, co nigdy nie powinno być rozerwane. Mówią: tylko słabi płaczą. I zalewają się potokami łez. Albo odurzają się alkoholem i narkotykami, byle by tylko nie czuć mojej obecności.

- Masz rację - potwierdziła staruszka - ja też często widuję takich ludzi.

Smutek jeszcze bardziej się skurczył - przecież ja tylko chcę pomóc każdemu człowiekowi. Wtedy gdy jestem przy nim, może spotkać się sam ze sobą. Ja jedynie pomagam zbudować gniazdko, w którym może leczyć swoje rany. Smutny człowiek jest tak bardzo wrażliwy. Niejedno jego cierpienie podobne jest do źle zagojonej rany, która co pewien czas się otwiera. A jak to boli!

Przecież wiesz, że dopiero wtedy, gdy człowiek pogodzi się ze smutkiem i wypłacze wszystkie wstrzymywane łzy, może naprawdę wyleczyć swoje rany. Ale ludzie nie chcą, żebym im pomagał. Wolą zasłaniać swoje blizny fałszywym uśmiechem. Albo zakładać gruby pancerz zgorzknienia.

Smutek zamilkł. Po jego smutnej twarzy popłynęły łzy: najpierw pojedyncze, potem zaczęło ich przybywać, aż wreszcie zaniósł się nieutulonym płaczem.

Staruszka serdecznie go objęła i przytuliła do siebie - płacz, płacz smutku - wyszeptała czule - musisz teraz odpocząć, żeby potem znowu nabrać sił. Ale nie powinieneś już dalej wędrować sam. Będę Ci zawsze towarzyszyć, a w moim towarzystwie zniechęcenie już nigdy Cię nie pokona.

Smutek nagle przestał płakać. Wyprostował się i ze zdumieniem spojrzał na swoją nową towarzyszkę - ale… ale kim Ty właściwie jesteś?

- Ja? - zapytała figlarnie staruszka uśmiechając się przy tym tak beztrosko, jak małe dziecko.

 

- JA JESTEM NADZIEJA!

 

 

to ona mi towarzyszyla cale moje zycie dlatego tak bardzo jest ta bajka dla mnie wzruszajaca

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 215 - Niebieski Rezonansowy Orzeł... 29.12.2012.

 

- Moją osobowość odzwierciedlają sny i wizje.

- Dziś zjednoczę Wyższego DUCHA z ciałem i przestanę bujać w obłokach.

- Dziś otwierają się przede mną nowe, nieograniczone horyzonty.

- Dziś uświadamiam sobie moje zadania na Ziemi.

- Dziś świecę pełną dojrzałością i wyrównuję drogę dla tego, czego powinienem być przykładem i wzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 216 - Żółty Galaktyczny Wojownik... 30.12.2012.

 

- Dziś moją operatywną siłą jest rozsądek.

- Dziś aktywnie włączam się do działań, by pokazać, na co mnie stać i co potrafię.

- Dziś wprowadzam intuicję do mojego codziennego życia.

- Dziś pozostawię po sobie same pozytywne ślady.

- Dziś nikt nie będzie przeze mnie płakać.

 

 

 

- Pieczęć... 16 CIB / Żółty WOJOWNIK

 

Mądrość Światła - owoce :

- Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE.

- Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

- Zaufaj swojej mistycznej inteligencji.

- Nastaw się na sygnały wewnętrzne... puść materię.

- Otwórz się na prowadzenie duchowe.

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 217 - Czerwona Solarna Ziemia... 31.12.2012.

 

- Dziś mam tysiące pomysłów na życie, ale to ono testuje ich przydatność i weryfikuje wartość podejmowanych przeze mnie kroków.

- Dziś staję się pilnym słuchaczem i uczniem.

- Dziś następuje przełom i zaczynam żyć od nowa.

- Dziś nie poczuję się zagubiony. Jeśli będzie konieczne, dostanę wsparcie z zewnątrz, od życzliwych mi osób.

- Dziś wspiera mnie życie i życie powstrzymuje mnie od błędów.

 

 

- Pieczęć... 17 CABAN / Czerwona ZIEMIA

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania;Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany...

 

Mądrość Cienia - owoce :

-Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Skoncentruj się na chwili obecnej.

- Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

- Przemyśl swoje osobiste plany.

- Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

- Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

[video=youtube;pywa6BjhaDM]

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 218 - Białe Planetarne Zwierciadło... 01.01.2013.

 

- Dziś rozpoznaję swoje odbicia w postawach moich wrogów. To, co stanie się nie po mojej myśli, pokaże mi moją nieudolność. - Dziś nie ma winnych na zewnątrz. Jestem tylko ja i moje własne twarze.

- Nie dam się ponieść fantazji i nie będę oszukiwać siebie samego. Dziś moim pomocnikiem jest światło i ciemność.

 

 

 

Pieczęć...18 ETZNAB / Białe ZWIERCIADŁO

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samo-zwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń...

 

Transformacja Cienia

- Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla ciebie...

- Przyjrzyj się im, jak sobie... ujrzyj w nich siebie...

- Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu...

- Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania...

- Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory...

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

 

[video=youtube;fFGQ-UCbF5I]

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

KIN 227 - Niebieska Rytmiczna Ręka... 10.01.2013.

 

- Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki

- Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz – nie wiem jeszcze, skąd i od kogo... Mój wewnętrzny lekarz wie, co mnie najbardziej boli

- Dziś odzyskam równowagę, będę działać zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym... Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 228 - Żółta Rezonansowa Gwiazda... 11.01.2013.

 

- Ład i harmonia odgrywają główną rolę w moim życiu.

- To, co robię niestarannie, szybko, chaotycznie, zostanie mi pokazane w sposób nawet drastyczny.

- Trudności życiowe i napięte sytuacje są znakiem, że idę fałszywą drogą.

- Źle zorganizowany dom jest problemem numer jeden... Dziś zaprowadzę porządek w domu.

 

 

- Pieczęć... 08 / LAMAT Żółta GWIAZDA

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Otwórz się na miłość... :)

- Pielęgnuj harmonię... :)

- Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna... :)

- Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST! :)

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 229 - Czerwony Galaktyczny Księżyc... 12.01.2013.

 

- Dziś wydobywam na powierzchnię moje ciche zamiary i zastanawiam się, jak wdrożyć je do życia.

- Dziś jestem gotów przyjąć każdą pomoc, jak również podzielić się z innymi swoją wiedzą.

- Dziś biorę w karby moje Ego, akceptuję wolę innych i nikogo do niczego nie przymuszam.

- Każdy ma swoją drogę, także nasze dzieci.

- Dziś koncentruję się na moim własnym życiu i nie mieszam się do życia innych.

 

 

- Pieczęć... 09 / MULUC... Czerwony KSIĘŻYC

 

Mądrość Światła - owoce :

- Podświadomość; Przebudzenie; Pamięć; Wiedza mistyczna; Prawdziwa tożsamość; Dojrzałość życiowa; Ulga; Zapał; Mądrość; Doświadczenie; Znaki; Spostrzegawczość; Pryncypium komunikacji z wyższymi wzorcami duchowymi; Oświecenie duchowe; Siła oczyszczania; Postępowość; Zmiana poglądów; Regulacja procesów życiowych; Przystosowanie się do życia...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak sensu; Przygaszenie; Zagubienie; Negatywne afirmacje; Pozorny spokój; Napięcie nerwowe; Blokady; Powściągliwość; Upór; Duma; Niechęć do życia; Lekceważenie znaków ostrzegawczych dawanych przez życie; Tłumienie boskiego Światła; Stagnacja; Ból i cierpienie; Wypłukiwanie starych osadów; Zakłamanie; Obłuda; Zaślepienie...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Zrzuć woal zapomnienia.

- Obudź się... Przejrzyj na oczy.

- Skoncentruj się na swoim wnętrzu... Spójrz na nowe trendy...

- Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, dostąpisz zaszczytu boskiego prowadzenia.

- Stań się świecącą latarnią...

- Szukaj potrzebujących, którzy w pełni zaakceptują twój sposób wyrażania.

- Przestań walczyć...Zaufaj naturalnym procesom...

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

[video=youtube;w_DKWlrA24k]

 

hmm... zamknij oczy, odrzuć zmysły !... i poczuj To co w Tobie, bo TEGO właśnie szukasz... :)

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 230 - Biały Solarny Pies... 13.01.2013.

 

- Dziś skupiam się na życiu towarzyskim i zdolności współpracy z innymi.

- Dziś spojrzę na swoich przeciwników inaczej i spróbuję zespolić to, co nas rozdzieliło.

- Dzięki wrogom uczę się odnajdować w świecie.

- Dziś podchodzę do ludzi z miłością, staję się cierpliwy dla siebie i tolerancyjny wobec innych.

 

 

- Pieczęć... 10 / OC... Biały PIES

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia.

- Przestań rozczulać się nad sobą... Nie szukaj winnych na zewnątrz...

- Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru.

- Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę

- Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu... Przyjmij jego pomoc.

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

 

 

[video=youtube;9PRZdHU3J_8]

 

Twoja Dusza... Jest w Tobie... :) bo i była tam od zawsze :)

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 231 - Niebieska Planetarna Małpa... 14.01.2013.

 

- Pesymizm i ociężała głowa blokują moją zmysłowość.

- Dziś nie jestem aktorem, lecz reżyserem sztuki życia.

- Trudności i załamania nerwowe, które od czasu do czasu wstrząsają moim życiem, są darem, dzięki któremu rozwijam się i wzrastam.

- Dziś z dziecinną lekkością otwieram się na to, co przyjdzie.

- Radość i pogoda ducha będą towarzyszyć mi przez cały dzień bez względu na to, co się stanie.

 

 

Pieczęć... 11 CHU'EN / Niebieska MAŁPA

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy.

- Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia.

- Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia....

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

 

[video=youtube;uiSSSGQ1dOI]

 

- wsłuchaj się w Twego Serca Bicie, bo TO jest właśnie...Twoje ŻYCIE... :))*^

 

 

 

- pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 232 - Żółty Spektralny Człowiek... 15.01.2013.

 

- Każdy proces ma swoje produkty uboczne...

- Dziś usuwam osady zgromadzone w strefie karmicznej, aby nie obciążać osobistego konta tym, co minęło

- Mądrość nie przychodzi sama i znikąd, lecz trzeba o nią zabiegać

- Dziś rozprawię się z uczuciem strachu i rozkojarzeniem.

- Dziś nie walczę o przetrwanie, lecz żyję i porządkuję swoje życie

- Uwalniam się od cierni podejrzeń i niezadowolenia z tego, kim i jaki jestem.

 

 

KIN 233 - Czerwony Krystaliczny Wędrowiec... 16.01.2012.

 

- Dziś rozpoznaję nowe możliwości, przysłane mi z szóstego wymiaru i z ich pomocą kształtuję nowy światopogląd

- Wiem, jak zdobyć wolność i niezależność, nie raniąc przy tym bliskich

- Mój duch wspiera moje dążenia

- Dziś nie wypełniam cudzych programów, lecz widzę własne perspektywy

- To ja buduję pomost do zgody i sukcesów osobistych

- Dziś jestem skoncentrowany i czujny, aby nie dać się wyprowadzić w pole.

- Dziś kieruję się mądrością, jaką objawia mi moje ciało.

 

 

- Pieczęć...13 BEN / Czerwony WĘDROWIEC /

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec;Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady...

 

 

Transformacja Cienia

- Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we wyzwania.

- Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych.

- Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję.

- Poznaj swoją moc... Uwierz w siebie.

- Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

...Powodzenia :)

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 234 - Biały Kosmiczny Mag... 17.01.2013.

 

- Dziś zdaję się na boskie prowadzenie

- Dzięki temu nie zwyrodnieją moje talenty i nie eksplodują wokół przeciwności

- Jestem zdyscyplinowany i mam wszystko na oku.

- Dziś nie będę zbyt surowy i nikogo nie skrzywdzę

- Serce powstrzyma mnie od popełnienia błędów

- Dziś każdemu dodam otuchy.

 

 

- Pieczęć... 14 IX / Biały MAG

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską...

- Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty,... pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE, zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać...

- Otwórz się na nowe możliwości... Jesteś wolny... Twoja moc nie zna granic... :)

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

 

 

 

 

---powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 235 - Niebieski Magnetyczny Orzeł... 18.01.2013.

 

- Nie mając własnych wizji, staję się wykonawcą cudzych pomysłów.

- Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy.

- Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie...

- Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów.

- Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

 

 

- Pieczęć... 15 MEN / Niebieski ORZEŁ

 

Mądrość Światła - owoce :

- Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna goto-wość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem.

- Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami.

- Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi.

- Naucz się brać i dawać.

- Zastanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju?

- Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów?

- Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

 

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

[video=youtube;FEPbKEWnfKo]http://www.youtube.com/watch?v=FEPbKEWnfKo&feature=related

 

 

 

---powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 236 - Żółty Biegunowy Wojownik - 19.01.2013.

 

- Dziś łączę analityczny rozum z intuicyjną mądrością.

- Moje marzenia mogę urzeczywistnić tylko dzięki zaufaniu w swoją siłę wewnętrzną.

- Intuicja wprowadza wizje do pola wyobraźni, wyobraźnie przesyła je do mózgu, a rozum wnosi je do świata fizycznego.

- Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości.

- Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw ani naginać losu do własnych zamiarów.

 

 

 

- Pieczęć... 16 CIB / Żółty WOJOWNIK

 

Mądrość Światła - owoce :

- Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE.

- Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

- Zaufaj swojej mistycznej inteligencji.

- Nastaw się na sygnały wewnętrzne... puść materię.

- Otwórz się na prowadzenie duchowe.

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 237: Czerwona Elektryczna Ziemia 20.01.2013.

 

- Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię.

- Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie.

- Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób.

- To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie z powrotem.

- Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

 

 

 

- Pieczęć... 17 CABAN / Czerwona ZIEMIA

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania;Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany...

 

Mądrość Cienia - owoce :

-Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Skoncentruj się na chwili obecnej.

- Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

- Przemyśl swoje osobiste plany.

- Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

- Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

[video=youtube;XDajZIIj8Vs]

 

Jesteś cząstką ISTNIENIA, jako Całości, jako ABSOLUT... ale czy tak się czujesz ?

- wiec zamknij oczy, i szukaj To w Sobie... :)

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 238 - Białe Samoistne Zwierciadło - 21.01.2013.

 

- Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem, skoro wszędzie odnajduję swoje ślady.

- Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady ale także zalety.

- Dziś odkryję prawdę o sobie.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.

 

 

 

Pieczęć...18 ETZNAB / Białe ZWIERCIADŁO

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samo-zwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń...

 

Transformacja Cienia

- Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla ciebie...

- Przyjrzyj się im, jak sobie... ujrzyj w nich siebie...

- Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu...

- Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania...

- Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory...

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia...infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 239 - Niebieski Wiodący Wicher... 22.01.2013 r.

 

- Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji.

- Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania. Nie wytykam nikomu błędów i nie daję cudownych rad na przyszłość.

- Dziś zbieram siły, by zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość.

- Nie ma sytuacji bez wyjścia, każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

 

 

 

Pieczęć... 19 CAUAC/ Niebieski WICHER ... gratki dla Airi :)*

 

Mądrość Światła - owoce :

- Płynność działań; Genialne rozwiązania; Ruch; Pozytywne zmiany; Odwaga; Siła działania; Innowacje; Błyskotliwość; Śmiałość; Skuteczność; Zapał; Oczyszczanie; Przekształcenia; Zjednoczenie; Świetlane Ciało; Wzrost duchowy; Wtajemniczenie; Wolność; Aktywacja; Transformacja; Urzeczywistnienie...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Wątpliwości; Lęk przed nieznanym; Krytycyzm; Mania; Problem nałogu; Negacja; Upór; Drobiazgowość; Katastrofy życiowe; Niepowodzenia; Zmiany; Samo-zwątpienie; Poczucie rozłąki ze Źródłem; Zniechęcenie; Zawiść...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Zachowaj dystans do każdej wątpliwości...

- Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych.

- Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego 'JA' i poproś, aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania.

- Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu 'JA'.

- Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty Bytu.

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

[video=youtube;w-_5_RBhouE]

 

Życie... NIC Tobie nie narzuca... bo Narzucasz TYLKO Ty Sam/a Sobie... aaa Nawet i innym... :/

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 240 - Żółte Rytmiczne Słońce... 23.01.2013.

 

- Dziś Alfa i Omega stabilizuje moją drogę i wygładza to, czego ja nie widzę.

- Dziś ogarnę wzrokiem moje marzenia i wybiorę z nich to, co korzystne dla wszystkich.

- Dziś odkryję siłę bezwarunkowej miłości i z jej ( po mocą za prowadzę porządek w moim życiu .

- Dziś sprowadzę na Ziemię moją wybujałą wyobraźnię, spojrzę trzeźwo na życie, znajdę złoty środek i zdam egzamin z dojrzałości.

 

 

 

- Pieczęć... 20 AHAU -- > Żółte SŁOŃCE

 

Mądrość Światła - owoce :

- Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY...

- Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości...

- Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie...

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

[video=youtube;ttIOE0AgrNk]

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 241 - Czerwony Rezonansowy Smok... 24.01.2013.

 

- Jak mogłem wdrożyć swoje wizje do życia, skoro nie dysponowałem wystarczającą siłą woli?

- Boska manna wciąż spada z nieba. Nie ma ciężkich czasów.

- Dziś nie będę narzekać na los i nie popadnę w zniechęcenie.

- Dziś otoczę "matczynym" ciepłem ludzi słabszych i niczego nie pozazdroszczę silniejszym.

- Dziś odkrywam w sobie "kobiecą" wrażliwość i staję się czuły dla innych.

 

 

Pieczęć... 01 IMIX / Czerwony SMOK

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja...

 

 

 

Transformacja Cienia

 

- Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to... co potrzebujesz.

- Otwórz się na przyjmowanie...

- Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

[video=youtube;4fCvw8aprsM]

 

- Płomień Serca... to Symbol Ducha w nas... wiec rozpal Go w Sobie tak, by stał się dla Ciebie JASNOŚCIĄ... :))

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 242 - Biały Galaktyczny Wiatr... 25.01.2013.

 

- Dziś testowana jest siła mojego ducha.

- Ja sam jestem kreatorem mojego losu.

- Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów.

- Dziś przypatrzę się zdolności komunikowania z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny.

- Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

 

 

Pieczęć... 02 IK / BiałY WIATR

 

Mądrość Światła - owoce :

- Siła ducha; Inspiracja; Teraźniejszość; Prawda; Prostota; Praojciec; Wsparcie; Natchnienie; Integracja biegunów; System oddechowy; Witalność; Komunikatywność; Trzeźwe spojrzenie; Równowaga wewnętrzna; Dyplomacja; Zdyscyplinowanie; Towarzyskość; Silna baza wyjściowa; Samodyscyplina...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zwątpienie; Brak poczucia więzi z Bogiem; Kwestia rozłąki; Samotność; Brak poczucia więzi z ludźmi; Kompleksy; Niskowartościowanie siebie; Narzucanie swoich racji; Straty...

 

 

Transformacja Cienia

- Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie... podążając za swoją intuicją... !

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha... !

 

 

 

 

... dogonić Wiatr... :) [/color]

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 243 - Niebieska Solarna Noc... 26.01.2013.

 

- Pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji.

- Dziś inspiruje mnie intuicja. Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni.

- Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty.

- Dziś kieruję wzrok ku górze i stamtąd czerpię pomysły na lepsze życie.

- Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaję uczciwy przede wszystkim wobec siebie.

 

 

Pieczęć... 03 AKBAL / Niebieska NOC

 

Mądrość Światła - owoce :

- Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Bądź gotów poddać się sprawdzianowi...

- Jak oceniasz siebie samego?

- Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą...

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

[video=youtube;QNJL6nfu__Q]

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 244 - Żółte Planetarne Ziarno... 27.01.2013.

 

- Dziś urzeczywistnią się moje unikalne wizje.

- Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę.

- Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi pokazanie tego, co potrafię.

-Dziś ujrzę obie strony mego konta "winien" i "ma".

 

 

 

 

KIN 245 - Czerwony Spektralny Wąż... 28.01.2013.

 

- Dziś rozprawię się z ciemnymi stronami w polu uczuć, utrudniającymi mi spełnienie marzeń.

- To, co mnie drażni, rozczula, porusza, co odbiera mi chęć do życia, co burzy krew i myśli, odbija się na moim zdrowiu.

- Dziś odkryję, co zaburza mi harmonię wewnętrzną i bez żalu uwolnię się od tego ciężaru.

 

 

 

 

Pieczęć... 05 CHICCHAN / Czerwony WĄŻ

 

Mądrość Światła - owoce :

- Witalność; Namiętność; Wyczucie; Mądrość ciała; Odczucia cielesne; Motywacja; Kreatywność; Instynkt; Zwinność; Kundalini; Integracja; Oczyszczanie; Intymność; Seksualność; Udoskonalanie; Samodzielność; Mocne nerwy; Opanowanie; Zmiana trybu życia; Dobre samopoczucie; Tempo życia; Szybkie reagowanie; Nieoczekiwana pomoc; Radość życia; System nerwowy...

 

Mądrość Cienia - owoce :

-Z góry przesądzone rozstrzygnięcia, bazujące bardziej na tradycjach rodzinnych i zapewnieniu sobie bezpieczeństwa niż na mądrości podszeptu intuicji; Zagłuszanie bodźców cielesnych i odczuć zmysłowych; Tłumienie uczuć; Wygórowane życzenia; Przesadne zachcianki; Zaślepienie; Emocje; Choroby; Pokusy; Brak higieny; Niskie morale...

 

 

 

Transformacja Cienia

- Wykorzystaj swoje ciało jako klucz do przekształceń wewnętrznych.

- Spójrz na nie jak na drogowskaz, kierujący cię ku Wyższej Świadomości.

- Kieruj się instynktem... podążaj za podszeptem wewnętrznym.

- Uwierz we wrodzoną zdolność rozstrzygania w okamgnieniu.

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

[video=youtube;87Q5PEjmrCU]

 

- hmm... małe rzeczy są Wielkie/tylko zupełnie od innej strony... :)^

 

 

 

 

---pozdrawiam i powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Mana

KIN 87 - Niebieska Solarna Ręka - 10.05.2013

 

Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły

Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję "truciznę?"

Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie

Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić

Dziś opatrzę tez rany partnera i bliskich

Dziś jestem doskonałym lekarzem

 

 

Pozdrawiam :buzki:

wszystkiego dobrego z okazji imieninek infe :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj moja droga Airii... :)*

 

- OoO(?)... jaka miła niespodzianka... :)))

- Dziekuje bardzo, bardzo serdecznie... :) ... również za to, że znowu Tutaj Jesteś... :))*^

- to dla Ciebie To... :)

 

[video=youtube;pOC4l0YB6kY]

 

Szukasz swego miejsca, bo nie jesteś sam

Wiesz jak kruchy bywa każdy los

Sam wybierasz drogę - raz lepszą, czasem złą

W końcu poznasz kogoś kto pomoże Ci

Znajdziesz miłość, żeby dla niej żyć

Wszystko jest niezwykłe, niezwykłe tak jak Ty

 

Żyj, by każdy Twój dzień

Nowym był wyzwaniem

Wyznaczał Ci cel, och...

Żyj i odwagę miej

W końcu to dostaniesz

Wystarczy, że chcesz

 

Krąg wspaniałych ludzi tutaj z Tobą jest

Możesz przeżyć wiele pięknych chwil

Nowych masz przyjaciół i teraz jesteś wśród nich

 

Żyj, by każdy Twój dzień

Nowym był wyzwaniem

Wyznaczał Ci cel, och...

Żyj i odwagę miej

W końcu to dostaniesz

Wystarczy, że chcesz

 

Z nami już zostaniesz, by do końca poznać siebie

To największe jest wyzwanie - odkryj siebie, zacznij żyć

Nie bój się swych marzeń, wszystko przecież jest dla Ciebie

Życie pełne silnych wrażeń - czujesz, że zaczynasz żyć

 

Żyj, by każdy Twój dzień

Nowym był wyzwaniem

Wyznaczał Ci cel, och...

Żyj i odwagę miej

W końcu to dostaniesz

Wystarczy, że chcesz (2x)

 

Szukasz swego miejsca, bo nie jesteś sam...

 

 

 

- pozdrawiam serdecznie...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Powracamy moi drodzy :D

 

Niedziela 23.02.2014

KIN 116Żółty Krystaliczny Wojownik

- Dziś przypatruję się pozornym zbiegom okoliczności i rozpoznaję swoje miejsce i rolę w życiu.

- Smutek i ból wyrastają z niezrozumienia wymowy wydarzeń i znaków dawanych mi przez ciało.

- To, co nazywam karą za grzechy, jest w rzeczywistości informacją, jak powinienem postępować, by wzmocnić swoje „JA” i zyskać szacunek ludzi.

 

 

Poniedziałek 24.02.2013

KIN 117 - Czerwona Krystaliczna Ziemia

- Ja sam reguluję wszystkimi procesami w życiu i albo zbieram owoce, albo ponoszę klęski.

- Ja jestem stróżem mojego ogrodu.

- Ja wyznaczam tutaj porządek.

- Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do ludzi.

- Zadbam o przyjazne stosunki z rodziną, sąsiadami, znajomymi.

 

 

Wtorek 25.02.2014

KIN 118 - Białe Magnetyczne Zwierciadło

- Dziś nic nie da się zatuszować.

- Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruje się w życiu.

- Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym. Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni „wrogowie”

 

 

Środa 26.02.2014

KIN 119 - Niebieski Biegunowy Wicher

- Dzisiejsze wydarzenia zachęcają mnie do zmian i odnowy.

- Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, rzucam do „tygla” odnowy.

- Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia.

 

 

Czwartek 27.02.2014

KIN 120 - Żółte Elektryczne Słońce

- Dziś Opatrzność oświeca moje zmysły.

- Dziś Świadomość wychodzi naprzeciw emocjom.

- Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty.

- Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę.

- Przestaję być pamiętliwy.

- Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

 

 

Piątek 28.02.2014

KIN 121 - Czerwony Samoistny Smok

- Dziś pokonuję poczucie osamotnienia, wewnętrznego wypalenia i strachu.

- Porządkuję sposób myślenia, przejmuję kontrolę nad EGO i poruszam się z pełną swobodą.

- Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu, odejdę od przesadnych zabezpieczeń.

- Nie będę oczekiwać gwarancji ani zewnętrznych potwierdzeń.

 

 

Sobota 1.03.2014

KIN 122 - Biały Wiodący Wiatr

- Dziś staję się przystępny i gotów do nawiązania dialogu.

- Dziś nie ma żadnych wymówek, kompromisów, czy stawiania warunków innym.

- Dziś kontroluje mnie jedyny autorytet, jakim jest ŻYCIE.

- Dziś nie obrażę się za słowa prawdy, lecz pokornie wysłucham wszystkich uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo.. kiny ruszyły :) i to cały zestaw podany :) dziękuję Trida :buzki:

 

Wtorek 25.02.2014

KIN 118 - Białe Magnetyczne Zwierciadło

- Dziś nic nie da się zatuszować.

- Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruje się w życiu.

- Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym. Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni „wrogowie”

pasuje do mojego dzisiejszego dnia.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 2.03.2014

KIN 123 - Niebieska Rytmiczna Noc

- Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość.

- Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych mi systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych.

- Dziś rozpoznaję to, co zostało we mnie zagłuszone.

 

 

Poniedziałek 3.03.2014

KIN 124 - Żółte Rezonansowe Ziarno

- Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego „wszechwiedzącego” EGO.

- Dziś ćwiczę cierpliwość do siebie i najbliższych.

- Dziś rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę, aby wyrosło z niego…….(wymień marzenie).

To, co z niego wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę. Tylko – czy starczy mi zapału do pielęgnacji tego, co zasiałem?

 

 

Wtorek 4.03.2014

KIN 125 - Czerwony Galaktyczny Wąż

- Moje ciało jest cudownym bankiem informacji.

- Dziś obserwuję stan nerwów, aby zbadać, kto lub co wyprowadza mnie z równowagi.

- Dziś wczuję się w swoje położenie i położenie innych.

- Zanim wyciągnę wnioski, zastanowię się, czy moje przekonania nie bazują na tym, powypada, a co nie wypada lub co powiedzą inni?

- Dziś otworzę się na podszepty intuicji i wykażę się tolerancją.

- Zachowam umiar i nie popadnę w przesadę.

- Dziś dokładnie rozpoznam, co próbuje mi w tym przeszkodzić.

 

 

Środa 5.03.2014

KIN 126 - Biały Solarny Łącznik

- Tylko pełna klarowność i mówienie prawdy mogą otworzyć mi oczy.

- Dziś dowiem się, co zatruwa mi życie i czego powinienem się pozbyć.

- Dziś nie będę zły, jeśli coś „stracę”.

- W każdym negatywnym zdarzeniu znajdę choć jeden pozytywny aspekt.

- Dziś puszczam w niepamięć przeszłość i wszystkie urazy do ludzi. Tylko tak doświadczę wielkiej ulgi i nie zaburzę spokoju innym.

 

Czwartek 6.03.2014

KIN 127 - Niebieska Planetarna Ręka

- Dziś jestem prawą ręką Boga.

- Dziś demaskuje fałsz oraz światy iluzji i braków.

- Zamiast oczekiwać, burzyć się i żądać – sam biorę się do pracy. Mam wystarczająco dużo siły.

- Dziś zobaczę, co powinienem uzdrowić w sobie, aby nie być konfliktowym.

- Dziś uczę się lekką ręką brać i dawać.

 

Piątek 7.03.2014

KIN 128 - Żółta Spektralna Gwiazda

- Dziś neutralizuję szkodliwe odpady w polu uczuć.

- Dzięki ciemnościom, nieprawidłowościom i niesprawiedliwości mogę rozwinąć zdolność właściwego rozstrzygania w życiu.

- Dziś stawiam na harmonię, zaprzestaję walki i odrzucam urazy.

- Dziś robię czystkę w polu emocji i przezwyciężam niechęć do ludzi.

 

Sobota 8.03.2014

KIN 129 - Czerwony Krystaliczny Księżyc

- Dziś schodzę na samo dno konfliktów, aby dotrzeć do źródeł prawdy. Tylko tak zdobędę informację, jak odnowić się w życiu i zlikwidować ogniska zapalne.

- Dziś uświadamiam sobie swoją rolę i zadania na Ziemi. Wiem, co mam do zrobienia w otoczeniu.

- Dziś dotrzymam wszystkich obietnic.

 

Niedziela 9.03.2014

KIN 130 - Biały Kosmiczny Pies

- Miłość jest częścią składową mojej drogi. Głowa i serce doprowadzą mnie do harmonii wewnętrznej.

- Dzisiejszy dzień jest przełomowym momentem w moim życiu.

- Dziś zwracam uwagę na reakcje ciała emocjonalnego.

- Pamiętam, ze warunkiem powodzenia jest zharmonizowane pole uczuć.

- Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, bo tylko pod tym warunkiem odnajdę prawdziwą tożsamość i zacznę żyć od nowa. Konflikty wynikają z mojego zaślepienia i braku tolerancji wobec siebie i ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 9.03.2014

KIN 130 - Biały Kosmiczny Pies

- Miłość jest częścią składową mojej drogi. Głowa i serce doprowadzą mnie do harmonii wewnętrznej.

- Dzisiejszy dzień jest przełomowym momentem w moim życiu.

- Dziś zwracam uwagę na reakcje ciała emocjonalnego.

- Pamiętam, ze warunkiem powodzenia jest zharmonizowane pole uczuć.

- Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, bo tylko pod tym warunkiem odnajdę prawdziwą tożsamość i zacznę żyć od nowa. Konflikty wynikają z mojego zaślepienia i braku tolerancji wobec siebie i ludzi.

 

Poniedziałek 10.03.2014

KIN 131 Niebieska Magnetyczna Małpa

- Dziś melduje się moja nadświadomość z cudownymi darami. Dzięki niej odkrywam swoją niewinność, opuszczam czysto zwierzęcą formę bytu i z lekkością idę przez życie.

- Dziś moja siłą jest pogoda ducha i ciepło.

- Przeceniając surowość i powagę, stłumiłem w sobie radość, poczucie humoru i wrażliwość.

- Dziś wysadzam w powietrze wszystkie ponure światy.

 

Wtorek 11.03.2014

KIN 132 - Żółty Biegunowy Człowiek

- Dziś wnoszę do życia autentyzm, niezależność i siłę wolnej woli.

- Dziś sprawdzę się w świecie skrajności i dzięki możliwości wyboru zdobędę mądrość życiową.

- Dziś nie stracę głowy i nie zrażą mnie żadne porażki.

- Dziś jestem gotów poznać swoje pozytywne i negatywne strony.

- Dziś stojąc na wulkanie rezonansów karmicznych, zdaje dziś egzamin dojrzałości.

- Dziś doceniam wielkość natury ludzkiej.

 

Środa 12.03.2014

KIN 133 - Czerwony Planetarny Wędrowiec

- Dziś wstępuję na „wojenną ścieżkę”, aby poznać pobudki, jakimi kieruje się moje EGO. Ten krok jest bardzo ważny, ale i niebezpieczny.

- Nie wszystko, co mi podpowiada EGO, jest złe i pozbawione sensu.

- Dziś dostrzegam perspektywy współpracy i przestaję kręcić się w kółko.

- Nie wolno mi tylko zapomnieć, że dziś stoję na polu karmicznym. Zachowam więc ostrożność i nie dam ponieść się emocjom.

 

Czwartek 12.03.2014

KIN 134 - Biały Samoistny Mag

- Moje serce otwiera przede mną wrota do królestwa magii.

- Dziś budzę w sobie maga i szamana, ale nie z pomocą trików technicznych czy ezoterycznych iluzji, lecz poprzez bezwarunkową miłość.

- Wiem, że manipulowanie prawdą i uciekanie się do kłamstwa, zamyka mi drogi do sukcesu.

- Dziś puszczam wolno karierę i pieniądz. Właśnie pogoń za majątkiem zamknęła mnie w niższym świecie zwierzęcym.

 

Piątek 13.03.2014

KIN 135 - Niebieski Wiodący Orzeł

- Wyobraźnia jest wymogiem otwarcia się na wizje. Prawdziwa wizja odsłania się na określonej płaszczyźnie Światła. wszystko co, leży poniżej, jest złudnym obrazem pochodzącym ze świata iluzji astralnych.

- Dziś uczę się odróżniać omamy od prawdziwych wizji i przestaję korzystać z informacji napływających z pól astralnych.

- Dziś pozostanę ostrożny i czujny.

 

Sobota 14.03.2014

KIN 136 - Żółty Rytmiczny Wojownik

- Dziś jednoczę rozum z intuicją, odrywam się od „nieludzkiej” przeszłości, uwalniam się od niekorzystnych powiązań i zaprzestaję walk, za którymi przepada moje EGO.

- Dziś zaufam mojej mądrości mistycznej i z jej pomocą zrównoważę wszystkie rozbieżności pomiędzy tym, co widzi prawa a co lewa półkula mózgu.

- Dziś wyzbywam się strachu i nie pozwolę ani mojemu EGO, ani myślokształtom zapędzić się w ślepą uliczkę.

 

Niedziela 15.03.2014

KIN 137 - Czerwona Rezonansowa Ziemia

- Dziś kontroluje moje pobudki, impulsywność i niskie popędy.

- Dziś chodzi nie tylko o moje dobro, ale o dobro ogółu.

- Dziś to, co nie służy całości, zostanie bezwzględnie wyeliminowane z mojego pola i być może nie będę tym zachwycony.

- Zamiast narzekać, że jest źle – przypatrzę się nowym trendom, zacznę przeciwdziałać obłudzie.

- Dziś podejdę z miłością do ludzi, zwierząt i całej przyrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 15.03.2014

KIN 137 Czerwona Rezonansowa Ziemia

- Dziś kontroluje moje pobudki, impulsywność i niskie popędy.

- Dziś chodzi nie tylko o moje dobro, ale o dobro ogółu.

- Dziś to, co nie służy całości, zostanie bezwzględnie wyeliminowane z mojego pola i być może nie będę tym zachwycony.

- Zamiast narzekać, że jest źle – przypatrzę się nowym trendom, zacznę przeciwdziałać obłudzie.

- Dziś podejdę z miłością do ludzi, zwierząt i całej przyrody.

 

Poniedziałek 16.03.2014

KIN 138 Białe Galaktyczne Zwierciadło

- Dziś przeprowadzam wnikliwą kontrolę myśli.

- Dziś wszystkie negatywne myśli wracają do mnie z powrotem i nękają mnie tak długo, dopóki, ich nie zaakceptuję i nie uzdrowię.

- Dziś nie idę na żaden kompromis z moim EGO i nie wypieram się moich negatywnych odbić.

- Dziś nie upieram się przy słuszności moich przekonań, lecz pozwalam objawić się innym prawdom.

 

Wtorek 17.03.2014

KIN 139 Niebieski Solarny Wicher

- Dziś pozwalam ponieść się impulsom odnowy i dokonuję wstępnych zmian w życiu.

- Dziś dobrowolnie poddaję się prądowi przekształceń, aby zregenerować moje zwiotczałe siły, wymazać negatywne odczucia, uporządkować chaotyczne myśli.

- Dziś uwalniam się od podświadomego lęku o przyszłość, od manii prześladowczej, krytycyzmu, chorobliwego przywiązania do starych nawyków i zasad.

 

Środa 18.03.2014

KIN 140 Żółte Planetarne Słońce

- Dziś działa na mnie siła, która zwie się Chrystusowym Światłem.

- Dziś Chrystus Zstępuje do mojego życia. Stać się przez NIEGO oświeconym jest moim cichym marzeniem.

- Dziś przemawia przeze mnie boska mądrość.

- Dziś bezwarunkowe przebaczenie i miłość pomogą mi rozwiązać wszystkie problemy osobiste.

 

Czwartek 19.03.2014

KIN 141 Czerwony Spektralny Smok

- Dziś zrzucam wszystkie ciężary, które przez lata gromadziłem na swoich barkach.

- Dziś intuicja powie mi, od czego zacząć.

- Dziś moje ciało staje się koniem pociągowym w powozie mojego EGO.

- Dziś zneutralizuję to, co nigdy wcześniej nie mogło być zneutralizowane.

- Dziś wiara w powodzenie pomoże mi przetrwać ciężkie chwile.

 

Piątek 20.03.2014

KIN 142 Biały Krystaliczny Wiatr

- Dziś Świat duchowy pomaga mi połączyć korytarze wielu inkarnacji.

- Dziś zapomniałem, że życie jest tylko grą, dzięki której rozszerzam swoją świadomość. Ten pozornie tak drogi dla mnie świat fizyczny jest tylko środkiem do celu.

- Dziś wykorzystując siłę DUCHA, ucieleśniam dziś spirytualną mądrość.

- Jestem tu, aby poznać smak szczęścia. Gorycz i codzienne zmagania nie należą do mojego przeznaczenia.

 

Sobota 21.03.2014

KIN 143 Niebieska Kosmiczna Noc

- Dziś, jeżeli przezwyciężę dumę i otworzę się na swobodny przepływ uczuć, przełamię granicę mojego ubóstwa duchowego i materialnego.

- Dziś uczę się bez zażenowania brać i dawać.

- Dziś przekształcam na światło wszystkie cienie.

- Trudności życiowe stwarzają mi najlepsze warunki do rozwoju duchowego.

 

 

 

Wchodzimy w Fale 12

KAN - FALA ZIARNA - Siła Rozkwitu

TERAZ jest najlepszy czas, aby wykorzystać wrodzone zdolności.

 

Niedziela 22.03.2014

KIN 144 Żółte Magnetyczne Ziarno

- Dzisiejsze sytuacje nakłaniają mnie do wykorzystania osobistych możliwości.

- Dziś uwalniam się od zawężających poglądów i nie pozwalam leżeć odłogiem moim talentom.

- Do dziś czerpałem jedynie z „cudzych” doświadczeń, teraz chcę objawić moje własne skarby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedziela 23.03.2014

KIN 144 Żółte Magnetyczne Ziarno

- Dzisiejsze sytuacje nakłaniają mnie do wykorzystania osobistych możliwości.

- Dziś uwalniam się od zawężających poglądów i nie pozwalam leżeć odłogiem moim talentom.

- Do dziś czerpałem jedynie z „cudzych” doświadczeń, teraz chcę objawić moje własne skarby.

 

Poniedziałek 24.03.2014

KIN 145 Czerwony Biegunowy Wąż

- Dziś wybieram drogę, która wzmocni moją siłę życiową.

- Dziś poznam własną wielkość i sprawdzę swoją wytrwałość.

- Zmysłowość, instynkt, akceptacja i wola życia pomogą mi uwolnić się od postaw obciążających moje sumienie oraz uczynić tylko to, co szlachetne i właściwe.

- Dziś zadbam o kontakt z przyrodą.

- Dziś natura zsyła mi spokój i poczucie odprężenia.

 

Wtorek 25.03.2014

KIN 146 Biały Elektryczny Łącznik

- Siła uśmiercająca to, co skostniałe, jest nieocenionym wsparciem w życiu.

- Ból rozłąki jest pomostem ułatwiającym mi dojście do celu.

- Dziś przestaję chorobliwie czepiać się tego, co minęło.

- Opór przed zmianą pogłębia tylko zwątpienie.

- To, co mi wcześniej służyło, nie musi być dobre teraz.

- Dobrowolnie poddanie się przynosi rozluźnienie wewnętrzne.

- Dziś przestanę zamartwiać się przeszłością.

 

Środa 26.03.2014

KIN 147 Niebieska Samoistna Ręka

- Wiedze i doświadczenie pogłębiam wytrwałą pracą i aktywnym działaniem.

- Dziś akceptuję swoje człowieczeństwo ze wszystkimi moimi słabościami.

- Wiem, że w swym jądrze jestem doskonałą istotą.

- Troska o zdrowie, dobra kondycja fizyczno-umysłowa są najważniejszą częścią mojej ziemskiej podróży.

- Dziś jestem najlepszym lekarzem.

- To, co przyjdzie z zewnątrz, będzie mnie tylko wspierać.

 

Czwartek 27.03.2014

KIN 148 Żółta Wiodąca Gwiazda

- To, co nie jest zharmonizowane, domaga się dziś uzdrowienia.

- Dziś powraca tęsknota za naturalnym pięknem. Odrzucam więc wszystkie maski i pozostaję taki, jaki jestem.

- Dziś zaprowadzę ład i porządek w otoczeniu, ale będę uważać, aby nie popaść w przesadę i nie wejść nikomu w drogę.

 

Piątek 28.03.2014

KIN 149 Czerwony Rytmiczny Księżyc

- Znaleźć złoty środek – znaczy zaprowadzić równowagę wewnętrzną.

- Dzisiaj przemawia moja podświadomość, której nie słysz mój rozum.

- Dziś zachowam spokój i nie będę o nic zabiegać. To, co zbędne (choć według mnie takie ważne), wyprowadza mnie najczęściej z równowagi.

- Dziś odkryję, co spędza mi sen z powiek.

 

Sobota 29.03.2014

KIN 150 Biały Rezonansowy Pies

- Dziś na scenę wkracza moje „Niższe Ciało” (emocjonalne, mentalne i fizyczne).

- Dziś poskramiam swoje emocje i odcinam się od życiowych dramatów.

- MIŁOŚĆ – to słońce i deszcz, bez których nie może wzrastać moje ziemskie ziarno. Śmiech i łzy są gwarantem zdrowego rozwoju.

- Dziś jestem wyrozumiały dla siebie otaczam miłością bliskich.

 

Niedziela 30.03.2014

KIN 151 Niebieska Galaktyczna Małpa

- Dziś przenikają moja cielesność nowe treści metafizyczne.

- Wszystko, co się dzisiaj wydarzy, przyjmę z „niebiańskim” spokojem.

- Wiara czyni cuda.

- Miłość przenosi góry.

- Dziś jak małe dziecko chcę się śmiać i bawić.

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz poprawiam, rano pisałam i nie zwróciłam uwagi. Gapa ze mnie ;)

 

każdemu mogło się zdarzyć. I dziękuję za kin- y :)

 

Pozdrawiam :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam sobie i postanowiłam sie ogrzać ;) Ja to sie normalnie stęskniłam za Waaaaaami............i to nawet bardzo:*****

Infedo: kiedyś zaprosiłeś mnie do szkoły życia, gdzie nie sądziłam,ze ta zabawa tak bardzo może zmienić cos w sobie/we mnie....wypierając coś tym bardziej się do tego zbliżasz i prędziej czy póżniej się z tym zmierzysz, z teorii znajome, kurde .....nie jest to łatwe ale tyyyyle prawdy w tych naszych kinach...Stokrotne dzięki za chęć i za to, że tu byłes jeseś i bedziesz:****

 

Airi I.L.Y

 

Pozdrówki dla Was:)

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 30.03.2014

KIN 151 Niebieska Galaktyczna Małpa

- Dziś przenikają moja cielesność nowe treści metafizyczne.

- Wszystko, co się dzisiaj wydarzy, przyjmę z „niebiańskim” spokojem.

- Wiara czyni cuda.

- Miłość przenosi góry.

- Dziś jak małe dziecko chcę się śmiać i bawić.

 

Poniedziałek 21.03.2014

KIN 152 - Żółty Solarny Człowiek

- Dziś moja świadomość uczy się zachować neutralną postawę z pomocą bezinteresownej miłości. W tym skrywa się tajemne wyjście z karmicznego labiryntu!

- Dziś mądrość i silna wola pomogą mi rozwiązać wszystkie problemy osobiste.

- Chcę, aby miecz prawdy jednym zdecydowanym cięciem przeciął wszystkie węzły gordyjskie.

- Dziś uwolnię się od obcych ideologii i zacznę głosić własna prawdę.

 

Wtorek 1.04.2014

KIN 153 - Czerwony Planetarny Wędrowiec

- Dzisiejszy dzień stwarza mi dogodna możliwość do urzeczywistnienia mojego prawdziwego „JA”.

- Wolność i nieograniczone pole działania staja się celem mojego życia.

- Nie ma stanu spoczynku – „PANTA RHEI”.

- Dziś zrobię tylko to, co rzeczywiście chce zrobić.

- Tam, gdzie się dzisiaj pojawię, tam zstąpi niebo na Ziemię.

 

Środa 2.04.2014

KIN 154 - Biały Spektralny Mag

- Dziś robie generalne porządki i oczyszczam moje pola duchowe z „chwastów”. Tylko tak zdobędę pewność siebie i pozyskam szacunek u ludzi.

- Miłość jest kluczem do tajemnic spełnienia.

- Dziś wychodzę z karmicznej niewoli, zrzucam stare szaty i odcinam się od smutnej przeszłości.

- Dziś staje się świadomym towarzyszem CZASU.

 

Czwartek 3.04.2014

KIN 155 - Niebieski Krystaliczny Orzeł

- Moja wewnętrzna samodyscyplina i otwarte na oścież serce pozwalają napływać wizjom z SZÓSTEGO wymiaru ŚWIATŁA.

- Tam mieszka moja „Gwiezdna Dusza”.

- Dziś przyjmuje tylko te informację, które adresowane są do mnie i które całkowicie rozumiem.

- Dziś zachowam szczególna ostrożność i niczego nie przyjmę bezkrytycznie.

 

Piątek 4.04.2014

KIN 156 - Żółty Kosmiczny Wojownik

- Dziś łączę „horyzontalny” rozum z „wertykalną” intuicją.

- Inteligencja pomoże mi przezwyciężyć wszystkie lęki.

- Dziś staje się „gwiezdnym wojownikiem”, który nie walczy mieczem, lecz mądrością.

- Dziś ja sam obsadzam punkty strategiczne w mojej świadomości.

- Moja wielkość wyłoni się wtedy, kiedy przestane się bać i stanę ponad Karmicznym Czasem.

 

 

FALA 13

Sobota 5.04.2014

KIN 157 - Czerwona Magnetyczna Ziemia

- Ziemia jest samoregulującą się planetą, dlatego każdy mój czyn jest badany pod katem przydatności dla ogółu.

- To co szkodliwe dla innych, wraca do mnie z powrotem.

- To, co pozytywne, zasila świadomość zbiorową.

- Dziś zwracam uwagę na stosunki panujące w rodzinie i na umiejętność współpracy z ludźmi.

 

Niedziela 6.04.214

KIN 158 - Białe Biegunowe Zwierciadło

- Wydarzenia, które przyciągną dziś moja uwagę, będą ściśle związane z tym, co czynię i jaki jestem.

- Dziś przyjrzę się swoim przekonaniom pod katem dobra ogółu i wykryję każdą egoistyczną intencję.

- Dziś zreformuję swoja postawę i wyjdę naprzeciw najbliższym.

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam sobie i postanowiłam sie ogrzać ;) Ja to sie normalnie stęskniłam za Waaaaaami............i to nawet bardzo:*****

Infedo: kiedyś zaprosiłeś mnie do szkoły życia, gdzie nie sądziłam,ze ta zabawa tak bardzo może zmienić cos w sobie/we mnie....wypierając coś tym bardziej się do tego zbliżasz i prędziej czy póżniej się z tym zmierzysz, z teorii znajome, kurde .....nie jest to łatwe ale tyyyyle prawdy w tych naszych kinach...Stokrotne dzięki za chęć i za to, że tu byłes jeseś i bedziesz:****

 

Airi I.L.Y

 

Pozdrówki dla Was:)

 

Miło Ciebie tu znowu widzieć anastel :przytul:

Zaglądaj częściej i dawaj znać co tam u Ciebie.

 

Ja z kinami miałam małą przerwę tym bardziej milej mi się do nich wraca i je 'czyta' i rozmyśla na ich temat.

 

Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za zeszły tydzień ;)

 

Niedziela 6.04.214

KIN 158 - Białe Biegunowe Zwierciadło

- Wydarzenia, które przyciągną dziś moja uwagę, będą ściśle związane z tym, co czynię i jaki jestem.

- Dziś przyjrzę się swoim przekonaniom pod katem dobra ogółu i wykryję każdą egoistyczną intencję.

- Dziś zreformuję swoja postawę i wyjdę naprzeciw najbliższym.

 

Poniedziałek 7.04.2014

KIN 159 - Niebieski Elektryczny Wicher

- Dziś przełamię zmysłową stagnację i jak Feniks odrodzę się z popiołów.

- Moje zaślepienie i nadużywanie prawa wolnej woli wywołało wiele niepotrzebnych konfliktów.

- Dziś zwrócę uwagę na stan nerwów i spróbuję uzdrowić to, co rozdrażnia mnie lub zniechęca.

 

 

Wtorek 8.04.2014

KIN 160 -Żółte Samoistne Słońce

- Dziś chodzi o moje dobro i jednocześnie o dobro ogółu.

- Diś oświeca mnie Chrystusowa Świadomość.

- Dziś wyzbywam się zawiści i wyciągam rękę na zgodę.

- Dziś kierując się miłością i doświadczeniem życiowym, wnoszę słońce nie tylko do mojego domu, ale o do środowiska, w którym żyję.

 

 

Środa 9.04.2014

KIN 161 -Czerwony Wiodący Smok

- Dziś poskramiam moje EGO i robię właściwy użytek z prawa wolnej woli.

- Dziś kieruję się uczuciami, które nie pozwolą mi nikogo zranić. Duma i upór zaogniają tylko konflikty i przynoszą nowe problemy.

- Dziś zastanowię się, co oznacza słowo „kompromis”.

 

 

Czwartek 10.04.2014

KIN 162 -Biały Rytmiczny Wiatr

- Dziś wkracza do mojego domu „najwyższy organ kontroli”.

- Dziś siła DUCHA wygładzi wszystkie nierówności i wskaże mi złoty środek.

- Dziś żyję TU-I-TERAZ!

- Dziś nie żałuję tego, co minęło i nie oczekuję niczego od przyszłości.

- „Niech się dzieje!”

- Dziś osiągam spokój wewnętrzny.

 

 

Piątek 11.04.2014

KIN 163 -Niebieska Rezonansowa Noc

- Dziś pokonuję światy braków i zaczynam cieszyć się tym, co posiadam, zamiast zadręczać się, że czegoś nie mam.

- Dziś niczego nikomu nie zazdroszczę.

- Dziś zastanowię się: czego brakuje mi w życiu i dlaczego tego jeszcze nie mam? Czy to, czego pragnę, rzeczywiście zapełni pustkę i da mi poczucie spełnienia.

 

 

Sobota 12.04.2014

KIN 164 -Żółte Galaktyczne Ziarno

- Dziś życie stwarza mi wiele dogodnych możliwości zdobycia tego, czego pragnę z czystego serca.

- Dziś zastanowię się, czy osiągnięcie celu zależy od mojej woli, czy też od umiejętności współpracy z innymi.

- Dziś zapytam najbliższych, jak według nich wygląda idealna rodzina i co chcieliby zmienić w domu?

 

 

Niedziela 13.04.2014

KIN 165 - Czerwony Solarny Wąż

- Dziś czuję wielką chęć do działania, ale uczynię tylko to, co podpowie mi instynkt.

- Dziś nie zrobię niczego, co wygodne, ale to, co jednakowo korzystne dla mnie i dla moich najbliższych.

- Dziś przypatrzę się swojej postawie wobec innych, aby poznać, co nadwyręża moje siły i czy nie robię czegoś na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadchodzący tydzień :)

 

Niedziela 13.04.2014

KIN 165 - Czerwony Solarny Wąż

- Dziś czuję wielką chęć do działania, ale uczynię tylko to, co podpowie mi instynkt.

- Dziś nie zrobię niczego, co wygodne, ale to, co jednakowo korzystne dla mnie i dla moich najbliższych.

- Dziś przypatrzę się swojej postawie wobec innych, aby poznać, co nadwyręża moje siły i czy nie robię czegoś na pokaz.

 

Poniedziałek 14.04.2014

KIN 166 - Biały Planetarny Łącznik

- Dziś odkrywam wiele paradoksów w moim życiu.

- Dziś przestaję faworyzować jednostki i zaczynam respektować wolę innych.

- Dziś nie będę zabiegać o poklask, aprobatę i uznanie z zewnątrz, lecz pozostanę takim, jakim jestem, a nie jaki powinienem być.

- Dziś powracam do swojej prawdziwej twarzy.

 

 

Wtorek 15.04.2014

KIN 167 - Niebieska Spektralna Ręka

- Dziś uwalniam się od pozy i dzięki temu znajduję wspólny język z ludźmi.

- Od dziś to, co uzdrowię w sobie, zostanie automatycznie uzdrowione u najbliższych.

- Dziś nie obrażę się za słowa prawdy wypowiedziane pod moim adresem.

- Dziś staję się „misjonarzem”, który wszystkich zbawia i uzdrawia.

- Jestem tu, aby ulepszyć siebie i świat, w którym żyję.

 

 

Środa 16.04.2014

KIN 168 - Żółta Krystaliczna Gwiazda

- Dziś dostrzegam owoce moich starań i wiem, jak osiąga się spokój i harmonię.

- Wiem, że jestem kochany i potrzebny.

- Dziś uczę się żyć na nowo, nie raniąc uczuć innych.

- Dziś odczuwam radość i spokój.

- Pamiętam, że mój nastrój udziela się innym.

 

 

Czwartek 17.04.2014

KIN 169 - Czerwony Kosmiczny Księżyc

- Wiem, że nie mogę spocząć na laurach, bo tak wiele jest jeszcze do zrobienia. Dopiero, kiedy zaprowadzę całkowity ład w swoim wnętrzu, będę zdolny do pracy w kolektywie.

- Dziś zrobię coś dla środowiska oraz wejdę we współbrzmienie z naturą.

- Dziś pożegnam się z egoizmem, dumą i uporem.

- Nie chcę być „sam” wśród ludzi.

- Od dziś chcę żyć w tym świecie, a nie pochodzić tylko z tego świata.

 

 

FALA 14 – Fala Psa – Teraz jest najlepszy moment na uzdrowienie partnerstwa i doświadczenie miłości

 

Piątek 18.04.2014

KIN 170 - Biały Magnetyczny Pies

- Moja nieświadomość odbierała mi wciąż nadzieję i kazała płakać w poduszkę.

- Dziś uwalniam się od emocjonalnych dramatów przeszłości i zaczynam żyć od nowa.

- Dziś prześwietlam związki rodzinne i stosunki z innymi ludźmi.

- Dostrzegam, że nie jestem sam z moimi zmaganiami, lecz mam do pomocy innych.

- Dziś udowodnię swoją emocjonalną dojrzałość i zmienię nastawienie do ludzi.

 

 

Sobota 19.04.2014

KIN 171 - Niebieska Biegunowa Małpa

- Radość i pogoda ducha są magnesem przyciągającym do mnie ludzi.

- Ode mnie zależy, czy pogrążę się w smutku i będę sam, czy też zaakceptuję radość i otworzę się na otoczenie.

- Dziś zastanowię się, jakie zajęcie przyniosłoby mi wewnętrzne zadowolenie.

- Dziś nie czuję się ani męczennikiem, ani ofiarą.

- Wyrzucam z serca żal, smutek i urazy do innych.

- Dziś jestem wesoły, lekki i beztroski jak dziecko.

 

 

Niedziela 20.04.2014

KIN 172 - Żółty Elektryczny Człowiek

- Dziś uczę się kochać świadomie, a nie ślepo.

- Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, a nie jaki chciałbym być oraz przestaję oceniać cudze zachowania.

- To, co mnie spotyka od ludzi, będzie lekcją na przyszłość.

- Moja świadoma postawa uchroni mnie przed stresem i kolejnymi dołkami emocjonalnymi.

- Siła ducha pomoże mi wzmocnić nerwy i uporać się z przewrażliwieniem na punkcie własnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

 

Niedziela 20.04.2014

KIN 172 - Żółty Elektryczny Człowiek

- Dziś uczę się kochać świadomie, a nie ślepo.

- Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, a nie jaki chciałbym być oraz przestaję oceniać cudze zachowania.

- To, co mnie spotyka od ludzi, będzie lekcją na przyszłość.

- Moja świadoma postawa uchroni mnie przed stresem i kolejnymi dołkami emocjonalnymi.

- Siła ducha pomoże mi wzmocnić nerwy i uporać się z przewrażliwieniem na punkcie własnej osoby.

 

Poniedziałek 21.04.2014

KIN 173 Czerwony Samoistny Wędrowiec

- Uwolniony od karmicznej przeszłości, dostrzegam dziś nowe drogi dla mojego ciała emocjonalnego, mentalnego i fizycznego.

- Dziś określę swoją ojczyznę, swoje miejsce i możliwości.

- Sprzeczności pomiędzy moimi wizjami i światem, w którym żyję, są częścią mojej podróży.

- Przymusy wewnętrzne, krytyka i osądy zamykają mi drogę do szczęścia.

- Dziś zbieram siły, aby odnaleźć się na Ziemi i zacząć TU, a nie TAM, budować lepszą przyszłość.

- Tylko będąc na Ziemi, zaspokoję swoją ciekawość.

 

Wtorek 22.04.2014

KIN 174 Biały Wiodący Mag

- Magiem staję się wtedy, kiedy otwieram swoje serce, staję się uczciwy i lojalny.

- Bezinteresowna miłość jest kluczem do sukcesów.

-Niebo nie jest tam – po tamtej stronie, lecz TU i TERAZ – w tym świecie.

- Dziś myślę sercem, a nie głową.

- Nie pozwolę zniewolić się niskim żądzom.

- Dziś nie mam nad sobą szefa.

 

 

Środa 23.04.2014

KIN 175 - Niebieski Rytmiczny Orzeł

- Dziś uwolnię się od świata iluzji, demaskując grę Ego.

- Zdając się na prowadzenie magii serca, raz na zawsze uwolnię się od utopijnych wizji, bolesnej bezsenności oraz wszystkich koszmarów, stworzonych przez moje Ego.

- Tylko tak wyjdę ze świata mrzonek.

- Dziś przestaję być pożywką dla wyimaginowanych autorytetów w świecie ziemskim i astralnym.

- Dziś przybliżam się do mojego prawdziwego Ja i ludzi.

 

 

Czwartek 24.04.2014

KIN 176 Żółty Rezonansowy Wojownik

- Dziś odrywam się od rzeczy i spraw, które już dawno minęły.

- Kolebką inteligencji jest prawa półkula mózgu.

- Tu łączą się wszystkie sfery: sfera możliwości, sfera magii, sfera wizji i sfera intuicji.

- Tu tkwi tajemnica mojej siły.

- Dziś kieruję się intuicją, uwalniam się od obaw i wychodzę naprzeciw ludziom.

 

Piątek 25.04.2014

KIN 177 Czerwona Galaktyczna Ziemia

- To, co zawadza mi w życiu, zostanie dziś ukazane po ziemsku.

- Życie naprowadzi mnie na drogę, którą dawno temu zgubiłem.

- Mądrość i prawda stają się moim drogowskazem.

- Dziś uważnie obserwuję swoje myśli, odczucia, emocje i nie obrażam się za słowa prawdy.

- Cierpliwie wysłucham uwag i nie będę zarozumiały.

 

Sobota 26.04.2014

KIN 178 Białe Solarne Zwierciadło

- Dziś jestem gotów poznać swoje ciemne strony i przyczynę ciągłych rozczarowań w życiu.

- Lustrzane odbicia pokażą mi moje własne twarze, sędzią zaś będzie miłość.

- Dziś nie będę narzekać, upierać się i bronić.

- Pokora pozwoli mi poznać stan mojego ciała emocjonalnego.

- Dziś nie będę się nad sobą rozczulać.

 

Niedziela 27.04.2014

KIN 179 Niebieski Planetarny Wicher

- Moje Niższe Ciało (emocjonalne, mentalne i fizyczne) wymaga radykalnej kuracji.

- Muszę tylko odkryć, co i jak chcę wzmocnić.

- Dziś schodzę na samo dno tego, co nieznane, aby zbadać, od czego powinienem zacząć.

- Ulepszanie fundamentów życia zacznę od kontroli myśli i uczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 27.04.2014

KIN 179Niebieski Planetarny Wicher

- Moje Niższe Ciało (emocjonalne, mentalne i fizyczne) wymaga radykalnej kuracji.

- Muszę tylko odkryć, co i jak chcę wzmocnić.

- Dziś schodzę na samo dno tego, co nieznane, aby zbadać, od czego powinienem zacząć.

- Ulepszanie fundamentów życia zacznę od kontroli myśli i uczuć.

 

Poniedziałek 28.04.2014

KIN 180 - Żółte Spektralne Słońce

- Dziś zdaję się na magię Świadomości Chrystusowej.

- Alfa i Omega – to duchowa nerka, która bezboleśnie wydala z pola uczuć to, co szkodliwe.

- Dziś moje emocje pozostają w ścisłym związku z polem astralnym.

- Dziś wyprowadzam ciało emocjonalne ze świata myślokształtów i zaczynam żyć TU i TERAZ na Ziemi.

- Dziś zabliźnią się trudno gojące rany, rozpłyną dawne urazy.

- Dziś bezwarunkowo przebaczam sobie i wszystkim zmarłym, z którymi nie pogodziłem się za życia.

 

Wtorek 29.04.2014

KIN 181 - Czerwony Krystaliczny Smok

- Dziś rozpoznaję podstępną grę mojego sprytnego Ego, czyniącego mnie swoim niewolnikiem.

- Dziś boska Pramatka weźmie mnie w ramiona i uleczy moje bezpodstawne lęki.

- Wiara w cudowną moc miłości przezwycięży każdy strach zrodzony z poczucia osamotnienia.

- Dziś, jako posłaniec NIEBA, rozbudzę dziś w sobie boską mądrość

- Zdobytą wiedzą podzielę się dzisiaj z bliskimi mi osobami.

- Strach ma wielkie oczy!

 

Środa 30.04.2014

KIN 182 - Biały Kosmiczny Wiatr

- Siłą DUCHA przekształcam dziś niskie pobudki na szlachetne zamiary i likwiduję ostatnie ogniska strachu.

- Dziś przestaję się umartwiać, otwieram się na życie towarzyskie i komunikację z innymi.

- Nie chcę być przez całe życie pustelnikiem.

- Powiew Kosmicznego Wiatru nakieruje mój statek na ludzi.

 

 

 

Fala 15

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby nadrobić braki.

 

 

Czwartek 1.05.2014

KIN 183 - Niebieska Magnetyczna Noc

- Dziś zmieniam nastawienie do życia: zdaje się na swoja intuicję, przestaję kontaktować się z iluzorycznymi astralnymi polami i polegam tylko na tym, co pochodzi ze ŚWIATŁA.

- Dziś przypatrzę się swoim marzeniom sennym oraz wizjom i odrzucę to, co napawa mnie strachem.

- Dziś wymarzę sobie nową rzeczywistość i zastanowię się, na ile realne są moje pomysły.

 

Piątek 2.05.2014

KIN 184 - Żółte Biegunowe Ziarno

- Dziś zastanowię się, co nowego chciałbym zasiać w moim życiu, aby poczuć się szczęśliwym i bogatym.

- Dziś nie będę radzić się mojego EGO, które dba o własne tylko wygody i nie zważa na dobro innych.

- Dziś uwolnię się od strachu i starych przekonań zagradzających mi drogę do sukcesu.

- Dziś zdaje się na boskie prowadzenie i wiem, że dostanę wszystko to, co rzeczywiście potrzebuję.

 

Sobota 3.05.2014

KIN 185 - Czerwony Elektryczny Wąż

- Mój instynkt pomoże mi wycofać się z niebezpiecznych sytuacji i ryzykownych przedsięwzięć.

- Dziś sprecyzuję podejście do cielesności, intymności oraz seksu i odkryję, dlaczego tak bardzo tęsknię za ciepłem i bliskością ludzi.

- Dziś przestanę się wstydzić swojej płci, wyglądu i pozornego ubóstwa.

- Dziś na nikim też nie będę się mścił za swoje niepowodzenia.

- Dziś zabieram się do pracy nad sobą.

 

 

Niedziela 4.05.2014

KIN 186 - Biały Samoistny Łącznik

- Dziś rozpoznaję, od czego powinienem uwolnić swoje myśli.

- Jeżeli poczuję się przygnębiony, spięty lub speszony, będzie to znak, że wbiłem sobie do głowy coś, co hamuje naturalny bieg myśli.

- Rozterki duchowe są oznaką, że powinienem powiedzieć STOP.

- Nigdy nie jest za późno na NOWY początek.

- Moja głowa to nie muzeum. Tylko materia może ulec skostnieniu, natomiast myśli muszą pozostać elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 15

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby nadrobić braki.

 

Niedziela 4.05.2014

KIN 186 - Biały Samoistny Łącznik

- Dziś rozpoznaję, od czego powinienem uwolnić swoje myśli.

- Jeżeli poczuję się przygnębiony, spięty lub speszony, będzie to znak, że wbiłem sobie do głowy coś, co hamuje naturalny bieg myśli.

- Rozterki duchowe są oznaką, że powinienem powiedzieć STOP.

- Nigdy nie jest za późno na NOWY początek.

- Moja głowa to nie muzeum. Tylko materia może ulec skostnieniu, natomiast myśli muszą pozostać elastyczne.

 

Poniedziałek 5.05.2014

KIN 187Niebieska Wiodąca Ręka

- Dziś każdy czyn będzie dla mnie wyzwaniem.

- Dziś nie stracę nadziei, wiary w siebie i poczucia sensu w tym, co robię.

- Dziś wykorzystam wrodzone zdolności, zdobytą wiedzę i doświadczenie życiowe.

- Dziś nauczę się brać i dawać. Chętnie skorzystam też z pomocy innych – dojrzalszych ode mnie.

- Dziś zaspokoję duchowy głód i zdobędę poczucie dopełnienia.

 

Wtorek 6.05.2014

KIN 188 - Żółta Rytmiczna Gwiazda

- Tam, gdzie panują braki, tam nie ma harmonii i miłości.

- Dziś zrównoważę oczekiwania mojego EGO z życzeniami mojej duszy.

- Moja wyczekująca postawa, skłonność do narzekania, ustawiczna negacja i krytykowanie innych utrudnia mi tylko życie, pogłębia kompleksy, podsyca zazdrość i nienawiść do ludzi.

 

Środa 7.05.2014

KIN 189 - Czerwony Rezonansowy Księżyc

- „Panta rei” – w tym tkwi tajemnica dostatku. Jak mam dojść do dostatku, jeżeli nic nie robię.

- Dziś zaufam naturalnym procesom, które pomogą przezwyciężyć mi ociężałość i tym samym zmienić na lepsze moje życie.

- Ufność uskrzydla moje idee, wiara kieruje mnie na szczyty możliwości życiowych.

 

Czwartek 8.05.2014

KIN 190 - Biały Galaktyczny Pies

- Moje myśli, emocje i czyny krążą dziś wokół miłości.

- Przestaję czuć się wykorzystywany, zdradzany, poniżany, niechciany.

- Dziś pojmuję, że nie jestem niczyją ofiarą, Nielojalność, zdrada, niewdzięczność – to tematy, nad którymi muszę popracować.

- Dziś rozprawię się z narzekaniem, oschłością i egocentryzmem.

- Tak bardzo pragnę miłości, ale czy potrafię dać miłość innym?

 

Piątek 9.05.2014

KIN 191 - Niebieska Solarna Małpa

- Dziś zrobię zdecydowany krok naprzód i zaczynam cenić poczucie humoru i lekkość.

- Dziś nie obrażę się ani za słowa prawdy, ani za uwagi, ani za żarty.

- Dziś uwalniam się od pesymizmu, powagi, niezdecydowania i od wszystkich ponurych światów, które sam powołałem do życia.

 

Sobota 10.05.2014

KIN 192 - Żółty Planetarny Człowiek

- Dziś biorę odpowiedzialność za siebie i nie obwiniam nikogo za moje porażki życiowe. Dziś nie będę walczyć z tym, co sam stworzyłem.

- Zamiast igrać z losem, zaczynam zmieniać go w świadomy, przemyślany sposób.

- Dziś spróbuję ulepszyć to, co jako pierwsze wyprowadzi mnie z równowagi.

 

Niedziela 11.05.2014

KIN 193 - Czerwony Spektralny Wędrowiec

- Dziś uwalniam się od wszelkiego strachu: strachu o egzystencję, strachu przed chorobą, strachu przed utratą miejsca Pracy, strachu przed przełożonymi, strachu o dobra materialne.

- Dziś przestaje być niewolnikiem strachu.

- Dziś robię przegląd możliwości, patrząc oczami duszy.

- Dziś czuje się wolnym człowiekiem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 15

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby nadrobić braki.

 

Niedziela 11.05.2014

KIN 193 - Czerwony Spektralny Wędrowiec

- Dziś uwalniam się od wszelkiego strachu: strachu o egzystencję, strachu przed chorobą, strachu przed utratą miejsca Pracy, strachu przed przełożonymi, strachu o dobra materialne.

- Dziś przestaje być niewolnikiem strachu.

- Dziś robię przegląd możliwości, patrząc oczami duszy.

- Dziś czuje się wolnym człowiekiem.

 

Poniedziałek 12.05.2014

KIN 194 - Biały Krystaliczny Mag

- Dziś patrzę na świat inaczej i wiem, co chcę osiągnąć w życiu. Moje zwątpienie, nieufność, brak nadziei wciąż zatruwały mi radość, a ja obwiniałem za to innych.

- Życie daje mi zawsze to, czego pragnę, ale najsilniej przyciągam do siebie to, czego najbardziej się boję.

- Strach jest główną przeszkodą na drodze do sukcesów życiowych.

- Dziś spróbuję ustrzec innych przed podobnymi błędami.

 

Wtorek 13.05.2014

KIN 195 - Niebieski Kosmiczny Orzeł

- Dziś dostrzegam, co zagradza mi drogę do spełnienia moich marzeń.

- Dziś uwalniam się od kompleksów, obaw, zależności zewnętrznych, przymusów, nakazów i zakazów.

- Od dziś kierując się sercem, staję się anteną do wyższych wymiarów.

- Dziś nikomu niczego nie zazdroszczę.

- od dziś materia nie ma nade mną już władzy.

- Niezależność jest kluczem do bogactwa.

 

 

FALA 16 - FALA WOJOWNIKA - Siła Inteligencji

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przezwyciężyć lęki.

 

Środa 14.05.2014

KIN 196 - Żółty Magnetyczny Wojownik

- Siła inteligencji pomaga mi zdemaskować światy iluzji, zaprzeczeń i mrzonek.

- Dziś odkryję, dlaczego zamiast normalnie żyć, wciąż walczę o przeżycie.

- Dziś połączę intuicję z rozumem i znajdę dostęp do obiektywnej mądrości.

- Dziś wyrażam się bez skrępowania i nie narzucam swojego zdania innym.

- Od dziś koniec z autorytetami w życiu!

 

Czwartek 15.05.2014

KIN 197 - Czerwona Biegunowa Ziemia

- Dziś zwracam uwagę na sprawy socjalne i na stosunki towarzyskie.

- Dziś skoryguję to, co utrudnia mi zgodne współżycie z ludźmi.

- Dziś nie będę fałszywie nikomu sprzyjać ani tez wywierać presji na innych.

- Dziś spróbuję zrobić coś dla mojego środowiska i z respektem będę odnosić się do wszystkich.

 

Piątek 16.05.2014

KIN 198 - Białe Elektryczne Zwierciadło

- Najbliższe otoczenie odzwierciedla mi moje własne błędy rozumowania.

- Dziś oko w oko z tym, co sam „nabroiłem”.

- Dzisiejsze reakcje na ludzi pokażą mi, co powinienem zmienić w zachowaniu i kiedy tracę panowanie nad swoimi nerwami.

 

Sobota 17.05.2014

KIN 199 - Niebieski Samoistny Wicher

- Wrodzona inteligencja pokaże mi dzisiaj wszystkie moje cienie, do których nie chciałem się wcześniej przyznać.

- Dziś odkryję, gdzie tkwią słabe punkty i co powinienem wzmocnić jako pierwsze.

- Dziś spojrzę na świat inaczej i spróbuję uporządkować moje myśli.

- Dziś odnawiam się w moim wnętrzu.

 

Niedziela 18.05.2014

KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce

- Dziś oświeca mnie Chrystusowa Świadomość, bez strachu patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję.

- Dziś intuicja pokieruje mnie tam, gdzie powinienem się znaleźć.

- Dziś wychodzę z zakłamania, uczę się przebaczać i przestaję fałszywie sprzyjać ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALA 16 - FALA WOJOWNIKA - Siła Inteligencji

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przezwyciężyć lęki.

 

Niedziela 18.05.2014

KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce

- Dziś oświeca mnie Chrystusowa Świadomość, bez strachu patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję.

- Dziś intuicja pokieruje mnie tam, gdzie powinienem się znaleźć.

- Dziś wychodzę z zakłamania, uczę się przebaczać i przestaję fałszywie sprzyjać ludziom.

 

Poniedziałek 19.05.2014

KIN 201 - Czerwony Rytmiczny Smok

- Dziś dopuszczam nowe możliwości, aby zrównoważyć problemy życiowe.

- Dziś nie będę się wstydzić swojej wrażliwości – obojętnie czy jestem kobietą, czy mężczyzną.

- Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do płci przeciwnej.

- Dzisiaj omówię z partnerem, domownikami, kolegami w pracy nurtujące nas kwestie i nie pozwolę mojemu EGO wyprowadzać się z równowagi.

 

Wtorek 20.05.2014

KIN 202 - Biały Rezonansowy Wiatr

- Dziś umacniam siłę ducha i nie boję się zreformować swoich przekonań.

- Dziś zaufam wyższemu prowadzeniu i uwolnię się od poczucia wyobcowania, rozłąki, osamotnienia.

- Dziś podejmuje dialog z moim EGO – przestaję patrzeć pod nogi, a zaczynam patrzeć przed siebie.

 

Środa 21.05.2014

KIN 203 - Niebieska Galaktyczna Noc

- Dziś zalewa mnie fala pomysłów wzbogacających moja inteligencję.

- Ze świata snów przychodzą wzorce nowych rzeczywistości, natomiast ze świata myśli biorą się wzorce iluzji.

- Dziś odsuwam rozum na plan drugi, aby świat iluzji nie nadwerężał mojej siły.

- Dziś akceptuję drogę przekształceń i pozwalam inspirować się intuicji.

 

Czwartek 22.05.2014

KIN 204 - Żółte Solarne Ziarno

- Dziś wdrażam nowe pomysły do życia i dokonuje wielu poprawek w swoich planach.

- Dziś siła ducha pomoże mi wytrwać do końca i nie pozwoli wycofać się tuż przed metą.

- Dziś zakończę polemiki duchowe; śmiało wyznaczę sobie cel i wiem, że odniosę sukces.

 

Piątek 23.05.2014

KIN 205 - Czerwony Planetarny Wąż

- Moja dojrzałość życiowa odzwierciedla się w tym, jak żyję.

- Moja strona racjonalna oferuje mi wiedzę teoretyczną, natomiast intuicja daje mi praktyczne wskazówki poprzez zmysły i ciało.

- To, co jest niezbędne do zachowania umiaru, podsuwają mi moje przeczucia.

- Równowagę osiągnę tylko wtedy, kiedy pokocham swoje ciało, dom, pracę, ludzi, środowisko.

 

Sobota 24.05.2014

KIN 206 - Biały Spektralny Łącznik

- Dziś wyrzucam z pola uczuć to, co je najbardziej zaśmieca.

- Ciekawość i chęć wypróbowania różnorodnych pomysłów naprodukowały wiele odpadów także w sferze myśli.

- Dziś uwalniam się od poczucia winy i innych ciężarów duchowych.

- Dziś moje EGO musi odstąpić od nierealnych pomysłów.

- Dziś przeciwstawiam się swojemu zakłamaniu i uwalniam ciało emocjonalne spod okupacji Ego.

 

Niedziela 25.05.2014

KIN 207 - Niebieska Krystaliczna Ręka

- Dziś sam jestem swoim lekarzem.

- Dziś przypatrzę się moim przekonaniom i usunę ze świadomości to, co skostniałe.

- Wiedza i doświadczenie połączone z intuicją stanowią o poziomie inteligencji.

- Dziś nie będę przeceniać rozumu, lekceważyć doświadczeń życiowych, zagłuszać podszeptów intuicji.

- Dziś rozpoznam, gdzie zrodziły się największe dysproporcje.

- Dziś uwalniam się od wewnętrznych oporów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALA 16 - FALA WOJOWNIKA - Siła Inteligencji

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przezwyciężyć lęki.

 

Niedziela 25.05.2014

KIN 207 - Niebieska Krystaliczna Ręka

- Dziś sam jestem swoim lekarzem.

- Dziś przypatrzę się moim przekonaniom i usunę ze świadomości to, co skostniałe.

- Wiedza i doświadczenie połączone z intuicją stanowią o poziomie inteligencji.

- Dziś nie będę przeceniać rozumu, lekceważyć doświadczeń życiowych, zagłuszać podszeptów intuicji.

- Dziś rozpoznam, gdzie zrodziły się największe dysproporcje.

- Dziś uwalniam się od wewnętrznych oporów.

 

Poniedziałek 26.05.2014

KIN 208 - Żółta Kosmiczna Gwiazda

- Dziś pojąłem, że każda inteligentna istota odnosi się z szacunkiem do ludzi.

- Dziś nie ma w moim życiu miejsca na „PANÓW i NIEWOLNIKÓW”.

- Dziś wszyscy jesteśmy sobie równi.

- Dziś nikogo nie poniżę.

- Dziś zadbam o piękno i harmonię w życiu oraz wprowadzę do mojego domu nowy akcent.

- Dziś będę przykładem dla bliskich.

- Dziś moje opanowanie, samodyscyplina i czystość zamiarów udzielą się innym.

 

 

Fala 17 – FALA KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby odkryć sens życia.

 

Wtorek 27.05.2014

KIN 209 - Czerwony Magnetyczny Księżyc

- Moja krew symbolizuje PRAWDĘ, czyli PAMIĘĆ RAJU.

- Dziś uporządkuję chaos w sprawach bieżących, a potem przejdę do spraw dawnych.

- Dziś to, co rozproszone , poukładam razem, aby poznać stan obecny. Wiem, że czeka mnie mozolna praca.

- Czyszcząc osady, mogę poruszyć stare blizny, jednak bez względu na konsekwencje chcę poznać prawdę.

- Dziś odstąpię od złorzeczenia i negatywnych afirmacji.

 

Środa 28.04.2014

KIN 210 - Biały Biegunowy Pies

- Dziś przyjrzę się swoim wrogom.

- Siła dzisiejszego dnia przemawia nie tylko do mojego rozsądku, ale przede wszystkim do serca.

- Dziś odkryje zalety u wrogów i osób pozornie nieżyczliwych.

- Dziś zostanie mi pokazane, gdzie zachwiała się moja wiara i miłość do Boga.

 

Czwartek 29.05.2014

KIN 211 - Niebieska Elektryczna Małpa

- Dziś uwalniam się od pozy i ze swobodą pokazuję, co czuję.

- Tłumienie uczuć i skrytość są przyczyną nieporozumień i rozterek duchowych.

- Dziś nakazuję mózgowi, aby pracował dla mnie, a nie dla mojego niższego EGO. Tu tkwi przyczyna, która komplikuje mi życie i przynoście tak wiele cierpienia.

- Dziś budzę się z duchowego letargu i od rana do wieczora sam kształtuje swoje życie.

 

Piątek 30.05.2014

KIN 212 - Żółty Samoistny Człowiek

- Wyzwania życiowe zmuszają mnie do reakcji. Dzięki nim mogę wyrazić własną wolę. Moje EGO ma tutaj największe pole do popisu.

- Dziś ujawni się to, co zagubiło się na biegunie sprzeczności.

- Świat jest karmicznym boiskiem, ale z boku zawsze biegnie neutralna ścieżka.

- Jeśli chcę coś ulepszyć, muszę poznać najpierw słabe miejsca.

- Mądrość życiową zdobywam drogą doświadczeń w świecie pozornych braków.

 

Sobota 31.05.2014

KIN 213 - Czerwony Wiodący Wędrowiec

- Karmiczna amnezja uniemożliwia mi odkrycie nowych, neutralnych przestrzeni.

- Dziś budzę dawną pamięć, otwieram szeroko oczy i dostrzegam inną perspektywę życia niż ustawiczna walka o przetrwanie. Nie chcę, aby całe moje życie było monotonne.

- Dziś zdobywam się na odwagę i wychodzę naprzeciw nowym możliwościom.

- Dziś kierując się ufnością w boskie prowadzenie, zbadam, co umożliwi mi postęp.

 

Niedziela 1.06.2014

KIN 214 - Biały Rytmiczny Mag

- Dziś robię „skok kwantowy” w świadomości i zostawiam za sobą przeszłość.

- Choć miłość wygląda dość irracjonalnie, stanowi jednak najsilniejszy aspekt w moim życiu.

- Mój rozum staje się dziś sługą serca, a ja staję się białym magiem.

- Nie będę czekać na cud, lecz karzę mu się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 17 – FALA KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby odkryć sens życia.

 

Niedziela 1.06.2014

KIN 214 - Biały Rytmiczny Mag

- Dziś robię „skok kwantowy” w świadomości i zostawiam za sobą przeszłość.

- Choć miłość wygląda dość irracjonalnie, stanowi jednak najsilniejszy aspekt w moim życiu.

- Mój rozum staje się dziś sługą serca, a ja staję się białym magiem.

- Nie będę czekać na cud, lecz karzę mu się wydarzyć.

 

Poniedziałek 2.06.2014

KIN 215 - Niebieski Rezonansowy Orzeł

- Moją osobowość odzwierciedlają sny i wizje.

- Dziś zjednoczę Wyższego DUCHA z ciałem i przestanę bujać w obłokach.

- Dziś otwierają się przede mną nowe, nieograniczone horyzonty.

- Dziś uświadamiam sobie moje zadania na Ziemi.

- Dziś świecę pełną dojrzałością i wyrównuję drogę dla tego, czego powinienem być przykładem i wzorem.

 

Wtorek 3.06.2014

KIN 216 - Żółty Galaktyczny Wojownik

- Dziś moją operatywną siłą jest rozsądek.

- Dziś aktywnie włączam się do działań, aby pokazać, na co mnie stać i co potrafię.

- Dziś wprowadzam intuicję do mojego codziennego życia. dziś pozostawię po sobie same pozytywne ślady.

- Dziś nikt nie będzie płakać przeze mnie.

 

Środa 4.06.2014

KIN 217 - Czerwona Solarna Ziemia

- Dziś mam tysiące pomysłów na życie, ale to on testuje ich przydatność i weryfikuje wartość podejmowanych przeze mnie kroków.

- Dziś staję się pilnym słuchaczem i uczniem.

- Dziś następuje przełom i zaczynam żyć od nowa.

- Dziś nie poczuję się zagubiony.

- Jeśli będzie konieczne, dostanę wsparcie z zewnątrz od życzliwych mi osób.

- Dziś wspiera mnie życie i życie powstrzymuje mnie od błędów.

 

Czwartek 5.06.2014

KIN 218 - Białe Planetarne Zwierciadło

- Dziś rozpoznaję swoje odbicia w postawach moich wrogów.

- To, co stanie się nie po mojej myśli, pokaże mi moją nieudolność.

- Dziś nie ma winnych na zewnątrz.

- Jestem tylko ja i moje własne twarze.

- Nie dam się ponieść fantazji i nie będę oszukiwać siebie samego.

- Dziś moim pomocnikiem jest światło i ciemność.

 

Piątek 6.06.2014

KIN 219 - Niebieski Spektralny Wicher

Dziś wyeliminuję to, co się dawno temu przeżyło. Dziś robię generalne porządki, wietrzę świadomość, usuwam stare wzorce zachowań, przykre doznania i „przeterminowane” emocje. Dziś wyciągnę rękę do wrogów. Dziś uwolnię się od egocentryzmu, przekory, chorobliwego przekręcania faktów, wymyślania tysięcy argumentów i ciągłego głaskania EGO. Wszystko to zagradza mi drogę do szczęścia.

 

Sobota 7.06.2014

KIN 220 - Żółte Krystaliczne Słońce

- Dziś wejdę na drogę pojednania i przekonam się, jakie we mnie zaszły zmiany.

- Czy rzeczywiście do mojego pola myśli zstąpiło Chrystusowe Słońce? To, co uleczyłem, zobaczę na własne oczy.

- Dziś nie odkręcę się plecami do nikogo za to, że myśli inaczej niż ja.

- Dziś nikogo fałszywie nie oczernię.

 

Niedziela 8.06.2014

KIN 221 - Czerwony Kosmiczny Smok

- Dziś przemywam twarz zimną wodą, otwieram oczy i widzę, że wokół mnie są sami życzliwi ludzie.

- Dziś akceptuję siebie i innych ze wszystkimi zaletami i wadami i zaczynam od nowa ufać ludziom.

- Dziś doświadczę tylko tego, czego chcę doświadczyć.

- Dziś uchwycę miłe akcenty, przyjazne gesty i nowy sens życia.

- Dziś dokonuję rewolucji w polu myśli i widzę, że nigdy nie miałem wrogów, lecz wielu nauczycieli.

- Dziś zapisuję moje EGO do szkoły, w której ja jestem dyrektorem.

- Dziś nie będę czuć się lepszym od innych i nie pozazdroszczę innym tego, czego sam nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa zapomniałam wczoraj.

Dziś tylko poniedziałek na szybko, jutro nadrobię ;))

 

Poniedziałek - 9.06.2014

KIN 222 - Biały Magnetyczny Wiatr

- Dzisiejsze trudności muszę przezwyciężyć siłą ducha. Jeżeli będę się wzbraniać, pojawią się "guzy nowotworowe" w moim życiu.

- Dziś nie będę zakałą rodziny. Pola napięć, problemy, poczucie rozłąki lub utraty kogoś bliskiego należą do mojej drogi.

- Nie ma kary za grzechy. Wszelkie przewinienia wracają jedynie do korekty w taki czy inny sposób.

- Dziś naprawię to, co wypadło mi spod kontroli.

- Życie stawia mi wyjątkowe wyzwania, abym sprawdził swoją indywidualność.

- Opatrzność cały czas czuwa nade mną. (bardzo ważna afirmacja dla wszystkich :))

 

 

Miłego dnia Moi Drodzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 223 - Niebieska Biegunowa Noc - 10.06.2014

 

Dziś mam dostęp do mojej nadświadomości.

Stąd czerpię energię życiową, stąd płyną fluidy duchowe.

Tu rodzą się obrazy, które powinienem przetestować w życiu. Wszystko jest przydatne, ale nie wszystko na raz.

Dziś przeprowadzę selekcję, od czego powinienem zacząć.

Wiem, że nie wolno działać impulsywnie, pole napięć jest zbyt rozległe.

Najpierw muszę poznać najbliższą okolicę.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 224 - Żółte Elektryczne Ziarno - 11.06.2014

 

Dziś sprecyzuję swoje plany do zrealizowania w najbliższym czasie.

Dziś zastanowię się, czy nie sięgam za wysoko, czy podołam wszystkim wyzwaniom i jakie poniosę koszty.

Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

 

Miłego dnia życzę :slonko:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 225 - Czerwony Samoistny Wąż - 12.06.2014

 

Siła mojego ducha odzwierciedla się w życiu codziennym.

Bez ciała nie ma życia.

W zdrowym ciele zdrowy duch - dziś zadbam o zdrowie i ciało biologiczne.

Nie będę się nadwerężać i nie zrobię niczego ponad siły.

Dziś zachowam umiar w tym, co robię, co jem i co myślę.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.06.2014 - Piątek

KIN 226 - Biały Wiodący Łącznik

- Przesyt i przesada komplikują mi tylko życie.

- Ciężary emocjonalne, przeładowanie mózgu myślami, przeciążenie fizyczne są przyczyną ciągłych depresji.

- Dziś zmieniam się, przebaczam i nikomu niczego nie wypominam.

- Dziś wypróbuję siłę ducha i nie zniechęcą mnie żadne trudności.

- Dziś uwalniam się od grzechów młodości.

 

Miłego dnia dla wszystkich oraz owocnego początku weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.06.2014 - Sobota

KIN 227 - Niebieska Rytmiczna Ręka

- Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki.

- Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz - nie wiem jeszcze, skąd i odkogo.

- Mój wewnętrzny lekarz wie, co mnie najbardziej boli.

- Dziś odzyskam równowagę, będę działać zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym.

- Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości.

- Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

 

 

Miłego dnia dla Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 18 – Fala Wiatru –Siła Ducha

Teraz jest najlepszy czas aby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną

 

15.06.2014 – Niedziela

KIN - 228 - Żółta Rezonansowa Gwiazda

- Ład i harmonia odgrywają główną rolę w moim życiu.

- To, co robię niestarannie, szybko, chaotycznie – zostanie mi pokazane w sposób nawet drastyczny.

- Trudności życiowe i napięte sytuacje są znakiem, że idę fałszywą drogą.

 

16.06.2014 – Poniedziałek

KIN 229 - Czerwony Galaktyczny Księżyc

- Dziś wydobywam na powierzchnię moje ciche zamiary i zastanawiam się, jak wdrożyć je do życia.

- Dziś jestem gotów przyjąć każdą pomoc, jak również podzielić się z innymi swoją wiedzą.

- Dziś biorę w karby moje EGO, akceptuję wolę innych i nikogo do niczego nie przymuszam.

- Każdy ma swoją drogę, także nasze dzieci.

- Dziś koncentruję się na moim własnym życiu i nie mieszam się do życia innych.

 

17.06.2014 – Wtorek

KIN 230 - Biały Solarny Pies

- Dziś skupiam się na życiu towarzyskim i zdolności współpracy z innymi.

- Dziś spojrzę na swoich przeciwników inaczej i spróbuję zespolić to, co nas rozdzieliło.

- Dzięki „wrogom” uczę się odnajdywać w życiu.

- Dziś podchodzę do ludzi z miłością, staje się cierpliwy dla siebie i tolerancyjny wobec innych.

 

18.06.2014 – Środa

KIN 231 - Niebieska Planetarna Małpa

- Pesymizm i ociężała głowa blokują moja zmysłowość.

- Dziś nie jestem aktorem, lecz reżyserem sztuki życia.

- Trudności i załamania nerwowe, które od czasu do czasu wstrząsają moim życiem – są darem, dzięki któremu rozwijam się i wzrastam.

- Dziś z dziecinną lekkością otwieram się na to, co przyjdzie.

- Radość i pogoda ducha będą towarzyszyć mi przez cały dzień bez względu na to, co się stanie.

 

19.06.2014 – Czwartek

KIN 232 - Żółty Spektralny Człowiek

- Każdy proces ma swoje produkty uboczne.

- Dziś usuwam osady zgromadzone w strefie karmicznej, aby nie obciążać osobistego konta tym, co minęło.

- Mądrość nie przychodzi sama i znikąd, lecz trzeba o nią zabiegać.

- Dziś rozprawię się z uczuciem strachu i rozkojarzenia.

- Dziś nie walczę o przetrwanie, lecz żyję i porządkuję swoje życie.

- Dziś uwalniam się od cierni podejrzeń i niezadowolenia z tego, kim i jaki jestem.

 

20.06.2014 – Piątek

KIN 233 - Czerwony Krystaliczny Wędrowiec

- Dziś rozpoznaję nowe możliwości przysłane mi z szóstego wymiaru i z ich pomocą kształtuję nowy światopogląd.

- Wiem, jak zdobyć wolność i niezależność, nie raniąc przy tym bliskich.

- Mój duch wspiera moje dążenia.

- Dziś nie wypełniam cudzych programów, lecz widzę własne perspektywy. To ja buduje pomost do zgody i sukcesów osobistych.

- Dziś jestem skoncentrowany i czujny, aby nie dać się wyprowadzić w pole.

- Dziś kieruję się mądrością, jaką objawia mi moje ciało.

 

21.06.214 – Sobota

KIN 234 - Biały Kosmiczny Mag

- Dziś zdaję się na boskie prowadzenie.

- Dzięki temu nie zwyrodnieją moje talenty i nie eksplodują wokół przeciwności.

- Jestem zdyscyplinowany i mam wszystko na oku.

- Dziś nie będę zbyt surowy i nikogo nie skrzywdzę.

- Serce powstrzyma mnie od popełnienia błędów.

- Dziś każdemu dodam otuchy.

 

Fala 19 – Fala Orła

Teraz jest najlepszy czas, aby samemu decydować o swoim losie

 

22.06.2014 – Niedziela

KIN 235 - Niebieski Magnetyczny Orzeł

- Nie mając własnych wizji, stanę się wykonawcą cudzych pomysłów.

- Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy.

- Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie.

- Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów.

- Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 19 – Fala Orła

Teraz jest najlepszy czas, aby samemu decydować o swoim losie

 

22.06.2014 – Niedziela

KIN 235 - Niebieski Magnetyczny Orzeł

- Nie mając własnych wizji, stanę się wykonawcą cudzych pomysłów.

- Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy.

- Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie.

- Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów.

- Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

 

23.06.2014 – Poniedziałek

KIN 236Żółty Biegunowy Wojownik

- Dziś łączę analityczny rozum z intuicyjna mądrością.

- Moje marzenia mogę urzeczywistnić tylko dzięki zaufaniu w swoja siłę wewnętrzną. Intuicja wprowadza wizje do pola wyobraźni, wyobraźnia przesyła je do mózgu. a rozum wnosi je do światła fizycznego.

- Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości.

- Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw, ani naginać losu dla własnych zamiarów.

 

24.06.2014 – Wtorek

KIN 237 - Czerwona Elektryczna Ziemia

- Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię.

- Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie.

- Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób.

- To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie z powrotem.

- Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

 

25.06.2014 – Środa

KIN 238 - Białe Samoistne Zwierciadło

- Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem, skoro wszędzie odnajduję swoje ślady.

- Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady, ale także zalety.

- Dziś odkryję prawdę o sobie.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.

 

26.06.2014 – Czwartek

KIN 239 - Niebieski Wiodący Wicher

- Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji.

- Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania.

- Nie wytykam nikomu błędów i nie daję „cudownych” rad na przyszłość.

- Dziś zbieram siły, aby zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość.

- Nie ma sytuacji bez wyjścia – każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

 

27.06.2014 – Piątek

KIN 240 - Żółte Rytmiczne Słońce

- Dziś „Alfa i Omega” stabilizuje moją drogę i wygładza to, czego ja nie widzę.

- Dziś ogarnę wzrokiem moje marzenia i wybiorę z nich to, co korzystne dla wszystkich.

- Dziś odkryję siłę bezwarunkowej miłości i z jej pomocą zaprowadzę porządek w moim życiu.

- Dziś sprowadzę na Ziemię moją wybujałą wyobraźnię, spojrzę trzeźwo na życie złoty środek i zdam egzamin z dojrzałości.

 

28.06.2014 – Sobota

KIN 241 - Czerwony Rezonansowy Smok

- Jak chciałem wdrożyć swoje wizje do życia, skoro nie dysponowałem wystarczającą siłą woli?

- Boska „mana” wciąż spada z nieba.

- Nie ma ciężkich czasów.

- Dziś nie będę narzekać na los i nie popadnę w zniechęcenie.

- Dziś otoczę „matczynym” ciepłem ludzi słabszych i niczego nie pozazdroszczę silniejszym.

- Dziś odkrywam w sobie „kobiecą” wrażliwość i staję się czuły dla innych.

 

29.06.2014 – Niedziela

KIN 242 - Biały Galaktyczny Wiatr

- Dziś testowana jest siła mojego ducha.

- Ja sam jestem kreatorem mojego losu.

- Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów.

- Dziś przypatrzę się zdolności komunikacji z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny.

- Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 19 – Fala Orła

Teraz jest najlepszy czas, aby samemu decydować o swoim losie

 

29.06.2014 – Niedziela

KIN 242 - Biały Galaktyczny Wiatr

- Dziś testowana jest siła mojego ducha.

- Ja sam jestem kreatorem mojego losu.

- Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów.

- Dziś przypatrzę się zdolności komunikacji z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny.

- Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

 

30.06.2014 – Poniedziałek

KIN 243 - Niebieska Solarna Noc

- Dziś pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji.

- Dziś inspiruje mnie intuicja.

- Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni.

- Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty.

- Dziś kieruje wzrok ku „górze” i stamtąd czerpie pomysły na lepsze życie.

- Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaje uczciwy szczególnie wobec siebie.

 

1.07.2014 – Wtorek

KIN 244 - Żółte Planetarne Ziarno

- Dziś urzeczywistnią się moje „unikalne” wizje.

- Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę.

- Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub z przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi pokazanie tego, co potrafię.

- Dziś ujrzę obie strony mojego konta: „winien” i „ma”.

 

2.07.2014 – Środa

KIN 245 - Czerwony Spektralny Wąż

- Dziś rozprawię się z ciemnymi stronami w polu uczuć utrudniającymi mi spełnienie marzeń.

- To, co mnie drażni, rozczula, porusza, co odbiera mi chęć do życia, co burzy krew i myśli, odbija się na moim zdrowiu.

- Dziś odkryję, co zaburza mi harmonię wewnętrzną i bez łez uwolnię się od tego ciężaru.

 

3.07.2014 – Czwartek

KIN 246 - Biały Krystaliczny Łącznik

- Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty.

- Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek.

- Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce.

- Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych.

- Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem.

- Walka i opór rodzi przygnębienie.

- Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

4.07.2014 – Piątek

KIN 247 - Niebieska Kosmiczna Ręka

- Dziś staję się cudownym uzdrowicielem – uzdrawiam świat marzeń i wizji.

- Dziś wnoszę nowy powiew do życia.

- Mój sposób myślenia, wizje i światopogląd będą dziś przetrawione przez rozum, a potem zatwierdzone przez intuicyjną samoświadomość.

- Dziś przestanę oszukiwać samego siebie.

 

Fala 20 - Fala Gwiazdy - Siła Harmonii

Teraz jest najlepszy czas, aby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną

 

5.07.2014 – Sobota

KIN 248 - Żółta Magnetyczna Gwiazda

- Dziś staję się otwarty dla wyższych wymiarów i przekraczam granice świata karmy.

- Dziś zadbam o estetykę, piękno i harmonię w domu, pracy, otoczeniu.

- Każde rozdrażnienie, zwątpienie i żal będą dla mnie wskazówką, że jest jeszcze coś, czego muszę nauczyć się w najbliższym czasie.

 

6.07.2014 – Niedziela

KIN 249 - Czerwony Biegunowy Księżyc

- Dziś zrzucam woal zapomnienia i bezgranicznie ufam naturalnemu biegowi życia.

- Napięcia, jakie dzisiaj odczuję, pokażą mi, od czego jestem chorobliwie uzależniony.

- Dziś pójdę tam za czym tęsknię.

- Bolesne doświadczenia będą dla mnie wskazówką, że muszę się opamiętać w tym, co robię.

- Dziś nikogo i niczego nie skrzywdzę i nie skrytykuję.

- Dziś jestem gotów do wielu wyrzeczeń, aby jutro poznać smak szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 20 - Fala Gwiazdy - Siła Harmonii

Teraz jest najlepszy czas, aby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną

 

6.07.2014 – Niedziela

KIN 249 - Czerwony Biegunowy Księżyc

- Dziś zrzucam woal zapomnienia i bezgranicznie ufam naturalnemu biegowi życia.

- Napięcia, jakie dzisiaj odczuję, pokażą mi, od czego jestem chorobliwie uzależniony.

- Dziś pójdę tam za czym tęsknię.

- Bolesne doświadczenia będą dla mnie wskazówką, że muszę się opamiętać w tym, co robię.

- Dziś nikogo i niczego nie skrzywdzę i nie skrytykuję.

- Dziś jestem gotów do wielu wyrzeczeń, aby jutro poznać smak szczęścia.

 

7.07.2014 - Poniedziałek

KIN 250 - Biały Elektryczny Pies

- Motorem dzisiejszych działań jest MIŁOŚĆ.

- Dziś poskromię negatywne emocje, egocentryzm, niecierpliwość i nadpobudliwość.

- Dziś wyrażę swoją faktyczna osobowość, niczego nie zatuszuję przed bliskimi i nic nie zrobię na pokaz.

- W tyglu bezwarunkowej miłości stopię dziś to, co chciane i niechciane.

- Dziś przełamie niechęć do ludzi i podejmę dialog z bliskimi – a „niewygodnymi” osobami.

 

8.07.2014 - Wtorek

KIN 251 - Niebieska Samoistna Małpa

- Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszczepiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość.

- Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę.

- Niczego nie narzucę dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom.

- Dziś przestaje się umartwiać – będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.

 

9.07.2014 - Środa

KIN 252 - Żółty Wiodący Człowiek

- Mądrość życiową nabywam drogą doświadczeń.

- Dziś mogę naprawić wiele błędów przeszłości, kierując się praworządnością.

- Bezwarunkowa miłość jest kluczem, która każe bezwarunkowo przebaczać.

- Dziś będę uważać, aby moje „Niższe Ja” nie stanęło mi na drodze pojednania z innymi.

- Dziś wykażę silną wolę i otworzę się na zgodę i pokój.

 

10.07.2014 - Czwartek

KIN 253 - Czerwony Rytmiczny Wędrowiec

- Dziś szukam zgody i wybieram optymalne drogi.

- Nie naruszając przestrzeni innych, zachowam dziś swoją niezależność i wolność osobistą.

- Dziś nie mieszam się do cudzych problemów, aby znów nie uwikłać się w karmiczne zniewolenie.

- Odwaga i duchowa dyplomacja pomogą mi przetrwać każdy kryzys.

- Dziś jestem obserwatorem i jeżeli będzie konieczne, wycofam się na tyły.

 

11.07.2014 - Piątek

KIN 254 - Biały Rezonansowy Mag

- Dziś kieruje się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia.

- Dziś przestaje być marionetką i narzędziem o obcych rękach.

- Dziś zdemaskuje fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi. Są tylko dwie siły – siła STRACHU i siła MIŁOSCI.

- Strach paraliżuje mi ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsce.

 

12.07.2014 - Sobota

KIN 255 - Niebieski Galaktyczny Orzeł

- Dziś idę prosto do celu.

- Brak sensu w tym, co robię, wskazuje na wybrakowany rozwój duchowy.

- Napięcia, jakie dziś wyczuję, pokażą mi, w jakich dziedzinach życia czuję się najbardziej bezradny lub przed czym próbuję uciec.

- Dziś rozbudzę nadzieję i zaufam świetlanym wizjom.

- To ja stwarzam ciepłe ognisko domowe.

- Dziś zastanowię się, gdzie brakuje harmonii i jaki nastrój panuje w moim domu.

 

13.07.214 – Niedziela

KIN 256 - Żółty Solarny Wojownik

- Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia.

- Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu.

- Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem.

- Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to się Trini zapomniało…. :jezyk:

 

Fala 20 - Fala Gwiazdy - Siła Harmonii

Teraz jest najlepszy czas, aby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną

 

13.07.214 – Niedziela

KIN 256 - Żółty Solarny Wojownik

- Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia.

- Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu.

- Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem.

- Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

 

14.07.2014 - Poniedziałek

KIN 257 Czerwona Planetarna Ziemia

- Dziś widzę, czego dokonam w tej fali i co wymaga ulepszenia.

- Dziś mogą zaognić się nie zagojone karmiczne rany, abym zwrócił na nie uwagę.

- Dziś zobaczę, co wrze w moim wnętrzu, a co we wnętrzu partnera.

- Dziś nauczę się współżyć z ludźmi.

 

15.07.2014 – Wtorek

KIN 258 Białe Spektralne Zwierciadło

- Dziś uwolnię się od tego, co jest kością niezgody w moim domu.

- Dziś spojrzę bezstronnie na życie i wykorzystam zdolność sprawiedliwego rozstrzygania.

- Dziś rozpoznam swoją naiwność i skłonność do popadania w przesadę.

- Moi towarzysze życia pokazują mi moje słabości i wady, do których nie chcę się przyznać, a nad którymi powinienem popracować.

- Dziś przełamuję opór i niechęć do własnych odbić.

 

16.07.2014 - Środa

KIN 259 Niebieski Krystaliczny Wicher

- Dziś regeneruję swoje siły i wprowadzam wiele nowości.

- Wiem, gdzie tkwią moje błędy myślowe, uchybienia i brak taktu w stosunkach międzyludzkich.

- Dziś nie ulegnę wpływom innych i uwolnię się od przesadnej ostrożności.

- Dziś pozwalam oczarować się sile odnowy.

 

17.07.2014 - Czwartek

KIN 260 Żółte Kosmiczne Słońce

- Dziś widzę, czego można dokonać, ćwicząc silną wolę.

- Dziś sam rozstrzygam jak „Alfa i Omega”.

- Ustawiczna negacja, wyroki i kochanie za coś – należą już dziś do przeszłości.

- Nauczyłem się kochać i przebaczać oraz przekonałem się, że jestem kochany.

- MIŁOŚC jest kluczem do każdego serca.

- W ciągu 260 dni przezwyciężyłem samego siebie.

- Dziś świętuję moje zwycięstwo, a jutro zabieram się do dalszej pracy.

 

Fala 1 - Fala Smoka – Siła Zaufania - Teraz jest najlepszy czas, aby zaufać losowi.

 

18.07.2014 - Piątek

KIN 1 Czerwony Magnetyczny Smok

- Dziś wszystko kręci się wokół materii i tego, co materialne.

- Celem moich działań jest nabranie zaufania do naturalnych procesów, wyzbycie się wartościowania ludzi i zjawisk, uwolnienie się spod panowania Ego, nauczenie brania i dawania.

- Dziś dostaję do dyspozycji niewidzialną skrzynię skarbów.

- Tylko moje duchowe oko wie, jak uchylić jej wieko, aby wydobyć na światło dnia skrywające się tam bogactwo.

- Dziś przechodzę do działań i zaczynam od kontrolowania niskich pobudek.

 

19.07.2014 - Sobota

KIN 2 Biały Biegunowy Wiatr

- Dziś wyznaczam plan działań i przystępuję do porządkowania chaosu w moim życiu.

- Jeżeli posunę się za daleko lub będę naginać los, zacznę ponosić porażki.

- Podstawą moich sukcesów jest tolerancja i komunikatywność.

- Dziś poznam bieguny wyzwań i odkryję, co utrudnia mi kontakt z otoczeniem.

- Siła ducha pomoże mi przetrwać trudne chwile.

 

20.07.2014 – Niedziela

KIN 3 Niebieska Elektryczna Noc

- Dziś zalewa mnie bogactwo idei, jak zmienić na lepsze moje życie.

- Jeżeli pozostanę głuchy i zamknięty na podszepty intuicji, w moim życiu pojawią się liczne braki: brak nadziei, pieniędzy, miłości.

- Dziś będę się pilnował, aby nie wartościować rzeczy i zjawisk.. Tylko tak stworzę lepszą rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 1 - Fala Smoka – Siła Zaufania

Teraz jest najlepszy czas, aby zaufać losowi.

 

20.07.2014 – Niedziela

KIN 3 Niebieska Elektryczna Noc

- Dziś zalewa mnie bogactwo idei, jak zmienić na lepsze moje życie.

- Jeżeli pozostanę głuchy i zamknięty na podszepty intuicji, w moim życiu pojawią się liczne braki: brak nadziei, pieniędzy, miłości.

- Dziś będę się pilnował, aby nie wartościować rzeczy i zjawisk.. Tylko tak stworzę lepszą rzeczywistość.

 

21.07.2014 – Poniedziałek

KIN 4 - Żółte Samoistne Ziarno

- Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia.

- Moje Ego nie może nade mną dominować.

- Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi.

- Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami swoich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru.

- Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

 

22.07.2014 - Wtorek

KIN 5 Czerwony Wiodący Wąż

- Dziś poznam to, co ma faktyczną wartość w życiu. Informacji dostarczy mi moje ciało – albo wyrazi aprobatę, albo całkowitą negację dla moich wzorców zachowań i sposobu patrzenia na życie.

- Dziś mogę zderzyć się ze skutkami niewłaściwego stylu życia, jak również z problemami zdrowotnymi.

- Reakcje obronne organizmu będą wskazówką, na co zwracać uwagę i jak pokierować własnym życiem.

 

23.07.2014 - Środa

KIN 6 Biały Rytmiczny Łącznik

- Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi.

- Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem.

- Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.

 

24.07.2014 - Czwartek

KIN 7 Niebieska Rezonansowa Ręka

- Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań.

- Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość.

- Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia – fizycznej, psychicznej i duchowej.

 

25.07.2014 - Piątek

KIN 8 - Żółta Galaktyczna Gwiazda

- Zaprowadzenie ładu i harmonii w życiu jest celem mojego przeznaczenia.

- Dziś inspiruje mnie piękno.

- Estetyka, dyscyplina wewnętrzna, higiena osobista, umiar – to sprawy, na które zwrócę dziś szczególną uwagę. Zadbam też o swój wygląd, pójdę do fryzjera lub sprawię sobie nowe stroje.

- Piękno, porządek, kwiaty i muzyka dodają mi chęci do życia.

- Dziś wniosę do domu nowy akcent.

 

26.07.2014 - Sobota

KIN 9 Czerwony Solarny Księżyc

- Dziś inspiruje mnie moje duchowe JA.

- Uważnie wsłu****ę się we wnętrze i przywołuję pamięć raju.

- Dziś nie zrobię nic na siłę i niczego na nikim nie wymuszę.

- Dziś nie powiem „tak – ale”, „po co to wszystko”, „ja wiem najlepiej”.

- Moje ciało jest bankiem informacji.

- Dziś zbadam tętno i ciśnienie.

 

27.07.2014 - Niedziela

KIN 10 Biały Planetarny Pies

- Dziś jestem konfrontowany z moimi własnymi grymasami i różnymi wariantami uczuć.

- Osiągnąć dojrzałość życiową – to znaczy stać się zdolnym do kochania. Temat ten będę wertować tak długo, aż przełamię negatywne wzorce emocjonalne, uwolnię się od poczucia samotności, zazdrości, fałszywej dumy.

- Moim celem jest zgłębienie bezwarunkowej miłości. Wiem, że czeka mnie długa i trudna droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fala 1 - Fala Smoka – Siła Zaufania

Teraz jest najlepszy czas, aby zaufać losowi.

 

27.07.2014 - Niedziela

KIN 10Biały Planetarny Pies

- Dziś jestem konfrontowany z moimi własnymi grymasami i różnymi wariantami uczuć.

- Osiągnąć dojrzałość życiową – to znaczy stać się zdolnym do kochania. Temat ten będę wertować tak długo, aż przełamię negatywne wzorce emocjonalne, uwolnię się od poczucia samotności, zazdrości, fałszywej dumy.

- Moim celem jest zgłębienie bezwarunkowej miłości. Wiem, że czeka mnie długa i trudna droga.

 

28.07.2015 - Poniedziałek

KIN 11Niebieska Spektralna Małpa

- Dziś zrzucam sztywny pancerz i pozbywam się tego, co mąci mi zmysły.

- Wiem, że moje Ego zrobi wszystko, aby mi w tym przeszkodzić.

- Strach, przygnębienie i przeciwności losu nie odwiodą mnie dziś od działań.

- Dziś nie ulegnę też żadnym pokusom, nie przecenię swego rozumu, nie będę igrać z ogniem i nie pozwolę się zniewolić.

- Dziś uwalniam się od pesymizmu i doceniam poczucie humoru.

 

29.07.2014 - Wtorek

KIN 12Żółty Krystaliczny Człowiek

- Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie.

- Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi?

- Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

 

30.07.2014 - Środa

KIN 13Czerwony Kosmiczny Wędrowiec

- Wolność docenię tylko wtedy, kiedy poznam smak niewoli.

- W życiu zniewalają mnie własne iluzje, takie jak: strach przed nieznanym, egocentryzm, upór, duma, chęć imponowania bogactwem.

- Dzisiejsze wydarzenia pokażą mi, dokąd zmierza moja droga i jakie czekają mnie wyzwania.

- Dziś zrobię decydujący krok naprzód i nie zrażą mnie żadne trudności.

- Sprzeczności i niepowodzenia życiowe doprowadzą mnie do skarbnicy mądrości. Dopiero tam dowiem się, co znaczy wewnętrzna WOLNOŚĆ.

 

Fala 2 - Fala Maga – Siła Praworządności

Teraz jest najlepszy czas, aby przejść do działania.

 

31.07.2014 - Czwartek

KIN 14Biały Magnetyczny Mag

- Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości leżące po drugiej stronie tego, co racjonalne i wkraczam w rzeczywistość, gdzie obowiązuje prawo Miłosierdzia.

- Dziś podlegam innym prawom niż ziemskie.

- Kierując się siłą serca, mogę dokonać wielu cudów.

- Dziś nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia.

- Materia i pieniądz nie maja już nade mną władzy.

 

1.08.2014 - Piątek

KIN 15Niebieski Biegunowy Orzeł

- Dziś zdobywam się na odwagę i przejmuję pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

- Jeżeli ja się zmienię, zmieni się też świat wokół.

- Życie rzuca mi coraz śmielsze wyzwania i nie pozwala pójść na kompromis.

- Dziś działam zgodnie z sumieniem. Tylko tak odzyskam niezależność.

- Dziś do działań zachęcę innych.

 

2.08.2014 - Sobota

KIN 16Żółty Elektryczny Wojownik

- Zdając się na intuicyjną mądrość, prześwietlam dziś kwestie strachu we wszystkich sferach życia.

- Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i zdobędę się na odwagę, aby spojrzeć cieniowi w oczy.

- Tylko tak uwolnię się od zaślepienia.

- Dziś przechodzę do czynnych działań,

- Zaczynam od wzmocnienia stanu nerwów.

 

3.08.2014 - Niedziela

KIN 17Czerwona Samoistna Ziemia

- Dziś stawiam na „zdrowe” partnerstwo i zgodną współpracę z otoczeniem.

- Odchodzę od pozy, pochylam czoło przed ludźmi, znajduje wspólny język z bliskimi i przekazuję im to, co sam zgłębiłem.

- Dziś poskramiam dumę i kieruję się prawami serca.

- Moje serce jest świątynią Ducha, dlatego wiem, komu i jak trzeba pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 2 - Fala Maga – Siła Praworządności

Teraz jest najlepszy czas, aby przejść do działania.

 

3.08.2014 - Niedziela

KIN 17Czerwona Samoistna Ziemia

- Dziś stawiam na „zdrowe” partnerstwo i zgodną współpracę z otoczeniem.

- Odchodzę od pozy, pochylam czoło przed ludźmi, znajduje wspólny język z bliskimi i przekazuję im to, co sam zgłębiłem.

- Dziś poskramiam dumę i kieruję się prawami serca.

- Moje serce jest świątynią Ducha, dlatego wiem, komu i jak trzeba pomóc.

 

4.08.2014 - Poniedziałek

KIN 18Białe Wiodące Zwierciadło

- Dziś zdaje egzamin przed sobą samym.

- To, co drastycznie wyłoni się w polu mojego widzenia, będzie informacją, co powinienem zmienić sobie.

- Dziś poznam dobro i zło, szczęście i smutek, światło i ciemność.

- Moje myśli i słowa mają taki sam skutek działania jak czyny.

- Dziś nikogo fałszywie nie oczernię, ani nie ukarzę za moje własne uchybienia.

- Dziś stanę przed lustrem i głośno przyznam się do błędów.

 

5.08.2014 - Wtorek

KIN 19Niebieski Rytmiczny Wicher

- Dziś zmieniam negatywne nawyki i naprawiam wszystkie nieprawidłowości.

- Kierując się wizją serca, ucieleśniam dziś sprawiedliwość.

- To, co uczynię innym, wróci do mnie z powrotem.

- Życie nikogo nie osądza, lecz każdego z nas nagradza konsekwencjami jego czynów.

- Dziś jak Feniks odradzam się z popiołów.

 

6.08.2014 - Środa

KIN 20Żółte Rezonansowe Słońce

- Moje czakramy otwierają się na boskie Światło.

- Dziś spojrzę z góry na wszystkie sprzeczności i odkryję, gdzie tkwią ogniska zapalne.

- Dziś wyprowadzę moje emocje z dramatów, spojrzę na problemy oczami przeciwnika, wyjdę z zakłamania i świadomie naprawię własne błędy, zaczynając od partnerstwa.

- Dziś zmuszę swoje EGO do pokory i okazywania szacunku innym.

 

7.08.2014 - Czwartek

KIN 21Czerwony Galaktyczny Smok

- Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą.

- Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy.

- Błędy należą do mojego przeznaczenia.

- Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro od zła, gorycz od słodyczy, rozkosz od cierpienia.

- Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie pokaże mi od kogo zacząć.

 

8.08.2014 - Piątek

KIN 22Biały Solarny Wiatr

- Dziś konfrontuję moje ambitne zamiary z wolą serca.

- Wszystkie zmagania tracą swoje znaczenie.

- Dziś nie dam się nikomu sprowokować.

- Wiem, jak zakończyć stare spory i jak dojść do porozumienia z partnerem, rodziną, kolegami w pracy, sąsiadami. dewizą mojego życia staje się czystość zamiarów, prawda i lojalność.

 

9.08.2014 – Sobota

KIN 23Niebieska Planetarna Noc

- Dziś doceniam to, co zdołałem osiągnąć w życiu.

- Wszystkie moje braki wynikają z przesadnej ostrożności i wewnętrznych zahamowań.

- Dziś nie boję się wyzwań stawianych mi przez życie.

- Zachowam spokój i wykażę dużo cierpliwości do siebie i innych.

- Dziś zmienię stare przyzwyczajenia i bez pozy zewnętrznej zacznę brać i dawać.

- Dziś nikomu niczego nie zazdroszczę i nikomu fałszywie nie sprzyjam.

 

10.08.2014 - Niedziela

KIN 24Żółte Spektralne Ziarno

- Dziś wyrzucę z siebie to, co obciąża moje sumienie.

- Przełamię stare bariery, wyjdę ludziom naprzeciw, zadośćuczynię wszystkie krzywdy.

- Dziś nie będę ukrywać tego, co czuję i myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 2 - Fala Maga – Siła Praworządności

Teraz jest najlepszy czas, aby przejść do działania.

 

10.08.2014 - Niedziela

KIN 24 – Żółte Spektralne Ziarno

- Dziś wyrzucę z siebie to, co obciąża moje sumienie.

- Przełamię stare bariery, wyjdę ludziom naprzeciw, zadośćuczynię wszystkie krzywdy.

- Dziś nie będę ukrywać tego, co czuję i myślę.

 

11.08.2014 – Poniedziałek

KIN 25 - Czerwony Krystaliczny Wąż

- Dziś otwieram się na sygnały dawane mi przez ciało.

- Dziś poznam jego mowę, nie przeoczę żadnego znaku i nie zlekceważę żadnego symptomu.

- Dzisiaj zrewiduję sposób odżywiania i zastanowię się, co dają mi szkodliwe nawyki.

 

12.08.2014 – Wtorek

KIN 26 - Biały Kosmiczny Łącznik

- Dziś uśmiercam to, co szkodzi mojemu zdrowiu i zatruwa atmosferę w domu, w pracy i w środowisku, w którym się obracam.

- Zycie jest jak rzeka. Nic nie stoi w miejscu.

- Wszystko przemija, aby zrobić miejsce nowemu prądowi.

- Dziś wrzucam w wir „rzeki życia” to, do czego chorobliwie się przywiązałem.

- Uwalniam się od zaślepienia i przestaje faworyzować jednostki.

- To, co kiedyś służyło mojemu dobru, dziś może okazać się reliktem przeszłości, a czasem nawet kulą u nogi.

 

Fala 3 - Fala ręki - Siła Uzdrawiania

Teraz jest najlepszy czas, aby czegoś dokonać.

 

13.08.2014 – Środa

KIN 27 - Niebieska Magnetyczna Ręka

- Dziś testuję wykonalność moich zamierzeń i podporządkowuję EGO woli boskiej.

- Dziś zadam sobie wiele trudu, aby ulepszyć moje życie i urzeczywistnić wzniosłe cele.

- Dziś mam wielką motywację do działań.

- Dziś wykryję wszystkie defekty.

- Życie powie mi, od czego zacząć.

- Dziś mam pełne ręce roboty.

 

14.80.2014 – Czwartek

KIN 28 - Żółta Biegunowa Gwiazda

- Dziś dostaję od życia lekcje na temat dysharmonii.

- Nie będę więc niczego wartościować- ani zjawisk, ani sytuacji, ani zachowań ludzkich.

- Jeżeli zrównoważę bieguny sprzeczności, odnajdę drogę do pojednania, zgody i harmonii wewnętrznej.

 

15.08.2014 – Piątek

KIN 29 - Czerwony Elektryczny Księżyc

- Wartki nurt rzeki ma potężną moc niszczenia.

- Dziś świadomie rzucam w wir „rzeki życia” to, co mnie najbardziej blokuje.

-Uzdrawiające bodźce wydają się często tak irracjonalne, że odsuwam je na boki i nie staram się zrozumieć ich celowości.

- Dziś pozwalam impulsom duchowym wypłukać na powierzchnię wszystkie stare osady.

- Dziś uwalniam moje wnętrze od zatorów.

 

16.08.2014 – Sobota

KIN 30 - Biały Samoistny Pies

- Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia oraz rozważę warianty przyszłej „terapii”.

- Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować ani chować się za cudzymi plecami.

- Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami.

- Dziś nie powiem: „co ja mogę zrobić?”, „to nic nie da”, lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań.

 

17.08.2014 – Niedziela

KIN 31 - Niebieska Wiodąca Małpa

- W dzisiejszym dniu obowiązuje pogoda ducha, lekkość i humor.

- Dziś nie zatajam prawdy o sobie, uwalniam się od pesymizmu, powściągliwości, powagi; przełamuję ustawiczne milczenie i zaczynam cieszyć się życiem.

- Bez zażenowania opowiadam o swoich marzeniach, bez łez mówię o bolączkach i zmartwieniach.

- Dziś nie jestem ani lepszy, ani gorszy od innych. Tylko tak przełamię smutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 3 - Fala ręki - Siła Uzdrawiania

Teraz jest najlepszy czas, aby czegoś dokonać.

 

17.08.2014 – Niedziela

KIN 31 - Niebieska Wiodąca Małpa

- W dzisiejszym dniu obowiązuje pogoda ducha, lekkość i humor.

- Dziś nie zatajam prawdy o sobie, uwalniam się od pesymizmu, powściągliwości, powagi; przełamuję ustawiczne milczenie i zaczynam cieszyć się życiem.

- Bez zażenowania opowiadam o swoich marzeniach, bez łez mówię o bolączkach i zmartwieniach.

- Dziś nie jestem ani lepszy, ani gorszy od innych. Tylko tak przełamię smutek.

 

18.28.2014 – Poniedziałek

KIN 32 – Żółty Rytmiczny Człowiek

- Z pomocą wolnej woli równoważę dziś bieguny sprzeczności w moim zachowaniu.

- Spokój i równowaga wewnętrzna są warunkiem odnoszenia sukcesów.

- Tylko stojąc w środku, mogę poznać moje zalety.

- Dziś dokonam wyboru, czy chcę walczyć mieczem czy miłością.

- Od dziś żyję świadomie, patrząc oczami środka.

- Z pomocą siły miłości bezboleśnie opuszczam stare karmiczne światy.

 

19.08.2014 – Wtorek

KIN 33 - Czerwony Rezonansowy Wędrowiec

- Dziś mam wyjątkową sposobność poznać smak wolności. Taka szansa nie pojawia się często.

- Dziś zastanowię się, za czym gonię w życiu, czego najbardziej pragnę, za czym podświadomie tęsknie i jak mogę to osiągnąć.

- Dziś robię odpoczynek, zbieram siły i wybieram jeden kierunek.

- Dziś nie zdezerteruję przed tym, co nieznane, lecz odważę się poznać nowe obszary.

 

20.08.2014 – Środa

KIN 34 - Biały Galaktyczny Mag

- Same dobre zamiary i praca w pocie czoła nie wystarczą do osiągnięcia celu.

- Dziś oderwę się od zewnętrznych uzależnień, blokad mentalnych oraz wszystkich materialnych ograniczeń.

- Dziś sięgnę po instrumenty takie, jak: wiara, ufność, miłość.

- Dziś wykorzystam inne prawa niż ziemskie do uzdrowienia niekorzystnych procesów w życiu.

 

21.08.2014 – Czwartek

KIN 35 - Niebieski Solarny Orzeł

- Dziś budzę wiarę w siebie, przystępuję ochoczo do Pracy i biorę pełna odpowiedzialność za to, co czynię.

- Dziś nie skryję się za plecami innych, nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę żadnych winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu.

- Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy.

- Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

 

22.08.2014 – Piątek

KIN 36 - Żółty Planetarny Wojownik

- Włączając do działania obie półkule mózgu, przestępuje dziś następny szczebel na drodze uszlachetniania i przemian.

- Dziś wyklaruje się nowy kierunek współpracy pomiędzy mną a otoczeniem.

- Przestaje się bać i słucham głosu intuicji.

- Odrzucam każdą formę lęku i każdą wątpliwość.

- Powaga sytuacji nie zrobi dziś na mnie wrażenia, lecz pokaże, co jest do zrobienia w otoczeniu.

 

23.08.2014 – Sobota

KIN 37 - Czerwona Spektralna Ziemia

- Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział.

- Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko.

- Dziś wymazuję ze świata astralnego stworzone przeze mnie, tchórzliwe myślokształty.

- Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu.

 

24.08.2014 – Niedziela

KIN 38 - Białe Krystaliczne Zwierciadło

- Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru.

- Dziś widzę siebie bez żadnego upiększenia – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu.

- Dziś prześwietlona zostanie każda mija myśl i ogólne tło pola myśli.

- Dziś robię „remanent”w samoświadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam też przyszły tydzień, bo nie wiem, czy bd miała dostęp do Internetu w przyszłym tygodniu :)

 

Fala 3 - Fala ręki - Siła Uzdrawiania

Teraz jest najlepszy czas, aby czegoś dokonać.

 

24.08.2014 – Niedziela

KIN 38 - Białe Krystaliczne Zwierciadło

- Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru.

- Dziś widzę siebie bez żadnego upiększenia – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu.

- Dziś prześwietlona zostanie każda mija myśl i ogólne tło pola myśli.

- Dziś robię „remanent”w samoświadomości.

 

25.08.2014 – Poniedziałek

KIN 39 - Niebieski Kosmiczny Wicher

- Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie. Mogę wdrożyć je do życia dopiero wtedy, kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE.

- Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia.

- Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała fizycznego i odmiany mojego losu.

 

 

Fala 4 – Fala Słońca – Siła bezinteresownej Miłości

Teraz jest najlepszy czas, aby przebaczyć

 

26.08.2014 – Wtorek

KIN 40 – Żółte Magnetyczne Słońce

- Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły.

- Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś.

- Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda.

- Moim solarnym logo jest dziś miłość.

 

27.08.2014 – Środa

KIN 41 – Czerwony Biegunowy Smok

- Dziś zaczynam wszystko od nowa.

- Robię przegląd wydarzeń, badam sytuację w domu, w pracy, w rodzinie i ufam naturalnemu biegowi życia.

- Dziś uczę się poświęcać dla kogoś i doceniam poświęcenie innych.

- Branie i dawanie jest naturalną koleją rzeczy.

- W wymianie leży klucz do dobrobytu i dokonywania cudów w życiu codziennym.

 

28.08.2014 – Czwartek

KIN 42 – Biały Elektryczny Wiatr

- Dziś uczę się podejmowania dialogu i wymiany doświadczeń z ludźmi.

- Dziś przenika mnie duch śmiałości, przełamuję więc wewnętrzne opory i wychodzę ludziom naprzeciw.

- Dziś wnoszę ducha pojednania do życia i wiem, do których drzwi powinienem zapukać jako pierwszych.

 

29.08.2014 – Piątek

Kin 43 – Niebieska Samoistna Noc

- Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata. Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem, jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi.

- Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z nowej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania.

- Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

 

30.08.2014 – Sobota

KIN 44 – Żółte Wiodące Ziarno

- Tylko to, co zakwitnie, może wydać w przyszłości owoce.

- Dziś dostanę od życia wskazówki, jak pielęgnować moje gwiezdne ziarno.

- Dziś zobaczę, jak wzmocnić fundamenty wiary i wyrazić na zewnętrz swoje zdolności i piękno wewnętrzne.

- Dziś nie oczekuję niczego od innych, lecz sam zabieram się do pracy. Tylko tak poznam swą prawdziwą wartość i wyzbędę się wszystkich kompleksów.

 

31.08.2014 – Niedziela

KIN 45 – Czerwony Rytmiczny Wąż

- Dziś dokonuję selekcji i zaczynam działać według planu.

- Odrzucam wygórowane ambicje, dumę i fałszywy upór, aby nie przeciążać ciała i nie nadwyrężać siły życiowej.

- Dziś wygładzam drogę do celu.

- Kiedy zaakceptuję siebie takim, jaki jestem, będę mógł pokochać i zaakceptować innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fala 4 – Fala Słońca – Siła bezinteresownej Miłości

Teraz jest najlepszy czas, aby przebaczyć

 

31.08.2014 – Niedziela

KIN 45 – Czerwony Rytmiczny Wąż

- Dziś dokonuję selekcji i zaczynam działać według planu.

- Odrzucam wygórowane ambicje, dumę i fałszywy upór, aby nie przeciążać ciała i nie nadwyrężać siły życiowej.

- Dziś wygładzam drogę do celu.

- Kiedy zaakceptuję siebie takim, jaki jestem, będę mógł pokochać i zaakceptować innych.

 

1.09.2014 – Poniedziałek

KIN 46 – Biały Rezonansowy Łącznik

- W polu dzisiejszych sił puszczam wolno…… ( wymień kogo lub co).

- Dziś odcinam się od niskich, „zwierzęcych” popędów i przybliżam się do moich boskich zalet.

- Dziś uwalniam się od ciężaru przeszłości, bo tylko tak przełamię bariery w stosunkach międzyludzkich.

- Dziś dostaję potężne wsparcie z góry.

- Jestem wdzięczny losowi i ludziom za ich pomoc.

 

2.09.2014 - Wtorek

KIN 47 – Niebieska Galaktyczna Ręka

- Dziś rozpiera mnie wola działania. Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę.

- Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli.

- Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

 

3.09.2014 - Środa

KIN 48 – Żółta Solarna Gwiazda

- Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi.

- Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich.

- Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość.

- Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów.

- Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

 

4.09.2014 - Czwartek

KIN 49 – Czerwony Planetarny Księżyc

- Chrystusowe Słońce zasila mnie dziś swą energią.

- Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokażą mi, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę.

- Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części.

- Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięciu dni fali.

 

5.09.2014 - Piątek

KIN 50 – Biały Spektralny Pies

- Dziś pozwalam zmartwychwstać sile serca.

- Robię generalne porządki w polu uczuć i uwalniam się od przekonań narzucanych mi od urodzenia. W tym sektorze zdeponowane są pola zakłóceń.

- Dziś mam wyjątkową okazję, aby niczym saper rozminować niebezpieczne pola.

- Dziś dostaję od losu szansę wyeliminowania cieni zaburzających moje zmysły.

- Dziś ogłaszam upadłość wszystkich przesądów, zabobonów, starych norm i skostniałych zasad.

- Dziś ujawni się stan mojej odporności psychicznej.

 

6.09.2014 – Sobota

KIN 51 – Niebieska Krystaliczna Małpa

- Oczyszczone pola uczuć i myśli stwarzają optymalne warunki do wypróbowania nowych trendów.

- Dziś stawiam na komunikatywność. Nie boję się, że kogoś urażę i sam nie będę skłonny do urazy. Choć mówienie prawdy w oczy boli, zawsze jednak zmierza ku pojednaniu.

- MIŁOŚĆ jest najsilniejszą magią w życiu.

- Dziś staję się szamanem, który zdejmuje wszystkie uroki i klątwy.

- Dziś znajduję receptę na szczęście.

- Z lekkością odrzucam to, co się przeżyło i niczego nie żałuję.

 

7.09.2014 - Niedziela

KIN 52 – Żółty Kosmiczny Człowiek

- Moje człowieczeństwo wyraża się w tym, co myślę, mówię i czynię.

- Dziś robię użytek z prawa wolnej woli. Otwarte wyrażanie woli jest wyzwaniem numer jeden.

- Dziś przygarniam do siebie moje Ego i przedstawiam je mojej świadomości.

- Wola nasycona Światłem Chrystusowym wie, jak zresocjalizować krnąbrne ego.

- Dziś nie kieruję się złością lecz mądrością.

- Dopiero kiedy przebaczę sobie, zdołam przebaczyć innym.

- Wszyscy jesteśmy dziećmi SŁOŃCA! Nikt nie jest lepszy ani gorszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 4 – Fala Słońca – Siła bezinteresownej Miłości

Teraz jest najlepszy czas, aby przebaczyć

 

7.09.2014 - Niedziela

KIN 52 – Żółty Kosmiczny Człowiek

- Moje człowieczeństwo wyraża się w tym, co myślę, mówię i czynię.

- Dziś robię użytek z prawa wolnej woli. Otwarte wyrażanie woli jest wyzwaniem numer jeden.

- Dziś przygarniam do siebie moje Ego i przedstawiam je mojej świadomości.

- Wola nasycona Światłem Chrystusowym wie, jak zresocjalizować krnąbrne ego.

- Dziś nie kieruję się złością lecz mądrością.

- Dopiero kiedy przebaczę sobie, zdołam przebaczyć innym.

- Wszyscy jesteśmy dziećmi SŁOŃCA! Nikt nie jest lepszy ani gorszy!

 

Fala 5 – BEN – Fala Wędrowca – Siła Wolności

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby stać się wolnym człowiekiem.

 

8.09.2014 – Poniedziałek

KIN 53 – Czerwony Magnetyczny Wędrowiec

- Dziś znajduję drogę wyjścia z codziennej szarości.

- Celem mojego życia jest wolność.

- Dziś odrywam się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich.

- Dziś nie realizuję cudzych programów, lecz wprowadzam w życie własne pomysły.

- Dziś szukam nowych możliwości, aby nie powielać błędów przeszłości.

- Dziś nie liczą się żadne autorytety.

 

9.09.2014 - Wtorek

KIN 54 – Biały Biegunowy Mag

- Dziś zaczynam kierować się prawami, które umożliwią mi oderwanie się od ograniczeń materialnych.

- Dziś zbuduję nową rzeczywistość, opartą na sile serca i sile ducha.

- Odsuwam na bok rozum i oczyma duszy przenikam subtelną głębię Bytu.

- Dziś uczę się inaczej poruszać w świecie niesprawiedliwości, zaprzeczeń i napięć.

- Dziś stawiam w centrum serce.

- Nikt i nic nie ma władzy nad ludzkim sercem.

 

10.09.2014 - Środa

KIN 55 – Niebieski Elektryczny Orzeł

- Dziś zmieniam kierunek biegu i przejmuję pełną odpowiedzialność za siebie.

- Dziś zaufam moim snom i wizjom. Dzięki nim odnajdę spokój wewnętrzny i poczuję się niezależny.

- Dziś nie ulegnę presji partnera, rodziców, męża, żony, dzieci, lecz samodzielnie podejmę pierwszą decyzję mającą wpływ na moje dalsze życie.

- Dziś będę bronić swoich racji i odważę się powiedzieć NIE, STOP, KONIEC!

 

11.09.2014 - Czwartek

KIN 56 – Żółty Samoistny Wojownik

- Dziś wzmacniam fundament życiowy, odrzucam uległość, obawy i narzucone mi przekonania.

- Droga ku wolności jest czasem wyboista, a nawet – przy zbytniej brawurze – niebezpieczna.

- Dziś bez strachu mówię o swoich planach. Aby nie ulec pokusom, bezgranicznie zaufam dziś mojej mistycznej inteligencji.

- Dziś poznam moje słabe punkty i pozostanę nieprzekupny. Nie chcę być chorągiewką na wietrze.

 

12.09.2014 - Piątek

KIN 57 – Czerwona Wiodąca Ziemia

- Dziś robię długi spacer i wchodzę w kontakt z naturą., zsyłającą mi natchnienie i poczucie odprężenia.

- Dziś nikt nie zaburzy mojego spokoju, ani ja nie wprowadzę zamętu do życia innych.

- Dziś nie będę konfliktowy, nie wyciągnę pochopnych wniosków, nie będę się upierać. Cóż, ja też mogę się mylić.

 

13.09.2014 - Sobota

KIN 58 – Białe Rytmiczne Zwierciadło

- Dziś przekonam się, czy wybrałem właściwą drogę do wolności czy fałszywą.

- Jeżeli nauczę się wczuwać w położenie innych i patrzeć na siebie oczami wrogów, poznam obiektywną prawdę i znajdę niewidzialny, magiczny kompas.

- Dziś zbieram informacje o sobie, patrząc oczami innych.

 

14.09.2014 - Niedziela

KIN 59 – Niebieski Rezonansowy Wicher

- Dziś zregeneruję moje zwiotczałe ciało, wzmocnię nerwy, zreformuję chwiejne myśli.

- Dziś może pojawić się strach, że kogoś lub coś stracę.

- Rozterki, męki duchowe, męki duchowe chcą pobudzić mnie do zmiany poglądów.

- Dziś nie zaskoczą mnie żadne sytuacje, nawet te, które postawią świat na głowie.

- Dziś nie pozwolę mnożyć się wątpliwościom, lecz świadomie uporządkuję świat zmysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 5 – BEN – Fala Wędrowca – Siła Wolności

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby stać się wolnym człowiekiem.

 

14.09.2014 - Niedziela

KIN 59 – Niebieski Rezonansowy Wicher

- Dziś zregeneruję moje zwiotczałe ciało, wzmocnię nerwy, zreformuję chwiejne myśli.

- Dziś może pojawić się strach, że kogoś lub coś stracę.

- Rozterki, męki duchowe, męki duchowe chcą pobudzić mnie do zmiany poglądów.

- Dziś nie zaskoczą mnie żadne sytuacje, nawet te, które postawią świat na głowie.

- Dziś nie pozwolę mnożyć się wątpliwościom, lecz świadomie uporządkuję świat zmysłów.

 

15.09.2014 – Poniedziałek

KIN 60 – Żółte Galaktyczne Słońce

- Dziś OGIEŃ Miłości przenika moją świadomość i wypala w niej to wszystko, co wzbudza obawy.

- Dziś rozstrzygnie się wiele spraw.

- Dziś znajdę wyjście z każdej opresji. Zdając się na miłość, doznam wiele ciepła od ludzi.

- Dziś podzielę się wiedzą z innymi i nie będę się doszukiwać różnic pomiędzy mną i ludźmi. Jesteśmy równi i wolni. Wszyscy mamy jednakowe prawo do szczęścia.

- Dziś cieszę się z sukcesów partnera i nikomu niczego nie zazdroszczę.

 

16.09.21014 – Wtorek

KIN 61 – Czerwony Solarny Smok

- Dziś czerpię siłę i natchnienie ze Źródła, któremu bezgranicznie ufam.

- Mam wielki zapał do pracy.

- Dziś urzeczywistnię swoje ciche zamiary.

- Dziś otoczę matczynym ciepłem każdą cierpiącą osobę, ale nie dam się uwikłać w żaden konflikt. Spokojnie przetrwam wszystkie trudne chwile i nie pozwolę, aby zrodził się chaos.

- Dziś zachowam umiar, nie przyjmę postawy macho ani nie stanę się żałosnym Ego.

 

17.09.2014 – Środa

KIN 62 – Biały Planetarny Wiatr

- Dziś wszystko może się wydarzyć.

- Dziś robię właściwy użytek z tego, co zdobyłem w życiu.

- Nie dzielę niczego na lepsze i gorsze, lecz zachowuję neutralną postawę.

- Dziś dowiem się, czy jestem wolnym człowiekiem, czy też niewolnikiem tego, co typowo ziemskie (pieniądz, wykształcenie, stanowisko).

- Dziś poznam swoje kompleksy i nie zrzucę winy na innych (dzieci, rodziców, partnera, szefa).

 

18.09.2014 – Czwartek

KIN 63 – Niebieska Spektralna Noc

- Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów. Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność.

- To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem.

- Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pech.

- Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.

 

19.09.2014 – Piątek

KIN 64 – Żółte Krystaliczne Ziarno

- Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania.

- Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę.

- Wolność jest aktem dojrzałości życiowej. Tylko dojrzałych ceni środowisko.

- Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

 

20.09.2014 – Sobota

KIN 65 – Czerwony Kosmiczny Wąż

- Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością.

- Tam, gdzie brakuje swobody, zanika radość życia i zaczyna szwankować zdrowie.

- Dziś przyjrzę się dolegliwościom i rozpoznam, czy blokują mnie czasem kompleksy (układ oddechowy), czy nie mogę czegoś przetrawić (żołądek, jelita), czy nie dźwigam zbędnych ciężarów (plecy) i czy nie dominuje nade mną Ego (kolana).

 

Fala 6 – CIMI – Fala Łącznika - Siła Przemian

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby oderwać się od przeszłości.

 

21.09.2014 – Niedziela

KIN 66 – Biały Magnetyczny Łącznik

- Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian. Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się starego i zrobić krok do przodu.

- Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość. Wiem, że czeka mnie ciężka praca. Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 6 – CIMI – Fala Łącznika - Siła Przemian

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby oderwać się od przeszłości.

 

21.09.2014 – Niedziela

KIN 66 – Biały Magnetyczny Łącznik

- Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian. Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się starego i zrobić krok do przodu.

- Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość. Wiem, że czeka mnie ciężka praca. Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

 

22.09.2014 – Poniedziałek

KIN 67 – Niebieska Biegunowa Ręka

- Dzięki zdobytej wiedzy stworzę stabilną bazę do zaprowadzenia ładu w życiu.

- Dziś liczą się konkretne czyny, a nie dobre zamiary.

- Dziś robię wielki przegląd i segreguję sprawy według tego, co wiem, co rozumiem, z czym się nie zgadzam. W ten sposób rozpoznam, gdzie skrywają się największe pola napięć i co spędza mi sen z powiek.

- Najpierw uzdrowię swoje chore myśli i zakończę polemikę duchową.

 

23.09.2014 - Wtorek

KIN 68 – Żółta Elektryczna Gwiazda

- Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy, przykre wspomnienia.

- Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością i harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim.

- Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydarzeń nie wróżą lepszego jutra.

- Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

 

24.09.2014 - Środa

KIN 69 – Czerwony Samoistny Księżyc

- Dziś zmieniam podejście do ludzi i dotychczasowy styl życia.

- Dziś zrzucam wszystkie maski, odchodzę od utartych poglądów i szablonowego myślenia.

- Dziś idę na całość.

- Dziś wszystko, co stare, rzucam w nurt rzeki życia i czekam cierpliwie, by naturalny żywioł pomógł mi przełamać zatory mentalne.

 

25.09.2014 - Czwartek

KIN 70 – Biały Wiodący Pies

- Miłość potrafi przemienić bolesne cięcia w znośne doświadczenia – pod warunkiem, że potrafię kochać.

- Każdemu pożegnaniu, każdej stracie i każdej rozłące towarzyszy ból, bunt i opór wewnętrzny.

- Każdej zmianie, tak jak śmierci, towarzyszy cicha żałoba.

- Dziś, zamiast czekać z założonymi rękami na nadejście bólu, zaczynam sam uśmiercać przykre doświadczenia, uzdrawiając od podstaw ich przyczyny.

- Dopiero dziś pojąłem sens bólu.

 

26.09.2014 - Piątek

KIN 71 – Niebieska Rytmiczna Małpa

- Każdy przełom wywołuje wiele napięć, wzbudza strach, wątpliwości, obawy.

- Dziś zachowam pogodę ducha i z humorem poddam się fazie przebudowy.

- Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani podstępne knowania.

- Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać.

- Zakładam strój klauna i tak idę przez życie. Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu.

 

27.09.2014 - Sobota

KIN 72 – Żółty Rezonansowy Człowiek

- Dziś mnożą się zbiegi okoliczności.

- Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji.

- Dziś nie da się lawirować.

- Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek.

- Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie.

- Czuję, jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

 

28.09.2014 - Niedziela

KIN 73 – Czerwony Galaktyczny Wędrowiec

- Dziś nadaję nowy kształt mojemu sposobowi myślenia.

- Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pragnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu.

- Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ! Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie.

- Nie będę powielać błędów przeszłości.

- Dziś chcę wnieść do życia radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 6 – CIMI – Fala Łącznika - Siła Przemian

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby oderwać się od przeszłości.

 

28.09.2014 - Niedziela

KIN 73 – Czerwony Galaktyczny Wędrowiec

- Dziś nadaję nowy kształt mojemu sposobowi myślenia.

- Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pragnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu.

- Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ! Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie.

- Nie będę powielać błędów przeszłości.

- Dziś chcę wnieść do życia radość.

 

29.09.2014 – Poniedziałek

KIN 74 - Biały Solarny Mag

- Dziś moim drogowskazem jest serce.

- Dziś siła serca pomaga mi znaleźć drogę wyjścia z impasu. Jeżeli wyłączę serce, zostanę sam na placu boju, wpadnę w pułapki Ego i poniosę straty.

- Dziś nie będę wyszukiwać tysięcy argumentów, by zagłuszyć głos sumienia.

- Dziś liczy się lojalność, a wspiera mnie mądrość serca.

 

30.09.2014 - Wtorek

KIN 75 – Niebieski Planetarny Orzeł

- Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny.

- To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość.

- Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat.

- Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń.

- Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

 

1.10.2014 - Środa

KIN 76 – Żółty Spektralny Wojownik

- Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy.

- Dziś wyleczę się ze strachu przed…………., który wrył się w moją podświadomość i z urazy do …………, która obciąża moje myśli.

- Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy, uchybienia, kłótnie z ……….., gniew na …….., pomówienia ………., intrygi………(wymień osoby lub sprawy).

 

2.10.2014 - Czwartek

KIN 77 – Czerwona Krystaliczna Ziemia

- Dziś widzę, jak osiągnąć stabilność i dotrzymać danych sobie obietnic.

- Dzisiejsze sytuacje pokażą mi, czego powinienem się wystrzegać, a co popierać.

- Dziś zwracam uwagę na znaki zewnętrzne: na czerwone i zielone światło na drodze, i albo idę śmiało przed siebie, albo cierpliwie czekam.

 

3.10.2014 - Piątek

Kin 78 – Białe Kosmiczne Zwierciadło

- Dziś rozpoznam, co jest pożyteczne i właściwe w życiu, a co niepotrzebnie bolesne.

- Teraz wiem, czego nie chcę puścić, czego wciąż się czepiam, czego kurczowo trzymam.

- W życiu nie popełniłem żadnych grzechów, lecz podejmowałem liczne nieudane próby.

- Dziś zdaję egzamin dojrzałości, zmieniam stosunek do pieniądza i żegnam stare wartości.

- Dziś wychodzę z zakłamania i przełamuję niechęć do ludzi.

 

Fala 7 - CAUAC - Fala Wichru - Siła Odnowy

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby zmienić nastawienie do życia

 

4.10.2014 - Sobota

KIN 79 - Niebieski Magnetyczny Wicher

- Dziś przystępuję do rozwiązania tego, co od dawna czeka na rozwiązanie.

- Ja sam doprowadziłem do sytuacji, w jakiej obecnie jestem i tylko ja mogę ją zmienić.

- Dziś nie zrażą mnie niepowodzenia. Wiem, że proces odnowy może przebiegać burzliwie.

- Dziś wszystko stoi pod znakiem zapytania.

 

5.10.2014 - Niedziela

KIN 80 - Żółte Biegunowe Słońce

- Dziś boski promień oświeca moja świadomość i pomaga mi bezboleśnie odejść od tego, co nie służy mojemu rozwojowi.

- ŚWIATŁO I CIEŃ są normalnym zjawiskiem w życiu.

- Świat sprzeczności pomaga mi opowiedzieć się, po której stoję stronie.

- Dziś ja sam interpretuję Chrystusowy program.

- Nic nie jest mi narzucone od góry.

- W życiu dostaję zawsze to, co sam wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 7 - CAUAC - Fala Wichru - Siła Odnowy

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby zmienić nastawienie do życia

 

5.10.2014 - Niedziela

KIN 80 - Żółte Biegunowe Słońce

- Dziś boski promień oświeca moja świadomość i pomaga mi bezboleśnie odejść od tego, co nie służy mojemu rozwojowi.

- ŚWIATŁO I CIEŃ są normalnym zjawiskiem w życiu.

- Świat sprzeczności pomaga mi opowiedzieć się, po której stoję stronie.

- Dziś ja sam interpretuję Chrystusowy program.

- Nic nie jest mi narzucone od góry.

- W życiu dostaję zawsze to, co sam wybiorę.

 

6.10.2014 - Poniedziałek

KIN 81 - Czerwony Elektryczny Smok

- Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i pokażę, na co mnie stać.

- Zdaję się na boskie prowadzenie, bo tylko tak ułatwię sobie życie.

- Dziś zrobię właściwy użytek z tego, co wiem i co posiadam oraz przestanę komplikować sobie życie wygórowanymi ambicjami.

 

7.10.2014 - Wtorek

KIN 82 - Biały Samoistny Wiatr

- Dziś wynurza się duch uczciwości, który przenika najdrobniejsze sprawy.

- Dziś ujawnią się nieprawidłowości, abym wiedział, co musze naprawić i jak pokierować swoim życiem.

- Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie.

- Dziś zmierzy się duch z materią

- Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować.

- Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu oraz i ciche wskazówki serca.

 

8.10.2014 - Środa

KIN 83 - Niebieska Wiodąca Noc

- Wszystkie ograniczenia i braki rodzą się w mojej podświadomości.

- Dziś zmieniam kierunek myślenia i uzupełniam niedobory.

- Przestaje bać się tego, co NIEZNANE.

- Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz, lecz w środku. Dopiero wtedy spłynie na mnie dostatek – także materialny.

 

9.10.2014 - Czwartek

KIN 84 - Żółte Rytmiczne Ziarno

- Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory na drodze komunikacji z otoczeniem.

- Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów.

- Ja też mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować.

- Jak mam uwolnić się od biedy i pecha, jeśli nic nie robię?

- Dziś ani razu nie powiem: ”Nie dam rady! Nie mogę! Nie potrafię!” Ja jestem kowalem swego losu.

 

10.10.2014 - Piątek

KIN 85 - Czerwony Rezonansowy Wąż

- Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady.

- Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli.

- Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha.

- Wszystko, czego dokonuję zależy od mojej siły.

- Dziś kieruję się instynktem, który podpowie mi, jak zebrać siły.

 

11.10.2014 – Sobota

KIN 86 - Biały Galaktyczny Łącznik

- Wszystko, o co walczę, żywi się moja energią.

- Dziś zaprzestaje walki i godzę się z każdą zmianą.

- Odrzucam przykre wspomnienia, przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru…….(wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę.

- Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę, albo wybiorę nową drogę.

- Co dają mi kłótnie, procesy sądowe, nieprzespane noce i walki wewnętrzne? Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię.

- Dziś robię porządek w myślach.

 

12.10.214 - Niedziela

KIN 87 - Niebieska Solarna Ręka

- Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły.

- Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję „truciznę”?

- Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie.

- Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić.

- Dziś opatrzę też rany partnera i bliskich.

- Dziś jestem doskonałym lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 7 - CAUAC - Fala Wichru - Siła Odnowy

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby zmienić nastawienie do życia

12.10.214 - Niedziela

KIN 87 - Niebieska Solarna Ręka

- Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły.

- Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję „truciznę”?

- Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie.

- Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić.

- Dziś opatrzę też rany partnera i bliskich.

- Dziś jestem doskonałym lekarzem.

 

13.10.2014 – Poniedziałek

KIN 88 - Żółta Planetarna Gwiazda

- Dziś widzę, co doprowadziłem do współbrzmienia i jakie zażegnałem spory. Jeśli cos pominąłem, zobaczę to na własne oczy lub odczuję na własnej skórze.

- Dziś odrzucam samokrytykę i niskowartościowanie swoich zasług oraz dodaję ducha innym.

- Moje środowisko (rodzina, znajomi) pokażą mi, gdzie brakuje szczęścia i harmonii.

 

14.10.2014 – Wtorek

KIN 89 - Czerwony Spektralny Księżyc

- Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory. Nie dbam już o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu.

- Moja krew jest bankiem informacji. Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie: anemia na poczucie bycia złym, postawę „tak-ale” ; niedociśnienie na defetyzm-„to nic nie da”; nadciśnienie na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych.

 

15.10.2014 – Środa

KIN 90 - Biały Krystaliczny Pies

- Tylko miłość zdolna jest dokonać pozytywnych zmian w życiu.

- Dziś uzdrawiam urazy emocjonalne i zamieniam swoich wrogów w sprzymierzeńców duchowych.

- Dziś obcy jest mi egoizm, zachłanność i zazdrość.

- Dziś ocieram łzy i zaczynam kochać.

- Dziś podejmuję dialog z partnerem i odświeżam znajomości.

 

16.10.2014 – Czwartek

KIN 91 - Niebieska Kosmiczna Małpa

- Dziś odkrywam w sobie prostotę, lekkość i dziecinną niewinność.

- Nie dopatruję się knowań i podstępów, lecz ufam i jeszcze raz ufam.

- Dziś nie jestem obrażalski i przewrażliwiony na punkcie własnej osoby. Sam żartuję i pozwalam żartować innym. Cieszę się ze zrobionych postępów.

 

FALA 8 - FALA CZŁOWIEKA - Siła Wolnej woli

Teraz jest najlepszy CZAS, aby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

17.10.2014 – Piątek

KIN 92 - Żółty Magnetyczny Człowiek

- Dziś trenuję siłę woli w świecie wyzwań i pokus.

- Dziś liczy się to, co czynię i to, co myślę, a nie to, co mówię.

- Dziś konfrontuję moje EGO z intuicyjną świadomością.

- Poszukując prawdy natrafiam na wiele dylematów, które spróbuję dzisiaj wyjaśnić, nie przeceniając rozumu.

- Dziś nie zaciągnę nowych „długów”.

 

18.10.2014 – Sobota

KIN 93 - Czerwony Biegunowy Wędrowiec

- Przestrzeń życiowa jest sceną, na której tworzę swoja rzeczywistość. Tu robię decydujące cięcia, tu stwarzam nowe wypaczenia. Nie jestem jednak sam na scenie, ze mną Graja tez inni – raz lepsi, raz gorsi aktorzy.

- Dziś odkryję, kto jest reżyserem. Czy nie marnuję czasem talentu zamknięty w cudzym teatrze?

- Dziś zmierzę, jak przestronna jest moja scena życiowa.

- Moje ciche zamiary zdecydują o moim jutrze.

 

19.10.2014 – Niedziela

KIN 94 - Biały Elektryczny Mag

- Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi.

- Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro.

- Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca.

- Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu – one to przyspieszają nadejście sukcesów.

- Dziś rozjaśniam ciemności umysłu, wnosząc tam światło miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALA 8 - FALA CZŁOWIEKA - Siła Wolnej woli

Teraz jest najlepszy CZAS, aby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

19.10.2014 – Niedziela

KIN 94 - Biały Elektryczny Mag

- Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi.

- Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro.

- Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca.

- Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu – one to przyspieszają nadejście sukcesów.

- Dziś rozjaśniam ciemności umysłu, wnosząc tam światło miłości.

 

20.10.2014 – Poniedziałek

KIN 95 - Niebieski Samoistny Orzeł

- Dziś odchodzę od wartościowania zjawisk i ludzi.

- Dziś ja zatwierdzam plany na przyszłość.

- Dziś przyjmuję nowe wyzwania i mając przed oczami wizję celu – nie boję się podjąć ryzyka.

- Dziś nikt niczego mi nie narzuci i ja nie zmuszę nikogo do bezwzględnego posłuszeństwa, milczenia lub przyklaskiwania moim racjom.

 

21.10.2014 – Wtorek

KIN 96 - Żółty Wiodący Wojownik

- Dziś siła inteligencji wydaje mojemu ciału rozkazy.

- Dziś zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne.

- Dziś bez strachu powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe.

- Dziś przestaje być chorągiewką i nie drżę jak osika na wietrze.

- Dziś nie pójdę na łatwiznę, nie skuszę się na doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom, lecz pójdę tam, gdzie skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką.

 

22.10.2014 - Środa

KIN 97 - Czerwona Rytmiczna Ziemia

- Dziś ważą się moje losy. Moja wola jest wystawiona na próbę.

- Dziś określę więź z ludźmi, z naturą, z ojczyzną i zrewiduję postawę określoną jako „symbol Kaina”, której motto brzmi: ”Mieć więcej niż inni bez względu na cenę”.

- Dziś zadbam o zdrowy kontakt z ludźmi i z całym otoczeniem.

- Dziś jestem jednocześnie nauczycielem i uczniem. Bez szemrania zbieram więc pochwały i nagany.

 

23.10.2014 - Czwartek

KIN 98 - Białe Rezonansowe Zwierciadło

- Dziś budzę się w sali luster, gdzie spoglądają na mnie tysiące oczu. Każdego kąta, miejsca i zaułka jestem bacznie obserwowany. Bez zwierciadła nie ma nauki. Dzięki odbiciom zdobywam mądrość życiową.

- Dziś rozwieją się iluzje, mrzonki, omamy.

- Każdą informację przyjmuję dziś bez lamentowania i bez wartościowania.

- Dziś przebaczam sobie i wszystkim moim odbiciom.

 

24.10.2014 – Piątek

KIN 99 - Niebieski Galaktyczny Wicher

- Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości.

- Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja.

- Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary lub szantażu.

- Dziś ja sam przesądzam o swoim losie.

 

25.10.2014 - Sobota

KIN 100 - Żółte Solarne Słońce

- Dziś inspiruje mnie „ALFA i OMEGA”.

- Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za słowa prawdy.

- Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem, naprawiam krzywdy i pomyłki, i wyciągam rękę na zgodę, ale nie dlatego, że muszę lub tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania.

 

26.10.2014 - Niedziela

KIN 101 - Czerwony Planetarny Smok

- Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli.

- Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać. Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl.

- Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...