Jump to content
mariolex67

Proszę o pomoc dla mojego chorego męża

Recommended Posts

mariolex67

Witam.Piszę z nadzieją że znajdzie się ktoś kto może pomóc mojemu mężowi.Jest już po drugiej operacji guza mózgu.Lekarz nie chce się już podjąć

kolejnej operacji bo może to być niebezpieczne.Dostaliśmy zgodę na chemię i mamy jechać za tydzień.Mąż już przeszedł radioterapię i przyjął sporo chemii.Widzę że czuje się coraz gorzej,bóle głowy,trudność w chodzeniu i innych czynnościach.Nie wiem już jak mogę mu pomóc.Widać że walczy z chorobą.Może ktoś mi coś poradzi?Byłabym bardzo wdzięczna i oczywiście mój mąż Krzysztof również.

Guest paulinqa123

Przesyłamy Tobie i Twojemu mężowi energię do działania i do walki z chorobą ! Trzymamy kciuki całym sercem, głowa do góry. Możliwe ze ktoś doświadczony zechce Ci pomóc w tym wątku. Pozdrawiam ciepło

mariolex67

Dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy i próbuję się trzymać właśnie dla Niego.Również pozdrawiam:)

Guest Gość

Mogę spróbować robić terapię energetyczną.Tu trzeba bardzo ostrożnie aby nie nakarmic komórek rakowych tylko je niszczyć a jednocześnie wzmocnic organizm.Dodatkowo mogę zaproponowac analize co dzije sie w organiźmie i jak można pomoc. Jak cos to prosze o kontakt na priv.