Skocz do zawartości

Znak krzyża - prośba o interpretację


Fin

Rekomendowane odpowiedzi

Sen: realia zimowe, stoję przed budynkiem, który wygląda na opuszczony przy budynku jest ławeczka na której śpi bezdomny. Spotykam znajomego sprzed kilkunastu lat i rozmawiam z nim grzecznościowo. W pewnym momencie do budynku zbliża się mężczyzna w średnim wieku, dość elegancko ubrany wygląda jak pastor protestancki, może lekarz z wizytą domową i w tym momencie bezdomny wykonując przedziwne wężowe ruchy syczy na mężczyznę przepędzając go i klnie w niezrozumiałym zjadliwym języku, mężczyzna szybko odchodzi, wtedy patrzy się na mnie i te same słowa słyszę tuż przy swojej twarzy od znajomego spotkanego, obserwując z niedowierzaniem jego twarz, która zmienia się w coś szkaradnego z powybijanymi zębami napełniam się lękiem i wtedy zjawia się moja mama i zaczyna odprawiać modlitwę do Archanioła Michała, ja razem z nią (stoi do mnie plecami w kierunku bezdomnego, a ja w stronę znajomego) składam równocześnie z nią palce wskazujące na znak krzyża i mówimy Apage Satanas i odprawiamy modlitwę. Jestem przekonana, że wypowiedziana trzy razy unicestwi złego ducha. Przy drugim odprawianiu zaczynają mnie strasznie boleć palce i widzę jak znak krzyża przekręca się pod wpływem śmiechu i drwin złych duchów w odwrócony krzyż, walczę i już odmawiam trzecią modlitwę, jednak w połowie mój znajomy próbuje mi odgryźć palce...ja próbuję się obudzić i nie mogę, jestem już świadoma, że to sen, czuję straszny ból. Gdy wyrwałam się ze snu 2.55 strasznie bolały mnie palce wskazujące...bolały cały ranek...Nie był to paraliż senny, pod koniec snu, chciałam się wybudzić, ale cały czas byłam w scenerii snu, a nie własnego domu.

 

Zaznaczę, że nie oglądałam horrorów przed snem i nie mam styczności z rytuałem Rzymskim.

Edytowane przez Fin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...