Skocz do zawartości

Doświadczenie Energetyczne


Rasphul

Czy podczas przekazu ReiKi doznawałeś silnych odczuć?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podczas przekazu ReiKi doznawałeś silnych odczuć?

    • Tak
      3
    • Nie
      3

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję chętnym mistrzom ReiKi pewne doświadczenie mogące skonfrontować ich autentyczną moc z odczuciami osób.

 

Chodzi mi o doświadczenie, w którym Ja będę celem przekazów energii.

Z tego, co załapałem to możliwe są przekazy w intencji czegoś.

 

Plan działania wyglądałby w ten sposób.

1. Każdego dnia przez tydzień lub dwa (w zależności od chęci eksperymentatora) informuję go o tym, o której godzinie położę się spać - jestem człowiekiem pracującym, więc sypiam bardzo regularnie.

2. Pół godziny przed położeniem się spać wprowadzę się w stan głębokiej relaksacji, aby ułatwić odbiór przekazu energii.

3. Zadaniem mistrza ReiKi jest na energetyzowanie mnie do takiego stopnia bym nie mógł zasnąć, bym czuł się pobudzony.

Jeśli potrzebna jest inna intencja to może to być "potrzeba kreatywnej pracy" czy coś w tym stylu.

4. Notuję i drugiego dnia informuję mistrza, o której zasnąłem. Czy odczuwałem efekty, jakie miałem odczucia etc.

5. Razem rozpatrujemy w jakim stopniu mogła to być moja autosugestia.

6. I tak dzień w dzień.

 

Efekty opiszę w artykule na Aetheriusie i tutaj na forum.

Jeśli art będzie pochlebny mistrz zdobędzie reklamę i jakieś tam uznanie. Jeśli nie będzie pochlebny - zobowiązuje się nie wspomnieć nikomu, z kim to doświadczenie przeprowadzałem. W ten sposób w razie mojej niepochlebnej oceny praktyk ReiKi nadal reszta Reikowców może twierdzić, że po prostu trafiłem na kiepskiego mistrza.

 

Wszyscy będą czyści. Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi do tego eksperymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientują, są grupy reikowców na fejsie, którzy oferują "darmowe skuteczne przekazy energetyczne na każdą intencję", może warto tam poszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasphul ale Ty sobie u mnie grabisz.

Nie unikam tylko napisałam - jak mi się energia uspokoi, ułoży etc.

Po rosyjsku mam Ci napisać, żebyś ogarnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...