Skocz do zawartości
zoska1977

Skrypty runiczne na nauke

Rekomendowane odpowiedzi

zoska1977

Polecam skrypt runiczny dla studentów zdających egzamin

KENAZ ANSUZ BERKANO

Daje on otwarcie na intuicje na widzę, tłumi stres, odblokowuje przepływ informacji

Runa ansuz daje natchnienie,lekka mowę lub w przypadku egzaminu pisemnego wenę twórczą,sprawi że zdania same popłyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Kolejny skrypt tym razem pomocny w sytuacji kiedy musimy oddać jakąś pracę lub wypracowanie

GEBO ANSUZ BERKANO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość truskawka

No to ja dopisze te, które podałam ->

RAIDHO ANSUZ TIWAZ - na zdanie egzaminu

ANSUZ EHWAZ TIWAZ BERKANA WUNJO - skrypt wspomagający osiąganie sukcesów w nauce

ANSUZ DURISAZ DAGAZ - skrypt ułatwiający przyswajanie wiedzy, rozszerza możliwości percepcyjne, zapewnia powodzenie na egzaminach.

Edytowane przez zoska1977

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nelqa_star

Mam taką bransoletkę skórzana z prostokątnym elementem metalowym... Czy mogę na niej wyryć pilniczkiem skrypt ANSUZ DURISAZ DAGAZ i nosić ją przez cały czas? Przynajmniej do czasu, aż skończę studia? Czy mogę wierzyć, że przy każdym kolejnym egzaminie będę mogła się zwrócić do run ze skryptu o pomoc (oczywiście uprzednio dziękując runą za każdy poprzedni egzamin)? Jak ją na energetyzować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

o energetyzacji przeczytaj w wątku jak tworzyć runy. a skrypt możesz nosić cały czas np. narysowany na teczce którą nosisz na zajęcia.nie wiem tylko czy dagaz jest odpowiednia bo owszem zapowiada transofmacje i pomyslny obrót spraw ale uzależniony jest od włozonego wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nelqa_star

Witam, mam taką prośbę. Czy Ktoś mógłby mi 'wyczuć' lub podać skrypt na całą sesje, na wszystkie egzaminy, zaliczenia, oddawanie projektów. Żeby troszkę wsparcia otrzymać, troszkę szczęścia, jakby farta... Oczy wiście wiem, że runy za mnie się nie nauczą :)

Spotkałam się z różnymi skryptami na egzaminy, zaliczenia. Ale wydają mi się takie jakby do pojedynczych przedmiotów. Ale oczy wiście mogę się mylić. Jest ich kilka a ja nie wiek który wybrać bo nie znam się aż tak jeszcze na tym...

Proszę o pomoc.:_smutny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977
Witam, mam taką prośbę. Czy Ktoś mógłby mi 'wyczuć' lub podać skrypt na całą sesje, na wszystkie egzaminy, zaliczenia, oddawanie projektów. Żeby troszkę wsparcia otrzymać, troszkę szczęścia, jakby farta... Oczy wiście wiem, że runy za mnie się nie nauczą :)

Spotkałam się z różnymi skryptami na egzaminy, zaliczenia. Ale wydają mi się takie jakby do pojedynczych przedmiotów. Ale oczy wiście mogę się mylić. Jest ich kilka a ja nie wiek który wybrać bo nie znam się aż tak jeszcze na tym...

Proszę o pomoc.:_smutny:

ANSUZ TIWAZ GEBO

ansuz da ci odwagę do publicznych wystapień,myslę tu o egzaminach ustnych i pisanych.tiwaz daje odwagę i pracowitość,pozwala dojść do wytyczonego celu, gebo natomiast pomaga zdobywać bogactwa również te duchowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shimmy

RAIDHO ANSUZ TIWAZ - na zdanie egzaminu ->a czy można ten skrypt napisać na karcie egzaminacyjnej ? :D

ANSUZ DURISAZ DAGAZ - skrypt ułatwiający przyswajanie wiedzy, rozszerza możliwości percepcyjne, zapewnia powodzenie na egzaminach -> można zapisać na notatkach i na książce, zktórej mamy się uczyć? i co potem? notatki spalić? czy można zostawić ten skrypt na książce i notatkach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przebudzona

Zosiu Dziękuję za skrypt KENAZ ANSUZ BERKANO jest bardzo skuteczny.

Dziś rano napisałam go na książce, której mam się nauczyć na egzamin.Do tej pory nauka mi nie wchodziła, bo ta materia jest strasznie nudna i dodatkowo szczegółowa. Za każdym razem, gdy chciałam się tego uczyć, to mnie odrzucało.A od chwili, gdy napisałam na niej ten skrypt wiedza wchodzi sama, mało tego nie odrzuca mnie od książki, wręcz przeciwnie uczę się tego z chęcią i zaangażowaniem:):):)To mi wygląda na cud:)Jakby ktoś czarodziejską różdżką zmienił materię w ciekawą i bardzo łatwo przyswajalną, aż nie mogę w to uwierzyć:):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yoko

jeśli tak polecony to też spróbuje bo nauka na prawo jazdy teoria mi nie wchodzi, jest wiele wymyślnych rzeczy nie potrzebnych (nauka na egzamin w Anglii)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koliber*

domier, czy to ten skrypt? -> KENAZ ANSUZ BERKANO

Mi również, przydałoby się wsparcie :] Często ciężko mi zasiąść do nauki. Sama nie wiem dlaczego tak się dzieje.. chyba przeraża mnie ogrom tego jak mało umiem.. albo że i tak się nie nauczę.. że nie będę wystarczająco kreatywna, a kreatywność to podstawa.. że moje pomysły i tak są beee.. no i ta niemożność skupienia się na nauce czasem :(

Bądz po prostu nie wiem w co włożyć ręce, tyle tego i w efekcie nie udaje mi się nic zdziałać choć bym chciała. Ogarnia mnie tylko większa niechęć i frustracja.:_uoeee:

Zosiu1977 jaki skrypt runiczny byś mi poleciła?

Edytowane przez koliber*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przebudzona

Koliber*:)

KENAZ ANSUZ BERKANO

uważam, że ten skrypt jest genialny, bynajmniej na mnie podziałał. To wszystko co napisałaś doskonale znam z autopsji. Najgorzej jest się zmobilizować, to ciągłe mówienie może jutro będzie lepszy dzień zbliża tylko tak jak to świetnie określiłaś do niechęci frustracji, a w efekcie do braku koncentracji, poczucia rezygnacji. Mnóstwo materiału do przerobienia, a czasu coraz mniej, to powoduje nerwówkę i poczucie ,,bycia do niczego''. Do dnia dzisiejszego wszystko to, odczuwałam właśnie w taki sposób jak napisałam wyżej. Jednakże, gdy tylko napisałam skrypt Zosi na książce wszystko się zmieniło i nawet pamiętam, to czego się nauczyłam, a powiem Ci, że dziś przerobiłam mnóstwo materiału ,a na dodatek nie nauczyłam się jak dotąd na pamięć tylko ze zrozumieniem. Wszystko to co było niezrozumiałe, trudne stało się łatwe logiczne i przyswajalne.

Zobaczymy jak będzie jutro, ale na chwilę obecną jest super!!!

Koliber*:) mam nadzieję, że i Tobie ten skrypt pomoże, daj mi znać jak go już wypróbujesz:) głowa do góry:) miłej nauki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koliber*

dam, dam tyle, że mi jeszcze musi pomóc w kreatywności :chytry_na: No i jak się nie mylę dopiero po 22.08 mogę go zastosować, wówczas to księżyc powinien zacząć przybierać. Tylko, hmm.. mam go przykleić sobie na komputer :chytry_na:?

Czy mogę go zastosować dla kilku różnych "przedmiotów" po przez zapisanie go na kilku podręcznikach, notatkach.. a co z programami komputerowymi? Bo chodzi mi o naukę grafiki komputerowej a zarazem tworzenie własnej grafiki komputerowej. Uczę się m.in. z tutoriali znalezionych na necie tu dzież DVD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przebudzona

księżyc księżycem, ale ja nie mogę czekać tylko muszę się zacząć już uczyć:)Zamierzam wykorzystać ten skrypt także do innych przedmiotów, bo czeka mnie kilka sporych egzaminów.Myślę, że możesz napisać sobie na płycie i będzie idealnie:), ale upewnij się i zapytaj Zosi, bo ja jestem laikiem w tych sprawach.Intuicja mi podpowiedziała, że powinnam skrypt napisać na tym, co posiada najwięcej wiedzy, którą muszę przyswoić, zatem wypadło na książkę. Co do nauki i ,,organizowania'' się do niej mam fajnego e-booka, ,,Efektywne zarządzanie czasem'', jeśli masz ochotę, to Ci go prześlę:)tylko podaj mi adres e-mail.Mam też różne e-booki odnośnie pozytywnego myślenia motywacji etc. więc jeśli tylko chcesz to Ci prześlę:).Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koliber*
księżyc księżycem, ale ja nie mogę czekać tylko muszę się zacząć już uczyć:)Zamierzam wykorzystać ten skrypt także do innych przedmiotów, bo czeka mnie kilka sporych egzaminów.Myślę, że możesz napisać sobie na płycie i będzie idealnie:), ale upewnij się i zapytaj Zosi, bo ja jestem laikiem w tych sprawach.Intuicja mi podpowiedziała, że powinnam skrypt napisać na tym, co posiada najwięcej wiedzy, którą muszę przyswoić, zatem wypadło na książkę. Co do nauki i ,,organizowania'' się do niej mam fajnego e-booka, ,,Efektywne zarządzanie czasem'', jeśli masz ochotę, to Ci go prześlę:)tylko podaj mi adres e-mail.Mam też różne e-booki odnośnie pozytywnego myślenia motywacji etc. więc jeśli tylko chcesz to Ci prześlę:).Pozdrawiam:)

No właśnie ważne jt to by księżyc przybierał, wówczas efekty beda pozytywne :jezyk2: inaczej bedzie ubywac ;)

Mam jeszcze czas, więc zaczekam na odp. Zosi1977

I jak wspominałam dużo materiałów mam dostępnych w internecie z których korzystam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przebudzona

Zapewne masz rację tylko ogromu materiału w tydzień się nie nauczę zatem oczekuję przychylności ze strony losu i pomocy run:)mam nadzieję,że jutro będę pamiętać tego czego się dziś nauczyłam:)Zosia jest specjalistką w dziedzinie run, zatem na pewno Ci pomoże:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przebudzona

dziś drugi dzień jak stosuję skrypt i muszę wam powiedzieć Shimmy:) i Koliber*:) i z materiałem idę jak burza:D:D:D zatem znalazłam panaceum na mój znudzony nauką umysł:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Jeżeli czujesz ze skrypt ci pomaga i wiedza lepiej wchodzi do głowy to zostaw. Natomiast jeżeli nie odczuwasz działania zakop kamień dziekując runom i napisz nowy skrypt przy przybywającym księzycu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mareo

Witam,czy ten podany przez Zosie skrypt KENAZ,ANSUZ,BERKANO,na przyswojenie wiedzy,pomoglby mi w nauce języka obcego.Bardzo ciężko mi się zmobilizować,a bardzo bym chciała przełamać swoje lenistwo.Moze w moim przypadku powinnam zastosowac inny skuteczny skrypt.Jezeli ktos moze pomóc,to bardzo proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977
Witam,czy ten podany przez Zosie skrypt KENAZ,ANSUZ,BERKANO,na przyswojenie wiedzy,pomoglby mi w nauce języka obcego.Bardzo ciężko mi się zmobilizować,a bardzo bym chciała przełamać swoje lenistwo.Moze w moim przypadku powinnam zastosowac inny skuteczny skrypt.Jezeli ktos moze pomóc,to bardzo proszę.

powinien pomóc. wypróbuj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bavarka

Skrypt KENAZ,ANSUZ,BERKANO napisany na podręczniku okazał się bardzo skuteczny w moim przypadku.Pomógł się skoncentrować a kiepsko z tym było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
duesouth

Mam pytanko na temat tego skryptu: KENAZ,ANSUZ,BERKANO

Chce go użyć do szybszego przyswajania języka obcego, może pomoże.Przez ostatnie 3 lata, przez wykonywanie pracy czysto fizycznej, mój mozg sie chyba zlasował. I nic nie przyswaja:(

Mógłby ktoś Miły napisać kiedy go najlepiej wykonać, najbliższa sprzyjającą data? Byłabym bardzo wdzięczna. A, i jeszcze jedno. Napisać go na książce do nauki, czy na kartce i nosić przy sobie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Woman

mnie tez się przyda taki skrypt, mózg mi się zlasował po ostatniej sesji;)

strach myśleć co będzie w następną

czy można wykonać kilka takich skryptów i po jednym powkładać do książek ? tyle tego mam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shimmy

a jest jakiś skrypt, żeby ta praca magisterska, którą mam zamiar pisać, a na razie mam tylko temat :P no przydaloby się tak wyrwać do przodu z ta pracą :D i na czym przyklei ten skrypt? na laptopie?? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szunia

Co wam powiem to wam powiem,ale zoska 1977 to najlepsza runistka jaka znam.Korzstalam z jej uslug juz pare razy i zawsze wychodzi to co ona(jej runy) przepowiedza.Nigdy sie nie pomylila w moim przypadku.Chce na tym forum podziekowac ci zosiu z calego serca.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość swiftie

Może ktoś zdąży (i zechce) mi do jutra pomóc. Mianowicie jutro mam maturę z języka polskiego i chciałabym się wesprzeć jakimś skryptem. Myślałam o raidho, kenaz, ansuz. Co o tym sądzicie? Pisze polski rozszerzony i zależy mi na jakimś "natchnieniu twórczym" podczas pisania wypracowania, na jasności umysłu, żeby dobrze zrozumieć tekst lub wiersz itd. Zalezy mi na b. dobrym wyniku, bo od tego zależy to, czy dostanę się na wymarzone studia.

Czy tym skryptem moglabym się też wesprzeć w kolejne dni na matematyce i angielskim, czy na te przedmioty odpowiedniejsze byłyby inne runy? Liczę na jakąś pomoc od bardziej doświadczonych forumowiczów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ndrozdowski

Skrypty nie działają z dnia na dzień więc tutaj to już Ci chyba pomoże wyłącznie twoja wiedza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość swiftie

To nie miał być skrypt, który doda mi wiedzy :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ndrozdowski

Niezależnie od tego na co miał być ten skrypt to i tak nie działa on z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977
Może ktoś zdąży (i zechce) mi do jutra pomóc. Mianowicie jutro mam maturę z języka polskiego i chciałabym się wesprzeć jakimś skryptem. Myślałam o raidho, kenaz, ansuz. Co o tym sądzicie? Pisze polski rozszerzony i zależy mi na jakimś "natchnieniu twórczym" podczas pisania wypracowania, na jasności umysłu, żeby dobrze zrozumieć tekst lub wiersz itd. Zalezy mi na b. dobrym wyniku, bo od tego zależy to, czy dostanę się na wymarzone studia.

Czy tym skryptem moglabym się też wesprzeć w kolejne dni na matematyce i angielskim, czy na te przedmioty odpowiedniejsze byłyby inne runy? Liczę na jakąś pomoc od bardziej doświadczonych forumowiczów. :)

wystarczy sama runa ansuz.na wszystkie egzaminy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi