Jump to content
Sign in to follow this  
Guest truskawka

Horoskop celtycki - jesion

Recommended Posts

Guest truskawka

Jesion - 25 maj - 3 czerwiec i 22 listopad - 1 grudzień

 

Ambitny - Inteligencja połączona z wyobraźnią, zdolność do syntezy. Intuicja, fantazja.

 

Drzewo osiąga 40 m wysokości. Rośnie w lasach łęgowych. Często sadzony w parkach. Liście złożone, nieparzystopierzaste, wcześnie kwitnie. Pień prosty o szarej, gładkiej korze. Ludzie urodzeni w tym okresie są inteligentni, zdolni i ambitni. Robią to co uważają za słuszne ignorując krytyczne uwagi pod ich adresem. Należą do ludzi trudnych we współżyciu, ale można im zaufać i liczyć na nich będąc w trudnym położeniu.

 

Niezwykle ujmujący, lubiany przez bliskich i obcych. Charakter żywy, impulsywny, wymagający. Robi to co uważa za słuszne, kpi z krytycznych i złośliwych uwag, jest ponad tłum. Osiąga wysokie cele dość łatwo, ale jeśli mu to nie wyjdzie odsuwa się od świata - nawet w zacisze klasztoru. Ambitny, inteligentny, zdolny, często błyskotliwy. Mimo życzliwości i przyjacielskości potrafi być egoistyczny i egoistycznie nagina do swoich zadań. Ale to nie jest przeciętna natura i możesz mu zaufać, możesz liczyć na niego. W miłości — nasz fantasta i oryginał jest wierny, rozważny, czasem nawet rozwagą przewyższa uczucie. Jeśli zdecyduje się na życie we dwoje to nie praktykuje tego założenia jako żart. Jesion żongluje swoim losem, pędzi przez życie, szuka niezwykłości. Nie będzie wam wcale źle w cieniu jego gałęzi nawet w złe burzliwe dni.

 

Jesion to fantasta i oryginał, wolny duch, który nie znosi ograniczeń. Żongluje losem i pędzi przez życie, szukając niezwykłości. Jest ambitny, zdolny i błyskotliwy, łatwo osiąga wysokie cele. Zawiedziony usuwa się w cień - nawet w zacisze klasztoru ! Poważne rozczarowania blokują jego życiową ekspansję, trudno mu uwierzyć w jakiś sukces. Robi zawsze to, co uważa za słuszne, kpi sobie z krytycznych i złośliwych uwag. Mimo wrodzonej życzliwości do ludzi jest egoistą, potrafi naginać otoczenie do swoich żądań. Swe dziwne i nieuzasadnione życzenia ubiera w piękne słówka i tak kamufluje, że wiele osób nie orientuje się, iż Jesion przeholował. On dokładnie wie, komu można wejść na głowę i pokazać pazury. Dzięki inteligencji i wyjątkowo rozwiniętej intuicji bezbłędnie wyczuwa ludzi. Jesion jest wytworny i ujmujący, lubią go właściwie wszyscy. Uroda i wysoki współczynnik inteligencji ułatwiają mu miłosne podboje. Jest niezwykle trudny we współżyciu, impulsywny i wymagający, ale można mu zaufać i liczyć na niego w ciężkich chwilach

 

Źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Jesion - Ambitny

25 maja - 3 czerwca

22 listopada - 1 grudnia

 

Jesion jest osobą niezwykle żywiołową i spontaniczną, często obdarzoną wyjątkowa urodą. Inteligentny i bardzo utalentowany, a jednocześnie bardzo ambitny i pracowity. Odpowiedzialny i godny zaufania, ale czasem zachowuje się bardzo egoistycznie. W miłości często kieruje się rozumem a nie sercem, jest wierny i uczciwy, rozważny, poważnie traktuje partnerstwo.

 

źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,jesion,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

JESION 25 maja - 3 czerwca, 22 listopada - 1 grudnia

Jesion jest niezwykle przyjacielski, życzliwy, a więc po prostu - niezwykle ujmujący i, co za tym idzie automatycznie, lubiany przez wszystkich. Czasem wykorzystuje swoje panowanie nad sympatią ogółu i potrafi wtedy egoistycznie naginać ludzi do spełnienia różnych żądań i zachcianek. Ale z drugiej strony, najbardziej wymagając jest w stosunku do siebie samego. Żywy i impulsywny, bardzo ambitny, ale nie wieloma dysponuje w sumie środkami, aby osiągnąć sukces. Potrafi być "ponad wszystko", nie przejmować się krytyką, a nawet kpić z niej. Brak mu jednak odporności w obliczu własnych klęsk i porażek. To jedno może go zmusić do wycofania się zupełnego z aktywnego życia. Dla innych ważne powinno być, że można mu zaufać, liczyć na niego śmiało, i że w tym względzie nie zawiedzie. Jego miłość zaszczyca, jest w niej wierny i rozważny, i dobrze jest z nim. Trochę fantasta i natura nieprzeciętna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...