Jump to content
Guest awenita

Czy wogóle miało to być jako związek?

Recommended Posts

Guest awenita

Witam serdecznie!

Jeszcze małżeństwo (z dziećmi)

on 1979-12-06 (ani z daty ani z imienia nie jest tym człowiekiem co tam go opisują),

ja 1981-09-13.

Zawsze czułam, że to taka "pomyłka życiowa"?

Mimo to stało się jak się stało? Dlaczego?

 

Czy to TAKA KARMA?

Czy Głupota!?

 

Pozdrawiam PROSZĄC O INTERPRETACJĘ ZWIĄZKU.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest awenita

Już po rozwodzie...

 

Ciekawe co teraz będzie?

 

Jakby ktoś mógł mi odpowiedzieć, czy spotkam jeszcze kogoś zanim się zestarzeję na dobre?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

Przykro mi z powodu rozwodu.Wibracją Waszego związku była liczba 13/4, czyli karma pracy. Podobno nie należy sobie tej 13 w zwiazku brac do serca, al ja z doświadczenia wiem, ze sa to trudne zwiazki, bo włsnie w takim życje. On z klucza wcielenia ma 9, czyli podejrzewam że żyje trochę w swoim świecie, do tego z drogi życia ma 8 a one lubią rządzić. Ty masz z drogi zycia 5, osobiscie odbieram je jako zabawowe lekkie, tymbardziej mogłaś się nie rozumieć z mezem 8, bo nadajecie na innych falach. Z dnia urodzenia i klucza wcielenia masz 13, a to moze nadawac w zyciu troche trudnosci, pracy itp Troche sporo masz tych 13 :) Jeśli chodzi o zwiazki o wibracji 13, to charakteryzują sie tym ze przechodza wiele transfoemacji i jest to u nich bardziej widoczne niz w innych wibracjach. Takie zwiazki wlasnie nierzadko sie rozpadaja, jak u Ciebie. 13 z dnia urodzenia przypisane jest transformacja życia zawodowego poprzez zycie uczuciowe, czyli sluby rozwody itp. bo 13 to regeneracja poprzez kleske, moze ten rozwod est poczatkiem czegos nowego, czegos nawet pozytywnego?

 

To co będzie dalej, to chyba musisz zapytać w dziale wróżb, bo przynajmniej ja z daty nie potrafie nic powiedziec

Edited by Dirty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest awenita

Witam!

Dziękuję za odpowiedź!

 

Rzeczywiście liczba 13 prześladuje mnie cały czas.

Nawet dziwnym trafem w szkołach byłam zawsze nr. 13.

i przy losowaniach byłam na 13

i nr mieszkania, które wynajmowaliśmy kiedyś 13.

 

Da się jakoś nadać tej 13 lepszy wyraz?

 

Myślę że zawsze wybieram złe cele.

Mam wrażenie, że cały czas pracuję nad dotarciem do celu wszystkimi siłami, kosztem siebie, znajomych i nawet zdrowia a i tak spełnienie tego nie daje efektów.

Staram się aby było dobrze i to na darmo. ( tak było w związku i chyba zaczyna być tak z synem)

 

Pozdrawiam, :)

Edited by awenita

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SooYoung

13 mówi o transformacji - uczysz się w życiu poprzez tracenie i zdobywanie nowego,dlatego też mogę spotykać Cię rozczarowania bo zaufasz komuś a on Cie zdradzi, zawiedzie czy odejdzie.

To dobra wibracja dla osoby która wie że wszystko z czasem przemija i to dobre i to złe i pogodzi się z tym, nauczy się płynąć z prądem życia, ale to nie oznacza bierności tylko swoistą pogodę ducha i zrozumienie ze życie to cykl i Ty masz tego się nauczyć.

13 to takie buddyjskie - Nie przywiązuj się za bardzo, ciesz się chwilą, wykorzystuj ją.

 

To też karma pracy - czyli że praca jest dla Ciebie bardzo ważna i bez niej tracisz swoją pewność siebie.

Praca jest wpisana w Twoje życie - ale tylko od Ciebie zależy jak do tego podejdziesz - czy jak do kary czy się z tym pogodzisz i zaczniesz z tego wyciągać korzyści - nie mówię tu o pieniądzach. I nie poświęcaj się dla innych, a zwłaszcza nie zaniedbuj zdrowia w imię dobra innych.

 

13/4 mogą mieć problemy z kręgosłupem, nogami, kręgosłupem szyjnym, bólami głowy i ramion i także z układem nerwowym bo wszystko gniotą w sobie.

I po co to Tobie ? Jeśli wiesz że nie masz czy nie będziesz mieć z tego oczekiwanych efektów to choć częściowo sobie odpuść, świat się nie zawali, podziel obowiązki na innych , zajmij się sobą, o i otoczenie zacznie patrzeć na Ciebie jak na osobę pogodną a nie wiecznie zmęczona i oczekującą docenienia.

 

13 daje 4 czyli władza i usztywnienie w poglądach przez co relację z bliskimi stają się trudne - dlatego tez czasami odpuść, daj im samym decydować. 13 są uparte i chcą żeby wyszło na ich, dla ciebie to oznacza staranie się, ale syn może to odbierać jako narzucanie mu Twojego zdania, a czasami lepiej dla Ciebie a przede wszystkim dla Twojego zdrowia to być bardziej na luzie.

 

I jeśli z synem nie masz dużych problemów czyli np. syn nie ma kłopotów z prawem albo nie wpadł w złe środowisko czy nie ulega nałogom, to niech sam decyduje o pewnych rzeczach, daj mu trochę swobody a Twoje zaufanie z czasem wróci Do Ciebie w postaci dobrego i trwałego kontaktu z synem.

 

13/4 musi się nauczyć że jej postawa -> Chce dla Ciebie dobrze i np. zaharowywuje się a Ty tego nie doceniasz - jest przez otoczenie odbierane jako emocjonalny szantaż, albo sygnał chce tobą rządzić. Otoczenie nie rozumie że 13/4 tylko tak potrafi okazywać uczucia.

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

Jeśli chcesz podaj date syna, sprawdze Wasza relację

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest awenita

:)

Witam!

Syn jest jeszcze mały (4 lata), ale jeżeli będzie mieć bardziej charakter ojca, to już wiem, że sobie nie poradzę.

Jest dobre dziecko i mądre, bo dużo z rozwodu rozumie - albo mi sie wydaje

 

syn Wiktor 03-02-2010r.

ja Anita 13-09-1981r.

Pozdrawiam,

Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

Twój synek,tak jak Twój były mąż ma z drogi życia 8, wiec moze Ci go trochę przypominać, choć trzeba brac pod uwage inne liczby bo one czasem dominuja droge zycia. Jao 8 moze byc troche dominujący. Twoja droga życia równa się I pz Twojego syna, wiec jest to związek karmiczny. Macie zupełnie różne drogi życia, przez co możecie się zcierać.

 

Wstawię Ci coś, co Ci pomoże w relacjach z synem i wychowaniu, jest maly tym lepiej :) masz wiecej czasu by poprawic relacje, I koniecznie pracuj nad swoją 13 tka :)

 

DZIECKO ósemka

 

Selektywnie ukierunkowana pamięć dziecka ósemki wyostrza wspomnienia o potrzebie siły, walki i obrony własnego stanowiska w konfrontacji z większymi i silniejszymi osobami. Dziecko ósemka szanowane jest za siłę, potrafi walczyć i bronić. Jest wojownikiem w pełnym tego słowa znaczeniu, podejmuje walkę tylko wtedy, gdy nie widzi innego rozwiązania. Posiada umiejętność wyczucia sytuacji, instynkt samozachowawczy pozwala mu działać logicznie i intuicyjnie, z odsunięciem emocji na plan dalszy. Dziecko ósemka przeżywa emocje dopiero po opanowaniu sytuacji.

Nawykowy system obronny przerażonego dziecka ósemki to walka, bycie twardym i sprawdzanie ludzi, którzy mają nad nim władzę, ich kompetencji i poczucia sprawiedliwości.

Dziecko ósemka czuje się wolne, jeśli posiada prawo wyboru, możliwość podejmowania decyzji. Lubi panować nad sytuacją i czuć władzę

nad swoim losem. Nigdy nie pogodzi się z dominacją i próbą ustawiania.

Po czternastym roku życia przesuwa się jego uwaga wewnętrzna: z identyfikacji z potrzebą bycia silnym w dzieciństwie na potrzebę buntu i rewolucji, aby przejąć ster własnego życia w swoje ręce. Jeśli dziecko ósemka twierdzi, że się nudzi, jest to znak, że maskuje prawdziwe odczucia.

Dla dziecka ósemki postawa poddańcza jest niemożliwa do przyjęcia. Przywiązanie do prawdy i prawa powoduje poszukiwanie sprawiedliwości. Czuje się przygniecione własnym wewnętrznym poczuciem winy tak mocno, że gniew jest często nie uzewnętrzniany.

Nuda jest zastępowana przesadną intensywnością doznań, np. nadmiarem jedzenia, towarzystwa, używek itp.

 

Dziecko ósemka potrzebuje:

- prawa do jawnego wyrażania agresji,

- prawa do podejmowania decyzji, możliwości wyboru,

- prawdy i przestrzegania przez autorytety (dorosłych) ustanowionych przez nich reguł,

- komunikowania swoich głębokich potrzeb i emocji,

- jasnego określenia reguł i mówienia o rzeczach ważnych,

- logiki w postępowaniu otoczenia,

- wskazywania przyczyn konkretnych zdarzeń,

- czułości, przytulania i gestów dających poczucie bezpieczeństwa.

Ciało dziecka ósemki najszybciej uzewnętrznia problemy emocjonalne i zachwiane poczucie własnej wartości poprzez dolegliwości kości, kręgosłupa, stawów, żołądka, systemu trawiennego, poprzez alergie i dolegliwości sercowe.

Pozytywne twierdzenia, które rodzice lub opiekunowie mogą zakodować w świadomości dziecka, tak aby kreowały w przyszłości jego dobre emocje i wysoką samoocenę, są nieocenionym darem. To zależnie od opinii i słów usłyszanych od otoczenia wykształci się system wartości oraz nawykowe zachowania i reakcje na stres. Możemy wyposażyć dziecko ósemkę w pomocne dla niego przekonania o sobie samym i świecie. Są one wsparciem i podporą dla formującej się osobowości.

 

Każde dziecko potrzebuje miłości.

Ważne dla dziecka ósemki są zdania:

1. Moje kochane dziecko, życie wspiera twoje pomysły.

2. Oddychasz pełnią życia.

3. Rozluźnij się, życie cię wspiera.

4. Jesteś silne i wiesz, czego chcesz.

5. Jesteś bezpieczne.

6. Miłość wybacza i jest wolna.

7. Zasługujesz na miłość.

8. Ciesz się i płyń radośnie przez życie.

9. Świat cię lubi, jest bezpieczny i przyjazny.

10. Kochaj i akceptuj siebie.

 

Jeśli ósemka ma rodzica piątkę, wzajemne relacje uczą ją korzystania z własnej wolności, tak aby nie ranić bliskich. Dziecko rozwija pasję podróży i zmysł handlowy, jest ciekawe nowości. Rodzic uczy się dyscypliny, koncentracji i wytrwałości. Może pogłębić własną świadomość duchową. Dziecko zyskuje swobodę wyboru i możliwość podróży, które warunkują jego poczucie wolności.

Trudno jest dziecku poradzić sobie z niecierpliwością i moralizowa-niem rodzica impulsywnego, leniwego, fanatycznego i zapatrzonego w siebie.

 

m. brzoza numerologia zwiazków

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest awenita

Witam ponownie!

Jak się uda to ... skoro pytam o syna może coś wiadomo będzie w sprawie córki Natalia 08-02-2013r.

Tu dzień urodzenia 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

asz maleńką córeczkę :) moja jest niewiele starsza. Dobrze,że o nią pytasz, im wcześniej zaczniemy wychowywać dzieci zgodnie z ich potencjałem i indywidualnymi potrzebami tym lepiej, numerologia usmwiadamia nam czego potrzebuja nasze pociechy. Po pierwszą analizę sięgnęłam gdy córeczka miała zaledwie tydzień ;)

 

Widzę,że (poza Tobą) Twoim najbliższym powtarzają się 8, nie wspomniałam o tym, ale osoby które mają 8 są tu po to by zmienić karmę rodową, pojsc pod prad przełamać schematy. Moja córeczka tez ma 8 z dnia ur. jak Twoja :) dodatkowo 8 to ponoc inkarnowani szamani, wojownicy.

 

Córeczka z drogi zycia ma 16/7, szesnastka jest karmą miłości i relacji międzyludzkich. Tu 16 jest bardz fajnie opisana 7/16 trudna miłość, czyli karma miłości | TwojaNumerologia.pl

 

O ile sie nie myle to Natalka tworzy związek karmiczny z Wiktorem bo jego droga życia jest taka sama jak jej dzien ur, Natalka tworzy go równiez ze swoim ojcem. Klucz wcielenia Twojego syna, jest rowny Twojej drodze zycia, wiec to tez swiadczy o karmicznosci(pisalam o tym poprzednio). Alez sie to u Was wszystko łączy!

 

 

DZIECKO siódemka

 

Selektywnie ukierunkowana pamięć dziecka siódemki wyostrza wspomnienia o przyjemnych doznaniach, kolorowych chwilach i zdarzeniach. Nawet jeśli doświadczenia były bolesne, uwaga dziecka siódemki skupia się na pozytywnych aspektach sytuacji. Potrafi ono wyciągnąć dla siebie z przeszłości to, co najlepsze.

Po burzy emocji lub w trudnej sytuacji odreagowuje w ciszy i spokoju. Lubi samotność spaceru i intymną atmosferę czytanej tylko przez siebie książki. Poczucie wyobcowania dziecka siódemki jest związane z jego dumą wewnętrzną. Aby nie dać się zranić i skrzywdzić, tworzy ono nawykowy system obronny polegający na odsunięciu ewentualnego zagrożenia. Po prostu dystansuje się.

Dziecko siódemka jest głęboko uduchowione, posiada wiarę w sprzyjający los, lubi aktywność fizyczną. Dostrzega wiele możliwości samospełnienia. Jeśli grupa nie dostrzega jego wyjątkowości i traktuje je jak dziwaka, odsuwając na margines, dziecko siódemka pociesza się własnym towarzystwem i byciem sobą.

Pragnieniem motywującym działanie jest dla dziecka siódemki możliwość robienia czegoś ciekawego, potwierdzenie własnej wyjątkowości oraz zdobycie szacunku.

Budzi często podziw nieuchwytnym czarem osobowości opartym na głębi ducha. Czuje się w nim wiecznie coś do odkrycia. Dziecko siódemka poszukuje filozoficznego sensu vlqzt>/, lubi wiedzieć i pogłębiać wiedzę.

 

Dziecko siódemka potrzebuje:

- czasu dla siebie samego, aby wyłączyć się z codziennej krzątaniny, by czytać, uczyć się, medytować, modlić się,

- poczucia własnej wartości,

- potwierdzenia swojej wyjątkowości szczególnymi doświadczeniami i umiejętnościami, które mogą uczynić z niego duszę towarzystwa,

- poczucia rzeczywistości i przeżywania emocji, by nie uciekać w fantazje,

- kontaktu z cudownymi zjawiskami natury: wschodem i zachodem słońca, mgłą, rozgwieżdżonym niebem, tęczą itp.,

- rozładowania napięcia i cierpienia wewnętrznego, gdy popada w obronny pracoholizm,

- głębi i przyjemności w kontaktach z innymi, aby nie poszukiwać coraz to nowych zajęć.

Ciało dziecka siódemki najszybciej uzewnętrznia problemy emocjonalne i zachwiane poczucie własnej wartości poprzez dolegliwości kolan, stawów, uszu, poprzez nerwowość, obsesyjność i depresję.

Pozytywne twierdzenia, które rodzice lub opiekunowie mogą zakodować w świadomości dziecka, tak aby kreowały w przyszłości jego dobre.

 

Każde dziecko potrzebuje miłości.

emocje i wysoką samooceną, są nieocenionym darem. To zależnie od opinii i słów usłyszanych od otoczenia wykształci się system wartości oraz nawykowe zachowania i reakcje na stres. Możemy wyposażyć dziecko siódemkę w pomocne dla niego przekonania o sobie samym i świecie. Są one wsparciem i podporą dla formującej się osobowości.

 

Ważne dla dziecka siódemki są zdania:

1. Moje kochane dziecko, potrafisz się porozumieć.

2. Mówisz z sercem o tym, co ważne.

3. Jesteś bezpieczne, proces życia cię chroni.

4. Masz prawo wyrażać złość. Tupnij sobie.

5. Zasługujesz na przyjemności w życiu.

6. Ciesz się życiem.

7. Ufaj swojej intuicji.

8. Miłość jest esencją wszystkiego.

9. Miłość jest dobra na wszystko.

10. Mów, życie cię słucha.

 

Jeśli siódemka ma rodzica piątkę, wzajemne relacje uczą dziecko korzystania z bogactw świata przez doświadczanie go zmysłami. Siódemka wnosi w życie rodzica głębię duchową i potrzebę panowania nad dziką pasją zmian. Wiedza i inteligencja są mostem porozumienia dla obydwu i umożliwiają komunikację własnych myśli z jednoczesnym szacunkiem dla odmienności i wolnej woli innych.

Trudno jest dziecku poradzić sobie z niecierpliwością i moralizatorstwem rodzica impulsywnego, leniwego, fanatycznego i zapatrzonego w siebie.

Edited by Dirty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest awenita

Czy można rozstrzygnąć już teraz, czy to córkę do byłego męża będzie ciągnęło, czy jego do niej?

Czy nawzajem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

ma 16 w drodze zycia a to oznacza zwiazki na odleglosc, wydaje mi sie ze w jej przypadku moze to oznaczac nie tyle zwiazki partnerskie na odleglosc co zwiazek na odleglosc z ojcem po Waszym rozwodzie.

 

w wolnej chwili dopisze jeszcze cos na Wasz temat. Jesli mozesz zweryfikuj prosze to co napisalam wczesniej, ulatwi mi to sprawe

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest awenita

Natalka jest taka jak opisują. Nie płacze jak się obudzi :) Umie sama się bawić. Jest ciekawa i jednocześnie b. ostrożna.

Łączy ludzi i nigdy nie da się na nią zdenerwować - nie płacze tylko wymaga donośnym głosem.

To ona wyciąga rękę do brata, babci aby z nią tańczył (bardzo lubi), ona wymyśla mu zabawy i to ona do niego lgnie - on taki wycofany (ale też ją kocha).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

Interesują Cię relacje bylego męża z córką wiec rozpiszę to może na córkę i na syna także, wstawie wzajemne relacje miedzy twoimi dzieci a ich ojcem tak jak to robilam tobie i dzieciom

 

były mąż 1979-12-06

 

dż 8

klucz wcielenia 9

 

syn Wiktor 03-02-2010r.

 

dż 8

klucz wcielenia 5

 

Jaki syn obecnie ma stosunek do ojca? Fakt jest jeszcze mały ale wydaje mi się,że w przyszlości Twoj syn moze sie ścierac z ojcem, oboje są 8 z dróg życia, więc oboje będą dosyć dominujący we wzajemnych relacjach. Dodatkowo wibracja ich związku to 16/7. Siedem oznacza karmę w zwiazku i to raczej trudna, a kiedy tak jak w ich przypadku wynika z 16 jest karma milosci i relacji miedzyludzkich, a wiec owinni dbac i dazyc do harmonii, co w przypadku dwoch 8 bedzie trudne. !6 to takze naulka dokonywania madrych wyborow, odpoweidzialnosc za siebie i rodzine

 

8/8

Związek rodzic dziecko dwu ósemek uczy organizacji, prawdomówności i szczerych reakcji. Jest to związek dwóch autorytetów z ogromną potrzebą posiadania własnej niezależności i wolności doświadczeń.

Dzieci ósemki potrzebują poczucia przestrzeni, kontaktu z przyrodą, drzewami i niebem. Ogromna siła fizyczna predysponuje je do pracy sportowej, koniecznie indywidualnej, dającej możliwość podejmowania własnych decyzji. Dzieci ósemki powinny nauczyć się w dzieciństwie komunikacji przez słowo, bowiem nawykowo wycofują się z przeżywania i uzewnętrzniania emocji.

Rodzice uczą się roli organizatora i przewodnika duchowego rozwoju. Aby osiągnąć równowagę materii i ducha, powinni panować nad pragnieniem posiadania władzy. Jest to wyzwanie, bowiem dzieci ósemki są szczególnie wysoko rozwinięte duchowo i posiadają naturalny instynkt, by komunikować się z Ziemią. W tym przypadku szczególnie ważne jest wypracowanie zdolności komunikacji własnych emocji i okazywania uczuć.

Ósemki w zestawieniu imion i nazwisk powinny mieć radość życia i zdolność komunikacji, ambicję i energię do działania oraz umiejętność realnej oceny rzeczywistości. Konieczna jest też zdolność do pracy w grupie i uwrażliwienie na potrzeby innych.

Dwie ósemki o silnej motywacji do działań w związku partnerskim będą poszukiwały siły, by kreować świat materialny i pogłębiać rozwój duchowy. Dlatego też niezbędny jest taki sposób przejawiania siebie, aby uzewnętrzniać emocje. Natura wojownika przynosi skuteczność działań i głębię wewnętrzną.

Ósemki zablokowane emocjonalnie w zestawieniu imion i nazwisk są zaborcze, ostre w kontaktach i nie liczą się z nikim. Jeśli są zbyt słabe wewnętrznie, nie potrafią działać skutecznie, oszukują i stają się ordynarne.

 

 

Wibracja ich zwiażku 16/7

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku również wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazwanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość lub często dzieli ich odległość.

 

Pasuje do nich, bo jestetscie po rozwodzie, wiec syn z ojcem nie beda miec tak czestego kontaktu

 

 

córka Natalia 08-02-2013r.

 

dż 16/7

klucz wcielenia 1

 

relacje z ojcem

 

Jeśli siódemka ma rodzica ósemkę, wzajemne relacje uczą ją równowagi między światem ducha i materii, wartości pieniądza, skutecznej organizacji działań i dyscypliny. Dziecko rozbudza w rodzicu pragnienie duchowych doświadczeń i dociekliwość. Łączy ich sprawność fizyczna i umiejętność logicznego myślenia. Rodzic może dać dziecku umiejętność osiągnięcia materialnego spełnienia i społecznego prestiżu, poprzez swój zmysł praktyczny.

Problemem dla dziecka będzie klęska finansowa rodzica, jego egoizm, brutalność, surowość, skłonność do destrukcji, nieczułość i zatwardziałość.

 

Wibracją zwiazku Twojej córki z ojcem jest 15/6 i nie jest to zbyt dobra widomosc, bo chociaż wibracja 6 jest rodzinną i harmonijną, to 15 jest tarotowa kartą diabła, czyli przedstawia ciemną stronę wibracji 6. Dodatkowo wibracja 15 daje zagrozenie rozerwania zwiazku, zauważ, że podobnie jest w wibraji syna z ojcem a wec wg mnie wyglada to tak jakby Twoje dzieci mialy w przeznaczeniu życie z dala od ojca... Miałam zwiazek 15 z kims i moj partner równiez z inna kobieta i powiem Ci ze faktycznie te zwazki rozpadly sie same z siebie, bez konkretnej przyczyny,takze cos jest w tym.

 

 

Mam nadzieje ze pomoglam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lukas85

sory ze sie wcinam w temat napisalas wyzej ze mialas zwiazek 15 czyli 6 i sie sam z siebie rozpadl,czy to dotyczy tez wibracji dnia slubu? 26.03.2011 i tez wychodzi 15/6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

hmm trudno mi powiedziec najwiecej zalezy od was, ale podaj mi wasze daty sprobuje cos powiedziec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest awenita

Witam!

Dziękuję za pracę.

Syn już teraz zawsze się kłócił z ojcem nie mogąc z nim osiągnąć harmonii. Kłócił się i bił ojca broniąc mamy i miał żal, że nigdy nie miał na niego czasu.

Teraz nim rządzi... bo jest jeszcze mały i mu były na to pozwala.

Teraz tata jest od atrakcji - wożenia samochodem i po "gościach" i po pizzeriach itp.

I syn zawsze bardzo trzyma wszystko w sobie i buntuje się na niesprawiedliwość i na to że się go nie wysłucha i niedotrzymywanie słowa itp.

Trochę pozbyłam się winy za ten rozwód :)

Mięliśmy z dziećmi udany weekend.

Gdyby nie babcia i tatuś byłby idealny...:)

 

Pozdrawiam,

Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn
sory ze sie wcinam w temat napisalas wyzej ze mialas zwiazek 15 czyli 6 i sie sam z siebie rozpadl,czy to dotyczy tez wibracji dnia slubu? 26.03.2011 i tez wychodzi 15/6
Nie, to nie powinno mieć wpływu. :) Dobra, solidna data ślubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lukas85

Engelsk twoje slowa dodaja otuchy,napawaja mnie nadzieja lubie czytac twoje posty,dzieki:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

Tak naprawdę,żeby poznac wibracje daty ślubu nie wystarczy zredukować datę slubu, trzeba obliczyc Wasz rok osobisty, miesiąc osobisty i dzien osobisty w ktorym zawarliscie zwiazek małżenski. Dla mnie to troche zagmatwane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lukas85

z ciekawosci ci powiem ze wiem iz oboje bylismy w 1 roku numerologicznym ja w 5 osobistym a ona w 9 ale czy nie zbaczamy z tematu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...