Jump to content

Dentysta, liczb, demony ?

Recommended Posts

Mianowicie, jakiś miesiąc temu może śnił mi się jakis hotel coś w tym stylu (szczegułów dokładnie nie pamiętam ale postaram sie przybliżyć sen jak najbardziej) byłem w nim i poszedłem do kogoś do pokoju, stałem w drzwiach, nagle ktoś za mną otworzył swoje drzwi, wyszedł z nich wysoki facet i powiedział mi 11 dni i 17, nagle jeszcze z innych drzwi wyszło jakieś staare małżeństwo i powiedzieli mi, w sumie krzykneli żebym go nie słuchał bo to demon, w tym momencie się obudziłem i było koniec spania na tą noc i strasznie mnie męczy ten sen do tej pory, 11 dni minęło nic się nie stało a 17 sobota popada w ostatnią sobote maja, i cały czas zastanawiają mnie te liczby i to że to był "demon". Kolejny dzisiejszy sen, byłem u dentysty, gabinet wyglądał bardzo podobnie jak u innego lekarza do którego chodziłem ale byłem tam może 2-3 razy,a dentysta wyglądał niemal identycznie jak chirurg który mnie przyjmował w szpitalu ponieważ 8 stycznia miałem wypadek samochodowy no i pamiętam dokładnie że powiedział że robimy zęba piątke na początku rozwiercił mi po prostu dziuręa pożniej jakby całego zęba i gdy go dotykałem językiem czułem straszny ból, poźniej nagle znaleźliśmy się w innym gabinecie i powiedział mi że musimy go dokończyć i umówić się na inną wizytę i powiedział mi że na jutro (czyli tak jakby dzisiaj) między 22.30 a 23 bo wtedy będe senny i nie będzie mnie tak bolało po czym się obudziłem i także już nie zasnąłem. Nie wiem czy okoliczności życiowe mają coś wspólnego z tymi snami ale jak juz pisałem 8 stycznia miałem wypadek samochodowy a 27 stycznia zmarł nagle mój dziadek, nie byliśmy jakoś tak bardzo zżyci, zawsze był cichy nigdy wiele nie mówił tyle że mieszkaliśmy po "sąsiedzku" No i to chyba wszystko. Bardzo proszę o jakąś pomoc. Pozdrawiam.