Jump to content

prezes - wizyta w domu


Recommended Posts

Witam,

 

będę wdzięczna za interpretację snu o prezesie, a śniło mi się, że:

 

Prezes przyjechał na święta (przed świętami) do mojego domu rodzinnego (domu moich rodziców), kiedy byliśmy tam z najbliższą rodziną (rodzice, bracia, mąż). Przyjechał niezapowiedziany oczywiście, ale skoro się pojawił to zaprosiliśmy go do nas, poczęstowaliśmy jedzeniem, które on wypluł i skrytykował. Potem krytykował wszystko. (tata wychodząc z łazienki szturchnał go drzwiami i tego nie zauważył)

Ja w tym śnie starałam się bronić moich członków rodziny, co ostatecznie mi się chyba udało (specyficzny smak sałatek, słaby wzrok taty - włącznie z tym, że pokazywałam prezesowi taty okulary, że są takie mocne, że normalnie przez nie nic nie widać, a i tak dla taty są za słabe).

Prezes głównie krytykował wszystko, a ja broniłam rodziny, wyszedł niezadowolony, a moja rodzina zastanawiała się czy mam jeszcze pracę. W śnie prezes pozostawił wrażenie niepewności czy chcą mnie zwolnić czy sprawdzał mnie przed poważnym awansem, z przewagą na sugestię zmiany pracy.

 

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mogę dodać, że jestem obecnie w 5-tym miesiącu ciąży, i pracuję nadal - w miarę dobrze się czuję, a lubię moją pracę i ludzi, z którymi pracuję więc na razie nie jestem na L4. Muszę jednak przyznać, że sen bardzo mnie zdenerwował i zastanawiam się, czy praca nie wkracza zbyt daleko w moje życie osobiste.

 

Z góry dziękuję za wszelkie interpretacje.

Link to post
Share on other sites

Hmmm... jeśli tak to działa to mam nadzieję, że rzeczywiście będzie dobrze. Chociaż nie spodziewam się, żebym w ogóle miała szansę Prezesa w najbliższym czasie zobaczyć

Dziękuję za odpowiedź! :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...