Skocz do zawartości
neofita

2012 Koniec Świata.

Rekomendowane odpowiedzi

neofita

http://www.megaupload.com/?d=1T356LDX
http://www.megaupload.com/?d=WAPJ8UYM
http://www.megaupload.com/?d=14KYS3JS
http://www.megaupload.com/?d=2S5H3HMH
http://www.megaupload.com/?d=A9LCMM1J
http://www.megaupload.com/?d=UY4P1VWU
http://www.megaupload.com/?d=17VUUPG6

Film dokumentalny.

Edytowane przez neofita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gay

Koniec świata jest co 12naście lat. w 2000 roku też mniał byc jak i wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fallen_angel

No cóż, każdy film ma jakieś przesłanie, przesłaniem tych filmów jest najwyraźniej to, byśmy przejrzeli na oczy, iż to, co tworzymy, może nas zniszczyć, w Terminatorze człowiek zbudował program Skynet, który po zdobyciu własnej inteligencji zaczął niszczyć ludzi, Matrix - podobnie tylko ludzie stali się niewolnikami własnego tworu nawet o tym nie wiedząc. Także coś w tym jest. Jednak co do filmu 2012:Domsday to film na podstawie plotek, różnych teorii i kalendarza Majów. Ja bym się nie przejmował, zapowiadali tyle tych końców świata, że chyba trudno zliczyć ile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vade in pace

Powiem tak nie spojrzalem na rzaden link ale mam pamiec do filmow z przed 10 lat pamietam jak dzis, siedzialem na wersalce w niedzielne (chyba ) popoludnie rodzice i film na dwojce co tydzien odcinek o koncu swiata nie wiezylem a podekscytowany bylem ze tak moze byc, do tej pory ta data byla dziwna bo wg przepowiedni Nostra. sie spelnia podobienstwo..az strach o bliskich..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mefi

ykhm... tylko zapominacie o tym , że sami naukowcy pewnie z jakieś 20 teorii mają na koniec świata :chytry: chociaż by uderzenie asteroidy, wybuch super wulkanu który znajduje sie pod Yellowstone ktore zdarzają sie co 300 tys lat, superaktywność słońca ktora zdarza sie co 11 tys chbya- jedna z aktywności <nie wiem czy super ma byc obserwowana na przełomie 2012 -2013 i występują one co 11 lat>, przebiegunowanie ziemi, utrata powłoki magnetycznej, odlegly pulsar spali nam atmosferę... itd... i niektóre zdarzania są cykliczne .. i większość sie spoźnia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tulip

Podsumuję Was jednym jedynym linkiem i tym samym wyczerpię w 101% temat.

1254861495_by_hasam_500.jpg

Edytowane przez Tulip
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fatimma

a jak wy sobie wyobeazacie koniec swiata .. moze to choc ta teorie gdzies zaslyszalam ...ze swiat stanie w miejscu tzn. np kraje rozwiniete stana calkowicie w rozwoju ...a kraje mniej rozwiniete zaczna sie bardziej cywilizowac ... tylko nie pasuje mi jak to sie ma do calego swiata ... a moze ten koniec swiata .. jes zle interpretowany ... moze to chodzi o koniec czegos ... jakiegos etapu ... i rozpoczeci nowego ..

poptrzcie na skutki przebiegunowania co sie dzieje na dzien dzisiejszy .,,, gdzie pory roku sie zamieniaja miejscami ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dab

koniec Swiata bedzie wtedy kiedy umre. taki sam koniec swiata bedzie dla kazdego z was. a czy wczeniej czy pozniej co za roznica jak wszyscy gina :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tulip

Końcem świata się zajmują.. no tak.. coś musi przyćmiewać własne problemy lub też ważniejsze sprawy których nikomu się nie chce załatwiać :P

Dla mnie koniec świata już jest od moich narodzin hahah ludzie się nienawidzą, nie pomagają sobie, zabijają się, są nieżyczliwi.. to dla mnie koniec świata :/ Ludzie nie mają w sobie miłości, cierpliwości, ciepła i nie dają bezpieczeństwa. Liczy się mienie i przyjemność płynąca z krzywdzenia innych... Koniec Świata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TransHuman
koniec Swiata bedzie wtedy kiedy umre.

Bingo.

taki sam koniec swiata bedzie dla kazdego z was. a czy wczeniej czy pozniej co za roznica jak wszyscy gina :P

What if you are wrong? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dab
Bingo.

What if you are wrong? ;)

a co chail bys zyc sam na swiecie gdy juz nikogo nie bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TransHuman
a co chail bys zyc sam na swiecie gdy juz nikogo nie bedzie?

Naprawdę uważasz, że zostanie dokładnie 1 osoba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dab

mysle ze konca swiata nie bedzie a na koniec Swiatow bede patrzyl juz dawno z gory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TransHuman
mysle ze konca swiata nie bedzie a na koniec Swiatow bede patrzyl juz dawno z gory.

Again: What if you are wrong? ;)

Ale podoba mi się Twoja perspektywa czasowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dab

moze i w szkole by podkreslili to zdanie ale taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kj_visage

Z powodu awarii koniec swiata odwolany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_Domi_

kj_visage Masz absolutną racje :_okok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pit
Z powodu awarii koniec swiata odwolany ;)

Kj___visageI to jest najsensowniejsza odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwanov

Koniec świata.Kolejny już.Nie rozumiem fenomenu oczekiwania na absolutny koniec,dzieje się to pod wpływem religii czy być może innych fantasmagorii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fallen_angel

Kiedy nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o kase, ludzie zarabiają na naiwniakach, którzy wierzą w nadchodzący koniec świata, który wg kalendarza majów nastąpi w 2012. Czysta bajka, są spekulacje, ale to, że się kończy kalendarz to nie powód do paniki, nam co roku kończy się kalendarz, idziemy do kiosku i kupujemy nowy. Fakt, może nam zagrozić asteroida, wybuch wulkanu lub też inne zjawiska na które nie mamy wpływu. Powstają nawet kulty lub jak kto woli sekty namawiające ludzi do nawrócenia powodu tego roku. Kompletna paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dahut

Jeśli ten "koniec świata" sprawiłby, że ludzie zaczęliby się rozwijać duchowo, to tylko więcej takich końców! Ale pesymistycznie niestety podejrzewam, że głównym efektem tych, którzy w niego wierzą będzie panika.

Poza tym ludzie chyba lubią adrenalinę - a takie wydarzenie z pewnością tym dającym mu wiarę tej adrenaliny dostarcza. Btw, strasznie ciekawa jestem jak masy będą się zachowywać w grudniu 2012. To nawet byłby dobry temat na jakąś sensowną pracę naukową ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mefi

jeśli bedzie czas na napisanie pracy... :P według niektorych podań koniec świata ma trwać 3 dni... :chytry: czyli do wigilia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tulip
Btw, strasznie ciekawa jestem jak masy będą się zachowywać w grudniu 2012. To nawet byłby dobry temat na jakąś sensowną pracę naukową ^^

W grudniu 2011 ;]

Koniec to pojęcie dość względne i raczej.. "umowne" trochę co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dahut

@up

Czemu 2011?

@Mefi

Jak zawsze wszystko ma swoje plusy i minusy - co prawda odbędą się świąteczne porządki, ale za to też doświadczy się dobrego jedzenia i prezentów ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_Domi_

[YOUTUBE]P5Qv7tJtiyw[/YOUTUBE]

Dla zainteresowanych znalazłam coś takiego .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asmic

lepszy jest film "Zapowiedź" w roli głównej z Nicolasem Cage'm. Przepowiednie małej dziewczynki i koniec świata nowoczesna wersja biblii polecam :)

Tutaj mozna obejrzeć ten film :)

http://www.megavideo.com/?v=XWHHMTM8 jesli po 72 minutach wyskoczy limit wystarczy tylko zresetować połączenie z internetem na neostradzie lub zmienić ip w inny sposób :) potem zaznaczyc w miejscu ktorym skonczylismy i gotowe :)

Edytowane przez Asmic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mefi

emm ten film nie wnosi niczego nowego do sposobów zagłady ziemi jakiej nie przewidywali by już naukowcy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asmic

to dobrze bo ja wszystkich nie widziałem ;P tej również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi