Skocz do zawartości

Ćwiczonko z kartą... w sejfie - Kim jestem?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Karta:

 

Symbolizuję min. uznanie.

 

W założeniu formuła miała być reprezentowana przez "Kim jestem?". Wyciągamy kartę i w dwóch maksymalnie słowach określamy co mówi ona o osobie. :)

To nie szkodzi, że na początku jest to niepełna informacja. Jak zbyt dokładnie określamy osobę to ktoś odgaduje w pierwszym ruchu kim ona jest i nie ma zabawy. Kiedy informacja jest szczątkowa wtedy uruchamiamy naszą intuicję, a o to chodzi w tym ćwiczeniu.

 

Czy to Król Buław?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
W założeniu formuła miała być reprezentowana przez "Kim jestem?". Wyciągamy kartę i w dwóch maksymalnie słowach określamy co mówi ona o osobie. :)

To nie szkodzi, że na początku jest to niepełna informacja. Jak zbyt dokładnie określamy osobę to ktoś odgaduje w pierwszym ruchu kim ona jest i nie ma zabawy. Kiedy informacja jest szczątkowa wtedy uruchamiamy naszą intuicję, a o to chodzi w tym ćwiczeniu.

 

Czy to Król Buław?

 

Drogi Zib, opisałam tak jak umiałam. Tyle, dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Zib, opisałam tak jak umiałam. Tyle, dziękuje

 

Nie bierz tego do siebie, bo przy okazji przypomnienie jest dla wszystkich. Ja wiem, że to bardzo trudno zrobić to w 2 słowach, zdecydować które z 1000 tych co mogłyby opisać osobę interpretacją tej karty. Cały smaczek gry jednak w tym, zabawa i wyzwanie dla prowadzącego oraz biorących udział po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to Sprawiedliwość.

ale samą Sprawiedliwością nie jestem. Ona zwykle powolna a ja jestem błyskotliwy

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet mieczy??????

 

Czyż moja podpowiedź: używam intelektu, jestem uczciwy, sprawiedliwy. Ce****e mnie wnikliwość, ciekawość świata, Nie uciekam od problemów, ale stawiam im czoła

nie opisuje właśnie Pazia Mieczy?

Brawo Davisa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie 3 buław.

 

Jestem zmotywowana, myślę perspektywicznie, ale jestem również świadoma granic swoich możłiwości. Jestem głodna wiedzy. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to 7 Monet?

 

Niestety nie...

 

Jestem zmotywowana, myślę perspektywicznie, ale jestem również świadoma granic swoich możłiwości. Jestem głodna wiedzy a praca sprawia mi przyjemność. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 8 Kielichów?

 

Niestety nie, Głupiec też nie

Podpowiedź - stoję na progu, mam opcje - Kim jestem?

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupiec?:D

 

Nieee...

 

Wierzę, że mam szczęście. Mam bogate wnętrze ;-) Nie oczekuję od nikogo pomocy, sama rozpoznam, co we mnie drzemie. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie Gwiazda ;P

Nieeeeee, nie, nie. Ja chcę już spać! :-)

 

Ostatnia podpowiedź:

mogę być niewidoczna dla romantyka, jeśli mnie odkryjesz i wykorzystasz - spotka Cię szczęście i bogactwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paż kieli?:D

hahahah

 

No ja sie nie nadaje do tego rodzaju zabaw.. nie jestem jasnowidzem ;)

 

Caliel, nie załamuj się, walcz! :-D

 

Nowa podpowiedź:

Jestem szansą na zrobienie dobrego interesu. Czy Ty mnie widzisz? Kim jestem? :--D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...