Jump to content
kamilgtnt

Cos co napotkalem na swojej drodze. Znak do rozwiazania.

Recommended Posts

kamilgtnt

Witam.

Wiemy, ze matka ziemia teraz czeka na nas, abysmy sie przebudzili i zaczeli wszystkich kochac pozostawiajac na naszej drodze znaki i przeslania.

Wczoraj gdy chodzilem po lesie kosztujac energii milosci lasu z moim psem napotkalem na swojej drodze znak taki jak ten, ale ten na zdjeciu to drugi ten sam na mojej dzialce. Odziwo nikt go tak nie ulozyl, a ten w lesie byl przedstawiony tak jak pentagram (kazdy kij na kiju, a ogolem bylo ich 3 )

ct7f.jpg

Prosze o interpretacje tego znaku, co o nim myslicie.

Kobalt60

Że kosmici z Syriusza niedługo skontaktują się z Tobą telepatycznie byś się opamiętał i przestał szukać znaków tam gdzie ich nie ma.

Rozwiniesz sie przy tym, ale moga sie pojawic deficyty poznawcze z zakresu nju ejdzowskich teorii

Edited by Kobalt60

Guest pideha

Myślę że nie jest dobrze; p

Edited by pideha

Rasphul

Serio? Patyk połamany w trzech miejscach i ułożony w trójkąt jest sygnałem od matki ziemi?

Bogowie widzicie i nie grzmicie?

Kobalt60

Rasphul, to przecież oczywiste, że kosmici je połamali i zostawili!!! :D

kamilgtnt

Wolałbym powiedzieć do was serio jak uważnie czytacie to co pisze : ) Te zdjecie jest przykładem jak wyglądały tamte znaki w lesie, żebyście sobie zwizualizowali (: Widać na tym forum występują ludzie, którzy piszą po to, żeby pisać. Heh : )

Kobalt60

Jakby w tym był jakikolwiek znak, to nie musiałbyś pytać o niego na forum, a że pytasz, to odpowiedź jest oczywista.

Połamane patyki nie są żadnym znakiem, wracamy na ziemię i żyjemy dalej ;p

kamilgtnt

Chociazby w drodze do domu domyśliłem się, że ten znak jest skierowany do mnie, więc nawet przeznaczenie by mi nie dało, żeby ktoś mi rozwiązał tą ''zagadke''. Już wiem co znaczyło to przesłanie. Temat do zamknięcia, Gomenne.

Seid

Ten znak przypomina mi trójkąt, którym oznacza się czasami kible przeznaczone dla panów. Czy to znak, że Matka Natura jest tak naprawdę Ojcem Naturem? Ciężka sprawa, wymaga dalszych badań^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...