Jump to content
Kobalt60

Lista udzielających pomocy

Recommended Posts

Kobalt60

W myśl regulaminu działu "sposoby na klątwy i uroki" powstaje temat w którym mogą napisać o sobie parę słów osoby, które chcą służyć pomocą na forum

Określa to punkt trzeci regulaminu dla udzielających pomocy

3) Każdy udzielający pomocy powinien w odpowiednim temacie napisać parę słów:

-o stosowanych metodach (zasady działania, rezultaty, ewentualne konsekwencje),

-o doświadczeniu w rozwiązywaniu magicznych problemów innych osób,

W poście tym będzie lista użytkowników, którzy spełnili warunki potrzebne do pomagania w sposób magiczny(aktualizowana na bieżąco).

Lista użytkowników:

-MoNia39

-LunaSol

-

-

Edited by Kobalt60

Guest Gość

Mogę się wpisać tutaj na listę? Mam napisać co robię tak?

Kobalt60

Tak jak rozmawialismy na PW. Napisz ogolnie czym sie zajmujesz, a ja edytuje posta w temacie i dopisze Cie do listy :)

Seid

Musisz napisać coś o sobie zgodnie z zawartymi w regulaminie wytycznymi:

1) jakie metody stosujesz?

2) jak działają?

3) jakie są konsekwencje (możliwe skutki uboczne)?

4) jakie są rezultaty?

5) jakie masz doświadczenie z rozwiązywaniem magicznych problemów innych ludzi?

Sarah2020

To i ja się dopisuję jeśli można. Oferuję pomoc w łagodnych przypadkach

1. Litoterapia, afirmacje + wspomaganie odczyniania "uroków" naturalnymi metodami (np zioła)

2. Stopniowo ale skutecznie

3. Skutków ubocznych w tych metodach nie zauważyłam

4. Widoczne po niedługim czasie wyzbycie się stanów związanych z możliwym urokiem, tj lęki, stany lekkiej nierównowagi emocjonalnej, łagodna melancholia, pesymistyczne myśli, koszmary senne

5. Polecenie kilku osobom w/w metod ( głównie w realu, choć w sieci też) które zauważyły znaczną poprawę w krótkim czasie oraz własne doświadczenia i na tym głównie bazuję

Dodam, że każdy przypadek jest indywidualny i to co pomoga niektórym nie oznacza, że pomoże wszystkim. Tym samym nie biorę odpowiedzialności za ewentualną nieskuteczność doradzonych sposobów i nie będę też negować uzasadnionych wypowiedzi innych użytkowników.

Za przypadki cięższe (tj klątwy) lub średnie i głębokie stany depresyjne nie zabieram się bo od tego są specjaliści w tych dziedzinach ( lekarze lub egzorcyści)

Edited by LunaSol

Guest Gość

Mogę zaoferować diagnostykę - dokonuje jej z kart i sprawdzam wahadłem.

Jeśli chodzi o zdejmowanie klątw , uroków oraz skutków magii to jest to proces czasochłonny. Mogę zaoferować góra 1-2 takie sesje gratisowe w miesiącu. Czasem są do tego potrzebne dodatkowe działania: np. uzupełnienie energii, "naprawienie" aury po atakach energetycznych.

Moja praca oparta jest o praktyki i rytuały buddyjskie z tradycji Bon oraz Dzogczen. Wspomagam sie też metodami pracy z uzdrawiania pranicznego oraz ReiKi- jestem Nauczycielem ReiKi. Mam doświadczenie w pracy z energią od ponad 20 lat.

Jesli chodzi o skutki uboczne moich działań takowych nigdy nie odnotowałam :)

Sarah2020
Musisz napisać coś o sobie zgodnie z zawartymi w regulaminie wytycznymi:

1) jakie metody stosujesz?

2) jak działają?

3) jakie są konsekwencje (możliwe skutki uboczne)?

4) jakie są rezultaty?

5) jakie masz doświadczenie z rozwiązywaniem magicznych problemów innych ludzi?

To i ja się dopisuję jeśli można. Mogę zaoferować swoją pomoc w łagodnych przypadkach

1. Litoterapia, afirmacje + wspomaganie odczyniania "uroków" naturalnymi metodami (np zioła)

2. Stopniowo ale skutecznie

3. Skutków ubocznych w powyższych sposobach nie zauważyłam

4. Widoczne po niedługim czasie wyzbycie się stanów związanych z możliwym urokiem, tj lęki, stany nierównowagi emocjonalnej, łagodna melancholia, negatywne myśli, koszmary senne

5. Polecenie kilku osobom w/w metod ( głównie w realu, choć w sieci też) które zauważyły znaczną i wyraźną poprawę w krótkim czasie, oraz własne doświadczenia i na tym głównie bazuję

Dodam, że każdy przypadek jest indywidualny i to co pomoga niektórym nie oznacza, że pomoże wszystkim. Tym samym nie biorę odpowiedzialności za ewentualną nieskuteczność doradzonych sposobów

Za przypadki cięższe (tj klątwy, opętania) albo średnie i głębokie stany depresyjne nie będę się zabierać bo od tego są specjaliści w tych dziedzinach ( lekarze lub egzorcyści) , jedynie mogę wspomóc weryfikację przypadku poprzez portret numerologiczny i karmiczny ( ten drugi pośrednio) źeby potwierdzić lub wykluczyć czy obecny stan użytkownika wynika stricte z klątwy tudzież uroku czy może z wrodzonych cech charakterologicznych, które objawiają się tylko pod wpływem niektórych czynników zewnętrznych.

Kobalt60

Dopisuje was do listy, zobaczymy co dalej.

Guest Bogd

i wszyscy z listy zostają ścięci lub spaleni na stosie ? haha

będzie problem jeśli wróci inkwizycja ;)

1 regresja, radiestezja duchowa

2 działa dobrze a czasem wcale.

3 zmiany w życiu.

4 zmiany w życiu.

5 niewidzialny certyfikat stolicy Nibiru.

Kobalt60

Jesli myslisz Bogd, ze wpisze Cie po takim poscie na liste, to jestes w duzym bledzie ;D juz na forum udowodniles jakie masz pojecie o magii, kandydatura odrzucona.