Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bakea

Może zastanawiasz się na tym czy iść tam gdzie miałaś iść a nie lepiej zrobic sobie wolne i zostać w domu po prostu miec w nosie wszystko i zająć sie sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zagadka: Jakie plany mam na jutro?

Zastanów się, czy masz na myśli nadchodzący dzień, czy następny (mamy już nowy dzień, godz. 00.42)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 mieczy / 9 bulaw / Krolowa Pucharow..

 

 

Wyglada jakbys miala gdzies ucieczke, gdzie uciekasz przed stersem... Moze las, moze woda... moze nad rzeka...

gdzies gdzie jest natura... i spedzic ten czas z rodzina, albo mamą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zastanawiasz się na tym czy iść tam gdzie miałaś iść a nie lepiej zrobic sobie wolne i zostać w domu po prostu miec w nosie wszystko i zająć sie sobą?

To nie to... a gdzie Twoja karta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 mieczy / 9 bulaw / Krolowa Pucharow..

 

 

Wyglada jakbys miala gdzies ucieczke, gdzie uciekasz przed stersem... Moze las, moze woda... moze nad rzeka...

gdzies gdzie jest natura... i spedzic ten czas z rodzina, albo mamą ;)

Byłam dzisiaj u mamy, ale nie to miałam na myśli, wcześniej zrobiłam coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj u mamy, ale nie to miałam na myśli, wcześniej zrobiłam coś innego.

 

Mnie też karta-mama przyszła 03-The_Lady1.jpg DruidCraft - Cesarzowa

Może to było gotowanie, albo jakieś prace domowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też karta-mama przyszła. Może to było gotowanie, albo jakieś prace domowe

Były i prace domowe i gotowanie, ale wcześniej wybrałam się gdzieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były i prace domowe i gotowanie, ale wcześniej wybrałam się gdzieś...

Na mojej karcie Cesarzowa trzyma warzywa i owoce, może wskazywać to, że byłaś na zakupach, przyniosłaś do domu jakieś pestki, nasiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej karcie Cesarzowa trzyma warzywa i owoce, może wskazywać to, że byłaś na zakupach, przyniosłaś do domu jakieś pestki, nasiona.

Brawo, wybrałam się pierwszy raz do nowego centrum handlowego Felicity, między innymi kupiłam owoce i pestki goi w Auchanie. Twoja kolej Zib. :)

Edytowane przez Natka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 13tej spotkałem się z dwoma kobietami. Zagadka jest na temat przybliżenia okoliczności, czyli po co, gdzie, dlaczego. Ciekaw jestem jak mogą to pokazać karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rwlovers.jpg

RWS - VI Kochankowie

 

Nie sądzę, by to była podwójna randka, hehehe. Kochankowie mówią też na temat wyborów życiowych. Może to było spotkanie mające na celu jakieś szkolenie, doskonalenie swoich umiejętności. Atmosfera była gorąca, na co wskazuje słoneczko. Słoneczko to energia... więc to jest związane z Reiki, tak mi to wpadło teraz na myśl. :)

Edytowane przez Natka2
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAG

 

Może będziesz chciała zaprezentować swoje umiejętności większej grupie osób?

A gdzie? Chyb niedaleko...

 

Nie będzie to miało związku z zaprezentowaniem moich umiejętności... ale że niedaleko, to trafione dokładnie. :)

Mag nawet pasuje w pewnym sensie... magiczna atmosfera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągnąłem swoją kartę Świat. Są na niej również elementy żywiołów, podobnie jak u Maga, a więc może to być jakaś impreza gdzie dużo głów widać, jest scena, światła reflektorów, a na niej występy Magów, tworzących atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król buław

 

Do mężczyzny albo z mężczyzną na weekend majowy :-)

 

Wybieram się sama, niestety... niesprzyjające warunki na wspólny wypad... Nie jest to wyjście do mężczyzny... nie ma też związku z pobytem na łonie natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągnąłem swoją kartę Świat. Są na niej również elementy żywiołów, podobnie jak u Maga, a więc może to być jakaś impreza gdzie dużo głów widać, jest scena, światła reflektorów, a na niej występy Magów, tworzących atmosferę.

Brawo Zib, wybieram się na koncert grupy SDM... nigdy jeszcze nie słyszałam ich na żywo. Teraz Twoja kolej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Zib, wybieram się na koncert grupy SDM... nigdy jeszcze nie słyszałam ich na żywo. Teraz Twoja kolej. :)

Nie wiedziałam, że oni jeszcze istnieją... :-)

Byłam na ich koncercie wieeeki temu, jak jeszcze byłam podlotkiem. Polecam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcyciagnalem trzy karty....

Moc, As monet, Paz monet....

 

W sumie pierwsze skojarzenie, to cos zwiazane ze zwierzakiem... moze majace na celu przyniesc oszczednosci i uczyc...

jakis sprzet dla zwierzakow typu kuwety, budy, drapaki itp ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że oni jeszcze istnieją... :-)

Byłam na ich koncercie wieeeki temu, jak jeszcze byłam podlotkiem. Polecam:-)

Uwielbiam ich utwory... a słyszałam je tylko w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ostatnio sprawiłem sobie coś do domu. Zagadką jeszcze dla was jest co to takiego. Kto ma ochotę, to proszę wyciągać kartę.

 

Rycerz mieczy

 

Coś lśniącego, przy czym można śpiewać?

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcyciagnalem trzy karty....

Moc, As monet, Paz monet....

 

W sumie pierwsze skojarzenie, to cos zwiazane ze zwierzakiem... moze majace na celu przyniesc oszczednosci i uczyc...

jakis sprzet dla zwierzakow typu kuwety, budy, drapaki itp ?:)

 

To nie jest sprzęt taki. Jest miękkie. Może przechytrzyłeś, a łatwiej byłoby z jednej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz mieczy

Coś lśniącego, przy czym można śpiewać?

;-)

Niestety nie. Nie lśni, raczej matowe kolory

 

Pazik monet.. moze cos w co sie wpatrujesz? lub sluchasz? obraz , płyta ... a może figurka jakas?

Pazik monet przyszedł po raz drugi, to nie jest jednak ani obraz, ani płyta czy figurka. Poza estetycznym wyglądem jest też użytkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bakea

moze kupiles cos do ogrodu albo po prostu dzialke? 7 denarów....

 

na mojej karcie stoi mężczyzna z łopatą.. może siałeś trawnik lub coś z przyrodą związane..

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie i zobaczmy jak karty mogą odpowiedzieć - na przykład Moc - kotlety z lwa. :)

 

Ja wyciągnąłem 10 Buław, więc oczywiście stawiam na lazanię, albo inną potrawę gdzie podstawą jest makaron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przygotowuję na jutrzejszy obiad? Mam na myśli jeden, najważniejszy składnik :-)

 

Cesarz

 

tluczone ziemniaki ?:D Moja druga mysl to baranina ale po glwoie przeszly mi tez zeberka :D... obstawiam jednak ze baranina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrawa którą lubią i dzieci i dorośli.. może pizza? albo naleśniki, racuchy lub pomidorówka... Głupiec...

 

Ciekawe...

Głupiec może oznaczać, że świeża a nie mrożona :-) I rzeczywiście, moje dzieci to lubią, szczególnie syn :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyciągnąłeś. Do najlżejszych potraw nie należy :-)

 

Ciężki to jest jeszcze worek ziemniaków. Możesz robić placki, choć to nic trudnego, albo kałduny/kartacze/kluski z ciasta kartoflanego. Ciężkie bo sporo pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bakea
Ciężki to jest jeszcze worek ziemniaków. Możesz robić placki, choć to nic trudnego, albo kałduny/kartacze/kluski z ciasta kartoflanego. Ciężkie bo sporo pracy

 

moje 1 skojarzenie było cos okrągłego wlasnie a pizza czy naleśniki racuchy i placki są okrągłe :) no ciekawe ciekawe ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrakales... Moc mi wyszla hahahahah

 

Zatem cos tradycyjnego mysle... ale nie jestem do konca pewien.. bo jak patrze na 10 bulaw to pewnie tardycja...

czyli lokalnie tradycyjny, ciezki (do strawienia) polski obiad... czyli niesmiertelne schaboszczaki :)

 

Ale z drugiej strony Moc to tez mozliwosc uspienia, zapanowania swojego instynktu drapiezcy i - jakies energetyczne, ale jarskie dania...

Hmmmmmmm..... Ciezki orzech do zgryzenia...

 

W sumie lew to zwierze sawanny, wiec glownie tam sa jakies korzonki i chwasty :P

cos suchego... moze nawet z lekka egzotycznego.... pewnie rissoto albo jakies makarony czy kasze z warzywami ;)

albo jakies placki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po mojej karcie 10 Buław, to strączkowe nasionka też podchodzą, są syte. Możliwa jest więc też pakora, albo hinduska pizza uttapam. Do tego trzeba czasu, namoczenia fasolek, fermentowania ciasta itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrakales... Moc mi wyszla hahahahah

 

Zatem cos tradycyjnego mysle... ale nie jestem do konca pewien.. bo jak patrze na 10 bulaw to pewnie tardycja...

czyli lokalnie tradycyjny, ciezki (do strawienia) polski obiad... czyli niesmiertelne schaboszczaki :)

 

Ale z drugiej strony Moc to tez mozliwosc uspienia, zapanowania swojego instynktu drapiezcy i - jakies energetyczne, ale jarskie dania...

Hmmmmmmm..... Ciezki orzech do zgryzenia...

 

W sumie lew to zwierze sawanny, wiec glownie tam sa jakies korzonki i chwasty :P

cos suchego... moze nawet z lekka egzotycznego.... pewnie rissoto albo jakies makarony czy kasze z warzywami ;)

albo jakies placki...

 

Jerśłi chodzi o tradycję, to trafiłeś w dziesiątkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po mojej karcie 10 Buław, to strączkowe nasionka też podchodzą, są syte. Możliwa jest więc też pakora, albo hinduska pizza uttapam. Do tego trzeba czasu, namoczenia fasolek, fermentowania ciasta itd.

 

Potrawa jest ciężkostrawna, ale nie trudna w wykonaniu, choć czasu potrzebuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to tradycyjna fasolka po bretońsku? Tam nie każdy dokłada mozaikową fasolę, większość z dużego jasia robi

Powierzchnia to pewien drobny wzór. Nie chodzi o fasolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczka z jablkami?:P fuj :D

kaczka to skóra i dziura, więc czymś trzeba ją zapchać

 

Może gotujesz shepard pie, czyli placek z nadzieniem mięsnym, a na nim robi się wzór czasem z pasków ciasta, tak jak na placku z jabłkami

Czy myślmy jeszcze nie wymienili głównego składnika?!!!!

Może to babka ziemniaczana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wiem, że tylko te moje 10 Buław miało zasugerować polowanie na kaczki i dubeltówki. :)

 

Moja nowa zagadka - kilka godzin temu zaproponowano mi kupno urządzenia do mieszkania. Co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czujnik czadu? 4 kielichów - śmierc mi wyleciała

to nie czujnik

Paź mieczy

 

Urzadzenie odstraszajace akwizytorow typu wycieraczka pod napieciem, tabliczka uwaga grozny pies itp ;)

Kupiłbym takie, ale tym razem to coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bakea

5 mieczy może mówić o namawianiu do czegoś aby zdobyc klienta .. hmm może coś z urządzen typu tv, internet coś co ulepszy jakość w funkcjonowaniu dnia codziennego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bakea

Nic o podgrzewaniu nie napisałam.. karta dosyć chłodna i zimna więc ja jej z podgrzewaniem atmosfery nie kojarzę..

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to klimatyzator lub coś co obniża temperaturę? wyciągnęłam damę pik, trzymająca w ręku wachlarz...

 

Świetnie, gratuluję, to klimatyzacja! Twoja kolej anhana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bakea

Wyjęłam karte ASA KIELICHÓW.. na mojej karcie widnieje wyciągnięta dłoń .. a wspominałeś coś o REIKI hmm być może lektura jaką czytasz, tyczy się waśnie REIKI?

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc śpiochy. Sam zostałem. Moja nowa zagadka też książkowa to:

jaką książkę czytam co wieczór ostatnio, co jest jej tematem?

 

Wylatuje mi pustlenik, 6 denarow jako odp. Pustelnik mowi mi, ze robisz to w samotnosci, albo ze sie doksztalcasz , a 6 denarow, ze chcesz pomagac innym. Jest to wiec jakis poradnik, ktory bedzie sluzyl innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 monet - długo będziesz czytał, więc to gruba książka, jakiś poradnik albo powieść. Może poradnik związany z biznesem, inwestowaniem, albo zakładaniem działalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc śpiochy. Sam zostałem. Moja nowa zagadka też książkowa to:

jaką książkę czytam co wieczór ostatnio, co jest jej tematem?

 

4 mieczy - ta książka dotyczy jakichś inwestycji, planowania, ekonomii, czegoś co jest związane ze sprawami materialnymi, pomnażaniem majątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylatuje mi pustlenik, 6 denarow jako odp. Pustelnik mowi mi, ze robisz to w samotnosci, albo ze sie doksztalcasz , a 6 denarow, ze chcesz pomagac innym. Jest to wiec jakis poradnik, ktory bedzie sluzyl innym

 

Jesteś najbliżej. To książeczka na temat negatywnej energii, obrony przed nią i osobami, które z nas energię wysysają. Wygrałaś.

Czytać we własnym łóżku to nie grzech. Grzech to czytać w cudzym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane z tym grzechem :D

 

Okej. Moj laptop udekorowalam naklejkami na zewnetrznej stronie. Pytani brzmi, z czym sa zwiazane te naklejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadła mi 6 pucharów 3 pucharów podczas tasowania..

Odp: 10 mieczy

 

Czy to są kwiaty? Może (ś)cięte?

Nie, nie sa to kwiaty, ale sadze ze 3 puchary i 10 mieczy niesamowicie odpowiada na to pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz mieczy 4 monet i Paz monet

 

hmmmm ciezko po tym wywnioskowac... pewnie jakies postacie z komiksow, ale w sumie... 4 monet i paz monet mowia bardziej o czyms ozdobnym jak krysztalki,

naklejki typu kamien szlachetny, jakies tam ozdobne rzeczy....

Konfitury z zakazanych owoców - to dopiero przysmak

Co racja to racja ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...