Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy umiarkowanie to dobry trop? Ale jeśli tak - to może oddajesz krew? może to coś z relaksem - joga, medytacja, spacery, może grasz na gongach lub relaksacyjnych cymbałkach? :)

 

To fajne jest! :-) Ale to co robię, może robić każdy, kto ma oczy i nie jest mocno upośledzony umysłowo. Nie tworzę, lecz odbieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dużo czytasz? a jak wiemy, teraz coraz mniej ludzi sięga po książki... albo codziennie naklejasz znaczki i wysylasz listy hehe 9 denarów ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz... Idziesz może po kogoś, albo po coś. Będziesz na to czekać. Zaczną się sprzedaże biletów na koncert, albo Ktoś przyjeżdża i trzeba go odebrać. Raczej nudne oczekiwanie.

Edytowane przez gala.tea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Wyciągnęłam Asa Mieczy. Źle złapałam talię i wyszedł odwrócony. Drugi raz to samo. W pozycji prostej nie wiem, gdzie się wybierasz, co dopiero tak... Powinno być to miejsce ogrodzone, zimne. Może kościół... Bo chyba nie dentysta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz obciąć włosy, albo przekłuć uszy?

 

Zgadza się. Idę do fryzjera. Zapuszczam włosy, ale uważam, że powinny nabrać mimo tego jakiegoś kształtu. Koleżanka mi poleciła fryzjerkę. Ma mi wycieniować włosy by się podniosły. Ponoć zrobi to dobrze, ale się trochę martwię żeby mi za bardzo nie obcięła, a dawno nie byłam u fryzjera. Stąd mogły być takie dziewne karty związane z jakąś terapią oraz z ingerencją w ciało, bo mam obawy co do tego cieniowania.

 

Twoja kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... Wreszcie coś zgadłam! :-) Nie ukrywam, że ten fryzjer chodził mi już wcześniej po głowie, ale godzina wizyty nie pasowała mi na taki zabieg. OK. Teraz ja... Co za chwilę będę robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 buław... może gdzieś wybywasz z domu? np na basen? ;) poruszać się troche hehe

 

No chyba że na randkę idziesz :P

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jesteście baaardzo. Poczytam raczej inny gatunek:-) Ale to, o co pytałam już robiłam. Nie sama. I chyba wiem, dlaczego karty podpowiadają Wam romans. Teraz jednak to co robiłam ma inny wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załapałaś doła.., odizolowalas sie zeby pobyc sama ze sobą emocjonalnie nie twój dzien dzis..? nie mam pomysłu wyczerpałam juz chyba i tej prawdy nie odgadnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, wyciągnęłam czwórkę kielichów - to może spotkałaś się ze znajomymi, i może w coś graliście, żeby nie było że odgapiam od Ziba, to napiszę, że to może graliście w jakąś karciankę typy wampir. A może coś wspólnie projektowaliście? Coś twórczego robiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, wyciągnęłam czwórkę kielichów - to może spotkałaś się ze znajomymi, i może w coś graliście, żeby nie było że odgapiam od Ziba, to napiszę, że to może graliście w jakąś karciankę typy wampir. A może coś wspólnie projektowaliście? Coś twórczego robiliście?

 

Wszyscy byliście wspaniali i bardziej kreatywni niż rzeczywistość :-) Gorąco Wam za to dziękuję. Przyznaję jednak punkcik Leo_Lee, tym samym przekazuję jej możliwość zadania następnej zagadki.

U mnie było tak, że przyjechało znajome małżeństwo. Spotkaliśmy się przy szklankach (kawie). Wspominaliśmy dawne czasy. Oni i my. Czyli czwórka. Czwórka przyjaciół - dwa małżeństwa zawarte w jednym czasie. Kiedyś tam. I to cała zagadka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy byliście wspaniali i bardziej kreatywni niż rzeczywistość :-) Gorąco Wam za to dziękuję. Przyznaję jednak punkcik Leo_Lee, tym samym przekazuję jej możliwość zadania następnej zagadki.

U mnie było tak, że przyjechało znajome małżeństwo. Spotkaliśmy się przy szklankach (kawie). Wspominaliśmy dawne czasy. Oni i my. Czyli czwórka. Czwórka przyjaciół - dwa małżeństwa zawarte w jednym czasie. Kiedyś tam. I to cała zagadka :-)

 

Czy ten znajomy umył potem te szklanki po kawie?;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... może w coś graliście, żeby nie było że odgapiam od Ziba, to napiszę, że ....

Ja nie jestem zazdrosny i nie wnoszę najmniejszych nawet pretensji do zabawy

Ojoj,nie mam pomysłu na zagadkę..Czy mogę ją przekazać Zibowi?

Oto moje pytanie: Kilka dni temu robiłem płytki na ścianie za kuchenką. Kto może powiedzieć o nich coś bliższego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As pik :) Ja bym powiedziała, że płytki są pastelowego koloru, a może jakiś delikatny jasny żółty, lila. Na tym asie są motywy kwiatowe, listki więc na płytkach może też. W każdym razie nic z prostymi liniami, tylko jakieś takie kształty zaokrąglone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wyszedł As, tyle że Pucharów. Błękit wody z rybką :-) Wątpliwe na dekorację kuchni, ale kto wie, może jesteś zapalonym wędkarzem? :-) Stawiałabym jednak na kolor płytek bardziej stonowany. Lekki beż, a ryba brązowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brązowy jest i to ciemny, to jednak nie jest jedyny kolor. Brak krągłości, kwiatowych motywów

Hmmm... Odważnie sobie poczynasz. Zupełnie abstra***ąc ciemny brąz dobrze czymś rozjaśnić, ale nie przychyliłeś się ani do beżu, ani żółci. Strzelam w zielone :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to szachownica, brązowe płytki naprzemiennie z jakimś jasnym odcieniem, może kremowym, ecru... Wyciągnęłam Słońce, więc to będzie kolor rozświetlający, tak jak piszesz, idealnie komponujący się z brązem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęłam Sprawiedliwość w tarocie mitycznym. Na karcie jest posadzka z kafelek kwadratowych w szachownicę - czarno-białą. Ale jest na karcie też brama kremowa z brązowymi greckimi ornamentami.

Stawiam albo na szachownicę brązowo-białą, albo na kafelki kremowe z brązowymi wzorkami podobnymi do greckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie jest szachownica, a mozaika z większej ilości kolorów. Drobne kwadraciki. Różne barwy, ale prócz brązu nie wiem, co tam jednak może być. Stawiam nadal na pomarańczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Stawiam albo na szachownicę brązowo-białą...

 

Gratuluję! Wygrałaś, więc w nagrodę dajesz swoją zagadkę

 

Gratulacje też dla Natki za dobry trop

A może to szachownica, brązowe płytki naprzemiennie z jakimś jasnym odcieniem, może....
Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, pójdę za ciosem. W jakim kolorze mam meble w sypialni? Meble czyli: szafa, łóżko, toaletka i szafka na biżuterię (są w tym samym kolorze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek koła w Boskim jest metaliczny, na szary nie stawiałam, w innych taliach przebija błękit nieba, a niebo zwykle jest zwyczajnie białe :-)

No dobrze. Właśnie uświadomiłam sobie, że na moim pulpicie jest obrazek z poprzednich świąt. Jedna z kart tarota jest bardzo do niego podobna. Jaka to karta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To grafika zdjęcie na moim pulpicie. Z poprzednich świąt. Najbliżej był Zib z Asem pucharów. Ale jeszcze nie to.

Czy chcesz powiedzieć, że jest w talii tarota jeszcze jakaś karta, która bliżej przypomina to zdjęcie na Twoim pulpicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam tematyki Wielkanocnej ... na próżno

Dokładnie, dlatego na manowce wszedłeś.

Natko, As Buław też na moim pulpicie nie gości. Ale pierwsze karty były całkiem blisko mojej tapety ;-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadnych facetów ....trop magicznej nocy ;-)

W kartach koloru Kielichów jest trop magicznej nocy na 8 Kielichów, ale jest postać osoby - uznajmy, że to orszak trzech Króli, ale dwóch wyszło już z kadru

Noc także na karcie XVIII Księżyc

 

PS Zapomniałem spytać jaką masz talię, bo ja na RWS patrzę

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też noc, która nadchodzi po świętach i jest bardzo uroczyście obchodzona na całym świecie. Najwięcej kart, jakie wyciągaliście to ... No właśnie to jest to:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...