Skocz do zawartości

Coś miłego dla bliźniego :) zabawa - ćwiczenie z 1 kartą


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Z każdej bez wyjątku karty, nie tylko tarota da się wyczytać coś miłego, czyż nie?

 

 Jeśli chcesz brać udział w ćwiczeniu:

- wyciągnij kartę dla autorki / autora poprzedniego postu (rodzaj kart dowolny: tarot, klasyczne, cygańskie, lenormand, anielskie i inne) 

- napisz co to za karta, ew. z jakiej talii

- popatrz i zrozum co chce przekazać

- ubierz to w jedno zdanie w formie komplementu, czegoś miłego

- zaznacz w swoim poście dla kogo jest wiadomość od Twojej talii

 

Zapraszam! Zacznę ja, a wiadomość jest dla Cornelia, której dodałem pracy zmieniając formułę tego działu, zawracając głowę poprawkami:

 

AK-11Kraft1.jpg AnnaK Tarot - Moc

 

Potrafisz wyrazić i pogodzić swoje wewnętrzne namiętności.

  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna!

Jeszcze nie widziałam karty z tak grubymi udami!

Przepraszam, że się wtrącam w Twoją kartę, ale aż mnie zatkało....

 

Zapewne te nogi są symbolem mocnego i pewnego stąpania po ziemi. Na pewno Cornelia tak robi.

 

Jestem w pracy, ale jak będę w domu to wyciągnę kartę dla Ciebie.

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zibka:

 

Król kielichów - Mistyczny Tarot Marzyciela

 

Jesteś człekiem bardzo uczynnym, uprzejmym i wyrozumiałym, który wprowadza ciekawe pomysły do tego działu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Davisa karta z Wyroczni wizji, "Poufałość - Dyskrecja". Na mojej karcie widnieje klucz zamknięty w szklanej szkatule. Jesteś Wyrocznią wiedzy, którą się dzielisz w sposób bardzo wyważony i mądry. W odpowiedniej chwili, w odpowiednim czasie i tylko z człowiekiem gotowym do zrozumienia przesłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna!

Jeszcze nie widziałam karty z tak grubymi udami!

Przepraszam, że się wtrącam w Twoją kartę, ale aż mnie zatkało....

 

Zapewne te nogi są symbolem mocnego i pewnego stąpania po ziemi. Na pewno Cornelia tak robi.

 

Jestem w pracy, ale jak będę w domu to wyciągnę kartę dla Ciebie.

A miało być coś miłego!!!! To tylko luźna szata

 

Komplement dla gala.tea od mojej talii AnnaK Tarot to 8 Mieczy

AK-_Schwerter_081.jpg

Potrafisz dostrzec swoje wewnętrzne blokady i uwolnić się.

Edytowane przez Zib
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplement dla gala.tea:

 

Boski Tarot - 2 buławy

 

ld18mm.jpg

 

Cenisz sobie bycie z drugą osobą, przyjaźń, partnerstwo współpracę. Nie wywyższasz się, traktujesz drugą osobę z takim samym szacunkiem jak siebie.

Edytowane przez piesekpreriowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrocznia wizji : "Pożegnanie - Zamknięcie"

Dla Ciebie kartę wyciągnęłam wczoraj.

15.jpg

Chociaż życie bywa rozstaniem, odejcia są konieczne by pojawiły się nowe możliwości. To co było zachowujesz w sercu. Umiesz kochać, a miłość koi wszelkie rany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrocznia wizji : "Pożegnanie - Zamknięcie"

Dla Ciebie kartę wyciągnęłam wczoraj.

15.jpg

Chociaż życie bywa rozstaniem, odejcia są konieczne by pojawiły się nowe możliwości. To co było zachowujesz w sercu. Umiesz kochać, a miłość koi wszelkie rany.

 

Łłłłłaaaaałłłłłłłłł. Jestem pod wrażeniem!

Ta karta i twój opis opisuje dokładnie to co się teraz dzieje w moim życiu i co obecnie najbardziej przeżywam...

A może po prostu czytałaś moje wątki, które właśnie o tym są;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplement od mojej talii AnnaK dla Lee_Loo:

AK-_Schwerter_101.jpg10 Mieczy

Potrafisz nawet najsmutniejszej prawdzie spojrzeć prosto w oczy.

 

To ciekawe, faktycznie tak mam :) Dzięki za ten komplement :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, faktycznie tak mam :) Dzięki za ten komplement :)

Ta karta pojawiła się w jakimś celu

 

Coś miłego od mojej talii Deviant Moon dla piesekpreriowy:

w05.jpg 5 Buław

 

Mając świadomość swojego celu potrafisz zaprezentować swoje pomysły innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplement od talii DruidCraft dla Ciebie Zib:

db_DC-_Kelche_08.jpg

DruidCraft - 8 Kielichów

 

Potrafisz rozstać się z tym, co już Ciebie bardzo uwiera, nie oglądasz się za siebie, by nie czuć żalu i tęsknoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Natka2. Komplement dla Ciebie od mojej talii Deviant Moon - 9 Monet

p09.jpg

Potrafisz cieszyć się tym co masz, co zarabiasz.

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto co miłego dla Ciebie gala.tea mam do przekazania od mojej talii MonaLisa:

db_ML-_Stabe_01.jpg As Buław

 

Dobrze wiesz, że to drobne pociągnięcia pędzla tworzą większy obraz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gala.tea za miły komplement. :buzki:

 

Komplement dla Ciebie Gala.tea od talii Infinite Visions Tarot:

 

7pents.jpg 7 Monet

Co zasiejesz, to zbierzesz z nawiązką, potrafisz cierpliwie czekać na plony.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcykaplanka.jpg

 

Jesteś Strażniczką wiedzy tajemnej. Chronisz prawdy zbyt głębokie, by mogły być odkryte, a odsłaniasz te, które pozwalają na stopniowy rozwój tym, którzy słuchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komplement dla Natki

6 Pucharów

6_poharu_lt_001_original.jpg

Pomimo przybywających doświadczeń życiowych, potrafisz zachować w sobie radość dziecka, drzemiącego w Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś miłego z talii Deviant Moon dla Gala.tea - 4 Buław

w04.jpg

Potrafisz cieszyć się i celebrować wspólnie każde, nawet niewielkie osiągnięcia w życiu, zachować równowagę między pracą i zasłużoną zabawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś miłego z talii Infinite Visions Tarot dla Ciebie Zib - 2 Buław:

2wands.jpg

Anioł Stróż jest przy Tobie w każdej sytuacji, czuwa nad Tobą i nie pozwala wątpić w dobro i piękno tego świata, rozświetla drogę, którą kroczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś miłego dla Bimba z talii Initiatory Golden Dawn - 2 pucharów 

 

Jesteś miłą, przyjazną osobą, cenisz sobie znajomych, emocjonalnie podchodzisz do ludzi, lubisz rozmawiać, spotykać się, towarzyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dla Taya z Anielskiego Tarota :)

AsZiemi.JPG

As Monet

 

Dbasz o kontakt z naturą, jesteś skarbnicą dobrych cech i potrafisz odnaleźć w sobie harmonię oraz stabilność emocjonalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer podpiął ten temat

Dama karo dla Aferci:

Jesteś lubiana, lubisz pomagać innym, a Twój udział w sprawach innych ludzi przynosi im radość i bardzo często dopomaga w rozwiązaniu jakiegoś problemu, za co są Ci wdzięczni.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Gogita - Pustelnik z talii Tarot Uniwersalny

 

Jesteś osobą inteligentną, o dużej życiowej mądrości, doświadczonym podróżnikiem, który zgłębia tajniki swojego umysłu. Skupiona na swojej psychice i wnętrzu. W introwertyzmie odnajdujesz swój spokój, harmonię i kontakt ze swoim ja. 

IMG_20200110_002122625_BURST000_COVER.jpg

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarot Snów

950b70db22b0.jpg

 

Nadzieja umiera ostatnia :ok:

Jesteś osobą, która łatwo się nie poddaje, uparta - szukasz pozytywów do końca :yes:

próbujesz tak długo, aż sie uda - wierzysz w dobre zakończenia, a przynajmniej dajesz im kolejną szansę :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Piko :)

Karta fla Ciebie to: Mag (Tarot online)

Jesteś inteligentny, nasz giętki umysł, masz wiedzę z różnych zakresów, wygadany i potrafisz czarować mowa :) Też jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz osiągnąć większości swoich planów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dal Willow: Lenormand, karta nr. 20 - Ogród

Ogród to miejsce, gdzie przebywa wiele osób, oznacza też jakąś społeczność, oraz ukojenie. Bardzo pięknie kojarzy mi się z Twoją osoba - jesteś pomocna wielu ludziom, bezinteresowna, niesiesz im ukojenie i pociechę. Ale też masz w sobie dużo romantyczności i delikatności, wrażliwości, cenisz piękno :)

Edytowane przez Emeryta
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Dla Emeryty wyciągnąłem kartę Thurisaz.

Zostałem ukarany za ciągnienie kart a nie run, bo trudno pozytywem określić tę runę, ezorunę łatwiej :D  Ale i ona też je ma - a więc, Thursowie, symbolizując siłę i potęgę równą Asom i Wanom, a w tym siły natury, z którymi ludzie musieli się często zmagać, oznaczają również pierwotną siłę, która jest potrzebna w walce z przeszkodami. Siła ta działa nieraz brutalnie i bezkompromisowo, ale jest skuteczna i jest konieczna, jeśli chcemy pokonać przeszkody bardzo trudne i ochronić siebie przed wrogim atakiem.

Tak więc jesteś kobietą nie ulegającą naciskom zewnętrznym, umiesz bronić własnego światopoglądu, skutecznie dajesz odpór napotykanym trudnościom. Wiesz, iż wiedzy należy używać tylko w dobrych celach i nie można używać jej do szkodzenia innym. To wspaniała cecha,o której wielu zapomina. Ty jednak wiesz, że trzeba być w porządku wobec innych  :) 

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ejbert : Królowa Buław z talii Universal Tarot

 

360_-_Universal-Angelis_-_Stabe_13_-_Kon

 

Powodzenie w interesach dzięki współpracy z kobietą., dobra znajomość swoich potrzeb,, realna ocena własnych możliwości, udzielanie pomocy osobą proszącym o to,mądra rada,, pozytywne podejście do ludzi. Duchowość i Rozwój.

Edytowane przez Piko
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Piko dzięki, ale patrz wyżej, co już było powiedziane - to ma być nie przepowiednia i nie znaczenie karty a ubranie jej znaczenia w formę miłego słowa / komplementu ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ejbert napisał:

to ma być nie przepowiednia i nie znaczenie karty a ubranie jej znaczenia w formę miłego słowa / komplementu ;p 

@Ejbert  To nie przepowiednia, choć zaskakująco dla mnie, dobrze pokrywa się. Tak Cię osobiście widzę na prawdę !!! ;p :injang:

Może czasem wypowiadam się lapidarnie, ale to nie tyle komplement , co moje pozytywne widzenie Ciebie...

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piko myślę, że chodzi o ten fragment :

 

14 godzin temu, Piko napisał:

Powodzenie w interesach dzięki współpracy z kobietą.,

to jest forma przepowiedni a nie opis cech(pozytywnych) danej osoby, o co w sumie chodzi w tym wątku - zobacz pierwszy post w tym wątku

tutaj  wyciągamy kartę i na tej podstawie piszemy cos miłego o tej osobie (co zrobiłeś w reszcie swojego postu) :

W dniu 2.04.2014 o 14:26, Zib napisał:

każdej bez wyjątku karty, nie tylko tarota da się wyczytać coś miłego, czyż nie?

 

 Jeśli chcesz brać udział w ćwiczeniu:

- wyciągnij kartę dla autorki / autora poprzedniego postu (rodzaj kart dowolny: tarot, klasyczne, cygańskie, lenormand, anielskie i inne) 

- napisz co to za karta, ew. z jakiej talii

- popatrz i zrozum co chce przekazać

- ubierz to w jedno zdanie w formie komplementu, czegoś miłego

- zaznacz w swoim poście dla kogo jest wiadomość od Twojej talii

 

naprawdę, czytać zasady danej zabawy to nie ujma na honorze - to raczej powinno być pierwszą zasadą uczestnictwa w niej...

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ava55 napisał:
  14 godzin temu, Piko napisał:

Powodzenie w interesach dzięki współpracy z kobietą.,

@Ava55 Nie. Po prostu uważam że Ejbertowi  lepiej współpracuje się z kobietami niż z mężczyznami i tu może odnosić sukcesy, dlatego to napisałem. :love:

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ava55 napisał:

jak uwazasz

@Ava55 Uważam uczciwość, w tym uczciwość wobec siebie za jedną z najważniejszych cech, nie tylko w tarocie ale i w życiu.

Choć może czasem nieprecyzyjnie się wyrażam, to popracuję nad tym.. :yes:

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenormandy, karta Książka

Tajemniczy Don Pedro ;) - osoba mająca dużo do opowiedzenia ale skryta i dyskretna jeśli chodzi o ważne sprawy. Chętnie dzieli się informacjami, które mogą przydać się innym. Lubi się uczyć :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widja - moja karta dla Ciebie to 2 monet :)

Jesteś giętka, zmienna, elastyczna, wielowątkowa, widzisz w życiu mnóstwo możliwości i potrafisz pogodzić kilka rzeczy na raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość niania382

Krolowa denarow- Willow znasz swoja wartosc, potrafisz sie opiekowac innymi, dbac, nakarmic slowem, gestem, obiadem. Jestes niczym matka, ktora zadba o swoje dziecko- ubierze, nakarmi, posle do szkoly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lenormand: Trumna... trudno coś miłego powiązać z trumną, bo to zawsze jest trudne doświadczenie. Ale oznacza też umiejętność transformacji - potrafisz uporać się z kryzysem, zrobić rozrachunek ze starymi nawykami i ruszyć od nowa do przodu - to bardzo ważna umiejętność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

@Widja dla Ciebie lenormandowa Kotwica 

 

Jesteś osobą solidną, można na Tobie polegać, wzbudzasz w ludziach zaufanie. Do tego pracowita, niezawodną w tym, co robisz. Na tym forum też mi się z kimś takim kojarzysz: z taką solidną wiedzą, wiarygodnością, z dużą równowagą, pewnością i zawsze celnie. :koniczynka:

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Priestess dla Ciebie wylosowałam lenormandowy KLUCZ

jesteś osobą, inteligentną i oczytaną, która ma szerokie horyzonty myślowe. 

Jesteś osobą pomocną, która potrafi przezwyciężać problemy :wink:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Król pik - jesteś osobą budzącą szacunek, ew. budzącą obawy swoich wrogów, bo nie dasz sobie bruździć i skutecznie odpierasz ataki na swoją osobę czy wyznawane wartości. Umiesz pomóc innym, jeśli zwrócą się do Ciebie o pomoc czy radę :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@Frida dla Ciebie wylosowałam RYBY z talii Lenormand. 

Masz w sobie ogrom wewnętrznego bogactwa, którym dzielisz się z innymi. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja postanowiłam wylosować dla @Priestess , bo nie znam tu jeszcze nikogo a napisałaś jako ostatnia. 

Zdecydowałam się na Aniołki i wyszło to...

 

Myślę że przyjaciele stanowią ważną część twojego życia. Pomogli ci w czymś kluczowym, lub też to się dopiero stanie. Dlatego bądź uważna bo wokół ciebie może być ktoś kogo jeszcze wystarczająco nie doceniasz. Jesteś dobrą duszą i przyciągasz takie.

karta.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
15 minut temu, Vellamo napisał:

A ja postanowiłam wylosować dla @Priestess , bo nie znam tu jeszcze nikogo a napisałaś jako ostatnia. 

Bardzo dobrze, bo właśnie na tym polega zabawa :D

 

Dla Ciebie mam kartę:

STATEK

 

Jesteś osobą tolerancyjną, o szerokich horyzontach, wielu zainteresowaniach i otwartym umyśle. Chwytasz wiatr w żagle i żyjesz pełnią życia, z ekscytacją korzystasz z tego, co zsyła Ci los :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziewczyny, please, trzymajcie się zasady - to nie jest wróżba, informacja czy wiadomość -  to jest wyciągnięcie z danej karty czegoś miłego dla bliźniego i działa wg. zasady:

wyciągnij kartę dla autorki / autora poprzedniego posta i ubierz to w jedno zdanie w formie komplementu, czegoś miłego.

Z karty Vellamo tylko zdanie "Jesteś dobrą duszą i przyciągasz takie" pasuje do tej zabawy :) 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ismer :)

Dla Ciebie wyciągnęłam Umiarkowanie: jesteś osobą harmonijną, potrafisz pogodzić swoje skrajności, i przetopić i zamienić w kociołku alchemicznym swojej duszy ołów w zloto :) No i anielską cierpliwość nie omine :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...