Skocz do zawartości

Proszę o radę - medytacja


Polis

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie czasy gdy medytuje i wchodzę w stan wibracji to słyszę kroki po schodach na początku później po pewnym czasie czuje obecność kogoś w pokoju ale nie czuje pozytywnej wibracji ... Przeważnie gdy widziałem postacie to były one czarne w postaci dziecka , dużego czarnego psa który siedzi u mnie w pokoju patrząc w okno ... Ostatnio też gdy byłem w stanie medytacji i już mogłem wyjść z ciała coś mnie przygniotło do łóżka słyszałem w miedzy czasie przeraźliwy śmiech i wymiotowałem i mówił "mamy cie" lub "nadszedł twój czas"... Pomóżcie mi mam na prawdę mało czasu bo nie będę mieć dostępu do internetu od piątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ostatnie czasy gdy medytuje i wchodzę w stan wibracji to słyszę kroki po schodach na początku później po pewnym czasie czuje obecność kogoś w pokoju ale nie czuje pozytywnej wibracji ... Przeważnie gdy widziałem postacie to były one czarne w postaci dziecka , dużego czarnego psa który siedzi u mnie w pokoju patrząc w okno ... Ostatnio też gdy byłem w stanie medytacji i już mogłem wyjść z ciała coś mnie przygniotło do łóżka słyszałem w miedzy czasie przeraźliwy śmiech i wymiotowałem i mówił "mamy cie" lub "nadszedł twój czas"... Pomóżcie mi mam na prawdę mało czasu bo nie będę mieć dostępu do internetu od piątku

 

Opisałeś kilka zjawisk, które przydarzyły się spontanicznie bliskiej mi osobie.

 

1) Shadow people - niewyjaśnione zjawisko, doswiadczane przez nieliczna grupę ludzi. W całkowitej ciemności widzą oni najczęściej ludzkie kształty. Poniższy rysunek pokauzje mniej więcej jak to wygląda:

 

y5asuzed.jpg

 

Osoba, którą znam widzi to od dzieciństwa.

Przyczyny nie zostały wyjaśnione, ale zakłada się ze najprawdopodobniej to astralne byty, i niektórzy ludzie, dzięki wyjątkowej wrażliwości, mogą je widzieć.

 

2) Zjawisko wibracji

Zazwyczaj dochodzi do niego, gdy zaczynamy przechodzić na częstotliwości świata astralnego i dochodzi do podróży astralnej. Będąc na tym poziomie inne byty zaczynają cie dostrzegać i chcą żywić się twoją energią życiową. I'm bardziej się boisz, tym więcej energii produkujesz i tym większą władzę mają nad tobą. Dlatego próbują cię przerazic, przybierając ochydne formy i krzycząc.

 

Jednak, gdy nie czujesz strachu nie są w stanie nic zrobić, a ty stajesz się silniejszy, możesz je bez problemu odegnac. Jeden cios sprawia, że rozpływaja się w powietrzu.

 

Osoba, którą znam weszła w ten stan spontanicznie podczas zasypiania. Pierwszy raz jest przerażający, bo nie wiemy co się z nami dzieje, a istoty te udają demony i potwory.

 

Musisz opanować strach i wykorzystać siłę woli. One nie mają materialnego ciała. Możesz czuć na sobie ich ręce, jednak będziesz czuć ze zrobione są ze skondensowanej energii, a nie materii. Jesteś silniejszy od nich, bo masz materialne ciało.

 

Zalecam książki o podróżach astralnych.

Im więcej wiemy, tym mniej się boimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Proszę o radę - medytacja

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...