Skocz do zawartości

Kogo z forum najbardziej lubicie? ;)


Gość Jacek Bartnicki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek Bartnicki

Kogo najbardziej lubicie z tego forum (i macie odwagę napisać ;D)

 

Ja lubię OazęSpokoju, jest w porządku. Mądrze sny tłumaczy (jakby Freud był kobietą to byłby Oazą, albo na odwrót ;D)

 

Lubię też Kuroi Neko - kiedyś z nią pisałem, miła dziewczyna.

 

Spoko jest Error404 (mało z nim pisałem, ale jest ciekawy ;))

 

Podobają mi się żarty na czacie głównym strony z losowymi osobami (tymi które akurat są na stronie i są w humorze ;))

 

Lubię też dział z poezją i wierszami (jak dla mnie bomba). Lubię jak ludzie tworzą poezję i wiersze.

 

Podoba mi się, że każda osoba tu jest inna.

 

Wróżki są fajne (i mają pełne ręce roboty ;)). Podoba mi się, że większość ludzi to jest tu raczej łaskawa i chętnie odpowiada i pomaga.

No i podoba mi się, że jest tyle różnorodnych technik i w ogóle tego (np Kart Tarota jest pewnie ze 30 rodzajów lub nie więcej ;D).

 

Jeszcze sporo rzeczy mi się tu podoba. Fajny jest temat z Reiki (muszę pochwalić, lubię go).

 

To by było na tyle ;) (ode mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm dodam też swoje 3 grosze... wszyscy spotykani tu czatusie są ciekawi i jedyni w swoim rodzaju... przyznam sie szczerze, że lubie gdy spotykam tych których juz troszke znam, jednak ciekawie ejst poznawać tez osoby nowe ... to forum jest super , znalazłam tutaj miejsce gdzie odnajduje sie nadzieję i wiarę w przyszłośc ..... pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie.... na tym forum znalazłam siebie.... i pomogło mi kilka fajnych ludzi ... szczególnie dziewczyny z Reiki

Bardzo lubię Tridę, zawsze pomogła gdy miałam problem :)

i w ciągu roku tak się rozwinęłam ... teraz wreszcie żyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc to jeszcze nie wiem kogo lubię. Jak na razie zaczęłam raczkować na ezoforum. Ale już widzę, że jest tu bardzo ciekawie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Kogo z forum najbardziej lubicie? ;)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...