Skocz do zawartości

Tworzenie runy


Mevino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo będe zdawał egzamin maturalny i chciałbym własnie do pomoc sobie runami. Zwiazku z czym mam pytanie bo chciałbym sobie sam zrobic rune ANSUZ wyryc ja w kamieniu,a potem naladowac. Więc czy coś takiego można zrobić wogole żeby się nie okazało że efekt będzie zły od zamierzonego. Jak macie jakies propozycje chetnie wyslucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, mam problemy na uczelni i wykonałam sobie runę Anzus.

Znalazłam kamyczek, przypadkowy zupełnie... Umyłam go pod wodą, wyryłam na nim znak, pomalowałam na czerwono i na energetyzowałam nad świecą. I mam wrażenie, a nawet widzę jak jest, że coś nie działa... Co zrobiłam źle? Jak naprawić mój błąd? Bardzo potrzebuję pomocy... :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na energetyzowałam nad świecą

co to znaczy i jak to zrobić? o.O

 

mam pytanie: czy można poprawić runę bo mi się zmazuje na kamieniu, czyli np wyryć ją w tym samym miejscu gdzie jest napis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy i jak to zrobić? o.O

 

mam pytanie: czy można poprawić runę bo mi się zmazuje na kamieniu, czyli np wyryć ją w tym samym miejscu gdzie jest napis?

 

Gdzieś przeczytałam, że należy runy na energetyzować, zapalić świece i mówiąc do niej, prosząc ją o pomoc na energetyzować nad świeca zgodnie ze wskazówkami ruchu zegara...

 

Czy może to ktoś obeznany potwierdzić? Bo ja generalnie jestem w tym dosyć nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Jaga_Wiedzma
mam takie małe pytanko ;] co sądzicie o wykonaniu skryptu swojego imienia w krysztale górskim? A jak nie skryptu imienia, to jaka runa nadaje się na ten kamyczek?

 

Osobiście uważam, ze kamienie tzreba poczuc. Najlepiej intuicyjnie. Znaki zodiaku czy numerologia naprawdę mają tu niewielkie znaczenie. To tylko symbolika. Każdy kamień na nas jakoś oddziałowuje. Kiedy się bierze go do ręki tzreba wczuć się w jego wibracje. Ja np nie znosze agatów i źle sie czuję w ich "towarzystwie", gdy tymczasem to powinien być mój przyjany kamień, według zodiaku.

Każdy z nas ma inną wibrację energetyczną i tak też trzeba dobierać kamienie.

 

Oczywiście w takim kamieniu mozna wyryć runę czy skrypt runiczny, ale skrypt zadziała także narysowany na kawałku kory, czy papierze. Liczy się tu intencja.

 

Ksiązki pani Chrzanowskiej i kulejewskiej są dość popularne i na początku większość osób z nich korzysta. Ja osobiście od wielu wielu lat tzrymam się interpretacji Marii Piaseckiej. Ją tez polecam tak poczatkującym, jak i zaawansowanym.

 

poza tym powiem widzę, prznajmniej po sobie, że nad runami i skryptami napawde nie tzreba odprawiać specjalnych rytuałów. Tzreba po prostu szanować runy, często z nimi medytować, często brać do ręki. Przy tym wizualizować i czuć te runy. To naprawde lepiej działa jak kręcenie nimi nad płomieniem świeccy.

 

Oczywiście tzreba je regularnie oczyszczać, jeśli materiał na to pozwala to pod bieżącą wodą, a także nad kadzidłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kiepski...jak runa już nie będzie potrzebna,albo bedzie działaś nie tak jak chciałeś, reke odetniesz i zakopiesz? :)

 

Raczej myślałem o jakiś runach ochronnych, np. takich co pomagały by w obronie przed istotami z astrala, albo takich runach które mogły by być przydatne cały czas. A moje pytanie dotyczy raczej bezpieczeństwa takiego zabiegu. Wiem że runy potrzebują energii, ale czy jest możliwa sytuacja że "brały" by tą energie od użytkownika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam:)

 

Mam pytanko odnoście Tworzenia runy na kamieniu.

 

Z racji tego iż od dziecka "chodzi za mną" tygrysie oko to właśnie na tym kamieniu chcę umieścić swoją runę opiekuńczą.

 

W myśl podpowiedzi zamieszczonych w książce "Medytacyjna Moc Run" pani Marii Piaseckiej moją runą opiekuńczą jest GEBO.

Jednak nie jestem w stanie wyryć jej w kamieniu:(

 

Czy wystarczy namalować w/w runę np farbką akrylową ( i czy ważny jest kolor??) a następnie ją naładować ( i tutaj rodzi się moje pytanie - jak?), czy też powinnam wcześniej oczyścić kamień z obcych energii a następnie tworzyć z niego mój talizman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie probowalam markerem o on mi sie starl po paru h :)

 

A z mojego doświadczenia z akrylami nie są one rozmazujace sie, jak to akryl, sa trwale i nie reagują na działanie wody, wiec spróbuje z akrylem:)

 

 

Wciąż jednak pytam o to, czy powinnam wcześniej tworzywo przygotować ( wtym przypadku kamień) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Julianno u mnie akurat runa zgadza się z urodzeniową runa według M. Piaseckiej ale Seid ma rację. Runy to nie horoskop nordycki i nie ma co sie tym sugerować.

Co do malowania run, mnie się zdarzało anwet używać lakireu do paznokci linera, zawsze czerwony, a trwały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, rozumiem, wobec tego czy może mi ktoś w miare obrazowo wyjaśnić jak mam wybrać własną runę, lub jak pomóc runie wybrać mnie??

 

Bo wybieranie takiej któa najbardziej mi sie podoba z kształtu chyba nie jest tym podpowiednim sposobem, prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Sposób dobry, u mnie działa :) Natomiast co do kart.. Papier nie jest naturalnym materiałem dla run. Ja osobićie uważam, ze najlepsze są samodzielnie wykonane a nie jest to trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

O to tez dobry sposób. Mozesz tez je zrobic z masy solnej, albo drewna. Ja mam nawet na muszelkach fhuratk. Pracuję z jednym ale cz czasem robie sobie inne futharki dla czystej przyjemnosci ich tworzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Jeśli z nim pracujesz non stop to stary sie np spala. Ale ja po prostu lubię je sobie robić. Z jednym parcuję. Tym krwią znaczonym, jak to mówią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ! :) nie wiedziałam, że można dwa komplety mieć do innych celów:)

 

 

czy te sprezentowane komplety są równie "sprawne" jak samodzielnie wykonane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Chciałam żeby mi pomogła w egzaminach, zaliczeniach, nauce... Ogólnie na studiach... Co robić?

 

A powiedz jeszcze dokładniej, co Ci sprawia na studiach największą trudność? Czy wyrażanie własnych myśli, egzaminy ustne? Wtedy znak Ansuz powinien bardzo dobrze dopomóc. A może masz problem w ogóle z koncentracją, z "przysiądnięciem fałdów", zabraniem się do roboty i skończeniem tego co masz skończyć? Obijasz się, bo brak Ci sił i chęci do nauki? Czy może chodzi o to, że nie możesz zrozumieć pewnych zagadnień, ćwiczenia nic nie dają, pracujesz dużo, męczysz się a efektów nie ma? Jaki to kierunek studiów? Czy na pewno chcesz to studiować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Znalezienie cichego kąta, z możliwie małą ilością rozpraszających elementów... i zabranie jednej książki - tej do nauki... po jakichś 20-30 minutach z nudów do niej siądziecie... bo nasz umysł nie znosi się nudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zdaniem ezoteryków kamień, podobnie jak magnes na ten przykład, posiada biegun dodatni i ujemny. Można to niby sprawdzić przy pomocy wahadła.

Ezomezo wierzą, że odpowiednie dobranie kamienia sprawi, że polaryzacja kamienia i skryptu będą się potęgować i takie tam.

 

(zaraz przyjdzie Szerszeń albo Ulf albo Hrefna i Ci powiedzą, że to pierdoły i brednie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...