Skocz do zawartości

Szkola, znany nieznany pokój, Kolega, Przystanek, zranienie sie


senpus

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen zaczyna sie w szkole do której teraz aktualnie chodze. jestem tam w klasie (niepamietam co tam sie dzialo ale to bylo dosyc dziwne). Potem poczlam do tego pokoju. W snie bylam pewna ze to mój pokój ale to na sto procent nie byl mój pokój. W tym pokoju bylo jedno dwupietrowe i jedno normalne lózko i byl to dosyc maly pokój. Byla juz noc wiec kladlam sie spac. Moje lózko bylo to górne i w tym momencie wchodza do pokoju moi znajomi (nie chce podawac imion(k=kobieta, m=meszczyzna)): K(m) B(k) M(m) ... i ... Enderman (!). Ender próbuje mnie zwalic z lózka, jednak ja nie chce, bo jestem w samym podkoszulku i majtkach :zawstydzony_na: . W koncu daje spokój. Patrze sie na drugi kat pokoju a tu K i B sie przytulaja jakby ze soba chodzili, ale K ma juz dziewczyne :o . Potem sen sie zmienia. Ide na przystanek nieznana droga. A tu widze M na drzewie zrywajacego zeschniete liscie (byly to dosyc duze liscie, troszke mniejsze niz kartka A3) . Witam go. On tez mnie wita i kontynuuje przez jakis jeszcze czas. Po jakims czasie te liscie zmienily sie powoli w ogramne róze(równie duze jak te liscie) pelne jakiegos robactwa. Potem jak skonczyl, poszlismy razem na ten przystanek. Po drodze zapytal sie mnie czy moglby mi kupic jakis drogi prezent za 20 funtów (100zl) kiedy nic nie odpowiedzialam bo sie troche zdziwilam. Nie wiedzialam co powiedziec poprostu. Potem podwyzszyl cene do 100 funtów (500zl). bardzo sie zdziwilam. Nikt mi jeszcze nic takiego drogiego nie kupil, ale odmówilam. Potem jak doszlismy do przystanku, Zranilam sie o blache, jednak nic mu nie powiedzialam. Na przystanku byl tak ktos jeszcze, najwyrazniej jego znajomy. i tyle pamietam ...

 

ps. Sorki za brak polskich znaków, mam angielska klawiature :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...