Skocz do zawartości

czerwona żyłka na oku


anazx.lis

Rekomendowane odpowiedzi

ok 8 lat temu uderzyłam sie w oko patykiem i wyskoczyła mi na gałce ocznej taka malutka czerwona żyłka, myslałam że zniknie niestety byłam u okulisty i powiedział że to już jest trwałe :( bardzo nieestetycznie to wygląda ogółem mam dużo żyłek ale ta jest duża i w wewnętrznym kąciku gałki ;/ może znacie jakiś olejek albo zioło po którym by to w końcu zeszło? byłabym bardzooo wdzięczna hihi :D:prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie wolno bez konsultacji z lekarzem niczym oczy smarować. Możesz narobić sobie kłopotów. Lepiej pójść do okulisty, przedstawić problem. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach jest taka technika, że uda się zamknąć pęknięte naczyńko w oku. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałam kiedyś bardzo podobny problem popękały mi naczynka w oku i porobiły się takie czerwone plamki wyglądało to na prawdę nieciekawie, lekarz kazał mi łykać rutinoscorbin i witaminę c w dużych ilościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę,że w tym przypadku także warto byłoby zapytać lekarza o zdanie czym ewentualnie,jaką maścią- czy nawet tą naturalną,możesz smarować i od tego należy zacząć. Daj znać na forum co powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laser? nie wiem, na pewno można coś z tym zrobić. samemu lepiej z oczami nie kombinować. Witamina C w dużych dawkach ma bardzo duże działanie prozdrowotne, leczy ponoć nawet raka, ale oczywiście nie można jej opatentować, więc nikomu nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może po ttym czasie jakieś krople wymyślili. Idz do okulisty. Popytaj :)

 

 

Nie bardzo.

Poszerzone naczynia to i tak pół biedy - gorzej jak naczynie pęknie i krew wynaczyni się do ciała szklistego. Wtedy pojawiają się męty, trudne lub niemożliwe do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jednego jestem pewna: nie stosuj żadnych ziół i innych specyfików bez konsultacji z lekarzem. Bardzo przeszkadza Ci ta żyłka? Może inni jej nie widzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

To chyba jedyne mądre i sensowne rozwiązanie w tej sytuacji,ze wzrokiem nie ma żartów i im szybciej będziesz zapobiega tym lepiej. Daj znać co powiedział lekarz jak będziesz już po badaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...