Skocz do zawartości

Coś co zainteresowało mnie z telewizji


frogi

Rekomendowane odpowiedzi

Na id bodajże oglądałam program co leci w piątki i była tam historia o czarownicach, które zamknęły w domu duchy... szukałam w internecie, ale nikt nie napisał co to znaczy? Dlaczego to robią? I czemu poruszenie kamienia obok domu spowodowało, że duchy uaktywniły się w domu. Zdziwiło mnie to i czy naprawdę czarownice potrafią wpłynąć na swój wygląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. O co ci chodzi z tym wyglądem? Wieczna młodość? Piękno ? Transformacje? Nie oglądałam tego programu. Napisz chociaż na jakim kanale nadano go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Albo na TLC albo na tym drugim ID... wtedy jest wieczór w każdy piątek... Ostatnio ciekawe było o duchach w domu studenckim, jak się okazało został tam w tym miejscu powieszony jakiś morderca czy coś i drugie o nawiedzonym domu, gdzie podobno mężczyzna kupił ziemie i zaczął budować dom, wykopał kogoś kości, ale wolał zbudować dom, bo jakby zgłosił, to nie mógłby tam domu wybudować. Zostawił te kości i postawił na nich fundament. Masakra co tam się działo... Ich syn znalazł sobie kolegę, że niby z takiego wielkiego jakby krateru do zabawy (dziwne takie coś w domu mieli jak są te kraty do odpływu wody, wentylacja taka jak w kuchni jest). W piwnicy po kilku miesiącach ujrzał tego demona, ale kiedy ten krzyknął w jego stronę "nie boję się" to ten zniknął i dopiero pojawił się znów jak jego ojciec był stary i był chory, widział parę duchów siedzących na kanapie. O tym także wiedziała taka medium (taka kobieta, która do nich przyszła). Koniec końców... dzisiaj ten dom stoi opuszczony, bo tzw już nie duch tylko demon mieszka w piwnicy i nawet sam egzorcysta biskup nie był w stanie go wygnać... w dodatku duch zrzucił go ze schodów. A on zaczął wszystkich, którzy tam mieszkali atakować. Później się okazało się że prawdopodobnie tam para została zakopana przez jakiegoś mordercę. Syn zabrał swoją matkę jak ojciec umarł i mieszkają razem.

 

W sumie lubię oglądać i słuchać, ale świadkiem takiego czegoś bym być nie chciała :D Bardziej tak słucham z ciekawości. Dużo ciekawych rzeczy dowiedziałam się od ojca, który kiedyś miał styczność z takimi paranormalnymi rzeczami... przede wszystkim z wywoływaniem duchów (teraz wie że to złe! i można sobie narobić bigosu). W sumie ja bym się nie odważyła.

 

Mój tata także opowiadał o przeganianiu duchów złych i energii krzyżem egipskim itp... opowiadał też o 3 wojnie światowej i o tym, że już są wybrani ludzie oraz że będzie to czas, że ludzie będą siebie nawzajem unikać, bo będą dla siebie niebezpieczni

 

Druga sprawa miał też styczność I stopnia z Ufo, gdzie wylewano mu jakąś ciecz na nogę i następnego dnia nawet pokazywał, że był rozlany jakby ślad na nodze... A dopóki byli w mieszkaniu nie mógł się nawet poruszyć. A dziwne jest to że jak opowiada to mówi, że po prostu rozstąpił się sufit i widział niebo pełne gwiazd... nie musieli otwierać drzwi ani okien. Po prostu dwóch się pojawiło ich dwóch... A z resztą dużo do opowiadania :) w każdym bądź razie jam jest cykor i tylko słucham, ale drzwi do ciemnych pomieszczeń nie otwieram :D mnie przerażają moje sny... (dodam dzisiaj jeden do interpretacji... myślałam że w nocy zawału dostane...)

Edytowane przez frogi
źle niesensowna wypowiedź ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...