Jump to content
frogi

Coś co zainteresowało mnie z telewizji

Recommended Posts

frogi

Na id bodajże oglądałam program co leci w piątki i była tam historia o czarownicach, które zamknęły w domu duchy... szukałam w internecie, ale nikt nie napisał co to znaczy? Dlaczego to robią? I czemu poruszenie kamienia obok domu spowodowało, że duchy uaktywniły się w domu. Zdziwiło mnie to i czy naprawdę czarownice potrafią wpłynąć na swój wygląd?

Share this post


Link to post
Share on other sites
yggdrasil

Hej. O co ci chodzi z tym wyglądem? Wieczna młodość? Piękno ? Transformacje? Nie oglądałam tego programu. Napisz chociaż na jakim kanale nadano go.

Share this post


Link to post
Share on other sites
frogi

Albo na TLC albo na tym drugim ID... wtedy jest wieczór w każdy piątek... Ostatnio ciekawe było o duchach w domu studenckim, jak się okazało został tam w tym miejscu powieszony jakiś morderca czy coś i drugie o nawiedzonym domu, gdzie podobno mężczyzna kupił ziemie i zaczął budować dom, wykopał kogoś kości, ale wolał zbudować dom, bo jakby zgłosił, to nie mógłby tam domu wybudować. Zostawił te kości i postawił na nich fundament. Masakra co tam się działo... Ich syn znalazł sobie kolegę, że niby z takiego wielkiego jakby krateru do zabawy (dziwne takie coś w domu mieli jak są te kraty do odpływu wody, wentylacja taka jak w kuchni jest). W piwnicy po kilku miesiącach ujrzał tego demona, ale kiedy ten krzyknął w jego stronę "nie boję się" to ten zniknął i dopiero pojawił się znów jak jego ojciec był stary i był chory, widział parę duchów siedzących na kanapie. O tym także wiedziała taka medium (taka kobieta, która do nich przyszła). Koniec końców... dzisiaj ten dom stoi opuszczony, bo tzw już nie duch tylko demon mieszka w piwnicy i nawet sam egzorcysta biskup nie był w stanie go wygnać... w dodatku duch zrzucił go ze schodów. A on zaczął wszystkich, którzy tam mieszkali atakować. Później się okazało się że prawdopodobnie tam para została zakopana przez jakiegoś mordercę. Syn zabrał swoją matkę jak ojciec umarł i mieszkają razem.

 

W sumie lubię oglądać i słuchać, ale świadkiem takiego czegoś bym być nie chciała :D Bardziej tak słucham z ciekawości. Dużo ciekawych rzeczy dowiedziałam się od ojca, który kiedyś miał styczność z takimi paranormalnymi rzeczami... przede wszystkim z wywoływaniem duchów (teraz wie że to złe! i można sobie narobić bigosu). W sumie ja bym się nie odważyła.

 

Mój tata także opowiadał o przeganianiu duchów złych i energii krzyżem egipskim itp... opowiadał też o 3 wojnie światowej i o tym, że już są wybrani ludzie oraz że będzie to czas, że ludzie będą siebie nawzajem unikać, bo będą dla siebie niebezpieczni

 

Druga sprawa miał też styczność I stopnia z Ufo, gdzie wylewano mu jakąś ciecz na nogę i następnego dnia nawet pokazywał, że był rozlany jakby ślad na nodze... A dopóki byli w mieszkaniu nie mógł się nawet poruszyć. A dziwne jest to że jak opowiada to mówi, że po prostu rozstąpił się sufit i widział niebo pełne gwiazd... nie musieli otwierać drzwi ani okien. Po prostu dwóch się pojawiło ich dwóch... A z resztą dużo do opowiadania :) w każdym bądź razie jam jest cykor i tylko słucham, ale drzwi do ciemnych pomieszczeń nie otwieram :D mnie przerażają moje sny... (dodam dzisiaj jeden do interpretacji... myślałam że w nocy zawału dostane...)

Edited by frogi
źle niesensowna wypowiedź ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...