Skocz do zawartości

nagość, wstyd, później seks, namiętność


sometimeshorny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu pierwszy raz, bo znalazłam w internecie, że możecie wytłumaczyć moje sny. A więc przejdę do rzeczy.

Często zdarzają mi się sny, w których to chodzę po mieście czy miejscach w których nigdy nie byłam, całkiem odważnie, naturalnie, bez przeszkód, rozmawiam ze znajomymi czy nieznajomymi i nagle orientuję się, że jestem zupełnie naga. Ogarnia mnie wstyd, chce się ukryć. Z tego co przeczytałam w internetowych sennikach ufam tylko jednemu - okres dojrzewania, zmian. Ale obawiam się że ma to inne podłoże. Mam ciężkie wspomnienia z dzieciństwa i zastanawiam się czy nie poradzić się w tym przypadku porady psychologa.

Ale to nie wszystko. Raz śniło mi się że całkowicie obcy mi mężczyzna uprawiał ze mną seks. Było to tak realistyczne, że miałam wrażenie iż dzieje się to na jawie, ponieważ miałam tak g ł ę b o k i e odczucia. Co ciekawe seksu nigdy z nikim nie uprawiałam mimo kilkudziesięciu, a nawet kilkuset orgazmów. Z jednej strony się broniłam a z drugiej namiętnie uczestniczyłam w stosunku. I znów jest to dla mnie wielką zagadką, ponieważ odpowiedzi z senników mnie nie satysfakcjonują. Jestem bardzo rozważną, spokojną, wrażliwą i ułożoną osobą, a przynajmniej wszyscy (z wyjątkiem kilku osob) tak uważają. Mam też drugą, wiecznie napaloną stronę. Nie ma to za to żadnego odbicia w moim życiu, bo duszę to w sobie i nie mam się z kim moimi fantazjami dzielić.

Może nie są to typowe sny do wyjaśnienia, a to nie jest forum psylogiczne na którym mogę się po prostu wygadać, ale z góry dzięki za jakikolwiek odzew.

~J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, ta nagość w kontekście dojrzewania dotyczy zwykle tematu podatności na krytykę, zranienie, pewien rodzaj bezbronności związany z niewinnością - pewnie na jakimś poziomie obawiasz się krytyki innych ludzi dlatego taki sen. No właśnie, a z drugiej strony Twoja namiętna, rozbudzona seksualnie część Twojej natury, która odzwierciedla się w tym seksualnym motywie - myślę, że możliwe tu są dwie, niewykluczające się interpretacje. Jedna to, że chodzi o realizowanie tej potrzeby seksu w życiu, a druga to potrzeba dużej, głębokiej bliskości emocjonalnej z kimś komu można zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...