Skocz do zawartości

Mało uczęszczane sektory


lu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

Mam takie pytanie,w jednym z pomieszczen w domu wypadają mi korzystne gwiazdy,niestety jest to bardzo mało uczeszczane pomieszczenie.Czy te gwiazdy objawiaja swoją moc pomimo tego ?czy wypadałoby tam sie czesciej pojawiać :)

I jeszcze jedno,czy po urzadzeniu wg zasad feng shui domu od razu nastepuje poprawa czy na początku może być wręcz pogorszenie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

Mam takie pytanie,w jednym z pomieszczen w domu wypadają mi korzystne gwiazdy,niestety jest to bardzo mało uczeszczane pomieszczenie.Czy te gwiazdy objawiaja swoją moc pomimo tego ?czy wypadałoby tam sie czesciej pojawiać :)

I jeszcze jedno,czy po urzadzeniu wg zasad feng shui domu od razu nastepuje poprawa czy na początku może być wręcz pogorszenie ?

Pozdrawiam

 

Dzień dobry,

 

tak, gwiazdy mogą oddziaływać na ludzi mimo nieużyteczności rejonu.

Aby w pełni wykorzystać potencjał miejsca, to lepiej w nim przebywać.

 

Poprawa następuję w różnych przedziałach czasowych. Wszystko zależy z jakimi energiami pracujesz :)

Na przykład energia trygramu Zhen - Grzmot działa piorunująco szybko :D

Jeżeli chodzi o pogorszenie sytuacji po zastosowaniu feng shui, to trzeba sobie zadać pytanie - po co stosujemy feng shui :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie :)

Pytałam o to pogorszenie bo mam wrażenie ,że po przestawieniu rzeczy pogorszyło mi sie samopoczucie ale w taki sposób ,że wypłynęły na wieszch wszystkie blokady na różne tematy :) i że musze w sobie duzo zmienic.

 

Mam jeszcze takie pytanie czy w feng shui są jakieś reguł w doborze znaków zodiaku pod względem miłosnym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

stan emocjonalny może zależeć od wielu rzeczy.

Feng Shui nie zajmuje się doborem pod względem miłosnym, ale może nam zdradzić gdzie tkwi problem.

Jeżeli chodzi o dobór osoby pod względem miłosnym, to polecam Cztery Filary Przeznaczenia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje

Spotkałam sie gdzieś z okresleniem "gwiazdy symboliczne" czy mógłby Pan wyjasnic co to takiego ?

 

Witam,

 

nie mam pojęcia co autor miał na myśli używając zwrotu "gwiazdy symboliczne".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

tych terminów jest więcej.:

 

1. Kwitnący kwiat brzoskwini: formuła stosowana w feng shui w celu uniknięciu skandali seksualnych i zdrad (tutaj głównie chodzi o ścieżki i różnego rodzaju dojścia do budynku.

2. Kwiat brzoskwini: formuła stosowana w feng shui i ba zi, pomocna dla singli (wykorzystujemy miejsce i czas w celu aktywacji romansu).

3. Niebiański pomocnik: termin, z którym można się spotkać w ba zi (tutaj chodzi o to, że w odpowiednim czasie pojawiają się pomocni ludzie w życiu człowieka).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa :)

Bo są w internecie takie kalkuratory i tam wychodzi konkretny znak zodiaku i np moim pomocnikiem jest szczur.

Czyli jak rozumiem to nie chodzi o osobe spod szczura tylko w sektorze szczura mam cos tam aktywowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa :)

Bo są w internecie takie kalkuratory i tam wychodzi konkretny znak zodiaku i np moim pomocnikiem jest szczur.

Czyli jak rozumiem to nie chodzi o osobe spod szczura tylko w sektorze szczura mam cos tam aktywowac?

 

Witam

 

Chińska metafizyka, czyli m.in. astrologia i feng shui oparte są na koncepcji ZIEMI - CZŁOWIEKA - NIEBA.

Zatem rozważamy ludzi, miejsce i czas, nie pomijając żadnego elementu trójcy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa czyli rozumiem,że człowiek spod tego znaku tez jest ważny. A co,jeśli ten Szczur jest jednoczesnie moim kwitnącym kwiatem brzoskwini ? :)

 

To znaczy, że w życiu może być odpowiedzialny za relacje międzyludzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...