Jump to content
ihaha

prośba o modlitwę za mojego partnera

Recommended Posts

ihaha

mój partner ma na imię Damian (27.11.1993), jest osobą wierzącą i o wielkim sercu. niestety, za sprawą bardzo nieżyczliwej osoby, jego życie stało się serią niepowodzeń - problemy z ukończeniem szkoły, brak pracy dla niego, został wrobiony w problemy na policji, większość rodziny się od niego odwróciła. proszę o modlitwę dla niego, by jego seria niepowodzeń się zakończyła.

Guest bakea

A skąd ta pewność, że powodem tych wszystkich niepowodzeń życiowych chłopaka jest (jak to napisałaś) osoba nieżyczliwa?

Mogłabyś jakoś to opisac?

Co niby takiego zrobiła ta "rzekomo" nieżyczliwa osoba, że twierdzisz iz to jej zasługa?

Gabó

Z tego co piszę jej chłopak ma jakiś wrogów którzy mu szkodzą w życiu, a jak wiesz jak ktoś wysyła ci czarny syf i źle patrzy to może to sprawiać kłopoty..

nie rozumiem tego przesadzonego sceptyzmu, napisz po prostu że nie masz pojęcia ;)

Guest Lukas85

Odmow w jego intencji Nowenne Pompejanską,wiem jest ciezka,dluga ale naprawde daje rezultaty,jestem na to dowodem;-) pozdrawiam i najlepszego zycze

Guest bakea
Z tego co piszę jej chłopak ma jakiś wrogów którzy mu szkodzą w życiu, a jak wiesz jak ktoś wysyła ci czarny syf i źle patrzy to może to sprawiać kłopoty..

nie rozumiem tego przesadzonego sceptyzmu, napisz po prostu że nie masz pojęcia ;)

Ciebie nie pytalam :) młodzieńcze :D Ty to pewnie z tych nawiedzonych, jak coś sie w zyciu nie układa to pewnie zaraz aaa klatwa, uroki czary mary.. a moze problem lezy gdzie indziej.. stad moje pytanie.. i nie do Ciebie

Edited by bakea

Trida
mój partner ma na imię Damian (27.11.1993), jest osobą wierzącą i o wielkim sercu. niestety, za sprawą bardzo nieżyczliwej osoby, jego życie stało się serią niepowodzeń - problemy z ukończeniem szkoły, brak pracy dla niego, został wrobiony w problemy na policji, większość rodziny się od niego odwróciła. proszę o modlitwę dla niego, by jego seria niepowodzeń się zakończyła.

1. Czy on wie, ze prosisz o modlitwę za niego?

2. Kim jest ta nieżyczliwa osoba?

3. Co zrobiła / co robi nieżyczliwa osoba?

bassteq

Poście a będzie wam dane... Przemedytuję to jednak napisz coś więcej o charakterze sytuacji. Niema tego złego co by na dobre nie wyszło, tylko cierpliwość często zawodzi.

justine9593

to ja autorka wątku. nie wiedzieć czemu, moje konto zostało zbanowane, więc stworzyłam nowe. odpowiadając na Twoje pytania:

Nie, mój chłopak nie wie o prośbie o modlitwę.

opisując sytuację: nieżyczliwą osobą jest bardzo toksyczny chłopak, który po dzień dzisiejszy nie pogodził się z odrzuceniem z mojej strony, więc postanowił swoje frustracje wyładować na mnie, nasyłając na mnie swoich kolegów, by wykończyli mnie psychicznie, zaś mojego chłopaka wkręcił w problemy na policji... problemy życiowe nie tylko z tym związane trwają już ponad 4 lata i nic nie zapowiada się na to, by to uległo zmianie. chcę już położyć kres tym niepowodzeniom i rozpocząć nowy etap życia.

Konto zostało zbanowane bo kompletnie nie stosujesz się do regulaminu co spowodowało w bardzo krótkim czasie aż 3 ostrzeżenia a w konsekwencji bana. Do tego również niezgodnie z regulaminem założyłaś kolejne konto co też powinno skutkować banem.

Po to mam w sygnaturce podany nr gg aby pytać jak masz wątpliwości. A to spokojnie mogłaś zrobić nie logując się na forum.

Edited by zoska1977