Skocz do zawartości

Proszę o interpretację związku


aga0507

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się. Wibracja Waszego związku to tak jak pisała Trida a to świadczy właśnie o karmiczności związku i to dosyć trudnym. 11 to liczba mistrzowska, On ma ją również w drodze życia.

Jako wibracja związku 11 nie rokuje zbyt dobrze, choć oczywiście najwięcej zależy od Was więc proszę nie sugeruj się tylko liczbami. 11 to związek duchowy, w wymiarze ludzkim skazany na porażkę. 11 to dwie jedynki czyli dwie indywidualności, czasem może oznaczać życie bardziej obok siebie niż razem, tu nalezy zaakcptować indywidualność drugiej osoby i pozwolic jej miec swoj wlasny świat jak i równiez samemu nie rezygnować ze swojej indywidualności. 11 niesie utraty, czasem może to być rozwód lub wdowieństwo ale tu trzeba spojrzeć w piramidę, jednak niestety nie umiem w ten sposób internpretować piramid wiec niestety nie bede mogła Ci pomóc.

Ale pamiętaj, że nie musi być wcale źle, to zależy od Was.

 

On z dnia urodzenia ma karmę pracy, urodził się we wrześniu a to oznacza, że kończy relacje karmiczne niedokończone w poprzednich wcieleniach, podejrzewam,że Wasza właśnie jest jedną z nich. W kluczu wcielenia równiez widze u niego 13. Ty urodziłaś się w lipcu, co może oznaczać że masz arystokratyczną przeszłość z poprzednich wcieleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałam nad tą karmą ale zasugerowałam się, że to tylko wspólna droga a nie patrzyłam całościowo - moje przeoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość björn

W podliczbach macie 9/18/27/39 i 2/20/29/38/47.

 

A ja bym polemizował nad tą karmicznością 11-ki jako wibracji związku. To, co jest napisane w internecie, to ścierwo. W związkach o wibracji 11 jest dużo czułości (podobnie jak w przypadku związków o wibracji 6).

Czwórka/dwudziestka dwójka z siódemką świetnie się dogada, trójka z ósemką/czterdziestką czwórką też.

Piątka stworzy udany związek z szóstką/trzydziestką trójką tylko wtedy, gdy pójdą na kompromis, bo piątka lubi zmiany, a szóstka ceni sobie harmonię i spokój.

 

Dwójka/jedenastka z dziewiątką tworzy raczej trudny związek, ale nie wynika to z drogi życia, ale pewnych przeciwieństw - dwójka/jedenastka podchodzi do życia bardzo emocjonalnie, jest szalenie uczuciowa, podczas gdy dziewiątce raczej trudno przychodzi ukazywanie tego ciepła z głębi serca, choć na pewno obie wibracje intensywnie przeżywają wszelkie uczucia.

 

W wyzwaniach pojawiają się tam jakieś dwójki, więc trzeba dobrze wibrować, by nie doszło do bolesnego rozstania/rozwodu.

Nie jest to super połączenie, ale złe też nie jest, także głowa do góry. Ludzie to nie tylko liczby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polemizował nad tą karmicznością 11-ki jako wibracji związku. To, co jest napisane w internecie, to ścierwo.

 

Uspokoiłeś mnie a popo również mojego tematu ;) Z tego co zrozumiałam czytając o karmiczności 11 i nieporozumien to chodzi o to ze ten zwiazek rozwija sie bardziej na planie duchowym dlatego w ludzkim wymiarze pojawiaja sie trudnosci, najlepiej funkcjonuje jesli obojgu przyswieca wspolny cel, wspolpraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...