Jump to content
andros

OFFTOP: Ego wycieczki.

Recommended Posts

andros
A obecnie magia pozostaje tajemnicą, ponieważ niewiele osób jest w stanie ją uprawiać w sposób prawidłowy.

Tak ,z tym się zgodzę ,ale dla mnie tajemnicą nie jest wcale ,zacofanie u nas w kraju duże ,i o wielu rzeczach człowiek bez praktyki ma żadne pojęcie o magii ,co najwyżej nadęte ,wielkie Ego i mniemanie o sobie.

Rasphul

Nadęte ego jest bardzo charakterystyczne dla magów androsie. Zarówno tych nieskutecznych jak i tych pełnych mocy.

andros

Ha ,Ha Rasphulu zaraz widać twoje Ego.

• Like 1

Rasphul

Owszem nie ukrywam tego. :) Magowie zawsze mieli wybujałe ego nad którym musieli częsciowo panować, by nie przegiąć. Wynikało to z ich mocy, wiedzy i zazwyczaj również pozycji społecznej. Ponadto ego jest związane z pewnością siebie maga. Mag musi być pewny siebie by być skutecznym :)

andros

Pewnością siebie nazywasz głupotę i pychę ,dobre sobie .

Ps Hitler też częściowo panował nad swoim wybujałym ego ,a nie tylko nie przegiął ,nawet cały świat chciał zagarnąć z czasem ,chcąc być mistrzem magi trzeba w sobie mieć Boga i Diabła.

Edited by andros
  • Like 1

Kobalt60

Andros osobiste wycieczki sobie możesz darować, bo zarobisz kolejnego bana. Zostawię na chwilę jako sztandarowy pokaz Twojego miszczostwa.

andros

errorku ty tu rządzisz,to niech nikt mnie nie prowokuje ,bo głupoty nie znoszę.

Kobalt60

Ja też, dlatego nie będę tolerował głupiego udawania miszcza i obrażania drugiej osoby. To że dałeś się sprowokować świadczy jedynie o Tobie. Zamykam temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...