Skocz do zawartości

Prosze engelsk o interpretację


Gość awenita

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awenita

Witam serdecznie!

 

Engelsk, czytałam Twoje bardzo czytelne interpretacje numerologii partnerskiej - stąd pytanie kieruję do Ciebie.

 

Jeżeli to możliwe i czas na to pozwoli proszę o próbę odpowiedzi na pytanie. Dlaczego/ po co między sobą czujemy przyciąganie? (nawet zaczyna mnie to jakby irytować a może się po prostu boję utracić kolegę)

Ja -13-9-81

on - 12-9-84

:)

Nadmienię, że od dobrych kilku lat jest jakieś przyciąganie między nami -po rozmowie 3 lata temu oboje o tym wiemy- ale nic dalej nie zrobiliśmy - ja mam dzieci i do niedawna miałam jeszcze męża.

Czy to przyjaźń tylko czy coś więcej?

Decyzją wynikającą z oczywistych faktów nie brnęliśmy w to coś, ale teraz po moim rozwodzie ... myśli mnie o tym naszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość björn

Czy to będzie "tylko" przyjaźń, czy coś więcej, tak naprawdę zależy od Was samych.

Ciężko jednoznacznie określić, skąd bierze się to przyciąganie.

 

Na pewno możecie stworzyć ciekawy związek, bo liczby Wam są przychylne. Byłby to związek wolny od wszelkiej karmy, więc jest to dla Was jak najbardziej na plus.

 

Wasze drogi życia po zsumowaniu tworzyłyby związek o wibracji liczby trzy, a to taki odznaczający się magnetyzmem, radością, twórczością i nutką romantyczności. Wspominasz, że Wasza znajomość się już jakiś czas ciągnie, a to dobrze, bo w przypadku związku o tej wibracji raczej nie powinno się spieszyć. Przeciwieństwem są związki o wibracji liczby osiem, gdzie raczej z góry wręcz trzeba wszystko planować z dużym wyprzedzeniem. Należy pamiętać, że trzy to liczba komunikacji (stąd też jest najwięcej aktorów właśnie spod tej wibracji), więc na pewno dobrze się dogadujecie. Trzeba uważać na wszelkie sceny zazdrości, bo trzy to w końcu nie dwa, więc i ryzyko pojawienia się osób trzecich.

 

Jesteście stworzeni na zasadzie przeciwieństw, które w sposób pozytywny się przyciągają.

Co prawda Ciebie, jako numerologiczną piątkę, pociągają zmiany, adrenalina, ruch, podróże, tak Twój partner kieruje się rozsądkiem i logiką, może być nieco oziębły w ukazywaniu uczuć. Ale warto nadmienić, że Ty jesteś dość poukładaną piątką, bo czwórką z dnia i z klucza wcielenia, a on - wbrew pozorom - dość zabawową siódemką, bo trójką z dnia i trójką z klucza wcielenia. Wygląda więc na to, że możecie fajnie się uzupełniać.

 

Twój partner mógł mieć do tej pory nieco pod górkę w stworzeniu stabilnego związku, bo pojawia się w podliczbach w jego drodze życia wibracja karmiczna 7/16, która mówi o takim nie do końca spełnieniu uczuciowym, a trzy w kluczu wcielenia może oznaczać flirty, przelotne romanse. Mam nadzieję, że nie jest babiarzem. W numerologii nic nie jest przesądzone - to, co się dzieje z nami i w nas samych zależy tylko od tego, jak my wibrujemy z owymi liczbami.

 

Tak naprawdę nie ma w żadnym z tych portretów niczego, co mogłoby świadczyć o nietrwałych związkach. U Ciebie pojawia się aż podwójna wibracja karmiczna trzynastki (z dnia ur. i klucza wcielenia), co oznacza, że mogłaś w sposób znaczący zaniedbywać obowiązki w poprzednich wcieleniach, być nieodpowiedzialna lub żyć na koszt innych. Może być Ci nieco pod górkę w sprawach zawodowych nawet do po ok. pięćdziesiątym roku życia, choć powoli powinno być coraz lepiej (najgorzej jednak było do 31. roku życia). Ta Twoja trzynastka urodzeniowa może również rzutować na przewroty życiowe, zmiany. To, że nie udało Ci się z pierwszym partnerem. mogło być spowodowane faktem, iż zawarłaś związek małżeński, będąc jeszcze pod działaniem cyklu formującego o wibracji liczby dziewięć, w którym człowiek zbytnio wszystko idealizuje, więc i często tu występują rozczarowania dotyczące pierwszego związku uczuciowego.

 

Z aktualnym Panem masz dość sporo wspólnego, bo przez to, że urodziliście się tego samego dnia miesiąca, Wasze spostrzeganie świata w pierwszej połowie życia (do ok. 30. roku życia) mogło być bardzo zbliżone do siebie, wynieśliście z tego okresu podobne wartości. Był to czas emocjonalnych huśtawek, nadwrażliwości, nerwowości i braku adaptacji do wydarzeń. Jako że dziewiątka związana jest z liczbą końca cykli, rozrachunku i zwieńczenia dzieła, będąc na początku, człowiek nie do końca odnajduje się w swojej naturze. Powoduje to wiele konfliktów wewnętrznych, oraz napięć. Potrzebuje dużo czasu, żeby się otworzyć, a także na to, by odkryć w sobie swoje powołanie. Cykl też mógł się również odznaczać ucieczką do świata marzeń.

 

Ty na pewno jesteś bardziej pracowita, Pana kręci rozrywka. On lubi mieć dozę wolności w związku (silnie odznaczający się wpływ liczby trzy), Ty z kolei w związku możesz się nieco dusić (karmiczna czternastka w portrecie).

 

Ja generalnie jestem na tak. Myślę, że powinniście być razem, będziecie się wspierać i uzupełniać nawzajem swoje braki. Może to być związek z fajerwerkami z silnym przyciąganiem fizycznym.

Edytowane przez björn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość awenita

Nie wiem co powiedzieć! Ciesze sie ze otrzymałam odpowiedz i w dodatku tak obszerną. Dziekuje!Dziękuję bardzo!

A czas pokarze co się stanie...

Napiszę jeszcze tu napewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...