Skocz do zawartości

Studio Astropsychologii "Terapia Czakr. Równowaga energetyczana gwarancją zdrowia.


Gość ANEZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ANEZ

Dzięki uprzejmości Studio Astropsychologii i Ezoforum mam przyjemność zrecenzowania książki Margaret Ann Lemb "Terapia Czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia."

Książka jest w oprawie miękkiej i liczy sobie 269 stron. Autorka tej książki jest uzdrowicielką i terapeutką, Mistrzynią Reiki i właścicielką Kryształowego Ogrodu - ośrodka rozwoju duchowego. Ponad 20 lat prowadzi warsztaty i wykłady

w całych Stanach Zjednoczonych.

W swojej książce Margaret Ann Lemb opisuje, charakteryzuje, wskazuje drogę do aktywacji i równoważenia naszych głównych siedmiu centr energetycznych w naszym organizmie zwanych czakrami.

W książce opisane są techniki harmonizowania czakr, które bazują na pracy z kamieniami szlachetnymi, kryształami, kolorami i olejkami eterycznymi, czyli wszystko to, co w swojej pracy uzdrawiania wykorzystuje Margaret Ann Lemb.

Każdy rozdział opisujący dana czakrę zawiera jej charakterystykę na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Wyjaśnia powiązania z naszym organizmem na przestrzeni lat, zwłaszcza tych do 10 roku życia, które mają bardzo duży wpływ na jego dalszy przebieg.

Opisane są sposoby równoważenia czakr właśnie za pomocą kamieni szlachetnych, kryształów, kolorów i olejków eterycznych oraz odpowiedni ich dobór do każdej czakry.

Książka zawiera dużo informacji dotyczących pracy z kryształami, ich oczyszczaniu, energetyzowaniu, ich pochodzeniu. W każdym rozdziale dotyczącym poszczególnych czakr autorka zamieszcza afirmację do pracy z poszczególnymi kamieniami odpowiednimi dla danej czakry.

Margaret Ann Lemb udziela wiele porad do pracy z czakrami, które wynikają z jej osobistych doświadczeń oraz opisuje ćwiczenia, które należy wykonać by przygotować się do tej pracy. W książce znajdują się również ilustracje

niektórych kamieni. Na końcu tej książki są zamieszczone tabele, które w pewnym stopniu reasumują wiadomości zamieszczone w książce.

W tych tabelach szybko można sprawdzić jaki kamień podstawowy czy uzupełniający, kolor, olejek należy używać dla danej czakry.

Jakimi kamieniami należy się otaczać w różnych sytuacjach zdrowotnych i nie

tylko np. przy ciśnieniu krwi należy wspomagać się hematytem, sodalitem i lapis lazuli a udając się w podróż dobrze mieć przy sobie akwamaryn, awenturyn zielony.

Książka napisana jest prosto i ciekawie i to zachęca do czytania. Jest ona nazywana przewodnikiem po czakrach. Ja nazwałam ją "podróż w głąb siebie" i zalecam czytanie jej powoli, bez pośpiechu, wykonując ćwiczenia zalecane przez

autorkę, które wzmacniają naszą intuicję i świadomość swojego "JA".

Ja tego doświadczyłam i dlatego polecam tą książkę, na prawdę warto ją mieć w swojej bibliotece.

 

 

Anez

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...