Skocz do zawartości

Kwiaty, chłopak


Cristall

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłam z moim chłopakiem i jakimiś jeszcze osobami. Przed nami była droga z takim małym laskiem i on tam poszedł, a ja za nim, wyszliśmy na jakaś inną drogę, gdzie koło nas było pole, a za tym polem i przed nami lasy, jednak jakieś takie nie do końca zielone, jakby dopiero co kwitnęły lub więdły. Ta droga była normalna, taka ulica, samochody normalnie przejeżdżały, z tej drogi rozgałęziały się dwie inne prowadzące do jeszcze innej na samym końcu, drogi głównej. Wracając do pola, powinny tam rosnąć raczej zboża, bo przypominało mi to pola w pobliżu autostrady, a rosły na nim kwiaty. Pierwsze co zauważyłam to czerwone i żółte, wysokie tulipany, które chciałam żeby mój chłopak mi zerwał. Jednak dalej były inne kwiaty, dużo mniejsze, jednak dalej ładne, które ukochany postanowił mi zerwać. Były takie rozłożyste jak słonecznik, otwarte. Dał mi je trzy, były żółte i fioletowe. Wszystkie kwiaty były już dojrzałe i piękne. Sen się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sen! :) Wygląda na to, że macie dobrą relację. Ten sen jest moi zdaniem o tym, że aby Wasza relacja była jeszcze pełniejsza, piękniejsza możesz spróbować do niej wnieść więcej otwartości, codziennej serdeczności, pogody ducha, takiej lekkości bez przesadnego skupiania się na emocjach (do czego Ty najpewniej masz trochę tendencję - czasami to może być bardzo przydatne, ale nie zawsze). No i wydaje mi się, że Twój ukochany daje Ci, mniej lub bardziej znać wprost o tym, że fajnie, gdyby tak się stało. Ty w gruncie rzeczy zgadzasz się z nim - czas zamienić świadomość w działanie i lekką zmianę Twojej postawy. Będzie wtedy jeszcze przyjemniej iść razem przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...