Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje :)


cres

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Ostatnio przyśnił mi się bardzo dziwny sen:

miałam za chwilę wyjść za mąż, byłam w łazience w mojej byłej szkole i przechadzałam się po niej w różowej sukience ślubnej na ramiączkach i jak mantrę mówiłam: "żeby tylko mąż mnie nie zobaczył". Po chwili wyszłam stamtąd i na korytarzu (dalej w mojej byłej szkole) przywitałam się z trzema kolegami z mojej byłej klasy.

Sceneria nagle się zmienia, jestem na cmentarzu, którego nigdy w życiu nie widziałam i szukam jakiegoś wujka, koło grobu mojego dziadka (który w rzeczywistości tak nie wyglądał) siedział kot.

Pomieszczenia znowu się zmieniają, jestem w rodzinnym domu (który w rzeczywistości tak nie wygląda) i pytam jakąś osobę, która wygląda zupełnie jak moja mama, ale nie wiem czy nią jest, czy na pewno chce być matką chrzestną mojego dziecka, które będzie chrzczone na moim ślubie. Mogę jeszcze napisać, że matka chrzestna miała na sobie biały fartuch, fioletowy golf i jeans, a blond włosy miała spięte spinką. Ta osoba po chwili pyta się mnie gdzie jest Maciek albo Mateusz, albo Marek, ale raczej chyba Marek, bo jest ojcem chrzestnym dziecka. Przestraszona mówię, że nie wiem i biegnę go szukać. Docieram do kotłowni, która wygląd identycznie jak ta w rzeczywistości, otwieram drzwi i widzę tylko stary zakurzony rower. Nagle z kotłowni wybiega ten sam kot, który był na cmentarzu, zaczynam go przeganiać i udaje mi się to.

Mój dom w którym aktualnie mieszkam jest bliźniakiem i ten we śnie też nim był. W następnej scenie wchodzę do drugiego domu i na progu wołam "Babciu, Olka, jesteście tu?". Wchodzę w głąb domu i zastaje babcię, która myje starą, drewnianą podłogę mopem. Wnętrze domu wyglądem przypomina stare, zabytkowe pomieszczenie. Wchodzę do salonu i przy stole siedzi moja kuzynka, jakaś kobieta, którą pierwszy raz widzę na oczy oraz posiwiały mężczyzna z okularami na nosie. Moja kuzynka rozmawia z tą kobietą i coś mówią o włosach. Tutaj jeszcze się o coś kłóciłam z moją kuzynką. Wyszłam z salonu i dosiadłam się do mojej drugiej kuzynki, która oglądała coś w telewizji.

Tyle pamiętam, jeśli ktoś będzie chciał jakieś jeszcze szczegóły to postaram się napisać.

 

Z góry dziękuje za wyjaśnienia :)

~Cres

Edytowane przez cres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...